Men/Women Open 800m Freestyle - Heats (Declared Winners)
MEN 12 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Charlie COCKS | 12 | Thanet Swim | | 10:32.98 | | | 343 | |
| 50m 35.29 | 100m 1:14.90 | 150m 1:55.08 | 200m 2:35.58 | 250m 3:16.74 | 300m 3:57.72 | 350m 4:38.82 | 400m 5:19.21 | |
| 450m 5:59.23 | 500m 6:38.80 | 550m 7:18.54 | 600m 7:58.37 | 650m 8:37.95 | 700m 9:18.01 | 750m 9:56.95 | 800m 10:32.98 | |
2. | Rohan BISSETT | 12 | RTW Monson | | 10:36.71 | | | 337 | |
| 50m 36.19 | 100m 1:16.10 | 150m 1:56.79 | 200m 2:37.38 | 250m 3:18.42 | 300m 3:59.46 | 350m 4:39.63 | 400m 5:20.07 | |
| 450m 6:00.04 | 500m 6:40.14 | 550m 7:20.51 | 600m 8:00.75 | 650m 8:41.15 | 700m 9:21.47 | 750m 10:00.14 | 800m 10:36.71 | |
3. | William WEST | 12 | Thanet Swim | | 10:37.21 | | | 336 | |
| 50m 36.98 | 100m 1:17.49 | 150m 1:58.14 | 200m 2:38.80 | 250m 3:19.67 | 300m 4:00.38 | 350m 4:40.58 | 400m 5:20.87 | |
| 450m 6:01.25 | 500m 6:41.33 | 550m 7:21.53 | 600m 8:01.34 | 650m 8:41.78 | 700m 9:21.76 | 750m 10:00.76 | 800m 10:37.21 | |
4. | William SEREKI | 12 | Maidstone SC | | 10:47.48 | | | 321 | |
| 50m 35.84 | 100m 1:14.84 | 150m 1:54.94 | 200m 2:35.61 | 250m 3:16.45 | 300m 3:57.53 | 350m 4:38.65 | 400m 5:19.92 | |
| 450m 6:01.48 | 500m 6:43.02 | 550m 7:24.47 | 600m 8:05.81 | 650m 8:46.48 | 700m 9:28.14 | 750m 10:09.67 | 800m 10:47.48 | |
MEN 13 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Eddie EVANS | 13 | Beckenham | | 10:13.39 | | | 377 | |
| 50m 32.97 | 100m 1:11.20 | 150m 1:49.39 | 200m 2:28.16 | 250m 3:07.30 | 300m 3:45.99 | 350m 4:24.88 | 400m 5:04.13 | |
| 450m 5:42.70 | 500m 6:21.27 | 550m 7:00.18 | 600m 7:39.05 | 650m 8:17.62 | 700m 8:56.63 | 750m 9:35.29 | 800m 10:13.39 | |
2. | Raef OWEN | 13 | Gwich Royals | | 10:23.24 | | | 360 | |
| 50m 33.82 | 100m 1:11.97 | 150m 1:50.83 | 200m 2:30.34 | 250m 3:10.12 | 300m 3:50.53 | 350m 4:31.42 | 400m 5:11.20 | |
| 450m 5:51.76 | 500m 6:32.02 | 550m 7:11.67 | 600m 7:52.49 | 650m 8:31.78 | 700m 9:11.42 | 750m 9:49.26 | 800m 10:23.24 | |
3. | William HOLDEN | 13 | Bexley | | 10:27.39 | | | 353 | |
| 50m 34.91 | 100m 1:12.70 | 150m 1:51.52 | 200m 2:30.36 | 250m 3:10.18 | 300m 3:50.33 | 350m 4:30.47 | 400m 5:10.72 | |
| 450m 5:50.91 | 500m 6:30.71 | 550m 7:10.04 | 600m 7:49.43 | 650m 8:29.16 | 700m 9:09.15 | 750m 9:49.10 | 800m 10:27.39 | |
4. | Sebastian HARMER | 13 | Maidstone SC | | 10:31.59 | | | 346 | |
| 50m 34.09 | 100m 1:12.30 | 150m 1:51.48 | 200m 2:30.59 | 250m 3:10.44 | 300m 3:50.71 | 350m 4:31.12 | 400m 5:11.18 | |
| 450m 5:51.50 | 500m 6:31.84 | 550m 7:12.23 | 600m 7:52.31 | 650m 8:32.58 | 700m 9:13.02 | 750m 9:52.62 | 800m 10:31.59 | |
5. | James TAYLOR-WRIGHT | 13 | RTW Monson | | 10:31.79 | | | 345 | |
| 50m 34.62 | 100m 1:13.54 | 150m 1:53.86 | 200m 2:34.86 | 250m 3:15.12 | 300m 3:56.62 | 350m 4:37.41 | 400m 5:18.89 | |
| 450m 5:59.97 | 500m 6:40.48 | 550m 7:20.39 | 600m 8:00.15 | 650m 8:39.82 | 700m 9:19.58 | 750m 9:57.45 | 800m 10:31.79 | |
6. | Leo NIKOLIC | 13 | Dartford | | 10:32.71 | | | 344 | |
| 50m 33.94 | 100m 1:11.47 | 150m 1:50.33 | 200m 2:29.57 | 250m 3:09.34 | 300m 3:49.68 | 350m 4:30.09 | 400m 5:11.03 | |
| 450m 5:52.35 | 500m 6:33.34 | 550m 7:14.16 | 600m 7:54.86 | 650m 8:35.29 | 700m 9:15.72 | 750m 9:54.93 | 800m 10:32.71 | |
7. | Albert BROOKS | 13 | Bromley | | 10:36.22 | | | 338 | |
| 50m 32.91 | 100m 1:11.09 | 150m 1:50.87 | 200m 2:31.02 | 250m 3:11.23 | 300m 3:51.84 | 350m 4:31.58 | 400m 5:12.39 | |
| 450m 5:53.35 | 500m 6:34.32 | 550m 7:15.49 | 600m 7:56.27 | 650m 8:37.36 | 700m 9:18.64 | 750m 9:57.80 | 800m 10:36.22 | |
