Women Open 400m Freestyle - Heats (Declared Winners)
10/11 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | Class | Time | | | FINA Pt | |
1. | Jessica LONG | 11 | Bexley | | 5:23.59 | | | 377 | |
| 50m 35.84 | 100m 1:16.35 | 150m 1:57.63 | 200m 2:39.46 | 250m 3:21.20 | 300m 4:03.18 | 350m 4:44.77 | 400m 5:23.59 | |
2. | Olivia QUILLER | 11 | Maidstone SC | | 5:27.75 | | | 363 | |
| 50m 35.67 | 100m 1:16.76 | 150m 1:58.64 | 200m 2:40.81 | 250m 3:23.72 | 300m 4:05.65 | 350m 4:48.41 | 400m 5:27.75 | |
3. | Maya CROMPTON | 11 | Thanet Swim | | 5:31.98 | | | 349 | |
| 50m 37.04 | 100m 1:19.12 | 150m 2:00.73 | 200m 2:43.27 | 250m 3:26.16 | 300m 4:08.91 | 350m 4:51.91 | 400m 5:31.98 | |
4. | Sophia STIRRUPS | 11 | Thanet Swim | | 5:34.31 | | | 342 | |
| 50m 37.18 | 100m 1:19.15 | 150m 2:01.85 | 200m 2:44.59 | 250m 3:27.23 | 300m 4:10.36 | 350m 4:53.11 | 400m 5:34.31 | |
5. | Rosie HOLLANDS | 11 | Folkestone | | 5:37.54 | | | 332 | |
| 50m 35.73 | 100m 1:17.38 | 150m 2:01.16 | 200m 2:45.06 | 250m 3:28.76 | 300m 4:13.52 | 350m 4:57.28 | 400m 5:37.54 | |
6. | Sophia CALOUDIS | 11 | Thanet Swim | | 5:37.82 | | | 332 | |
| 50m 38.05 | 100m 1:20.30 | 150m 2:03.90 | 200m 2:46.45 | 250m 3:31.07 | 300m 4:15.00 | 350m 4:59.04 | 400m 5:37.82 | |
7. | Darcie-Mae PILCHER | 11 | Thanet Swim | | 5:44.60 | | | 312 | |
| 50m 36.97 | 100m 1:18.95 | 150m 2:02.39 | 200m 2:46.67 | 250m 3:30.92 | 300m 4:16.17 | 350m 5:02.36 | 400m 5:44.60 | |
8. | Jada YANKEY | 10 | Beckenham | | 5:53.54 | | | 289 | |
| 50m 38.64 | 100m 1:22.58 | 150m 2:09.05 | 200m 2:54.70 | 250m 3:40.41 | 300m 4:27.01 | 350m 5:12.81 | 400m 5:53.54 | |
9. | Erin DAVIE | 11 | White Oak | | 5:53.79 | | | 289 | |
| 50m 38.98 | 100m 1:23.33 | 150m 2:08.98 | 200m 2:54.80 | 250m 3:40.24 | 300m 4:25.76 | 350m 5:11.94 | 400m 5:53.79 | |
10. | Brooke GOLDEN | 11 | Thanet Swim | | 6:13.01 | | | 246 | |
| 50m 40.78 | 100m 1:26.76 | 150m 2:14.02 | 200m 3:01.30 | 250m 3:49.51 | 300m 4:37.30 | 350m 5:25.87 | 400m 6:13.01 | |
12 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | Class | Time | | | FINA Pt | |
1. | Olivia NORLEY | 12 | RTW Monson | | 5:08.83 | | | 434 | |
| 50m 33.57 | 100m 1:11.42 | 150m 1:51.32 | 200m 2:31.34 | 250m 3:12.17 | 300m 3:52.50 | 350m 4:31.32 | 400m 5:08.83 | |
2. | Isla TURNER | 12 | Gwich Royals | | 5:09.94 | | | 429 | |
| 50m 34.95 | 100m 1:14.24 | 150m 1:53.85 | 200m 2:33.30 | 250m 3:13.13 | 300m 3:53.22 | 350m 4:32.75 | 400m 5:09.94 | |
