Mens MC 200m Breaststroke - Heats (Declared Winners)

10/11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Alexander HILLIER-TAYL11Beckenham 3:25.62  235 46.081:39.302:34.18
2.Aran BISSETT10RTW Monson 3:26.66  232 50.601:44.292:37.31
3.Kevin CAO11Bexley 3:28.13  227 46.971:40.022:35.22
4.Oliver WARNER11Beckenham 3:29.62  222 48.371:42.842:36.45
5.Lucas BRYL11Bromley 3:33.17  211 47.871:43.942:40.46
6.Henry NORMAN11Saxon Crown 3:34.81  206 48.431:43.432:40.66
7.Max BEAVINGTON11Beachfield 3:34.82  206 52.041:46.572:43.32
8.Jonathan VOWELL11Sevenoaks 3:35.19  205 51.161:47.842:42.34
9.Gregor HUTCHISON11Thanet Swim 3:37.43  199 50.421:46.542:43.70

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Alexander CORVER12Bromley 3:02.18  338 41.881:29.302:17.93
2.Christian PAULING12Beckenham 3:06.25  317 42.171:30.232:19.14
3.Kieran ELVY12Black Lion 3:11.43  292 43.581:32.802:22.87
4.Albert WHITLOCK12Sevenoaks 3:12.57  286 45.411:35.072:26.30
5.Teddy LEWIS12Saxon Crown 3:13.25  283 45.441:35.162:25.28
6.Joshua PRENDERGAST12Tonbridge 3:16.00  272 46.181:36.792:28.54
7.Zachary KIRKMAN12Saxon Crown 3:20.48  254 45.051:35.812:28.72
8.Luke ELLIS12Beckenham 3:20.53  254 44.801:35.742:28.40
9.Kadeen JEMMOTT12Saxon Crown 3:21.03  252 45.501:35.282:28.58
10.Samuel LANDER12Bromley 3:23.24  244 46.051:38.212:31.34
11.Macaulay JOHNSTON12Sevenoaks 3:23.86  241 48.111:39.682:33.04
12.Laurence WILSON12Beckenham 3:25.12  237 46.141:39.002:31.97
13.Marley BARHAM12Thanet Swim 3:25.62  235 47.031:38.442:33.22
14.Josh WOOD12Sevenoaks 3:25.77  235 47.301:39.992:33.17
15.Ethan SOUTHWARD12Beckenham 3:26.62  232 48.461:41.172:35.58
16.Matthew MARSH12Gwich Royals 3:27.24  230 47.011:41.222:35.29
17.William JARRETT12Sevenoaks 3:27.39  229 47.501:41.602:34.84
18.James BARNES12Gwich Royals 3:27.58  229 48.411:42.002:36.31
19.Zachary HOWARD12Sevenoaks 3:30.10  220 47.491:42.172:36.80
20.Bailey BERTRAM12Shepway SC 3:33.53  210 49.471:44.802:40.88
21.Zack CONNOR12Thanet Swim 3:38.38  196 49.271:45.862:42.39
22.Ashton EPHIGENE12Erith & Dist 3:42.25  186 51.331:49.232:46.68
23.Max BOURNE12RTW Monson 3:44.22  181 51.131:46.592:47.24

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Callum WOOLFENDEN13Beckenham 2:56.07  375 40.261:25.682:12.66
2.William REEVES13Thanet Swim 2:58.15  362 41.011:27.362:13.27
3.Jaedon LYNCH13Sevenoaks 2:59.97  351 40.261:26.942:13.95
4.Kaiye ALARAN13Erith & Dist 3:04.23  327 41.621:29.742:18.18
5.Noah ENTICKNAP13Sevenoaks 3:04.38  326 43.081:31.192:19.07
6.Sebastian PICKERING13Bromley 3:04.75  324 41.531:29.942:18.08
7.Matt BURROWS13Maidstone 3:05.12  322 43.541:32.702:21.22
8.Thomas CREASEY13Sevenoaks 3:05.28  322 42.251:29.912:18.24
9.David ALLEN13Black Lion 3:05.44  321 41.501:29.102:18.33
10.Luke OLADELE-AJOSE13Saxon Crown 3:05.96  318 41.341:28.592:18.66
11.Keane CEPEDA13Dartford 3:07.55  310 42.521:32.192:19.33
12.Philip GRAMMATIKOPOULO13Beckenham 3:11.98  289 42.421:31.522:22.17
13.Thiago GENTLES13Sevenoaks 3:13.83  281 43.071:33.382:23.82
14.Max FORDYCE13Faversham 3:15.25  275 44.441:35.302:26.86
15.Ryan RABHI13RTW Monson 3:15.44  274 42.811:32.842:24.61
16.Matthew HOY13RTW Monson 3:15.45  274 46.151:36.062:24.81
17.Oliver POPE13Thanet Swim 3:16.26  271 46.321:36.682:26.99
18.Oliver DOBSON13RTW Monson 3:16.42  270 46.021:36.102:26.45
19.Oliver MOORE13Larkfield 3:19.08  259 44.261:35.722:28.22
20.Nathaniel TURNER13Dover Life 3:21.26  251 44.971:37.382:31.60