MEN 14 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Max EL-MOKADEM | 14 | RTW Monson | | 8:45.71 | | | 600 | |
| 50m 29.60 | 100m 1:01.89 | 150m 1:34.67 | 200m 2:08.04 | 250m 2:41.23 | 300m 3:14.08 | 350m 3:47.60 | 400m 4:20.84 | |
| 450m 4:53.74 | 500m 5:26.92 | 550m 6:00.05 | 600m 6:33.21 | 650m 7:06.48 | 700m 7:39.96 | 750m 8:13.25 | 800m 8:45.71 | |
2. | Aran BISSETT | 14 | RTW Monson | | 8:48.75 | | | 589 | |
| 50m 28.66 | 100m 59.96 | 150m 1:32.24 | 200m 2:04.92 | 250m 2:37.65 | 300m 3:10.90 | 350m 3:44.49 | 400m 4:18.28 | |
| 450m 4:51.78 | 500m 5:25.79 | 550m 5:59.60 | 600m 6:33.66 | 650m 7:08.00 | 700m 7:42.17 | 750m 8:16.22 | 800m 8:48.75 | |
3. | Charley KING | 14 | Thanet Swim | | 9:11.30 | | | 520 | |
| 50m 30.93 | 100m 1:05.15 | 150m 1:39.71 | 200m 2:14.88 | 250m 2:49.78 | 300m 3:24.83 | 350m 3:59.70 | 400m 4:34.69 | |
| 450m 5:09.93 | 500m 5:44.99 | 550m 6:19.84 | 600m 6:54.47 | 650m 7:29.21 | 700m 8:04.25 | 750m 8:38.44 | 800m 9:11.30 | |
4. | Edward POINTON | 14 | Beckenham | | 10:07.83 | | | 388 | |
| 50m 34.67 | 100m 1:12.01 | 150m 1:50.82 | 200m 2:29.30 | 250m 3:08.29 | 300m 3:46.30 | 350m 4:25.02 | 400m 5:03.61 | |
| 450m 5:42.15 | 500m 6:20.49 | 550m 6:58.91 | 600m 7:37.19 | 650m 8:16.15 | 700m 8:54.05 | 750m 9:31.99 | 800m 10:07.83 | |
MEN 15 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Tom HAWKINS | 15 | Bexley | | 8:42.85 | | | 609 | |
| 50m 27.85 | 100m 58.92 | 150m 1:31.00 | 200m 2:03.93 | 250m 2:36.55 | 300m 3:09.67 | 350m 3:42.64 | 400m 4:15.98 | |
| 450m 4:49.62 | 500m 5:23.17 | 550m 5:56.91 | 600m 6:30.82 | 650m 7:04.14 | 700m 7:37.62 | 750m 8:10.95 | 800m 8:42.85 | |
2. | Hayden ANNAN | 15 | RTW Monson | | 8:50.38 | | | 584 | |
| 50m 29.76 | 100m 1:02.50 | 150m 1:35.65 | 200m 2:08.81 | 250m 2:42.18 | 300m 3:15.46 | 350m 3:49.24 | 400m 4:22.33 | |
| 450m 4:55.90 | 500m 5:29.44 | 550m 6:02.79 | 600m 6:36.54 | 650m 7:10.22 | 700m 7:44.07 | 750m 8:18.02 | 800m 8:50.38 | |
3. | Henry NORMAN | 15 | Bromley | | 9:15.80 | | | 507 | |
| 50m 30.29 | 100m 1:04.37 | 150m 1:39.26 | 200m 2:13.95 | 250m 2:49.11 | 300m 3:24.57 | 350m 4:00.19 | 400m 4:35.86 | |
| 450m 5:11.49 | 500m 5:46.92 | 550m 6:22.40 | 600m 6:57.90 | 650m 7:33.33 | 700m 8:08.28 | 750m 8:43.16 | 800m 9:15.80 | |
4. | Thomas LONG | 15 | Gravesend | | 9:17.39 | | | 503 | |
| 50m 29.87 | 100m 1:03.67 | 150m 1:38.23 | 200m 2:13.68 | 250m 2:49.22 | 300m 3:24.80 | 350m 4:00.11 | 400m 4:35.70 | |
| 450m 5:11.51 | 500m 5:47.45 | 550m 6:23.11 | 600m 6:58.68 | 650m 7:33.94 | 700m 8:09.26 | 750m 8:44.34 | 800m 9:17.39 | |
5. | Marcus RICHARDS | 15 | Maidstone SC | | 9:21.62 | | | 492 | |
| 50m 30.99 | 100m 1:05.37 | 150m 1:41.05 | 200m 2:16.48 | 250m 2:52.01 | 300m 3:27.84 | 350m 4:03.52 | 400m 4:39.07 | |
| 450m 5:14.86 | 500m 5:50.54 | 550m 6:26.37 | 600m 7:02.26 | 650m 7:38.19 | 700m 8:12.73 | 750m 8:47.85 | 800m 9:21.62 | |
6. | Gregor HUTCHISON | 15 | Thanet Swim | | 9:33.28 | | | 462 | |
| 50m 31.51 | 100m 1:06.62 | 150m 1:42.47 | 200m 2:18.72 | 250m 2:55.34 | 300m 3:31.27 | 350m 4:07.57 | 400m 4:43.75 | |
| 450m 5:20.37 | 500m 5:57.14 | 550m 6:33.53 | 600m 7:10.11 | 650m 7:46.93 | 700m 8:23.73 | 750m 8:58.94 | 800m 9:33.28 | |
7. | Finley GILHAM | 15 | Bexley | | 9:38.30 | | | 450 | |
| 50m 32.07 | 100m 1:06.83 | 150m 1:42.73 | 200m 2:19.28 | 250m 2:55.91 | 300m 3:32.83 | 350m 4:09.71 | 400m 4:46.73 | |
| 450m 5:23.93 | 500m 6:00.98 | 550m 6:38.09 | 600m 7:15.05 | 650m 7:50.92 | 700m 8:27.26 | 750m 9:03.40 | 800m 9:38.30 | |
8. | Riley IMMS | 15 | Thanet Swim | | 9:38.32 | | | 450 | |
| 50m 32.13 | 100m 1:07.57 | 150m 1:43.22 | 200m 2:19.74 | 250m 2:56.32 | 300m 3:33.02 | 350m 4:09.97 | 400m 4:46.80 | |