3. | Emilia NARKEVIC | 12 | Maidstone SC | | 5:10.75 | | | 426 | |
| 50m 34.93 | 100m 1:13.72 | 150m 1:53.91 | 200m 2:34.00 | 250m 3:13.76 | 300m 3:53.15 | 350m 4:33.09 | 400m 5:10.75 | |
4. | Isabella JONES | 12 | RTW Monson | | 5:19.23 | | | 393 | |
| 50m 34.42 | 100m 1:12.97 | 150m 1:53.22 | 200m 2:34.57 | 250m 3:15.60 | 300m 3:57.52 | 350m 4:39.54 | 400m 5:19.23 | |
5. | Ruby HALL | 12 | White Oak | | 5:22.32 | | | 382 | |
| 50m 35.43 | 100m 1:15.36 | 150m 1:56.62 | 200m 2:38.47 | 250m 3:20.39 | 300m 4:02.31 | 350m 4:44.22 | 400m 5:22.32 | |
6. | Verity DAVIDSON | 12 | RTW Monson | | 5:23.33 | | | 378 | |
| 50m 35.45 | 100m 1:15.65 | 150m 1:57.15 | 200m 2:39.18 | 250m 3:20.66 | 300m 4:02.74 | 350m 4:44.04 | 400m 5:23.33 | |
7. | Josephine LAWN | 12 | Bromley | | 5:35.75 | | | 338 | |
| 50m 35.13 | 100m 1:16.46 | 150m 1:58.97 | 200m 2:42.55 | 250m 3:26.29 | 300m 4:10.60 | 350m 4:53.89 | 400m 5:35.75 | |
13 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | Class | Time | | | FINA Pt | |
1. | Rosie POPE | 13 | Thanet Swim | | 4:38.84 | | | 590 | |
| 50m 32.20 | 100m 1:07.06 | 150m 1:42.52 | 200m 2:18.25 | 250m 2:53.68 | 300m 3:29.46 | 350m 4:05.60 | 400m 4:38.84 | |
2. | Abigail SMILEY | 13 | RTW Monson | | 4:49.30 | | | 528 | |
| 50m 32.54 | 100m 1:08.46 | 150m 1:44.98 | 200m 2:22.11 | 250m 2:58.84 | 300m 3:36.09 | 350m 4:13.09 | 400m 4:49.30 | |
3. | Amalie SMITH | 13 | Tonbridge | | 4:50.84 | | | 520 | |
| 50m 31.72 | 100m 1:07.45 | 150m 1:44.70 | 200m 2:21.94 | 250m 2:59.31 | 300m 3:37.15 | 350m 4:14.57 | 400m 4:50.84 | |
4. | Maisie VAN DER PLOEG | 13 | Saxon Crown | | 4:52.64 | | | 510 | |
| 50m 32.95 | 100m 1:09.25 | 150m 1:46.28 | 200m 2:23.60 | 250m 3:01.11 | 300m 3:38.78 | 350m 4:16.38 | 400m 4:52.64 | |
5. | Lilly DELLER | 13 | Dartford | | 4:55.54 | | | 495 | |
| 50m 32.57 | 100m 1:09.51 | 150m 1:47.45 | 200m 2:25.57 | 250m 3:04.23 | 300m 3:42.85 | 350m 4:20.46 | 400m 4:55.54 | |
6. | Mia HUGHES | 13 | Bromley | | 4:55.58 | | | 495 | |
| 50m 32.29 | 100m 1:08.75 | 150m 1:46.46 | 200m 2:24.55 | 250m 3:02.65 | 300m 3:40.63 | 350m 4:19.51 | 400m 4:55.58 | |
7. | Isabella ARUNDELL | 13 | Maidstone SC | | 4:56.72 | | | 489 | |
| 50m 32.95 | 100m 1:09.50 | 150m 1:47.01 | 200m 2:25.33 | 250m 3:03.57 | 300m 3:41.79 | 350m 4:20.25 | 400m 4:56.72 | |
8. | Arianne IVANOVA | 13 | Thanet Swim | | 4:57.82 | | | 484 | |