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Jacob HUDSON14Sevenoaks 2:39.07  509 36.461:17.751:59.52
2.Conor WRIGHT14Thanet Swim 2:39.68  503 36.201:16.791:58.83
3.Oliver ISAACS14Tonbridge 2:40.18  498 36.161:17.731:59.18
4.Oscar MILES14Thanet Swim 2:43.68  467 37.141:18.552:01.40
5.Edward PAULING14Beckenham 2:44.23  462 36.501:17.471:59.98
6.Adam FROST14Shepway SC 2:51.91  403 37.891:23.142:07.92
7.Ethan SALES14Herne Bay 2:55.04  382 38.251:25.642:12.02
8.Emmett HOLDSWORTH14Herne Bay 2:56.97  369 39.221:25.712:12.62
9.Euan TERRY14Sevenoaks 2:58.58  359 40.351:26.492:13.34
10.Benjamin STREBEL14Sevenoaks 2:58.76  358 39.781:25.442:12.87
11.Edward SELLAR14Bromley 3:00.84  346 40.931:27.842:15.18
12.Ilia ZYP14Gwich Royals 3:01.82  340 39.461:26.082:14.11
13.Nathan CHAPMAN14Gwich Royals 3:03.75  330 41.691:29.742:17.35
14.Toby COOK14Thanet Swim 3:04.22  327 41.333:04.222:16.70
15.Louis WOODS14Bexley 3:04.90  324 40.681:27.582:17.24
16.Finn WOOTTEN14Bexley 3:05.53  320 41.751:29.372:17.19
17.Noah SAUNDERS14Sevenoaks 3:06.02  318 41.661:29.862:18.04
18.Alex TURTON14RTW Monson 3:06.52  315 44.701:31.922:19.49
19.Dillon BENTLEY14Sevenoaks 3:06.71  314 41.331:28.792:18.70
20.Oliver EDWARDS14Herne Bay 3:06.97  313 39.951:29.702:20.38
21.Daniel WILDING14Erith & Dist 3:07.59  310 41.591:29.912:19.25
 Louis HAYES14Sevenoaks DQ SL 1L       

Disqualification Codes

15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Pravin MAHENDRAKUMAR15Bromley 2:34.76  552 36.071:15.971:57.55
2.Oliver COOTE15Sevenoaks 2:38.43  515 34.801:15.961:58.42
3.Brandon HARRIS15Beachfield 2:40.98  491 34.691:16.171:59.12
4.Oscar WILSON15Sevenoaks 2:42.72  475 35.261:17.062:00.17
5.Luke FOWLE15Thanet Swim 2:46.39  444 37.581:18.932:03.38
6.Aiden MCMILLAN15Sevenoaks 2:51.23  408 38.641:23.332:09.12
7.Callum BARONTI15Orpington OJ 2:53.31  393 38.921:23.242:08.38
8.Chidubem ABAZIE15Saxon Crown 2:54.32  386 39.041:24.412:10.25
9.Charley LANGFORD15Thanet Swim 2:56.62  371 39.631:24.312:10.40
10.Marcus MCSPADDEN15Beckenham 2:57.15  368 38.111:23.662:12.22
11.Luca SHORT15Bromley 2:59.27  355 40.421:25.992:12.96
12.Robert ALLEN15Sevenoaks 3:00.45  348 38.851:25.492:14.16

