Mens MC 100m Breaststroke - Heats

17 Yrs/Over Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Matthew ROGERS18Bromley 1:06.85  624 31.84
2.Alexander IRELAND18Bromley 1:08.07  591 32.99
3.Alexander BOYD17Thanet Swim 1:08.51  579 31.83
4.Richard CARR18Maidstone 1:10.23  538 32.11
5.George TYLER17Sevenoaks 1:11.96  500 33.88
6.Lewis HAYES17Erith & Dist 1:12.06  498 32.71
7.Ben WALKER23Shepway SC 1:12.80  483 34.54
8.Tommy LEWIS19Saxon Crown 1:14.19  456 34.96
9.Cameron FRY20Herne Bay 1:16.26  420 34.43
10.Michael FOSTER19Saxon Crown 1:16.80  411 36.65
11.Edward DICKINSON17Beachfield 1:17.67  397 35.23
12.Lee SHEPHERD17Dover Life 1:18.15  390 36.53
13.Oscar MACARTNEY19Thanet Swim 1:20.49  357 37.54
14.Billy BIRCHMORE22Orpington OJ141:35.23  215 45.05

16 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Thomas LEMAN16RTW Monson 1:09.46  556 32.80
2.Tobi SIJUADE16Thanet Swim 1:11.64  507 33.19
3.Timothy LEBERL16Beckenham 1:13.63  467 34.43
4.Andre STRYDOM16RTW Monson 1:14.38  453 34.61
5.Benjamin BELLO-MENDOZA16Bromley 1:14.66  448 34.71
6.Bradley KHIZZAH16Gwich Royals 1:15.78  428 34.52
7.Dominic PERCY16Sevenoaks 1:15.82  427 35.27
8.James DICK16Maidstone 1:17.84  395 36.30
9.Leo SNEDDON16RTW Monson 1:18.40  386 36.14
10.Tom FISHER16Dover Life 1:18.61  383 36.80
11.Owen FERRIGAN16Saxon Crown 1:18.99  378 36.57
12.William ELLAWAY16Maidstone 1:19.01  378 36.53
13.Ellis STANHOPE16Sevenoaks 1:19.15  376 37.01
14.Connor PARKER16Erith & Dist 1:20.00  364 37.06
15.Kai JOHNSON16Saxon Crown 1:20.32  359 36.99
16.Dexter LAM16Black Lion 1:20.58  356 36.99
17.Dominic LAFFERTY16Black Lion 1:20.99  350 36.71
18.Nathan RANDALL16Edenbridge 1:22.32  334 38.67
19.Michael PHILLIPS16Orpington OJ 1:22.38  333 38.09
20.Samuel FIDOCK16Dover Life 1:22.85  327 37.45
21.George BLAIR16Maidstone 1:23.19  323 38.32
22.Charles CURTIS16Tonbridge 1:23.85  316 39.30
23.Connor ADAMS16Shepway SC 1:24.53  308 37.62

15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Pravin MAHENDRAKUMAR15Bromley 1:09.95  544 32.82
2.Oliver COOTE15Sevenoaks 1:11.61  507 33.66
3.Brandon HARRIS15Beachfield 1:13.17  475 33.86
4.Oscar WILSON15Sevenoaks 1:14.10  458 34.69
5.Marcus MCSPADDEN15Beckenham 1:15.73  429 34.82
6.Luke FOWLE15Thanet Swim 1:16.54  415 35.50
7.Chidubem ABAZIE15Saxon Crown 1:16.96  409 35.74
8.Edison HAMMOND15Sevenoaks 1:18.79  381 37.04
9.Callum BARONTI15Orpington OJ 1:18.80  381 36.27
10.Max MOULTON15Dartford 1:19.79  367 36.64
11.Aiden MCMILLAN15Sevenoaks 1:20.21  361 37.50
12.Reken RAI15Shepway SC 1:20.51  357 37.03
13.Robert ALLEN15Sevenoaks 1:20.61  355 37.57
14.Luca SHORT15Bromley 1:21.27  347 37.12
15.Charley LANGFORD15Thanet Swim 1:22.26  334 38.95
16.Freddy CUNNINGHAM15RTW Monson 1:22.41  333 38.37
17.Pablo SEEMA ROCA15Beckenham 1:23.08  325 38.57
18.Oliver CROWLEY15Gwich Royals 1:24.22  312 37.66
19.Tristan CALVO15Shepway SC 1:25.57  297 38.95

