Boys Open 400m Freestyle - Heats (Declared Winners)

10/11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 
1.Tom HAWKINS11Bexley 5:10.56  355 
 50m 34.05100m 1:12.63150m 1:52.43200m 2:32.71250m 3:13.05300m 3:52.59350m 4:32.92400m 5:10.56
2.Thomas LONG11Gravesend 5:19.08  328 
 50m 35.45100m 1:14.72150m 1:55.37200m 2:36.12250m 3:16.82300m 3:58.25350m 4:39.27400m 5:19.08
3.Kevin CAO11Bexley 5:24.26  312 
 50m -100m 1:13.21150m 1:54.79200m 2:36.99250m 3:20.01300m 4:02.26350m 4:45.40400m 5:24.26
4.Oliver DENNIS11Sevenoaks 5:43.02  264 
 50m 35.66100m 1:17.52150m 2:01.64200m 2:46.43250m 3:31.78300m 4:16.95350m 5:01.92400m 5:43.02
5.Oliver HAYCOCKS11Bromley 5:45.38  258 
 50m 36.69100m 1:19.39150m 2:04.44200m 2:49.15250m 3:34.41300m 4:20.40350m 5:04.27400m 5:45.38

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 
1.Samuel LANDER12Bromley 5:02.80  383 
 50m 32.12100m 1:10.28150m 1:48.54200m 2:27.86250m 3:07.35300m 3:46.59350m 4:25.32400m 5:02.80
2.Alexander CORVER12Bromley 5:05.76  372 
 50m 33.45100m 1:10.57150m 1:49.91200m 2:29.83250m 3:09.74300m 3:49.48350m 4:28.89400m 5:05.76
3.Laurence WILSON12Beckenham 5:14.51  342 
 50m 33.78100m 1:13.04150m 1:53.57200m 2:34.83250m 3:15.43300m 3:57.51350m 4:37.37400m 5:14.51
4.Joshua PRENDERGAST12Tonbridge 5:24.18  312 
 50m 34.40100m 1:13.03150m 1:54.53200m 2:36.85250m 3:20.10300m 4:02.11350m 4:44.33400m 5:24.18
5.Bailey BERTRAM12Shepway SC 5:24.61  311 
 50m 35.09100m -150m 1:58.35200m 2:39.48250m 3:22.24300m -350m 4:46.91400m 5:24.61
6.Kieran ELVY12Black Lion 5:26.23  306 
 50m 37.00100m 1:18.50150m 2:00.57200m 2:42.82250m 3:24.83300m 4:06.26350m 4:47.46400m 5:26.23
7.Christian PAULING12Beckenham 5:31.33  293 
 50m 36.54100m 1:18.22150m 2:00.32200m 2:42.85250m 3:24.99300m 4:07.77350m 4:50.34400m 5:31.33
8.Macaulay JOHNSTON12Sevenoaks 5:31.59  292 
 50m 35.79100m 1:16.59150m 1:59.47200m 2:43.13250m 3:26.05300m 4:09.15350m 4:51.33400m 5:31.59
9.Callum FARROW12Black Lion 5:42.50  265 
 50m 34.23100m 1:15.87150m 2:00.73200m -250m 5:01.05300m 4:15.91350m -400m 5:42.50

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 
1.David ALLEN13Black Lion 4:40.18  484 
 50m 30.43100m 1:05.16150m 1:41.21200m 2:17.40250m 2:53.33300m 3:29.38350m 4:05.17400m 4:40.18
2.William REEVES13Thanet Swim 4:43.45  468 
 50m 31.66100m 1:07.43150m 1:44.63200m 2:21.40250m 2:58.26300m 3:35.06350m 4:10.79400m 4:43.45
3.Archie HAWKINS13Thanet Swim 4:45.25  459 
 50m 30.26100m 1:06.70150m 1:43.80200m 2:19.60250m 2:56.72300m 3:33.90350m 4:11.21400m 4:45.25
4.James CLEAVER13Bromley 4:50.42  435 