16 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Thomas LEMAN16RTW Monson 2:35.63  543 35.391:15.041:55.96
2.Timothy LEBERL16Beckenham 2:43.01  473 35.761:16.411:58.80
3.Andre STRYDOM16RTW Monson 2:43.03  472 36.461:18.422:00.50
4.Ellis STANHOPE16Sevenoaks 2:47.17  438 38.291:19.512:03.39
5.James DICK16Maidstone 2:51.06  409 37.921:21.512:06.55
6.Benjamin BELLO-MENDOZA16Bromley 2:51.17  408 36.761:20.402:06.12
7.Owen FERRIGAN16Saxon Crown 2:52.07  402 38.121:22.722:07.96
8.Dominic PERCY16Sevenoaks 2:52.29  400 36.911:21.822:06.88
9.Dexter LAM16Black Lion 2:56.58  372 37.671:22.702:09.01
10.Tom FISHER16Dover Life 2:58.00  363 38.681:24.692:10.86
11.Dominic LAFFERTY16Black Lion 3:03.39  332 40.071:27.352:15.56

16 Yrs/Under Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Pravin MAHENDRAKUMAR15Bromley 2:34.76  552 36.071:15.971:57.55
2.Thomas LEMAN16RTW Monson 2:35.63  543 35.391:15.041:55.96
3.Oliver COOTE15Sevenoaks 2:38.43  515 34.801:15.961:58.42
4.Jacob HUDSON14Sevenoaks 2:39.07  509 36.461:17.751:59.52
5.Conor WRIGHT14Thanet Swim 2:39.68  503 36.201:16.791:58.83
6.Oliver ISAACS14Tonbridge 2:40.18  498 36.161:17.731:59.18
7.Brandon HARRIS15Beachfield 2:40.98  491 34.691:16.171:59.12
8.Oscar WILSON15Sevenoaks 2:42.72  475 35.261:17.062:00.17
9.Timothy LEBERL16Beckenham 2:43.01  473 35.761:16.411:58.80
10.Andre STRYDOM16RTW Monson 2:43.03  472 36.461:18.422:00.50
11.Oscar MILES14Thanet Swim 2:43.68  467 37.141:18.552:01.40
12.Edward PAULING14Beckenham 2:44.23  462 36.501:17.471:59.98
13.Luke FOWLE15Thanet Swim 2:46.39  444 37.581:18.932:03.38
14.Ellis STANHOPE16Sevenoaks 2:47.17  438 38.291:19.512:03.39
15.James DICK16Maidstone 2:51.06  409 37.921:21.512:06.55
16.Benjamin BELLO-MENDOZA16Bromley 2:51.17  408 36.761:20.402:06.12
17.Aiden MCMILLAN15Sevenoaks 2:51.23  408 38.641:23.332:09.12
18.Adam FROST14Shepway SC 2:51.91  403 37.891:23.142:07.92
19.Owen FERRIGAN16Saxon Crown 2:52.07  402 38.121:22.722:07.96
20.Dominic PERCY16Sevenoaks 2:52.29  400 36.911:21.822:06.88
21.Callum BARONTI15Orpington OJ 2:53.31  393 38.921:23.242:08.38
22.Chidubem ABAZIE15Saxon Crown 2:54.32  386 39.041:24.412:10.25
23.Ethan SALES14Herne Bay 2:55.04  382 38.251:25.642:12.02
24.Callum WOOLFENDEN13Beckenham 2:56.07  375 40.261:25.682:12.66
25.Dexter LAM16Black Lion 2:56.58  372 37.671:22.702:09.01
26.Charley LANGFORD15Thanet Swim 2:56.62  371 39.631:24.312:10.40
27.Emmett HOLDSWORTH14Herne Bay 2:56.97  369 39.221:25.712:12.62
28.Marcus MCSPADDEN15Beckenham 2:57.15  368 38.111:23.662:12.22
29.Tom FISHER16Dover Life 2:58.00  363 38.681:24.692:10.86
30.William REEVES13Thanet Swim 2:58.15  362 41.011:27.362:13.27
31.Euan TERRY14Sevenoaks 2:58.58  359 40.351:26.492:13.34
32.Benjamin STREBEL14Sevenoaks 2:58.76  358 39.781:25.442:12.87
33.Luca SHORT15Bromley 2:59.27  355 40.421:25.992:12.96
34.Jaedon LYNCH13Sevenoaks 2:59.97  351 40.261:26.942:13.95
35.Robert ALLEN15Sevenoaks 3:00.45  348 38.851:25.492:14.16
36.Edward SELLAR14Bromley 3:00.84  346 40.931:27.842:15.18
37.Ilia ZYP14Gwich Royals 3:01.82  340 39.461:26.082:14.11
38.Alexander CORVER12Bromley 3:02.18  338 41.881:29.302:17.93
39.Dominic LAFFERTY16Black Lion 3:03.39  332 40.071:27.352:15.56
40.Nathan CHAPMAN14Gwich Royals 3:03.75  330 41.691:29.742:17.35
41.Toby COOK14Thanet Swim 3:04.22  327 41.333:04.222:16.70
42.Kaiye ALARAN13Erith & Dist 3:04.23  327 41.621:29.742:18.18