| 50m 33.59 | 100m 1:11.00 | 150m 1:49.04 | 200m 2:27.54 | 250m 3:05.74 | 300m 3:43.98 | 350m 4:21.73 | 400m 4:57.82 | |
9. | Madeleine EVANS | 13 | RTW Monson | | 4:59.57 | | | 476 | |
| 50m 33.17 | 100m 1:10.85 | 150m 1:49.17 | 200m 2:27.69 | 250m 3:05.57 | 300m 3:43.81 | 350m 4:22.39 | 400m 4:59.57 | |
10. | Reese HUCKLE | 13 | RTW Monson | | 5:01.46 | | | 467 | |
| 50m 32.31 | 100m 1:09.21 | 150m 1:48.27 | 200m 2:26.85 | 250m 3:05.68 | 300m 3:44.41 | 350m 4:23.72 | 400m 5:01.46 | |
11. | Abigail FOSH | 13 | Bexley | | 5:05.73 | | | 447 | |
| 50m 34.25 | 100m 1:12.08 | 150m 1:50.75 | 200m 2:30.21 | 250m 3:09.77 | 300m 3:49.47 | 350m 4:28.43 | 400m 5:05.73 | |
12. | Calli RAMSAY | 13 | Maidstone SC | | 5:14.24 | | | 412 | |
| 50m 33.07 | 100m 1:10.76 | 150m 1:50.53 | 200m 2:30.44 | 250m 3:11.49 | 300m 3:52.78 | 350m 4:34.33 | 400m 5:14.24 | |
14 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | Class | Time | | | FINA Pt | |
1. | Emilia OLIVER | 14 | RTW Monson | | 4:32.88 | | | 629 | |
| 50m 31.43 | 100m 1:05.70 | 150m 1:40.45 | 200m 2:15.30 | 250m 2:49.08 | 300m 3:23.67 | 350m 3:58.83 | 400m 4:32.88 | |
2. | Martyna KARABACZ | 14 | Gwich Royals | | 4:36.22 | | | 607 | |
| 50m 31.67 | 100m 1:06.61 | 150m 1:41.79 | 200m 2:16.57 | 250m 2:51.62 | 300m 3:26.73 | 350m 4:01.30 | 400m 4:36.22 | |
3. | Ivy HAGGERTY | 14 | Thanet Swim | | 4:38.83 | | | 590 | |
| 50m 32.24 | 100m 1:07.41 | 150m 1:42.62 | 200m 2:18.20 | 250m 2:53.64 | 300m 3:29.31 | 350m 4:05.37 | 400m 4:38.83 | |
4. | I NIGHTINGALE-ELLIS | 14 | RTW Monson | | 4:43.58 | | | 561 | |
| 50m 32.28 | 100m 1:07.81 | 150m 1:44.01 | 200m 2:19.56 | 250m 2:55.28 | 300m 3:31.58 | 350m 4:08.69 | 400m 4:43.58 | |
5. | Danielle LEGGE | 14 | Black Lion | | 4:43.84 | | | 559 | |
| 50m 31.73 | 100m 1:07.01 | 150m 1:42.98 | 200m 2:19.15 | 250m 2:55.51 | 300m 3:32.08 | 350m 4:08.58 | 400m 4:43.84 | |
6. | Olexa MILES | 14 | Thanet Swim | | 4:44.53 | | | 555 | |
| 50m 32.51 | 100m 1:08.06 | 150m 1:44.07 | 200m 2:20.38 | 250m 2:56.78 | 300m 3:33.16 | 350m 4:09.85 | 400m 4:44.53 | |
7. | Lilia FORNASIER | 14 | Sevenoaks | | 4:47.56 | | | 538 | |
| 50m 32.20 | 100m 1:08.27 | 150m 1:44.72 | 200m 2:21.85 | 250m 2:58.43 | 300m 3:36.04 | 350m 4:13.15 | 400m 4:47.56 | |
8. | Chloe EDWARDS | 14 | RTW Monson | | 4:48.91 | | | 530 | |
| 50m 32.24 | 100m 1:08.37 | 150m 1:45.23 | 200m 2:22.88 | 250m 2:59.31 | 300m 3:36.60 | 350m 4:13.26 | 400m 4:48.91 | |