 50m 31.91100m 1:08.67150m 1:46.14200m 2:24.00250m 3:01.52300m 3:39.50350m 4:15.98400m 4:50.42
5.Oliver POPE13Thanet Swim 4:50.88  433 
 50m 33.01100m 1:10.04150m 1:46.87200m 2:24.43250m 3:00.94300m 3:38.77350m 4:15.73400m 4:50.88
6.David LANGLEY13Beckenham 4:52.16  427 
 50m 31.96100m 1:08.87150m 1:45.62200m 2:22.84250m 3:00.28300m 3:38.17350m 4:15.53400m 4:52.16
7.James SPROSTON13Erith & Dist 4:55.65  412 
 50m 31.97100m 1:08.45150m 1:46.52200m 2:25.39250m 3:03.16300m 3:41.48350m 4:19.03400m 4:55.65
8.Noah ENTICKNAP13Sevenoaks 4:55.70  412 
 50m 32.42100m 1:09.30150m 1:46.97200m 2:24.60250m 3:02.71300m 3:41.49350m 4:19.78400m 4:55.70
9.Thomas LEWIS WARD13Beckenham 5:03.49  381 
 50m 33.83100m 1:11.15150m 1:49.70200m 2:28.87250m 3:07.80300m 3:46.84350m 4:25.44400m 5:03.49
10.Caiden HIBBERT13Sevenoaks 5:05.26  374 
 50m 32.90100m 1:11.21150m 1:51.38200m 2:30.66250m 3:10.60300m 3:50.63350m 4:29.99400m 5:05.26
11.Luke REID13Maidstone 5:05.60  373 
 50m 32.06100m 1:10.71150m 1:50.92200m 2:29.14250m 3:09.91300m 3:50.29350m 4:30.05400m 5:05.60
12.Alessio TUTT13Bromley 5:06.99  368 
 50m 33.10100m 1:10.68150m 1:49.99200m 2:30.46250m 3:09.40300m 3:49.70350m 4:29.01400m 5:06.99
13.Sebastian PICKERING13Bromley 5:16.32  336 
 50m 34.16100m 1:12.64150m 1:53.07200m 2:33.58250m 3:13.93300m 3:55.24350m 4:36.55400m 5:16.32
14.Max FORDYCE13Faversham 5:22.07  319 
 50m 35.20100m 1:14.78150m 1:56.23200m 2:37.36250m 3:18.72300m 4:00.08350m 4:41.95400m 5:22.07

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 
1.Louis HAYES14Sevenoaks 4:33.23  522 
 50m 28.29100m 1:00.44150m 1:34.99200m 2:10.20250m 2:45.93300m 3:21.69350m 3:58.28400m 4:33.23
2.Edward SELLAR14Bromley 4:35.87  507 
 50m 29.58100m 1:03.26150m 1:38.09200m 2:14.01250m 2:49.94300m 3:25.73350m 4:01.55400m 4:35.87
3.Ben MILLINGTON14Thanet Swim 4:37.84  496 
 50m 29.67100m 1:02.63150m 1:37.66200m 2:13.71250m 2:50.20300m 3:26.57350m 4:03.13400m 4:37.84
4.Oscar MILES14Thanet Swim 4:38.70  492 
 50m 31.43100m 1:06.15150m 1:41.92200m 2:17.51250m 2:53.29300m 3:29.47350m 4:04.78400m 4:38.70
5.Euan TERRY14Sevenoaks 4:39.16  489 
 50m 29.58100m 1:02.85150m 1:38.45200m 2:14.14250m 2:51.06300m 3:27.16350m 4:04.24400m 4:39.16
6.Joshua CRABTREE14Thanet Swim 4:40.09  485 
 50m 30.89100m 1:06.20150m 1:42.41200m 2:18.29250m 2:53.96300m 3:30.41350m 4:06.39400m 4:40.09
7.Charles CREWE14RTW Monson 4:43.17  469 
 50m 32.73100m 1:09.04150m 1:45.07200m 2:21.42250m 2:57.21300m 3:33.36350m 4:08.44400m 4:43.17
8.Benjamin STREBEL14Sevenoaks 4:43.77  466 