43.Noah ENTICKNAP13Sevenoaks 3:04.38  326 43.081:31.192:19.07
44.Sebastian PICKERING13Bromley 3:04.75  324 41.531:29.942:18.08
45.Louis WOODS14Bexley 3:04.90  324 40.681:27.582:17.24
46.Matt BURROWS13Maidstone 3:05.12  322 43.541:32.702:21.22
47.Thomas CREASEY13Sevenoaks 3:05.28  322 42.251:29.912:18.24
48.David ALLEN13Black Lion 3:05.44  321 41.501:29.102:18.33
49.Finn WOOTTEN14Bexley 3:05.53  320 41.751:29.372:17.19
50.Luke OLADELE-AJOSE13Saxon Crown 3:05.96  318 41.341:28.592:18.66
51.Noah SAUNDERS14Sevenoaks 3:06.02  318 41.661:29.862:18.04
52.Christian PAULING12Beckenham 3:06.25  317 42.171:30.232:19.14
53.Alex TURTON14RTW Monson 3:06.52  315 44.701:31.922:19.49
54.Dillon BENTLEY14Sevenoaks 3:06.71  314 41.331:28.792:18.70
55.Oliver EDWARDS14Herne Bay 3:06.97  313 39.951:29.702:20.38
56.Keane CEPEDA13Dartford 3:07.55  310 42.521:32.192:19.33
57.Daniel WILDING14Erith & Dist 3:07.59  310 41.591:29.912:19.25
58.Kieran ELVY12Black Lion 3:11.43  292 43.581:32.802:22.87
59.Philip GRAMMATIKOPOULO13Beckenham 3:11.98  289 42.421:31.522:22.17
60.Albert WHITLOCK12Sevenoaks 3:12.57  286 45.411:35.072:26.30
61.Teddy LEWIS12Saxon Crown 3:13.25  283 45.441:35.162:25.28
62.Thiago GENTLES13Sevenoaks 3:13.83  281 43.071:33.382:23.82
63.Max FORDYCE13Faversham 3:15.25  275 44.441:35.302:26.86
64.Ryan RABHI13RTW Monson 3:15.44  274 42.811:32.842:24.61
65.Matthew HOY13RTW Monson 3:15.45  274 46.151:36.062:24.81
66.Joshua PRENDERGAST12Tonbridge 3:16.00  272 46.181:36.792:28.54
67.Oliver POPE13Thanet Swim 3:16.26  271 46.321:36.682:26.99
68.Oliver DOBSON13RTW Monson 3:16.42  270 46.021:36.102:26.45
69.Oliver MOORE13Larkfield 3:19.08  259 44.261:35.722:28.22
70.Zachary KIRKMAN12Saxon Crown 3:20.48  254 45.051:35.812:28.72
71.Luke ELLIS12Beckenham 3:20.53  254 44.801:35.742:28.40
72.Kadeen JEMMOTT12Saxon Crown 3:21.03  252 45.501:35.282:28.58
73.Nathaniel TURNER13Dover Life 3:21.26  251 44.971:37.382:31.60
74.Samuel LANDER12Bromley 3:23.24  244 46.051:38.212:31.34
75.Macaulay JOHNSTON12Sevenoaks 3:23.86  241 48.111:39.682:33.04
76.Laurence WILSON12Beckenham 3:25.12  237 46.141:39.002:31.97
77.Alexander HILLIER-TAYL11Beckenham 3:25.62  235 46.081:39.302:34.18
77.Marley BARHAM12Thanet Swim 3:25.62  235 47.031:38.442:33.22
79.Josh WOOD12Sevenoaks 3:25.77  235 47.301:39.992:33.17
80.Ethan SOUTHWARD12Beckenham 3:26.62  232 48.461:41.172:35.58
81.Aran BISSETT10RTW Monson 3:26.66  232 50.601:44.292:37.31
82.Matthew MARSH12Gwich Royals 3:27.24  230 47.011:41.222:35.29
83.William JARRETT12Sevenoaks 3:27.39  229 47.501:41.602:34.84
84.James BARNES12Gwich Royals 3:27.58  229 48.411:42.002:36.31
85.Kevin CAO11Bexley 3:28.13  227 46.971:40.022:35.22
86.Oliver WARNER11Beckenham 3:29.62  222 48.371:42.842:36.45
87.Zachary HOWARD12Sevenoaks 3:30.10  220 47.491:42.172:36.80
88.Lucas BRYL11Bromley 3:33.17  211 47.871:43.942:40.46
89.Bailey BERTRAM12Shepway SC 3:33.53  210 49.471:44.802:40.88
90.Henry NORMAN11Saxon Crown 3:34.81  206 48.431:43.432:40.66
91.Max BEAVINGTON11Beachfield 3:34.82  206 52.041:46.572:43.32
92.Jonathan VOWELL11Sevenoaks 3:35.19  205 51.161:47.842:42.34
93.Gregor HUTCHISON11Thanet Swim 3:37.43  199 50.421:46.542:43.70
94.Zack CONNOR12Thanet Swim 3:38.38  196 49.271:45.862:42.39
95.Ashton EPHIGENE12Erith & Dist 3:42.25  186 51.331:49.232:46.68
96.Max BOURNE12RTW Monson 3:44.22  181 51.131:46.592:47.24
 Louis HAYES14Sevenoaks DQ SL 1L       