9. | Katharine IRWIN | 14 | Maidstone SC | | 4:53.02 | | | 508 | |
| 50m 33.00 | 100m 1:09.09 | 150m 1:46.12 | 200m 2:23.73 | 250m 3:01.30 | 300m 3:38.96 | 350m 4:16.68 | 400m 4:53.02 | |
10. | Isabelle TRAYNIER | 14 | Beckenham | | 4:53.65 | | | 505 | |
| 50m 32.14 | 100m 1:08.43 | 150m 1:45.42 | 200m 2:23.08 | 250m 3:01.18 | 300m 3:39.65 | 350m 4:18.19 | 400m 4:53.65 | |
11. | Delyth TRIGGER | 14 | Bromley | | 4:56.74 | | | 489 | |
| 50m 32.47 | 100m 1:09.45 | 150m 1:47.40 | 200m 2:25.91 | 250m 3:04.39 | 300m 3:42.99 | 350m 4:20.95 | 400m 4:56.74 | |
12. | Mia ARMSTRONG | 14 | Dartford | | 4:59.78 | | | 475 | |
| 50m 32.96 | 100m 1:09.48 | 150m 1:47.69 | 200m 2:26.63 | 250m 3:05.35 | 300m 3:44.74 | 350m 4:23.96 | 400m 4:59.78 | |
13. | Charlotte FIELD | 14 | Orpington OJ | | 5:01.09 | | | 468 | |
| 50m 32.72 | 100m 1:09.29 | 150m 1:47.68 | 200m 2:26.35 | 250m 3:05.42 | 300m 3:44.89 | 350m 4:23.63 | 400m 5:01.09 | |
14. | Gabriela TRIGUEIRINHO | 14 | Sevenoaks | | 5:06.17 | | | 445 | |
| 50m 32.91 | 100m 1:09.33 | 150m 1:47.14 | 200m 2:26.31 | 250m 3:05.62 | 300m 3:45.79 | 350m 4:26.44 | 400m 5:06.17 | |
15. | Jessica FOSH | 14 | Bexley | | 5:09.65 | | | 431 | |
| 50m 34.68 | 100m 1:12.80 | 150m 1:51.65 | 200m 2:30.98 | 250m 3:10.88 | 300m 3:50.79 | 350m 4:31.07 | 400m 5:09.65 | |
15 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | Class | Time | | | FINA Pt | |
1. | Annie SANDERS | 15 | Gwich Royals | | 4:37.86 | | | 596 | |
| 50m 32.03 | 100m 1:07.57 | 150m 1:43.32 | 200m 2:19.06 | 250m 2:54.39 | 300m 3:29.75 | 350m 4:04.12 | 400m 4:37.86 | |
2. | Jessica GABLE | 15 | RTW Monson | | 4:40.09 | | | 582 | |
| 50m 31.50 | 100m 1:06.48 | 150m 1:42.30 | 200m 2:18.33 | 250m 2:54.23 | 300m 3:29.75 | 350m 4:05.64 | 400m 4:40.09 | |
3. | Kahlen ARUNDELL | 15 | Maidstone SC | | 4:41.78 | | | 572 | |
| 50m 30.15 | 100m 1:04.62 | 150m 1:40.63 | 200m 2:16.90 | 250m 2:53.52 | 300m 3:29.78 | 350m 4:06.30 | 400m 4:41.78 | |
4. | Si Yao Peony LEE | 15 | Sevenoaks | | 4:42.27 | | | 569 | |
| 50m 31.90 | 100m 1:06.96 | 150m 1:42.79 | 200m 2:18.46 | 250m 2:53.92 | 300m 3:30.39 | 350m 4:06.99 | 400m 4:42.27 | |
5. | Beatrice PICKERING | 15 | Bromley | | 4:42.87 | | | 565 | |
| 50m 31.13 | 100m 1:05.52 | 150m 1:41.89 | 200m 2:18.52 | 250m 2:55.23 | 300m 3:31.73 | 350m 4:08.76 | 400m 4:42.87 | |
6. | Hannah MURPHY | 15 | Maidstone SC | | 4:42.96 | | | 564 | |