 50m 31.31100m 1:06.55150m 1:42.91200m 2:19.89250m 2:56.62300m 3:33.17350m 4:09.48400m 4:43.77
9.Finn WOOTTEN14Bexley 4:43.87  465 
 50m 31.87100m 1:06.59150m 1:43.41200m 2:20.05250m 2:56.87300m 3:33.10350m 4:09.84400m 4:43.87
10.Joshua SOLLY14Bexley 4:44.44  463 
 50m 30.45100m -150m 1:41.58200m 2:18.43250m 2:55.52300m -350m -400m 4:44.44
11.Edward PAULING14Beckenham 4:45.13  459 
 50m 30.95100m 1:05.49150m 1:41.80200m 2:18.58250m 2:54.82300m 3:32.08350m 4:08.87400m 4:45.13
12.Harry SINCLAIR14RTW Monson 4:50.21  436 
 50m 31.98100m 1:08.41150m 1:45.94200m 2:23.83250m 3:00.90300m 3:37.86350m 4:14.87400m 4:50.21
13.Nathan CHAPMAN14Gwich Royals 4:52.50  425 
 50m 32.98100m 1:09.84150m 1:47.61200m 2:25.27250m 3:02.19300m 3:39.71350m 4:16.62400m 4:52.50
14.Jacob HUDSON14Sevenoaks 4:55.19  414 
 50m 32.00100m 1:08.50150m 1:45.90200m 2:23.70250m 3:02.13300m 3:40.06350m 4:18.69400m 4:55.19
15.Toby COOK14Thanet Swim 4:56.22  410 
 50m 32.36100m 1:08.71150m 1:45.97200m 2:23.34250m 3:01.64300m 3:39.75350m 4:18.54400m 4:56.22
16.Adam BROOMFIELD14Maidstone 5:01.44  389 
 50m 31.34100m 1:07.41150m 1:45.63200m 2:24.73250m 3:03.27300m 3:43.94350m 4:23.17400m 5:01.44
17.Oliver EDWARDS14Herne Bay 5:04.84  376 
 50m 31.73100m 1:07.98150m 1:46.34200m 2:25.22250m 3:05.14300m 3:45.32350m 4:26.01400m 5:04.84

15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 
1.Charley LANGFORD15Thanet Swim 4:18.24  618 
 50m 28.89100m 1:00.94150m 1:33.26200m 2:06.38250m 2:39.40300m 3:13.39350m 3:46.17400m 4:18.24
2.Jack BILLINGS15Bromley 4:30.52  538 
 50m 29.56100m 1:03.21150m 1:38.12200m 2:13.23250m 2:48.01300m 3:23.35350m 3:58.13400m 4:30.52
3.Thomas WOOLLEY15Bromley 4:31.58  532 
 50m 29.92100m 1:02.89150m 1:37.61200m 2:12.20250m 2:47.27300m 3:22.62350m 3:57.98400m 4:31.58
4.Aiden MCMILLAN15Sevenoaks 4:32.59  526 
 50m 30.14100m 1:04.19150m 1:39.70200m 2:15.59250m 2:51.64300m 3:27.87350m 4:01.45400m 4:32.59
5.Liam PEARSHOUSE15Thanet Swim 4:34.72  514 
 50m 30.65100m 1:04.85150m 1:39.79200m 2:15.18250m 2:50.87300m 3:26.45350m 4:01.68400m 4:34.72
6.Kody BRADBURY15RTW Monson 4:35.80  508 
 50m 30.89100m 1:06.24150m 1:41.49200m 2:16.99250m 2:51.00300m 3:26.06350m 4:01.06400m 4:35.80
7.Luke FOWLE15Thanet Swim 4:39.41  488 
 50m 30.32100m 1:04.85150m 1:40.19200m 2:16.04250m 2:52.00300m 3:28.49350m 4:04.57400m 4:39.41
8.Reuben EDWARDS15RTW Monson 4:42.99  470 
 50m 31.09100m 1:06.50150m 1:43.16200m 2:20.36250m 2:56.86300m 3:33.28350m 4:09.02400m 4:42.99
9.Cole BRIDGES15RTW Monson 4:43.24  469 
 50m 32.17100m 1:07.61150m 1:43.96200m 2:19.29250m 2:55.55300m 3:32.08350m 4:08.50400m 4:43.24