| 450m 5:23.40 | 500m 6:00.31 | 550m 6:37.85 | 600m 7:14.54 | 650m 7:52.01 | 700m 8:28.69 | 750m 9:04.89 | 800m 9:38.32 | |
9. | Alexander TOLLIT | 15 | RTW Monson | | 9:38.79 | | | 449 | |
| 50m 31.42 | 100m 1:06.50 | 150m 1:42.40 | 200m 2:18.67 | 250m 2:55.30 | 300m 3:32.32 | 350m 4:09.53 | 400m 4:46.51 | |
| 450m 5:24.16 | 500m 6:00.84 | 550m 6:38.01 | 600m 7:15.48 | 650m 7:52.47 | 700m 8:29.65 | 750m 9:06.75 | 800m 9:38.79 | |
MEN 16 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Samuel LANDER | 16 | Bromley | | 8:28.65 | | | 662 | |
| 50m 28.34 | 100m 59.44 | 150m 1:31.55 | 200m 2:03.33 | 250m 2:35.27 | 300m 3:07.44 | 350m 3:39.71 | 400m 4:12.06 | |
| 450m 4:44.20 | 500m 5:16.63 | 550m 5:49.25 | 600m 6:22.00 | 650m 6:54.59 | 700m 7:26.96 | 750m 7:58.83 | 800m 8:28.65 | |
2. | Bryan DINEV | 16 | Bexley | | 8:50.88 | | | 582 | |
| 50m 28.68 | 100m 1:00.28 | 150m 1:33.12 | 200m 2:05.96 | 250m 2:38.97 | 300m 3:12.18 | 350m 3:45.76 | 400m 4:19.38 | |
| 450m 4:52.84 | 500m 5:26.60 | 550m 6:00.69 | 600m 6:35.11 | 650m 7:09.48 | 700m 7:43.87 | 750m 8:17.84 | 800m 8:50.88 | |
3. | Kieran ELVY | 16 | Sevenoaks | | 8:52.15 | | | 578 | |
| 50m 29.94 | 100m 1:02.85 | 150m 1:36.22 | 200m 2:09.60 | 250m 2:43.16 | 300m 3:16.76 | 350m 3:50.77 | 400m 4:24.89 | |
| 450m 4:58.40 | 500m 5:31.85 | 550m 6:05.16 | 600m 6:38.68 | 650m 7:12.40 | 700m 7:46.20 | 750m 8:19.49 | 800m 8:52.15 | |
4. | Joshua PRENDERGAST | 16 | RTW Monson | | 8:59.13 | | | 556 | |
| 50m 30.02 | 100m 1:02.51 | 150m 1:35.69 | 200m 2:09.04 | 250m 2:42.71 | 300m 3:16.68 | 350m 3:50.78 | 400m 4:25.20 | |
| 450m 4:59.58 | 500m 5:33.80 | 550m 6:08.02 | 600m 6:42.47 | 650m 7:17.11 | 700m 7:51.51 | 750m 8:25.80 | 800m 8:59.13 | |
5. | Sam MARTIN-YOUNG | 16 | Sevenoaks | | 9:09.25 | | | 526 | |
| 50m 29.59 | 100m 1:02.88 | 150m 1:36.52 | 200m 2:10.71 | 250m 2:44.95 | 300m 3:19.85 | 350m 3:54.63 | 400m 4:29.72 | |
| 450m 5:04.71 | 500m 5:39.64 | 550m 6:14.58 | 600m 6:49.57 | 650m 7:24.71 | 700m 8:00.06 | 750m 8:34.98 | 800m 9:09.25 | |
6. | Oscar BEHRENS | 16 | Maidstone SC | | 9:13.06 | | | 515 | |
| 50m 29.44 | 100m 1:02.34 | 150m 1:35.91 | 200m 2:10.29 | 250m 2:45.36 | 300m 3:20.47 | 350m 3:55.50 | 400m 4:31.05 | |
| 450m 5:05.69 | 500m 5:40.78 | 550m 6:15.96 | 600m 6:52.13 | 650m 7:28.11 | 700m 8:04.38 | 750m 8:38.42 | 800m 9:13.06 | |
7. | James PAGE | 16 | Thanet Swim | | 9:38.01 | | | 451 | |
| 50m 30.40 | 100m 1:05.72 | 150m 1:41.99 | 200m 2:18.54 | 250m 2:55.06 | 300m 3:31.94 | 350m 4:08.89 | 400m 4:45.98 | |
| 450m 5:23.31 | 500m 6:00.81 | 550m 6:37.77 | 600m 7:14.98 | 650m 7:52.05 | 700m 8:29.05 | 750m 9:04.31 | 800m 9:38.01 | |
8. | Mason LILLIOTT | 16 | Thanet Swim | | 9:40.76 | | | 445 | |
| 50m 32.81 | 100m 1:08.49 | 150m 1:44.84 | 200m 2:21.50 | 250m 2:58.71 | 300m 3:35.74 | 350m 4:12.85 | 400m 4:50.01 | |
| 450m 5:27.74 | 500m 6:04.37 | 550m 6:40.91 | 600m 7:17.18 | 650m 7:53.35 | 700m 8:29.59 | 750m 9:05.77 | 800m 9:40.76 | |
MEN 17 Yrs/Over Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Archie HAWKINS | 17 | Thanet Swim | | 8:21.07 | | | 693 | |
| 50m 27.50 | 100m 57.70 | 150m 1:28.67 | 200m 2:00.25 | 250m 2:32.20 | 300m 3:04.08 | 350m 3:35.77 | 400m 4:07.92 | |
| 450m 4:39.64 | 500m 5:12.01 | 550m 5:44.44 | 600m 6:17.11 | 650m 6:49.13 | 700m 7:21.16 | 750m 7:51.62 | 800m 8:21.07 | |
2. | Oliver POPE | 17 | Thanet Swim | | 8:24.63 | | | 678 | |
| 50m 27.69 | 100m 57.82 | 150m 1:28.87 | 200m 2:00.46 | 250m 2:32.55 | 300m 3:03.95 | 350m 3:35.87 | 400m 4:08.01 | |
| 450m 4:40.13 | 500m 5:12.15 | 550m 5:44.57 | 600m 6:17.24 | 650m 6:49.72 | 700m 7:21.96 | 750m 7:53.73 | 800m 8:24.63 | |