| 50m 30.16 | 100m 1:04.65 | 150m 1:40.72 | 200m 2:17.05 | 250m 2:53.53 | 300m 3:30.57 | 350m 4:07.47 | 400m 4:42.96 | |
7. | Amelia TOVEY | 15 | Sevenoaks | | 4:46.28 | | | 545 | |
| 50m 32.21 | 100m 1:07.85 | 150m 1:44.30 | 200m 2:20.84 | 250m 2:57.65 | 300m 3:34.33 | 350m 4:10.74 | 400m 4:46.28 | |
8. | Fern GRAY | 15 | Sevenoaks | | 4:48.64 | | | 532 | |
| 50m 31.58 | 100m 1:07.23 | 150m 1:44.00 | 200m 2:20.86 | 250m 2:57.78 | 300m 3:35.09 | 350m 4:12.34 | 400m 4:48.64 | |
9. | Natasha BRIGHTWELL | 15 | Dartford | | 4:52.59 | | | 511 | |
| 50m 32.17 | 100m 1:08.77 | 150m 1:45.74 | 200m 2:23.38 | 250m 3:00.25 | 300m 3:37.98 | 350m 4:15.57 | 400m 4:52.59 | |
10. | Aliyana BRADSHAW | 15 | Black Lion | | 4:57.82 | | | 484 | |
| 50m 32.40 | 100m 1:09.19 | 150m 1:47.80 | 200m 2:25.71 | 250m 3:03.79 | 300m 3:42.89 | 350m 4:21.36 | 400m 4:57.82 | |
11. | Emily ATKINSON | 15 | Bexley | | 4:58.06 | | | 483 | |
| 50m 32.98 | 100m 1:09.16 | 150m 1:46.60 | 200m 2:24.46 | 250m 3:02.50 | 300m 3:41.23 | 350m 4:20.09 | 400m 4:58.06 | |
12. | Elisabeth HUILLE | 15 | Gwich Royals | | 5:00.44 | | | 471 | |
| 50m 33.14 | 100m 1:10.13 | 150m 1:48.22 | 200m 2:26.05 | 250m 3:04.28 | 300m 3:43.13 | 350m 4:22.60 | 400m 5:00.44 | |
16 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | Class | Time | | | FINA Pt | |
1. | Lola BURNS | 16 | Beckenham | | 4:28.22 | | | 663 | |
| 50m 30.26 | 100m 1:03.29 | 150m 1:36.86 | 200m 2:10.75 | 250m 2:45.08 | 300m 3:19.93 | 350m 3:54.74 | 400m 4:28.22 | |
2. | Kasia TITTERTON | 16 | Bromley | | 4:31.89 | | | 636 | |
| 50m 30.82 | 100m 1:04.56 | 150m 1:39.19 | 200m 2:13.54 | 250m 2:48.01 | 300m 3:22.90 | 350m 3:57.96 | 400m 4:31.89 | |
3. | Grace CUMMINGS | 16 | Thanet Swim | | 4:37.33 | | | 600 | |
| 50m 31.44 | 100m 1:05.57 | 150m 1:40.88 | 200m 2:15.98 | 250m 2:51.30 | 300m 3:26.67 | 350m 4:02.49 | 400m 4:37.33 | |
4. | Lilly-Marie DERRY | 16 | Sevenoaks | | 4:37.82 | | | 596 | |
| 50m 29.69 | 100m 1:02.85 | 150m 1:37.66 | 200m 2:13.82 | 250m 2:49.84 | 300m 3:26.19 | 350m 4:02.53 | 400m 4:37.82 | |
5. | Martha ROBERTS | 16 | Sevenoaks | | 4:41.26 | | | 575 | |
| 50m 32.06 | 100m 1:05.69 | 150m 1:40.75 | 200m 2:15.94 | 250m 2:51.95 | 300m 3:28.09 | 350m 4:05.06 | 400m 4:41.26 | |
6. | Abbie OUTRAM | 16 | Maidstone SC | | 4:43.03 | | | 564 | |
| 50m 31.81 | 100m 1:07.18 | 150m 1:43.10 | 200m 2:19.11 | 250m 2:55.19 | 300m 3:31.64 | 350m 4:08.03 | 400m 4:43.03 | |