Disqualification Codes

17 Yrs/Over Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Matthew ROGERS18Bromley 2:21.15  728 31.841:07.491:44.46
2.James BEELE20Maidstone 2:33.52  566 34.271:13.661:54.25
3.George TYLER17Sevenoaks 2:41.46  486 36.271:18.202:00.50
4.Lewis HAYES17Erith & Dist 2:44.01  464 36.941:19.562:02.27
5.Tommy LEWIS19Saxon Crown 2:44.75  458 35.991:17.152:00.56
6.Benjamin TRITTON18Maidstone 2:45.66  450 36.121:18.092:02.49
7.Oscar MACARTNEY19Thanet Swim 2:48.59  427 36.631:20.142:04.43
 Lee SHEPHERD17Dover Life DNC       

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Matthew ROGERS18Bromley 2:21.15  728 31.841:07.491:44.46
2.James BEELE20Maidstone 2:33.52  566 34.271:13.661:54.25
3.Pravin MAHENDRAKUMAR15Bromley 2:34.76  552 36.071:15.971:57.55
4.Thomas LEMAN16RTW Monson 2:35.63  543 35.391:15.041:55.96
5.Oliver COOTE15Sevenoaks 2:38.43  515 34.801:15.961:58.42
6.Jacob HUDSON14Sevenoaks 2:39.07  509 36.461:17.751:59.52
7.Conor WRIGHT14Thanet Swim 2:39.68  503 36.201:16.791:58.83
8.Oliver ISAACS14Tonbridge 2:40.18  498 36.161:17.731:59.18
9.Brandon HARRIS15Beachfield 2:40.98  491 34.691:16.171:59.12
10.George TYLER17Sevenoaks 2:41.46  486 36.271:18.202:00.50
11.Oscar WILSON15Sevenoaks 2:42.72  475 35.261:17.062:00.17
12.Timothy LEBERL16Beckenham 2:43.01  473 35.761:16.411:58.80
13.Andre STRYDOM16RTW Monson 2:43.03  472 36.461:18.422:00.50
14.Oscar MILES14Thanet Swim 2:43.68  467 37.141:18.552:01.40
15.Lewis HAYES17Erith & Dist 2:44.01  464 36.941:19.562:02.27
16.Edward PAULING14Beckenham 2:44.23  462 36.501:17.471:59.98
17.Tommy LEWIS19Saxon Crown 2:44.75  458 35.991:17.152:00.56
18.Benjamin TRITTON18Maidstone 2:45.66  450 36.121:18.092:02.49
19.Luke FOWLE15Thanet Swim 2:46.39  444 37.581:18.932:03.38
20.Ellis STANHOPE16Sevenoaks 2:47.17  438 38.291:19.512:03.39
21.Oscar MACARTNEY19Thanet Swim 2:48.59  427 36.631:20.142:04.43
22.James DICK16Maidstone 2:51.06  409 37.921:21.512:06.55
23.Benjamin BELLO-MENDOZA16Bromley 2:51.17  408 36.761:20.402:06.12
24.Aiden MCMILLAN15Sevenoaks 2:51.23  408 38.641:23.332:09.12
25.Adam FROST14Shepway SC 2:51.91  403 37.891:23.142:07.92
26.Owen FERRIGAN16Saxon Crown 2:52.07  402 38.121:22.722:07.96
27.Dominic PERCY16Sevenoaks 2:52.29  400 36.911:21.822:06.88
28.Callum BARONTI15Orpington OJ 2:53.31  393 38.921:23.242:08.38
29.Chidubem ABAZIE15Saxon Crown 2:54.32  386 39.041:24.412:10.25