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Jacob HUDSON14Sevenoaks 1:12.85  482 34.72
2.Louis HAYES14Sevenoaks 1:15.31  436 34.57
3.Conor WRIGHT14Thanet Swim 1:15.36  435 35.80
4.Oliver ISAACS14Tonbridge 1:16.33  419 35.80
5.Oscar MILES14Thanet Swim 1:16.39  418 36.85
6.Adam FROST14Shepway SC 1:18.49  385 36.08
7.Zachary RAYMOND14Sevenoaks 1:19.07  377 37.68
8.Ethan SALES14Herne Bay 1:19.33  373 36.42
9.Samuel GURUNG14Co Cant'bury 1:19.79  367 36.69
10.Edward PAULING14Beckenham 1:20.27  360 36.78
11.Emmett HOLDSWORTH14Herne Bay 1:20.66  355 36.94
12.Benjamin STREBEL14Sevenoaks 1:22.24  335 37.65
13.Ilia ZYP14Gwich Royals 1:22.70  329 38.44
14.Euan TERRY14Sevenoaks 1:23.62  318 39.29
15.Finn WOOTTEN14Bexley 1:23.90  315 39.45
16.Toby COOK14Thanet Swim 1:24.09  313 39.37
17.Edward SELLAR14Bromley 1:24.74  306 39.24
18.Dillon BENTLEY14Sevenoaks 1:25.19  301 39.76
19.Toby HENBEST14Tonbridge 1:25.42  299 38.83
20.Nathan CHAPMAN14Gwich Royals 1:25.50  298 39.74
21.Thomas BERRY14Sittingbourn 1:26.28  290 39.08
22.Louis WOODS14Bexley 1:26.49  288 40.52
23.Alex TURTON14RTW Monson 1:27.00  283 40.96
24.Daniel WILDING14Erith & Dist 1:27.08  282 40.84
25.Oliver EDWARDS14Herne Bay 1:27.18  281 39.72
26.Noah SAUNDERS14Sevenoaks 1:27.58  277 41.09
27.Harvey HAWKINS14Edenbridge 1:27.87  274 42.11
28.Ben FEARON14RTW Monson 1:28.40  269 42.22
29.Andrew STEER14Saxon Crown 1:29.24  262 40.39
30.Josh COOMER14Dover Life62:15.00  75 1:03.19

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Callum WOOLFENDEN13Beckenham 1:20.43  358 38.13
2.Keane CEPEDA13Dartford 1:22.79  328 38.45
3.Jaedon LYNCH13Sevenoaks 1:22.96  326 38.99
4.Luke OLADELE-AJOSE13Saxon Crown 1:23.10  324 38.70
5.Sebastian PICKERING13Bromley 1:24.39  310 39.18
6.Noah ENTICKNAP13Sevenoaks 1:25.01  303 39.18
7.William REEVES13Thanet Swim 1:25.21  301 39.47
8.Thomas CREASEY13Sevenoaks 1:25.82  295 40.43
9.Matt BURROWS13Maidstone 1:27.51  278 41.54
10.Ryan RABHI13RTW Monson 1:27.66  276 41.84
11.Philip GRAMMATIKOPOULO13Beckenham 1:27.67  276 41.31
12.Oliver MOORE13Larkfield 1:29.33  261 41.12
13.Andrew GORE13Larkfield 1:29.60  259 43.37
14.Max FORDYCE13Faversham 1:29.62  259 43.32
15.Nathaniel TURNER13Dover Life 1:30.02  255 43.44
16.James RANDALL13Edenbridge 1:30.56  251 42.25
17.Thiago GENTLES13Sevenoaks 1:31.05  247 43.03
18.Oliver DOBSON13RTW Monson 1:32.04  239 43.16
19.Joe REARDON13Maidstone 1:32.32  236 43.42
20.Coby STOREY13Erith & Dist 1:32.33  236 41.47
21.Dominic TRAUBE13Larkfield 1:32.76  233 43.48
22.Oliver POPE13Thanet Swim 1:33.04  231 44.53
 Caiden HIBBERT13Sevenoaks DNC     
 Oliver HAMILTON13Sevenoaks DNC     
 David ALLEN13Black Lion DQ SL 2L     
 Kaiye ALARAN13Erith & Dist DQ T 1L     