3. | David ALLEN | 17 | Sevenoaks | | 8:30.81 | | | 654 | |
| 50m 29.64 | 100m 1:01.25 | 150m 1:32.88 | 200m 2:04.92 | 250m 2:37.07 | 300m 3:09.40 | 350m 3:41.56 | 400m 4:13.62 | |
| 450m 4:45.68 | 500m 5:17.80 | 550m 5:50.21 | 600m 6:22.64 | 650m 6:54.99 | 700m 7:27.39 | 750m 7:59.62 | 800m 8:30.81 | |
4. | Albert BRANCH | 17 | Sevenoaks | | 8:35.31 | | | 637 | |
| 50m 29.29 | 100m 1:01.41 | 150m 1:33.78 | 200m 2:05.88 | 250m 2:38.78 | 300m 3:11.50 | 350m 3:44.30 | 400m 4:17.33 | |
| 450m 4:50.33 | 500m 5:23.29 | 550m 5:56.02 | 600m 6:29.12 | 650m 7:01.70 | 700m 7:33.89 | 750m 8:06.17 | 800m 8:35.31 | |
5. | Charles CREWE | 18 | RTW Monson | | 8:37.10 | | | 630 | |
| 50m 28.13 | 100m 58.79 | 150m 1:30.15 | 200m 2:01.78 | 250m 2:33.84 | 300m 3:05.98 | 350m 3:38.64 | 400m 4:11.35 | |
| 450m 4:44.18 | 500m 5:17.16 | 550m 5:50.39 | 600m 6:23.68 | 650m 6:57.22 | 700m 7:30.64 | 750m 8:04.11 | 800m 8:37.10 | |
6. | Timothy LEBERL | 20 | Beckenham | | 8:40.11 | | | 619 | |
| 50m 28.39 | 100m 59.11 | 150m 1:30.31 | 200m 2:01.88 | 250m 2:33.56 | 300m 3:05.23 | 350m 3:37.65 | 400m 4:10.68 | |
| 450m 4:43.81 | 500m 5:17.38 | 550m 5:51.61 | 600m 6:25.71 | 650m 6:59.56 | 700m 7:33.00 | 750m 8:06.79 | 800m 8:40.11 | |
7. | Ben MILLINGTON | 18 | Thanet Swim | | 8:51.54 | | | 580 | |
| 50m 27.92 | 100m 58.59 | 150m 1:30.67 | 200m 2:03.37 | 250m 2:36.71 | 300m 3:10.38 | 350m 3:44.23 | 400m 4:18.12 | |
| 450m 4:52.16 | 500m 5:26.60 | 550m 6:01.21 | 600m 6:35.61 | 650m 7:10.07 | 700m 7:44.72 | 750m 8:18.92 | 800m 8:51.54 | |
8. | Daniel OLIVER | 17 | Dartford | | 9:09.96 | | | 524 | |
| 50m 29.12 | 100m 1:02.19 | 150m 1:36.32 | 200m 2:11.01 | 250m 2:45.93 | 300m 3:21.17 | 350m 3:56.49 | 400m 4:31.91 | |
| 450m 5:06.76 | 500m 5:42.42 | 550m 6:17.26 | 600m 6:53.34 | 650m 7:29.17 | 700m 8:05.26 | 750m 8:40.01 | 800m 9:09.96 | |
9. | Oliver MORSE | 18 | Bexley | | 9:29.64 | | | 471 | |
| 50m 29.46 | 100m 1:03.41 | 150m 1:37.99 | 200m 2:13.17 | 250m 2:48.59 | 300m 3:24.85 | 350m 4:01.26 | 400m 4:38.05 | |
| 450m 5:14.91 | 500m 5:52.04 | 550m 6:29.06 | 600m 7:06.05 | 650m 7:42.98 | 700m 8:20.01 | 750m 8:56.70 | 800m 9:29.64 | |
10. | Adam CHRUSCINSKI | 19 | Maidstone SC | | 9:59.38 | | | 404 | |
| 50m 31.58 | 100m 1:06.09 | 150m 1:41.93 | 200m 2:18.92 | 250m 2:55.96 | 300m 3:33.57 | 350m 4:11.62 | 400m 4:49.71 | |
| 450m 5:28.32 | 500m 6:06.97 | 550m 6:45.65 | 600m 7:24.70 | 650m 8:03.72 | 700m 8:42.80 | 750m 9:21.45 | 800m 9:59.38 | |
WOMEN 12 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Olivia NORLEY | 12 | RTW Monson | | 10:32.67 | | | 434 | |
| 50m 34.21 | 100m 1:13.04 | 150m 1:52.94 | 200m 2:32.94 | 250m 3:13.31 | 300m 3:54.00 | 350m 4:34.83 | 400m 5:15.81 | |
| 450m 5:56.27 | 500m 6:36.55 | 550m 7:16.31 | 600m 7:56.24 | 650m 8:36.32 | 700m 9:16.34 | 750m 9:55.07 | 800m 10:32.67 | |
2. | Harriet GRIFFITHS | 12 | RTW Monson | | 10:37.53 | | | 425 | |
| 50m 36.19 | 100m 1:16.11 | 150m 1:56.57 | 200m 2:37.12 | 250m 3:17.65 | 300m 3:58.10 | 350m 4:38.81 | 400m 5:19.15 | |
| 450m 6:00.13 | 500m 6:39.93 | 550m 7:19.63 | 600m 8:00.12 | 650m 8:40.47 | 700m 9:20.84 | 750m 10:00.25 | 800m 10:37.53 | |
3. | Isla TURNER | 12 | Gwich Royals | | 10:42.33 | | | 415 | |
| 50m 37.56 | 100m 1:18.50 | 150m 1:59.61 | 200m 2:40.50 | 250m 3:21.33 | 300m 4:02.01 | 350m 4:42.82 | 400m 5:23.59 | |
| 450m 6:04.08 | 500m 6:44.78 | 550m 7:25.46 | 600m 8:05.82 | 650m 8:46.48 | 700m 9:26.73 | 750m 10:05.92 | 800m 10:42.33 | |
4. | Emilia NARKEVIC | 12 | Maidstone SC | | 10:47.65 | | | 405 | |