30.Ethan SALES14Herne Bay 2:55.04  382 38.251:25.642:12.02
31.Callum WOOLFENDEN13Beckenham 2:56.07  375 40.261:25.682:12.66
32.Dexter LAM16Black Lion 2:56.58  372 37.671:22.702:09.01
33.Charley LANGFORD15Thanet Swim 2:56.62  371 39.631:24.312:10.40
34.Emmett HOLDSWORTH14Herne Bay 2:56.97  369 39.221:25.712:12.62
35.Marcus MCSPADDEN15Beckenham 2:57.15  368 38.111:23.662:12.22
36.Tom FISHER16Dover Life 2:58.00  363 38.681:24.692:10.86
37.William REEVES13Thanet Swim 2:58.15  362 41.011:27.362:13.27
38.Euan TERRY14Sevenoaks 2:58.58  359 40.351:26.492:13.34
39.Benjamin STREBEL14Sevenoaks 2:58.76  358 39.781:25.442:12.87
40.Luca SHORT15Bromley 2:59.27  355 40.421:25.992:12.96
41.Jaedon LYNCH13Sevenoaks 2:59.97  351 40.261:26.942:13.95
42.Robert ALLEN15Sevenoaks 3:00.45  348 38.851:25.492:14.16
43.Edward SELLAR14Bromley 3:00.84  346 40.931:27.842:15.18
44.Ilia ZYP14Gwich Royals 3:01.82  340 39.461:26.082:14.11
45.Alexander CORVER12Bromley 3:02.18  338 41.881:29.302:17.93
46.Dominic LAFFERTY16Black Lion 3:03.39  332 40.071:27.352:15.56
47.Nathan CHAPMAN14Gwich Royals 3:03.75  330 41.691:29.742:17.35
48.Toby COOK14Thanet Swim 3:04.22  327 41.333:04.222:16.70
49.Kaiye ALARAN13Erith & Dist 3:04.23  327 41.621:29.742:18.18
50.Noah ENTICKNAP13Sevenoaks 3:04.38  326 43.081:31.192:19.07
51.Sebastian PICKERING13Bromley 3:04.75  324 41.531:29.942:18.08
52.Louis WOODS14Bexley 3:04.90  324 40.681:27.582:17.24
53.Matt BURROWS13Maidstone 3:05.12  322 43.541:32.702:21.22
54.Thomas CREASEY13Sevenoaks 3:05.28  322 42.251:29.912:18.24
55.David ALLEN13Black Lion 3:05.44  321 41.501:29.102:18.33
56.Finn WOOTTEN14Bexley 3:05.53  320 41.751:29.372:17.19
57.Luke OLADELE-AJOSE13Saxon Crown 3:05.96  318 41.341:28.592:18.66
58.Noah SAUNDERS14Sevenoaks 3:06.02  318 41.661:29.862:18.04
59.Christian PAULING12Beckenham 3:06.25  317 42.171:30.232:19.14
60.Alex TURTON14RTW Monson 3:06.52  315 44.701:31.922:19.49
61.Dillon BENTLEY14Sevenoaks 3:06.71  314 41.331:28.792:18.70
62.Oliver EDWARDS14Herne Bay 3:06.97  313 39.951:29.702:20.38
63.Keane CEPEDA13Dartford 3:07.55  310 42.521:32.192:19.33
64.Daniel WILDING14Erith & Dist 3:07.59  310 41.591:29.912:19.25
65.Kieran ELVY12Black Lion 3:11.43  292 43.581:32.802:22.87
66.Philip GRAMMATIKOPOULO13Beckenham 3:11.98  289 42.421:31.522:22.17
67.Albert WHITLOCK12Sevenoaks 3:12.57  286 45.411:35.072:26.30