10.Justin STROVER15Orpington OJ 4:44.96  460 
 50m 31.61100m 2:20.28150m 1:43.58200m -250m 2:57.01300m -350m -400m 4:44.96
11.George WISE15Dartford 4:45.73  456 
 50m 31.79100m 1:06.78150m 1:43.22200m 2:20.25250m 2:57.27300m 3:34.39350m 4:11.15400m 4:45.73
12.Marcus MCSPADDEN15Beckenham 4:45.99  455 
 50m 31.83100m 1:07.87150m 1:44.91200m 2:22.09250m 2:59.23300m 3:36.54350m 4:12.56400m 4:45.99
13.Max PEEL15Orpington OJ 4:47.63  447 
 50m 31.44100m 1:07.24150m 1:44.14200m 2:22.05250m 2:59.09300m 3:36.36350m 4:13.16400m 4:47.63
14.Max MOULTON15Dartford 4:50.03  436 
 50m 31.44100m 1:06.74150m 1:43.64200m 2:20.64250m 2:58.54300m 3:37.14350m 4:14.17400m 4:50.03
15.Nathan FRIEND15RTW Monson 4:50.64  434 
 50m 32.34100m 1:08.55150m 1:45.07200m 2:22.28250m 2:59.43300m 3:36.55350m 4:14.09400m 4:50.64

16 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 
1.Timothy LEBERL16Beckenham 4:16.90  628 
 50m 29.12100m 1:00.73150m 1:33.16200m 2:06.13250m 2:38.66300m 3:12.32350m 3:44.86400m 4:16.90
2.Ellis STANHOPE16Sevenoaks 4:20.74  601 
 50m 29.50100m 1:01.74150m 1:34.83200m 2:09.07250m 2:42.73300m 3:17.14350m 3:50.24400m 4:20.74
3.Andre STRYDOM16RTW Monson 4:20.86  600 
 50m 30.28100m 1:02.65150m 1:35.43200m 2:09.09250m 2:42.50300m 3:16.05350m 3:49.45400m 4:20.86
4.Nathaniel RODRIGUES16Sevenoaks 4:30.69  537 
 50m 29.96100m 1:03.28150m 1:38.12200m 2:12.58250m 2:46.69300m 3:21.84350m 3:56.48400m 4:30.69
5.Ethan HUNTER16Sevenoaks 4:35.87  507 
 50m 30.01100m 1:04.01150m 1:39.54200m 2:14.92250m 2:50.37300m 3:26.37350m 4:01.93400m 4:35.87
6.Oliver TRITTON16Maidstone 4:39.49  488 
 50m 30.63100m 1:04.26150m 1:39.88200m 2:15.60250m 2:52.07300m 3:28.66350m 4:05.87400m 4:39.49
7.Dexter LAM16Black Lion 4:43.28  468 
 50m 29.43100m 1:03.96150m 1:40.63200m 2:17.71250m 2:54.36300m 3:32.11350m 4:08.60400m 4:43.28
8.William ELLAWAY16Maidstone 4:52.39  426 
 50m 31.61100m 4:52.39150m 1:43.01200m -250m 2:57.83300m -350m 4:15.00400m 4:52.39

16 Yrs/Under Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 
1.Timothy LEBERL16Beckenham 4:16.90  628 
 50m 29.12100m 1:00.73150m 1:33.16200m 2:06.13250m 2:38.66300m 3:12.32350m 3:44.86400m 4:16.90
2.Charley LANGFORD15Thanet Swim 4:18.24  618 
 50m 28.89100m 1:00.94150m 1:33.26200m 2:06.38250m 2:39.40300m 3:13.39350m 3:46.17400m 4:18.24
3.Ellis STANHOPE16Sevenoaks 4:20.74  601 
 50m 29.50100m 1:01.74150m 1:34.83200m 2:09.07250m 2:42.73300m 3:17.14350m 3:50.24400m 4:20.74
4.Andre STRYDOM16RTW Monson 4:20.86  600 
 50m 30.28100m 1:02.65150m 1:35.43200m 2:09.09250m 2:42.50300m 3:16.05350m 3:49.45400m 4:20.86