7. | Isla MARSHALL | 16 | RTW Monson | | 4:43.74 | | | 560 | |
| 50m 31.82 | 100m 1:06.77 | 150m 1:42.81 | 200m 2:18.99 | 250m 2:55.42 | 300m 3:31.70 | 350m 4:07.68 | 400m 4:43.74 | |
8. | Katie WEEKLY | 16 | Beckenham | | 4:47.38 | | | 539 | |
| 50m 32.04 | 100m 1:08.30 | 150m 1:45.23 | 200m 2:22.35 | 250m 2:59.37 | 300m 3:35.93 | 350m 4:12.42 | 400m 4:47.38 | |
9. | Charlotte MARSHALL | 16 | Sevenoaks | | 4:50.14 | | | 524 | |
| 50m 32.68 | 100m 1:08.75 | 150m 1:45.99 | 200m 2:23.23 | 250m 3:00.26 | 300m 3:37.20 | 350m 4:14.07 | 400m 4:50.14 | |
10. | Zoe EVERETT | 16 | Gwich Royals | | 4:50.15 | | | 524 | |
| 50m 31.88 | 100m 1:07.21 | 150m 1:44.07 | 200m 2:21.76 | 250m 2:58.99 | 300m 3:36.59 | 350m 4:14.31 | 400m 4:50.15 | |
11. | Amie LAWRENCE | 16 | Orpington OJ | | 4:51.74 | | | 515 | |
| 50m 32.05 | 100m 1:07.89 | 150m 1:45.23 | 200m 2:22.42 | 250m 2:59.62 | 300m 3:37.46 | 350m 4:15.88 | 400m 4:51.74 | |
12. | Phoebe COUZENS | 16 | Bexley | | 4:55.69 | | | 495 | |
| 50m 31.88 | 100m 1:07.47 | 150m 1:44.45 | 200m 2:22.68 | 250m 3:00.20 | 300m 3:38.62 | 350m 4:17.98 | 400m 4:55.69 | |
13. | Fern SNEDDON | 16 | RTW Monson | 6 | 6:11.08 | | | 250 | |
| 50m 41.35 | 100m 1:26.91 | 150m 2:13.93 | 200m 3:01.90 | 250m 3:49.99 | 300m 4:38.11 | 350m 5:24.46 | 400m 6:11.08 | |
17 Yrs/Over Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | Class | Time | | | FINA Pt | |
1. | Evelyn DAVIS | 18 | Bromley | | 4:21.98 | | | 711 | |
| 50m 30.27 | 100m 1:03.30 | 150m 1:36.76 | 200m 2:10.49 | 250m 2:43.68 | 300m 3:16.69 | 350m 3:49.65 | 400m 4:21.98 | |
2. | Tiegan CHILD | 20 | Bromley | | 4:24.77 | | | 689 | |
| 50m 30.18 | 100m 1:03.34 | 150m 1:36.34 | 200m 2:09.83 | 250m 2:43.19 | 300m 3:16.95 | 350m 3:50.99 | 400m 4:24.77 | |
3. | Maddison LAY | 18 | Thanet Swim | | 4:26.24 | | | 678 | |
| 50m 30.05 | 100m 1:02.68 | 150m 1:36.18 | 200m 2:10.05 | 250m 2:43.96 | 300m 3:17.86 | 350m 3:52.45 | 400m 4:26.24 | |
4. | Emma BENNETT | 17 | RTW Monson | | 4:26.90 | | | 673 | |
| 50m 30.39 | 100m 1:03.77 | 150m 1:37.57 | 200m 2:12.32 | 250m 2:46.79 | 300m 3:20.80 | 350m 3:54.07 | 400m 4:26.90 | |
5. | Amelia CHILDS | 18 | Sevenoaks | | 4:30.00 | | | 650 | |
| 50m 30.34 | 100m 1:03.99 | 150m 1:38.30 | 200m 2:12.77 | 250m 2:46.84 | 300m 3:21.31 | 350m 3:55.65 | 400m 4:30.00 | |
6. | Caitlin EBBAGE | 17 | Tonbridge | | 4:30.96 | | | 643 | |