Disqualification Codes

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Christian PAULING12Beckenham 1:26.21  291 39.69
2.Alexander CORVER12Bromley 1:26.37  289 40.06
3.Seamus HAMILTON12Sevenoaks 1:27.82  275 40.96
4.Albert WHITLOCK12Sevenoaks 1:29.77  257 42.61
5.Joshua PRENDERGAST12Tonbridge 1:29.89  256 43.63
6.Kieran ELVY12Black Lion 1:30.93  248 42.92
7.Liam HAMP12Thanet Swim 1:31.74  241 43.42
8.Teddy LEWIS12Saxon Crown 1:32.78  233 44.03
9.James BARNES12Gwich Royals 1:33.82  225 44.14
10.Luke ELLIS12Beckenham 1:35.16  216 44.21
11.Samuel LANDER12Bromley 1:35.29  215 45.15
12.Noah OLADELE-AJOSE12Saxon Crown 1:35.34  215 45.58
13.Kadeen JEMMOTT12Saxon Crown 1:35.50  214 44.31
14.Joshua CROMBIE12Sevenoaks 1:35.83  211 45.43
15.Marley BARHAM12Thanet Swim 1:35.98  210 44.69
16.Laurence WILSON12Beckenham 1:36.04  210 45.78
17.Toby EDWARDS12RTW Monson 1:36.39  208 45.47
18.Macaulay JOHNSTON12Sevenoaks 1:36.76  205 46.59
19.Callum FARROW12Black Lion 1:36.80  205 46.04
20.Josh WOOD12Sevenoaks 1:36.85  205 46.03
21.Ethan SOUTHWARD12Beckenham 1:37.13  203 45.70
22.Bryan DINEV12Bexley 1:38.92  192 45.34
23.Zachary HOWARD12Sevenoaks 1:39.07  191 46.20
24.Owain COLLINS12Co Cant'bury 1:39.98  186 46.83
25.Marcus SWINERD12Dover Life 1:40.12  185 47.48
26.Bailey BERTRAM12Shepway SC 1:41.33  179 46.51
27.Callum MURRAY12Edenbridge 1:42.63  172 47.86
28.Ashton EPHIGENE12Erith & Dist 1:42.72  172 47.96
29.Max BOURNE12RTW Monson 1:43.87  166 48.10
 William JARRETT12Sevenoaks DQ ST 1L     

Disqualification Codes

10/11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Alexander HILLIER-TAYL11Beckenham 1:32.90  232 43.12
2.Demi ALLI11Dartford 1:33.32  229 45.97
3.Aran BISSETT10RTW Monson 1:36.12  209 46.73
4.Tom HAWKINS11Bexley 1:36.46  207 43.48
5.Oliver WARNER11Beckenham 1:38.72  193 47.21
6.Lucas BRYL11Bromley 1:39.27  190 46.42
7.Kevin CAO11Bexley 1:39.30  190 46.17
8.Gregor HUTCHISON11Thanet Swim 1:41.54  178 48.59
9.Max BEAVINGTON11Beachfield 1:41.74  177 48.14
10.Jonathan VOWELL11Sevenoaks 1:41.86  176 49.73
11.Thomas LONG11Gravesend 1:42.88  171 49.47
12.Henry NORMAN11Saxon Crown 1:43.15  169 48.49
13.Jacob CROMBIE10Sevenoaks 1:43.46  168 46.86
14.Andreas KOKKINI11Beckenham 1:43.48  168 48.57
15.Thomas SKUES11Dover Life 1:43.73  167 50.33
16.Leo WALKER11Gwich Royals 1:43.87  166 48.16
17.Zachary SMITH11Shepway SC 1:44.45  163 48.75
18.Thomas BARRETT11Orpington OJ 1:45.15  160 49.12
19.Luca CAMBDEN11White Oak 1:45.88  157 49.74
20.Oliver HAYCOCKS11Bromley 1:46.43  154 49.17
21.Nedas LIUTKEVICIUS10Thanet Swim 1:47.61  149 50.98
22.Zachary LODER11Sevenoaks 1:48.26  146 51.29
23.Jack PASS11Black Lion 1:49.05  143 50.51
24.Krish IDNANI11Beckenham 1:50.39  138 53.73
25.Joshua PEAPER11Maidstone 1:50.74  137 52.35
26.Piran LEWIS11Bromley 1:51.32  135 52.37
27.Henry BROOME11Ashford Town 1:52.35  131 52.71
28.Ethan SPOERER-SCOTT11Bromley 1:52.49  130 52.87