5.Jack BILLINGS15Bromley 4:30.52  538 
 50m 29.56100m 1:03.21150m 1:38.12200m 2:13.23250m 2:48.01300m 3:23.35350m 3:58.13400m 4:30.52
6.Nathaniel RODRIGUES16Sevenoaks 4:30.69  537 
 50m 29.96100m 1:03.28150m 1:38.12200m 2:12.58250m 2:46.69300m 3:21.84350m 3:56.48400m 4:30.69
7.Thomas WOOLLEY15Bromley 4:31.58  532 
 50m 29.92100m 1:02.89150m 1:37.61200m 2:12.20250m 2:47.27300m 3:22.62350m 3:57.98400m 4:31.58
8.Aiden MCMILLAN15Sevenoaks 4:32.59  526 
 50m 30.14100m 1:04.19150m 1:39.70200m 2:15.59250m 2:51.64300m 3:27.87350m 4:01.45400m 4:32.59
9.Louis HAYES14Sevenoaks 4:33.23  522 
 50m 28.29100m 1:00.44150m 1:34.99200m 2:10.20250m 2:45.93300m 3:21.69350m 3:58.28400m 4:33.23
10.Liam PEARSHOUSE15Thanet Swim 4:34.72  514 
 50m 30.65100m 1:04.85150m 1:39.79200m 2:15.18250m 2:50.87300m 3:26.45350m 4:01.68400m 4:34.72
11.Kody BRADBURY15RTW Monson 4:35.80  508 
 50m 30.89100m 1:06.24150m 1:41.49200m 2:16.99250m 2:51.00300m 3:26.06350m 4:01.06400m 4:35.80
12.Edward SELLAR14Bromley 4:35.87  507 
 50m 29.58100m 1:03.26150m 1:38.09200m 2:14.01250m 2:49.94300m 3:25.73350m 4:01.55400m 4:35.87
12.Ethan HUNTER16Sevenoaks 4:35.87  507 
 50m 30.01100m 1:04.01150m 1:39.54200m 2:14.92250m 2:50.37300m 3:26.37350m 4:01.93400m 4:35.87
14.Ben MILLINGTON14Thanet Swim 4:37.84  496 
 50m 29.67100m 1:02.63150m 1:37.66200m 2:13.71250m 2:50.20300m 3:26.57350m 4:03.13400m 4:37.84
15.Oscar MILES14Thanet Swim 4:38.70  492 
 50m 31.43100m 1:06.15150m 1:41.92200m 2:17.51250m 2:53.29300m 3:29.47350m 4:04.78400m 4:38.70
16.Euan TERRY14Sevenoaks 4:39.16  489 
 50m 29.58100m 1:02.85150m 1:38.45200m 2:14.14250m 2:51.06300m 3:27.16350m 4:04.24400m 4:39.16
17.Luke FOWLE15Thanet Swim 4:39.41  488 
 50m 30.32100m 1:04.85150m 1:40.19200m 2:16.04250m 2:52.00300m 3:28.49350m 4:04.57400m 4:39.41
18.Oliver TRITTON16Maidstone 4:39.49  488 
 50m 30.63100m 1:04.26150m 1:39.88200m 2:15.60250m 2:52.07300m 3:28.66350m 4:05.87400m 4:39.49
19.Joshua CRABTREE14Thanet Swim 4:40.09  485 
 50m 30.89100m 1:06.20150m 1:42.41200m 2:18.29250m 2:53.96300m 3:30.41350m 4:06.39400m 4:40.09
20.David ALLEN13Black Lion 4:40.18  484 
 50m 30.43100m 1:05.16150m 1:41.21200m 2:17.40250m 2:53.33300m 3:29.38350m 4:05.17400m 4:40.18
21.Reuben EDWARDS15RTW Monson 4:42.99  470 
 50m 31.09100m 1:06.50150m 1:43.16200m 2:20.36250m 2:56.86300m 3:33.28350m 4:09.02400m 4:42.99
22.Charles CREWE14RTW Monson 4:43.17  469 
 50m 32.73100m 1:09.04150m 1:45.07200m 2:21.42250m 2:57.21300m 3:33.36350m 4:08.44400m 4:43.17
23.Cole BRIDGES15RTW Monson 4:43.24  469 