68.Teddy LEWIS12Saxon Crown 3:13.25  283 45.441:35.162:25.28
69.Thiago GENTLES13Sevenoaks 3:13.83  281 43.071:33.382:23.82
70.Max FORDYCE13Faversham 3:15.25  275 44.441:35.302:26.86
71.Ryan RABHI13RTW Monson 3:15.44  274 42.811:32.842:24.61
72.Matthew HOY13RTW Monson 3:15.45  274 46.151:36.062:24.81
73.Joshua PRENDERGAST12Tonbridge 3:16.00  272 46.181:36.792:28.54
74.Oliver POPE13Thanet Swim 3:16.26  271 46.321:36.682:26.99
75.Oliver DOBSON13RTW Monson 3:16.42  270 46.021:36.102:26.45
76.Oliver MOORE13Larkfield 3:19.08  259 44.261:35.722:28.22
77.Zachary KIRKMAN12Saxon Crown 3:20.48  254 45.051:35.812:28.72
78.Luke ELLIS12Beckenham 3:20.53  254 44.801:35.742:28.40
79.Kadeen JEMMOTT12Saxon Crown 3:21.03  252 45.501:35.282:28.58
80.Nathaniel TURNER13Dover Life 3:21.26  251 44.971:37.382:31.60
81.Samuel LANDER12Bromley 3:23.24  244 46.051:38.212:31.34
82.Macaulay JOHNSTON12Sevenoaks 3:23.86  241 48.111:39.682:33.04
83.Laurence WILSON12Beckenham 3:25.12  237 46.141:39.002:31.97
84.Alexander HILLIER-TAYL11Beckenham 3:25.62  235 46.081:39.302:34.18
84.Marley BARHAM12Thanet Swim 3:25.62  235 47.031:38.442:33.22
86.Josh WOOD12Sevenoaks 3:25.77  235 47.301:39.992:33.17
87.Ethan SOUTHWARD12Beckenham 3:26.62  232 48.461:41.172:35.58
88.Aran BISSETT10RTW Monson 3:26.66  232 50.601:44.292:37.31
89.Matthew MARSH12Gwich Royals 3:27.24  230 47.011:41.222:35.29
90.William JARRETT12Sevenoaks 3:27.39  229 47.501:41.602:34.84
91.James BARNES12Gwich Royals 3:27.58  229 48.411:42.002:36.31
92.Kevin CAO11Bexley 3:28.13  227 46.971:40.022:35.22
93.Oliver WARNER11Beckenham 3:29.62  222 48.371:42.842:36.45
94.Zachary HOWARD12Sevenoaks 3:30.10  220 47.491:42.172:36.80
95.Lucas BRYL11Bromley 3:33.17  211 47.871:43.942:40.46
96.Bailey BERTRAM12Shepway SC 3:33.53  210 49.471:44.802:40.88
97.Henry NORMAN11Saxon Crown 3:34.81  206 48.431:43.432:40.66
98.Max BEAVINGTON11Beachfield 3:34.82  206 52.041:46.572:43.32
99.Jonathan VOWELL11Sevenoaks 3:35.19  205 51.161:47.842:42.34
100.Gregor HUTCHISON11Thanet Swim 3:37.43  199 50.421:46.542:43.70
101.Zack CONNOR12Thanet Swim 3:38.38  196 49.271:45.862:42.39
102.Ashton EPHIGENE12Erith & Dist 3:42.25  186 51.331:49.232:46.68
103.Max BOURNE12RTW Monson 3:44.22  181 51.131:46.592:47.24
 Lee SHEPHERD17Dover Life DNC       
 Louis HAYES14Sevenoaks DQ SL 1L       

Disqualification Codes

UP