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Matthew ROGERS18Bromley 1:06.85  624 31.84
2.Alexander IRELAND18Bromley 1:08.07  591 32.99
3.Alexander BOYD17Thanet Swim 1:08.51  579 31.83
4.Thomas LEMAN16RTW Monson 1:09.46  556 32.80
5.Pravin MAHENDRAKUMAR15Bromley 1:09.95  544 32.82
6.Richard CARR18Maidstone 1:10.23  538 32.11
7.Oliver COOTE15Sevenoaks 1:11.61  507 33.66
8.Tobi SIJUADE16Thanet Swim 1:11.64  507 33.19
9.George TYLER17Sevenoaks 1:11.96  500 33.88
10.Lewis HAYES17Erith & Dist 1:12.06  498 32.71
11.Ben WALKER23Shepway SC 1:12.80  483 34.54
12.Jacob HUDSON14Sevenoaks 1:12.85  482 34.72
13.Brandon HARRIS15Beachfield 1:13.17  475 33.86
14.Timothy LEBERL16Beckenham 1:13.63  467 34.43
15.Oscar WILSON15Sevenoaks 1:14.10  458 34.69
16.Tommy LEWIS19Saxon Crown 1:14.19  456 34.96
17.Andre STRYDOM16RTW Monson 1:14.38  453 34.61
18.Benjamin BELLO-MENDOZA16Bromley 1:14.66  448 34.71
19.Louis HAYES14Sevenoaks 1:15.31  436 34.57
20.Conor WRIGHT14Thanet Swim 1:15.36  435 35.80
21.Marcus MCSPADDEN15Beckenham 1:15.73  429 34.82
22.Bradley KHIZZAH16Gwich Royals 1:15.78  428 34.52
23.Dominic PERCY16Sevenoaks 1:15.82  427 35.27
24.Cameron FRY20Herne Bay 1:16.26  420 34.43
25.Oliver ISAACS14Tonbridge 1:16.33  419 35.80
26.Oscar MILES14Thanet Swim 1:16.39  418 36.85
27.Luke FOWLE15Thanet Swim 1:16.54  415 35.50
28.Michael FOSTER19Saxon Crown 1:16.80  411 36.65
29.Chidubem ABAZIE15Saxon Crown 1:16.96  409 35.74
30.Edward DICKINSON17Beachfield 1:17.67  397 35.23
31.James DICK16Maidstone 1:17.84  395 36.30
32.Lee SHEPHERD17Dover Life 1:18.15  390 36.53
33.Leo SNEDDON16RTW Monson 1:18.40  386 36.14
34.Adam FROST14Shepway SC 1:18.49  385 36.08
35.Tom FISHER16Dover Life 1:18.61  383 36.80
36.Edison HAMMOND15Sevenoaks 1:18.79  381 37.04
37.Callum BARONTI15Orpington OJ 1:18.80  381 36.27
38.Owen FERRIGAN16Saxon Crown 1:18.99  378 36.57
39.William ELLAWAY16Maidstone 1:19.01  378 36.53
40.Zachary RAYMOND14Sevenoaks 1:19.07  377 37.68
41.Ellis STANHOPE16Sevenoaks 1:19.15  376 37.01
42.Ethan SALES14Herne Bay 1:19.33  373 36.42
43.Samuel GURUNG14Co Cant'bury 1:19.79  367 36.69
43.Max MOULTON15Dartford 1:19.79  367 36.64
45.Connor PARKER16Erith & Dist 1:20.00  364 37.06
46.Aiden MCMILLAN15Sevenoaks 1:20.21  361 37.50
47.Edward PAULING14Beckenham 1:20.27  360 36.78
48.Kai JOHNSON16Saxon Crown 1:20.32  359 36.99
49.Callum WOOLFENDEN13Beckenham 1:20.43  358 38.13
50.Oscar MACARTNEY19Thanet Swim 1:20.49  357 37.54
51.Reken RAI15Shepway SC 1:20.51  357 37.03
52.Dexter LAM16Black Lion 1:20.58  356 36.99
53.Robert ALLEN15Sevenoaks 1:20.61  355 37.57
54.Emmett HOLDSWORTH14Herne Bay 1:20.66  355 36.94
55.Dominic LAFFERTY16Black Lion 1:20.99  350 36.71
56.Luca SHORT15Bromley 1:21.27  347 37.12
57.Benjamin STREBEL14Sevenoaks 1:22.24  335 37.65
58.Charley LANGFORD15Thanet Swim 1:22.26  334 38.95