| 50m 35.70 | 100m 1:14.93 | 150m 1:55.05 | 200m 2:35.81 | 250m 3:17.11 | 300m 3:58.06 | 350m 4:39.65 | 400m 5:20.75 | |
| 450m 6:01.86 | 500m 6:42.88 | 550m 7:24.22 | 600m 8:05.39 | 650m 8:46.87 | 700m 9:27.96 | 750m 10:09.00 | 800m 10:47.65 | |
5. | Emily STONE | 12 | Sevenoaks | | 10:51.13 | | | 398 | |
| 50m 36.06 | 100m 1:16.44 | 150m 1:57.58 | 200m 2:38.12 | 250m 3:18.83 | 300m 4:00.10 | 350m 4:41.14 | 400m 5:22.69 | |
| 450m 6:03.68 | 500m 6:45.87 | 550m 7:27.99 | 600m 8:09.99 | 650m 8:51.32 | 700m 9:32.24 | 750m 10:12.54 | 800m 10:51.13 | |
6. | Isabella JONES | 12 | RTW Monson | | 10:55.52 | | | 390 | |
| 50m 35.41 | 100m 1:15.32 | 150m 1:56.44 | 200m 2:37.78 | 250m 3:18.58 | 300m 4:00.13 | 350m 4:41.29 | 400m 5:23.10 | |
| 450m 6:04.13 | 500m 6:46.74 | 550m 7:29.07 | 600m 8:11.61 | 650m 8:53.66 | 700m 9:35.33 | 750m 10:15.58 | 800m 10:55.52 | |
7. | Verity DAVIDSON | 12 | RTW Monson | | 11:08.85 | | | 368 | |
| 50m 35.93 | 100m 1:16.76 | 150m 1:58.14 | 200m 2:39.49 | 250m 3:20.60 | 300m 4:03.27 | 350m 4:46.21 | 400m 5:28.44 | |
| 450m 6:11.93 | 500m 6:55.22 | 550m 7:38.82 | 600m 8:22.66 | 650m 9:05.43 | 700m 9:49.06 | 750m 10:29.11 | 800m 11:08.85 | |
WOMEN 13 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Rosie POPE | 13 | Thanet Swim | | 9:34.00 | | | 582 | |
| 50m 32.09 | 100m 1:07.07 | 150m 1:42.74 | 200m 2:18.87 | 250m 2:55.46 | 300m 3:31.37 | 350m 4:07.93 | 400m 4:43.91 | |
| 450m 5:20.21 | 500m 5:56.73 | 550m 6:33.46 | 600m 7:10.07 | 650m 7:46.63 | 700m 8:23.50 | 750m 9:00.01 | 800m 9:34.00 | |
2. | Amalie SMITH | 13 | Tonbridge | | 9:49.96 | | | 536 | |
| 50m 31.22 | 100m 1:06.92 | 150m 1:44.02 | 200m 2:21.69 | 250m 2:59.29 | 300m 3:36.91 | 350m 4:14.27 | 400m 4:52.35 | |
| 450m 5:30.21 | 500m 6:08.07 | 550m 6:45.81 | 600m 7:23.63 | 650m 8:01.11 | 700m 8:38.59 | 750m 9:15.46 | 800m 9:49.96 | |
3. | Mia HUGHES | 13 | Bromley | | 9:55.52 | | | 521 | |
| 50m 32.01 | 100m 1:09.00 | 150m 1:46.93 | 200m 2:25.12 | 250m 3:03.80 | 300m 3:41.62 | 350m 4:19.60 | 400m 4:57.68 | |
| 450m 5:35.50 | 500m 6:13.52 | 550m 6:51.51 | 600m 7:29.12 | 650m 8:06.64 | 700m 8:44.46 | 750m 9:21.40 | 800m 9:55.52 | |
4. | Isabella ARUNDELL | 13 | Maidstone SC | | 10:00.08 | | | 509 | |
| 50m 32.70 | 100m 1:09.10 | 150m 1:46.95 | 200m 2:24.78 | 250m 3:02.76 | 300m 3:41.01 | 350m 4:19.25 | 400m 4:58.20 | |
| 450m 5:36.36 | 500m 6:14.89 | 550m 6:53.29 | 600m 7:31.29 | 650m 8:08.89 | 700m 8:46.68 | 750m 9:24.50 | 800m 10:00.08 | |
5. | Abigail SMILEY | 13 | RTW Monson | | 10:01.32 | | | 506 | |
| 50m 32.20 | 100m 1:08.62 | 150m 1:46.12 | 200m 2:24.17 | 250m 3:02.15 | 300m 3:40.06 | 350m 4:18.77 | 400m 4:57.18 | |
| 450m 5:35.92 | 500m 6:14.42 | 550m 6:52.59 | 600m 7:30.84 | 650m 8:09.47 | 700m 8:47.39 | 750m 9:25.34 | 800m 10:01.32 | |
6. | Maisie VAN DER PLOEG | 13 | Saxon Crown | | 10:02.05 | | | 504 | |
| 50m 33.45 | 100m 1:10.04 | 150m 1:47.82 | 200m 2:25.97 | 250m 3:03.97 | 300m 3:41.98 | 350m 4:19.80 | 400m 4:58.09 | |
| 450m 5:35.87 | 500m 6:14.49 | 550m 6:52.33 | 600m 7:30.63 | 650m 8:08.67 | 700m 8:47.33 | 750m 9:25.72 | 800m 10:02.05 | |
7. | Arianne IVANOVA | 13 | Thanet Swim | | 10:06.50 | | | 493 | |
| 50m 33.67 | 100m 1:11.51 | 150m 1:49.65 | 200m 2:27.86 | 250m 3:06.74 | 300m 3:45.35 | 350m 4:23.43 | 400m 5:02.01 | |
| 450m 5:40.21 | 500m 6:19.10 | 550m 6:57.83 | 600m 7:36.44 | 650m 8:15.03 | 700m 8:53.56 | 750m 9:31.26 | 800m 10:06.50 | |
8. | Lilly DELLER | 13 | Dartford | | 10:16.88 | | | 469 | |
| 50m 33.77 | 100m 1:12.01 | 150m 1:51.91 | 200m 2:31.44 | 250m 3:09.29 | 300m 3:48.57 | 350m 4:28.25 | 400m 5:08.15 | |