| 50m 29.66 | 100m 1:02.68 | 150m 1:36.42 | 200m 2:10.48 | 250m 2:45.03 | 300m 3:20.40 | 350m 3:55.89 | 400m 4:30.96 | |
7. | Holly GEAKE | 17 | Tonbridge | | 4:41.17 | | | 575 | |
| 50m 31.20 | 100m 1:05.65 | 150m 1:40.95 | 200m 2:16.71 | 250m 2:52.43 | 300m 3:28.91 | 350m 4:05.82 | 400m 4:41.17 | |
8. | Emma VAN SELM | 19 | Bromley | | 4:42.35 | | | 568 | |
| 50m 30.71 | 100m 1:06.72 | 150m 1:44.04 | 200m 2:20.93 | 250m 2:57.76 | 300m 3:34.74 | 350m 4:09.27 | 400m 4:42.35 | |
9. | Rae STRAUPENIEKS | 18 | Bromley | | 4:44.98 | | | 553 | |
| 50m 31.69 | 100m 1:06.87 | 150m 1:43.37 | 200m 2:19.84 | 250m 2:56.18 | 300m 3:33.13 | 350m 4:10.03 | 400m 4:44.98 | |
10. | Samantha JACKSON | 17 | Orpington OJ | | 4:50.55 | | | 521 | |
| 50m 30.40 | 100m 1:04.91 | 150m 1:41.21 | 200m 2:18.48 | 250m 2:56.66 | 300m 3:34.54 | 350m 4:12.09 | 400m 4:50.55 | |
11. | Agatha SKELTON | 19 | Maidstone SC | | 4:52.84 | | | 509 | |
| 50m 31.67 | 100m 1:07.02 | 150m 1:43.97 | 200m 2:21.41 | 250m 2:58.79 | 300m 3:36.44 | 350m 4:14.77 | 400m 4:52.84 | |
12. | Abigail HOGBEN | 17 | Dover Life | | 4:53.99 | | | 503 | |
| 50m 31.82 | 100m 1:07.61 | 150m 1:44.91 | 200m 2:22.96 | 250m 3:01.03 | 300m 3:39.28 | 350m 4:17.43 | 400m 4:53.99 | |
13. | Amie HAWKINS | 20 | Bexley | | 4:54.12 | | | 503 | |
| 50m 32.49 | 100m 1:08.70 | 150m 1:45.87 | 200m 2:24.18 | 250m 3:01.82 | 300m 3:40.18 | 350m 4:17.54 | 400m 4:54.12 | |
14. | Mia COLYER | 17 | Black Lion | | 4:55.91 | | | 493 | |
| 50m 31.28 | 100m 1:06.01 | 150m 1:42.57 | 200m 2:19.75 | 250m 2:57.77 | 300m 3:36.80 | 350m 4:16.46 | 400m 4:55.91 | |
15. | Daisy ALLISTONE | 18 | Maidstone SC | | 4:56.51 | | | 491 | |
| 50m 32.59 | 100m 1:08.88 | 150m 1:46.37 | 200m 2:23.90 | 250m 3:01.75 | 300m 3:40.03 | 350m 4:18.64 | 400m 4:56.51 | |
16. | Hannah STROVER | 17 | Orpington OJ | | 4:57.50 | | | 486 | |
| 50m 32.22 | 100m 1:08.27 | 150m 1:45.88 | 200m 2:23.83 | 250m 3:02.42 | 300m 3:41.29 | 350m 4:20.40 | 400m 4:57.50 | |
17. | Isabelle FOSH | 17 | Bexley | | 5:08.40 | | | 436 | |
| 50m 34.00 | 100m 1:11.42 | 150m 1:49.77 | 200m 2:28.69 | 250m 3:08.39 | 300m 3:48.45 | 350m 4:28.68 | 400m 5:08.40 | |
Combined Result - Multi-Classification by British Para-Swimming Points
Place | Name | AaD | Club | Class | Time | | | BDPoints | |
1. | Fern SNEDDON | 16 | RTW Monson | 6 | 6:11.08 | | | 687 | |
| 50m 41.35 | 100m 1:26.91 | 150m 2:13.93 | 200m 3:01.90 | 250m 3:49.99 | 300m 4:38.11 | 350m 5:24.46 | 400m 6:11.08 | |