59.Nathan RANDALL16Edenbridge 1:22.32  334 38.67
60.Michael PHILLIPS16Orpington OJ 1:22.38  333 38.09
61.Freddy CUNNINGHAM15RTW Monson 1:22.41  333 38.37
62.Ilia ZYP14Gwich Royals 1:22.70  329 38.44
63.Keane CEPEDA13Dartford 1:22.79  328 38.45
64.Samuel FIDOCK16Dover Life 1:22.85  327 37.45
65.Jaedon LYNCH13Sevenoaks 1:22.96  326 38.99
66.Pablo SEEMA ROCA15Beckenham 1:23.08  325 38.57
67.Luke OLADELE-AJOSE13Saxon Crown 1:23.10  324 38.70
68.George BLAIR16Maidstone 1:23.19  323 38.32
69.Euan TERRY14Sevenoaks 1:23.62  318 39.29
70.Charles CURTIS16Tonbridge 1:23.85  316 39.30
71.Finn WOOTTEN14Bexley 1:23.90  315 39.45
72.Toby COOK14Thanet Swim 1:24.09  313 39.37
73.Oliver CROWLEY15Gwich Royals 1:24.22  312 37.66
74.Sebastian PICKERING13Bromley 1:24.39  310 39.18
75.Connor ADAMS16Shepway SC 1:24.53  308 37.62
76.Edward SELLAR14Bromley 1:24.74  306 39.24
77.Noah ENTICKNAP13Sevenoaks 1:25.01  303 39.18
78.Dillon BENTLEY14Sevenoaks 1:25.19  301 39.76
79.William REEVES13Thanet Swim 1:25.21  301 39.47
80.Toby HENBEST14Tonbridge 1:25.42  299 38.83
81.Nathan CHAPMAN14Gwich Royals 1:25.50  298 39.74
82.Tristan CALVO15Shepway SC 1:25.57  297 38.95
83.Thomas CREASEY13Sevenoaks 1:25.82  295 40.43
84.Christian PAULING12Beckenham 1:26.21  291 39.69
85.Thomas BERRY14Sittingbourn 1:26.28  290 39.08
86.Alexander CORVER12Bromley 1:26.37  289 40.06
87.Louis WOODS14Bexley 1:26.49  288 40.52
88.Alex TURTON14RTW Monson 1:27.00  283 40.96
89.Daniel WILDING14Erith & Dist 1:27.08  282 40.84
90.Oliver EDWARDS14Herne Bay 1:27.18  281 39.72
91.Matt BURROWS13Maidstone 1:27.51  278 41.54
92.Noah SAUNDERS14Sevenoaks 1:27.58  277 41.09
93.Ryan RABHI13RTW Monson 1:27.66  276 41.84
94.Philip GRAMMATIKOPOULO13Beckenham 1:27.67  276 41.31
95.Seamus HAMILTON12Sevenoaks 1:27.82  275 40.96
96.Harvey HAWKINS14Edenbridge 1:27.87  274 42.11
97.Ben FEARON14RTW Monson 1:28.40  269 42.22
98.Andrew STEER14Saxon Crown 1:29.24  262 40.39
99.Oliver MOORE13Larkfield 1:29.33  261 41.12
100.Andrew GORE13Larkfield 1:29.60  259 43.37
101.Max FORDYCE13Faversham 1:29.62  259 43.32
102.Albert WHITLOCK12Sevenoaks 1:29.77  257 42.61
103.Joshua PRENDERGAST12Tonbridge 1:29.89  256 43.63
104.Nathaniel TURNER13Dover Life 1:30.02  255 43.44
105.James RANDALL13Edenbridge 1:30.56  251 42.25
106.Kieran ELVY12Black Lion 1:30.93  248 42.92
107.Thiago GENTLES13Sevenoaks 1:31.05  247 43.03
108.Liam HAMP12Thanet Swim 1:31.74  241 43.42
109.Oliver DOBSON13RTW Monson 1:32.04  239 43.16
110.Joe REARDON13Maidstone 1:32.32  236 43.42
111.Coby STOREY13Erith & Dist 1:32.33  236 41.47
112.Dominic TRAUBE13Larkfield 1:32.76  233 43.48
113.Teddy LEWIS12Saxon Crown 1:32.78  233 44.03
114.Alexander HILLIER-TAYL11Beckenham 1:32.90  232 43.12
115.Oliver POPE13Thanet Swim 1:33.04  231 44.53
116.Demi ALLI11Dartford 1:33.32  229 45.97