| 450m 5:47.51 | 500m 6:27.54 | 550m 7:07.28 | 600m 7:46.46 | 650m 8:25.10 | 700m 9:03.94 | 750m 9:41.80 | 800m 10:16.88 | |
9. | Reese HUCKLE | 13 | RTW Monson | | 10:17.89 | | | 466 | |
| 50m 33.26 | 100m 1:10.82 | 150m 1:49.70 | 200m 2:28.49 | 250m 3:07.85 | 300m 3:46.75 | 350m 4:25.58 | 400m 5:04.68 | |
| 450m 5:43.95 | 500m 6:23.91 | 550m 7:03.57 | 600m 7:43.17 | 650m 8:22.01 | 700m 9:01.93 | 750m 9:40.58 | 800m 10:17.89 | |
10. | Madeleine HIND | 13 | RTW Monson | | 10:28.47 | | | 443 | |
| 50m 34.51 | 100m 1:12.38 | 150m 1:51.34 | 200m 2:30.45 | 250m 3:10.45 | 300m 3:50.24 | 350m 4:30.52 | 400m 5:10.39 | |
| 450m 5:49.63 | 500m 6:29.86 | 550m 7:10.50 | 600m 7:51.08 | 650m 8:31.34 | 700m 9:11.56 | 750m 9:51.37 | 800m 10:28.47 | |
11. | Abigail FOSH | 13 | Bexley | | 10:43.42 | | | 413 | |
| 50m 34.86 | 100m 1:13.96 | 150m 1:53.87 | 200m 2:34.56 | 250m 3:15.41 | 300m 3:56.70 | 350m 4:37.57 | 400m 5:19.08 | |
| 450m 6:00.18 | 500m 6:41.58 | 550m 7:22.74 | 600m 8:03.89 | 650m 8:45.12 | 700m 9:26.23 | 750m 10:05.67 | 800m 10:43.42 | |
WOMEN 14 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Emilia OLIVER | 14 | RTW Monson | | 9:18.09 | | | 633 | |
| 50m 31.26 | 100m 1:05.27 | 150m 1:39.78 | 200m 2:14.31 | 250m 2:49.16 | 300m 3:24.38 | 350m 3:59.77 | 400m 4:35.47 | |
| 450m 5:11.07 | 500m 5:46.77 | 550m 6:22.19 | 600m 6:57.76 | 650m 7:33.66 | 700m 8:08.94 | 750m 8:44.15 | 800m 9:18.09 | |
2. | Martyna KARABACZ | 14 | Gwich Royals | | 9:25.50 | | | 609 | |
| 50m 31.57 | 100m 1:06.32 | 150m 1:41.98 | 200m 2:18.06 | 250m 2:54.09 | 300m 3:30.46 | 350m 4:06.02 | 400m 4:42.14 | |
| 450m 5:18.45 | 500m 5:54.68 | 550m 6:30.59 | 600m 7:06.62 | 650m 7:41.29 | 700m 8:16.10 | 750m 8:51.50 | 800m 9:25.50 | |
3. | Ivy HAGGERTY | 14 | Thanet Swim | | 9:30.77 | | | 592 | |
| 50m 32.70 | 100m 1:07.39 | 150m 1:43.50 | 200m 2:19.81 | 250m 2:56.43 | 300m 3:32.78 | 350m 4:09.36 | 400m 4:45.40 | |
| 450m 5:21.51 | 500m 5:57.70 | 550m 6:33.83 | 600m 7:09.96 | 650m 7:45.46 | 700m 8:21.40 | 750m 8:57.31 | 800m 9:30.77 | |
4. | Olexa MILES | 14 | Thanet Swim | | 9:50.28 | | | 535 | |
| 50m 31.54 | 100m 1:07.37 | 150m 1:43.78 | 200m 2:20.77 | 250m 2:58.11 | 300m 3:35.35 | 350m 4:13.07 | 400m 4:50.76 | |
| 450m 5:28.38 | 500m 6:06.09 | 550m 6:43.81 | 600m 7:21.59 | 650m 7:59.56 | 700m 8:37.32 | 750m 9:14.15 | 800m 9:50.28 | |
5. | Chloe EDWARDS | 14 | RTW Monson | | 9:53.61 | | | 526 | |
| 50m 33.07 | 100m 1:09.92 | 150m 1:47.41 | 200m 2:25.18 | 250m 3:02.68 | 300m 3:40.26 | 350m 4:17.63 | 400m 4:55.48 | |
| 450m 5:33.04 | 500m 6:10.75 | 550m 6:48.04 | 600m 7:25.88 | 650m 8:03.83 | 700m 8:40.93 | 750m 9:18.08 | 800m 9:53.61 | |
6. | Lilia FORNASIER | 14 | Sevenoaks | | 9:56.11 | | | 519 | |
| 50m 32.33 | 100m 1:09.28 | 150m 1:46.64 | 200m 2:24.09 | 250m 3:01.71 | 300m 3:40.32 | 350m 4:18.55 | 400m 4:56.63 | |
| 450m 5:34.96 | 500m 6:13.21 | 550m 6:51.65 | 600m 7:30.01 | 650m 8:06.82 | 700m 8:44.49 | 750m 9:21.76 | 800m 9:56.11 | |
7. | Isabelle TRAYNIER | 14 | Beckenham | | 9:59.69 | | | 510 | |
| 50m 32.80 | 100m 1:10.07 | 150m 1:47.59 | 200m 2:25.35 | 250m 3:03.21 | 300m 3:41.76 | 350m 4:20.26 | 400m 4:58.59 | |
| 450m 5:37.51 | 500m 6:15.77 | 550m 6:53.39 | 600m 7:31.51 | 650m 8:09.49 | 700m 8:47.32 | 750m 9:25.70 | 800m 9:59.69 | |
8. | Katharine IRWIN | 14 | Maidstone SC | | 10:03.11 | | | 502 | |
| 50m 32.72 | 100m 1:08.93 | 150m 1:46.41 | 200m 2:24.07 | 250m 3:02.23 | 300m 3:40.42 | 350m 4:18.59 | 400m 4:57.12 | |
| 450m 5:35.50 | 500m 6:14.01 | 550m 6:52.58 | 600m 7:30.92 | 650m 8:09.23 | 700m 8:47.57 | 750m 9:25.75 | 800m 10:03.11 | |
9. | Delyth TRIGGER | 14 | Bromley | | 10:15.32 | | | 472 | |