117.James BARNES12Gwich Royals 1:33.82  225 44.14
118.Luke ELLIS12Beckenham 1:35.16  216 44.21
119.Billy BIRCHMORE22Orpington OJ141:35.23  215 45.05
120.Samuel LANDER12Bromley 1:35.29  215 45.15
121.Noah OLADELE-AJOSE12Saxon Crown 1:35.34  215 45.58
122.Kadeen JEMMOTT12Saxon Crown 1:35.50  214 44.31
123.Joshua CROMBIE12Sevenoaks 1:35.83  211 45.43
124.Marley BARHAM12Thanet Swim 1:35.98  210 44.69
125.Laurence WILSON12Beckenham 1:36.04  210 45.78
126.Aran BISSETT10RTW Monson 1:36.12  209 46.73
127.Toby EDWARDS12RTW Monson 1:36.39  208 45.47
128.Tom HAWKINS11Bexley 1:36.46  207 43.48
129.Macaulay JOHNSTON12Sevenoaks 1:36.76  205 46.59
130.Callum FARROW12Black Lion 1:36.80  205 46.04
131.Josh WOOD12Sevenoaks 1:36.85  205 46.03
132.Ethan SOUTHWARD12Beckenham 1:37.13  203 45.70
133.Oliver WARNER11Beckenham 1:38.72  193 47.21
134.Bryan DINEV12Bexley 1:38.92  192 45.34
135.Zachary HOWARD12Sevenoaks 1:39.07  191 46.20
136.Lucas BRYL11Bromley 1:39.27  190 46.42
137.Kevin CAO11Bexley 1:39.30  190 46.17
138.Owain COLLINS12Co Cant'bury 1:39.98  186 46.83
139.Marcus SWINERD12Dover Life 1:40.12  185 47.48
140.Bailey BERTRAM12Shepway SC 1:41.33  179 46.51
141.Gregor HUTCHISON11Thanet Swim 1:41.54  178 48.59
142.Max BEAVINGTON11Beachfield 1:41.74  177 48.14
143.Jonathan VOWELL11Sevenoaks 1:41.86  176 49.73
144.Callum MURRAY12Edenbridge 1:42.63  172 47.86
145.Ashton EPHIGENE12Erith & Dist 1:42.72  172 47.96
146.Thomas LONG11Gravesend 1:42.88  171 49.47
147.Henry NORMAN11Saxon Crown 1:43.15  169 48.49
148.Jacob CROMBIE10Sevenoaks 1:43.46  168 46.86
149.Andreas KOKKINI11Beckenham 1:43.48  168 48.57
150.Thomas SKUES11Dover Life 1:43.73  167 50.33
151.Leo WALKER11Gwich Royals 1:43.87  166 48.16
151.Max BOURNE12RTW Monson 1:43.87  166 48.10
153.Zachary SMITH11Shepway SC 1:44.45  163 48.75
154.Thomas BARRETT11Orpington OJ 1:45.15  160 49.12
155.Luca CAMBDEN11White Oak 1:45.88  157 49.74
156.Oliver HAYCOCKS11Bromley 1:46.43  154 49.17
157.Nedas LIUTKEVICIUS10Thanet Swim 1:47.61  149 50.98
158.Zachary LODER11Sevenoaks 1:48.26  146 51.29
159.Jack PASS11Black Lion 1:49.05  143 50.51
160.Krish IDNANI11Beckenham 1:50.39  138 53.73
161.Joshua PEAPER11Maidstone 1:50.74  137 52.35
162.Piran LEWIS11Bromley 1:51.32  135 52.37
163.Henry BROOME11Ashford Town 1:52.35  131 52.71
164.Ethan SPOERER-SCOTT11Bromley 1:52.49  130 52.87
165.Josh COOMER14Dover Life62:15.00  75 1:03.19
 Caiden HIBBERT13Sevenoaks DNC     
 Oliver HAMILTON13Sevenoaks DNC     
 David ALLEN13Black Lion DQ SL 2L     
 William JARRETT12Sevenoaks DQ ST 1L     
 Kaiye ALARAN13Erith & Dist DQ T 1L     

Disqualification Codes

Combined Result - Multi-Disability by British Disability Points

PlaceNameAaDClubCatTime  BDPoints 50
1.Billy BIRCHMORE22Orpington OJ141:35.23  337 45.05
2.Josh COOMER14Dover Life62:15.00  198 1:03.19

Disqualification Codes

UP