| 50m 32.22 | 100m 1:09.31 | 150m 1:47.58 | 200m 2:26.29 | 250m 3:05.39 | 300m 3:44.48 | 350m 4:23.75 | 400m 5:03.72 | |
| 450m 5:43.89 | 500m 6:23.59 | 550m 7:03.55 | 600m 7:43.05 | 650m 8:22.26 | 700m 9:01.14 | 750m 9:39.36 | 800m 10:15.32 | |
10. | Isabel ORCHARD | 14 | Bromley | | 10:15.62 | | | 472 | |
| 50m 33.61 | 100m 1:10.62 | 150m 1:48.38 | 200m 2:27.26 | 250m 3:06.05 | 300m 3:45.53 | 350m 4:24.23 | 400m 5:03.28 | |
| 450m 5:42.49 | 500m 6:21.46 | 550m 7:00.69 | 600m 7:39.81 | 650m 8:19.19 | 700m 8:58.67 | 750m 9:37.62 | 800m 10:15.62 | |
11. | Mia ARMSTRONG | 14 | Dartford | | 10:15.86 | | | 471 | |
| 50m 33.63 | 100m 1:10.73 | 150m 1:49.15 | 200m 2:27.34 | 250m 3:05.60 | 300m 3:43.68 | 350m 4:22.82 | 400m 5:01.68 | |
| 450m 5:40.52 | 500m 6:19.71 | 550m 6:59.36 | 600m 7:39.94 | 650m 8:19.69 | 700m 9:01.06 | 750m 9:40.74 | 800m 10:15.86 | |
12. | Eliza WYNNE THOMAS | 14 | Tonbridge | | 10:25.05 | | | 451 | |
| 50m 34.45 | 100m 1:12.61 | 150m 1:51.70 | 200m 2:31.34 | 250m 3:11.32 | 300m 3:50.97 | 350m 4:30.70 | 400m 5:10.39 | |
| 450m 5:50.16 | 500m 6:30.03 | 550m 7:09.90 | 600m 7:49.89 | 650m 8:29.63 | 700m 9:09.69 | 750m 9:49.30 | 800m 10:25.05 | |
WOMEN 15 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Jessica GABLE | 15 | RTW Monson | | 9:27.76 | | | 601 | |
| 50m 31.60 | 100m 1:06.86 | 150m 1:43.13 | 200m 2:19.37 | 250m 2:55.59 | 300m 3:31.83 | 350m 4:07.76 | 400m 4:43.74 | |
| 450m 5:19.67 | 500m 5:55.91 | 550m 6:31.76 | 600m 7:07.61 | 650m 7:43.06 | 700m 8:18.37 | 750m 8:53.77 | 800m 9:27.76 | |
2. | Annie SANDERS | 15 | Gwich Royals | | 9:31.44 | | | 590 | |
| 50m 32.28 | 100m 1:08.20 | 150m 1:44.61 | 200m 2:20.92 | 250m 2:57.56 | 300m 3:34.28 | 350m 4:10.31 | 400m 4:46.88 | |
| 450m 5:23.21 | 500m 5:59.12 | 550m 6:35.42 | 600m 7:11.04 | 650m 7:46.93 | 700m 8:22.72 | 750m 8:58.47 | 800m 9:31.44 | |
3. | Fern GRAY | 15 | Sevenoaks | | 9:44.26 | | | 552 | |
| 50m 32.09 | 100m 1:07.38 | 150m 1:43.92 | 200m 2:20.85 | 250m 2:57.83 | 300m 3:34.74 | 350m 4:12.34 | 400m 4:49.88 | |
| 450m 5:26.89 | 500m 6:04.72 | 550m 6:41.30 | 600m 7:18.20 | 650m 7:55.51 | 700m 8:32.74 | 750m 9:09.26 | 800m 9:44.26 | |
4. | Beatrice PICKERING | 15 | Bromley | | 9:47.61 | | | 542 | |
| 50m 31.22 | 100m 1:06.37 | 150m 1:43.09 | 200m 2:19.38 | 250m 2:56.21 | 300m 3:33.22 | 350m 4:10.81 | 400m 4:48.41 | |
| 450m 5:26.10 | 500m 6:03.73 | 550m 6:41.23 | 600m 7:19.11 | 650m 7:57.23 | 700m 8:34.87 | 750m 9:12.15 | 800m 9:47.61 | |
5. | Hannah MURPHY | 15 | Maidstone SC | | 9:49.84 | | | 536 | |
| 50m 30.54 | 100m 1:06.21 | 150m 1:42.55 | 200m 2:20.07 | 250m 2:57.55 | 300m 3:35.34 | 350m 4:13.52 | 400m 4:51.67 | |
| 450m 5:30.26 | 500m 6:08.37 | 550m 6:46.33 | 600m 7:24.19 | 650m 8:02.64 | 700m 8:39.70 | 750m 9:15.41 | 800m 9:49.84 | |
WOMEN 16 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Lola BURNS | 16 | Beckenham | | 9:18.69 | | | 631 | |
| 50m 31.41 | 100m 1:05.70 | 150m 1:40.52 | 200m 2:15.62 | 250m 2:50.91 | 300m 3:26.21 | 350m 4:01.42 | 400m 4:36.97 | |
| 450m 5:12.78 | 500m 5:48.17 | 550m 6:23.77 | 600m 6:59.22 | 650m 7:34.89 | 700m 8:10.43 | 750m 8:45.60 | 800m 9:18.69 | |
2. | Kasia TITTERTON | 16 | Bromley | | 9:29.39 | | | 596 | |
| 50m 31.72 | 100m 1:06.54 | 150m 1:42.08 | 200m 2:18.02 | 250m 2:54.01 | 300m 3:30.22 | 350m 4:06.53 | 400m 4:42.43 | |
| 450m 5:18.51 | 500m 5:54.25 | 550m 6:30.13 | 600m 7:06.38 | 650m 7:42.82 | 700m 8:19.23 | 750m 8:55.24 | 800m 9:29.39 | |
3. | Grace CUMMINGS | 16 | Thanet Swim | | 9:36.48 | | | 574 | |
| 50m 31.36 | 100m 1:05.69 | 150m 1:41.64 | 200m 2:17.84 | 250m 2:54.43 | 300m 3:31.23 | 350m 4:07.79 | 400m 4:44.46 | |
| 450m 5:21.03 | 500m 5:57.96 | 550m 6:34.70 | 600m 7:11.58 | 650m 7:48.19 | 700m 8:24.65 | 750m 9:01.13 | 800m 9:36.48 | |
4. | Lilly-Marie DERRY | 16 | Sevenoaks | | 9:39.54 | | | 565 | |
| 50m 30.86 | 100m 1:05.72 | 150m 1:41.60 | 200m 2:17.68 | 250m 2:53.81 | 300m 3:29.93 | 350m 4:06.18 | 400m 4:43.02 | |
| 450m 5:19.46 | 500m 5:56.43 | 550m 6:33.63 | 600m 7:11.21 | 650m 7:48.46 | 700m 8:26.54 | 750m 9:04.03 | 800m 9:39.54 | |
5. | Martha ROBERTS | 16 | Sevenoaks | | 9:47.30 | | | 543 | |
| 50m 32.52 | 100m 1:07.83 | 150m 1:43.83 | 200m 2:20.24 | 250m 2:56.90 | 300m 3:33.75 | 350m 4:11.46 | 400m 4:48.76 | |
| 450m 5:26.17 | 500m 6:03.70 | 550m 6:41.33 | 600m 7:18.85 | 650m 7:56.67 | 700m 8:34.16 | 750m 9:11.57 | 800m 9:47.30 | |
6. | Grace TRICKER | 16 | Beckenham | | 9:52.54 | | | 529 | |
| 50m 33.79 | 100m 1:10.34 | 150m 1:47.38 | 200m 2:24.19 | 250m 3:01.52 | 300m 3:38.97 | 350m 4:16.32 | 400m 4:53.79 | |
| 450m 5:31.01 | 500m 6:08.37 | 550m 6:45.77 | 600m 7:23.19 | 650m 8:00.99 | 700m 8:38.69 | 750m 9:16.07 | 800m 9:52.54 | |
7. | Phoebe COUZENS | 16 | Bexley | | 10:06.65 | | | 493 | |
| 50m 32.40 | 100m 1:09.65 | 150m 1:47.36 | 200m 2:25.28 | 250m 3:03.09 | 300m 3:40.92 | 350m 4:19.54 | 400m 4:57.71 | |
| 450m 5:36.08 | 500m 6:14.75 | 550m 6:53.32 | 600m 7:32.88 | 650m 8:11.77 | 700m 8:51.12 | 750m 9:29.50 | 800m 10:06.65 | |
WOMEN 17 Yrs/Over Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Maddison LAY | 18 | Thanet Swim | | 9:04.01 | | | 684 | |
| 50m 29.50 | 100m 1:01.74 | 150m 1:35.39 | 200m 2:09.40 | 250m 2:43.72 | 300m 3:18.19 | 350m 3:52.57 | 400m 4:27.50 | |
| 450m 5:01.84 | 500m 5:37.25 | 550m 6:12.04 | 600m 6:46.84 | 650m 7:21.70 | 700m 7:56.97 | 750m 8:31.22 | 800m 9:04.01 | |
2. | Emma BENNETT | 17 | RTW Monson | | 9:07.55 | | | 670 | |
| 50m 30.83 | 100m 1:04.30 | 150m 1:38.47 | 200m 2:13.06 | 250m 2:47.77 | 300m 3:22.24 | 350m 3:56.62 | 400m 4:31.21 | |
| 450m 5:05.91 | 500m 5:40.67 | 550m 6:15.29 | 600m 6:50.32 | 650m 7:25.11 | 700m 8:00.04 | 750m 8:34.16 | 800m 9:07.55 | |
3. | Amelia CHILDS | 18 | Sevenoaks | | 9:10.16 | | | 661 | |
| 50m 29.91 | 100m 1:02.83 | 150m 1:36.79 | 200m 2:10.71 | 250m 2:45.10 | 300m 3:19.92 | 350m 3:54.58 | 400m 4:29.49 | |
| 450m 5:04.36 | 500m 5:39.49 | 550m 6:14.20 | 600m 6:49.46 | 650m 7:24.79 | 700m 8:00.53 | 750m 8:36.05 | 800m 9:10.16 | |
4. | Agatha SKELTON | 19 | Maidstone SC | | 10:00.65 | | | 508 | |
| 50m 32.01 | 100m 1:07.95 | 150m 1:44.91 | 200m 2:22.36 | 250m 3:00.03 | 300m 3:37.91 | 350m 4:15.80 | 400m 4:53.49 | |
| 450m 5:31.59 | 500m 6:09.94 | 550m 6:48.06 | 600m 7:26.67 | 650m 8:05.50 | 700m 8:44.33 | 750m 9:23.66 | 800m 10:00.65 | |
5. | Amie HAWKINS | 20 | Bexley | | 10:12.79 | | | 478 | |
| 50m 33.20 | 100m 1:09.92 | 150m 1:47.22 | 200m 2:24.43 | 250m 3:02.07 | 300m 3:40.19 | 350m 4:18.02 | 400m 4:56.85 | |
| 450m 5:34.82 | 500m 6:13.69 | 550m 6:53.35 | 600m 7:32.66 | 650m 8:12.14 | 700m 8:52.83 | 750m 9:32.90 | 800m 10:12.79 | |
6. | Daisy ALLISTONE | 18 | Maidstone SC | | 10:13.52 | | | 476 | |
| 50m 32.97 | 100m 1:09.38 | 150m 1:47.49 | 200m 2:25.73 | 250m 3:04.09 | 300m 3:43.07 | 350m 4:22.32 | 400m 5:01.47 | |
| 450m 5:40.76 | 500m 6:20.05 | 550m 6:59.63 | 600m 7:38.52 | 650m 8:17.74 | 700m 8:56.73 | 750m 9:35.67 | 800m 10:13.52 | |
7. | Rebecca PHILLIPS | 18 | Maidstone SC | | 10:28.64 | | | 443 | |
| 50m 34.45 | 100m 1:11.32 | 150m 1:49.50 | 200m 2:28.46 | 250m 3:07.38 | 300m 3:46.76 | 350m 4:26.53 | 400m 5:05.91 | |
| 450m 5:45.95 | 500m 6:25.95 | 550m 7:06.16 | 600m 7:46.56 | 650m 8:26.75 | 700m 9:07.75 | 750m 9:48.18 | 800m 10:28.64 | |