 50m 32.17100m 1:07.61150m 1:43.96200m 2:19.29250m 2:55.55300m 3:32.08350m 4:08.50400m 4:43.24
24.Dexter LAM16Black Lion 4:43.28  468 
 50m 29.43100m 1:03.96150m 1:40.63200m 2:17.71250m 2:54.36300m 3:32.11350m 4:08.60400m 4:43.28
25.William REEVES13Thanet Swim 4:43.45  468 
 50m 31.66100m 1:07.43150m 1:44.63200m 2:21.40250m 2:58.26300m 3:35.06350m 4:10.79400m 4:43.45
26.Benjamin STREBEL14Sevenoaks 4:43.77  466 
 50m 31.31100m 1:06.55150m 1:42.91200m 2:19.89250m 2:56.62300m 3:33.17350m 4:09.48400m 4:43.77
27.Finn WOOTTEN14Bexley 4:43.87  465 
 50m 31.87100m 1:06.59150m 1:43.41200m 2:20.05250m 2:56.87300m 3:33.10350m 4:09.84400m 4:43.87
28.Joshua SOLLY14Bexley 4:44.44  463 
 50m 30.45100m -150m 1:41.58200m 2:18.43250m 2:55.52300m -350m -400m 4:44.44
29.Justin STROVER15Orpington OJ 4:44.96  460 
 50m 31.61100m 2:20.28150m 1:43.58200m -250m 2:57.01300m -350m -400m 4:44.96
30.Edward PAULING14Beckenham 4:45.13  459 
 50m 30.95100m 1:05.49150m 1:41.80200m 2:18.58250m 2:54.82300m 3:32.08350m 4:08.87400m 4:45.13
31.Archie HAWKINS13Thanet Swim 4:45.25  459 
 50m 30.26100m 1:06.70150m 1:43.80200m 2:19.60250m 2:56.72300m 3:33.90350m 4:11.21400m 4:45.25
32.George WISE15Dartford 4:45.73  456 
 50m 31.79100m 1:06.78150m 1:43.22200m 2:20.25250m 2:57.27300m 3:34.39350m 4:11.15400m 4:45.73
33.Marcus MCSPADDEN15Beckenham 4:45.99  455 
 50m 31.83100m 1:07.87150m 1:44.91200m 2:22.09250m 2:59.23300m 3:36.54350m 4:12.56400m 4:45.99
34.Max PEEL15Orpington OJ 4:47.63  447 
 50m 31.44100m 1:07.24150m 1:44.14200m 2:22.05250m 2:59.09300m 3:36.36350m 4:13.16400m 4:47.63
35.Max MOULTON15Dartford 4:50.03  436 
 50m 31.44100m 1:06.74150m 1:43.64200m 2:20.64250m 2:58.54300m 3:37.14350m 4:14.17400m 4:50.03
36.Harry SINCLAIR14RTW Monson 4:50.21  436 
 50m 31.98100m 1:08.41150m 1:45.94200m 2:23.83250m 3:00.90300m 3:37.86350m 4:14.87400m 4:50.21
37.James CLEAVER13Bromley 4:50.42  435 
 50m 31.91100m 1:08.67150m 1:46.14200m 2:24.00250m 3:01.52300m 3:39.50350m 4:15.98400m 4:50.42
38.Nathan FRIEND15RTW Monson 4:50.64  434 
 50m 32.34100m 1:08.55150m 1:45.07200m 2:22.28250m 2:59.43300m 3:36.55350m 4:14.09400m 4:50.64
39.Oliver POPE13Thanet Swim 4:50.88  433 
 50m 33.01100m 1:10.04150m 1:46.87200m 2:24.43250m 3:00.94300m 3:38.77350m 4:15.73400m 4:50.88
40.David LANGLEY13Beckenham 4:52.16  427 
 50m 31.96100m 1:08.87150m 1:45.62200m 2:22.84250m 3:00.28300m 3:38.17350m 4:15.53400m 4:52.16
41.William ELLAWAY16Maidstone 4:52.39  426 
 50m 31.61100m 4:52.39150m 1:43.01200m -250m 2:57.83300m -350m 4:15.00400m 4:52.39
42.Nathan CHAPMAN14Gwich Royals 4:52.50  425 
 50m 32.98100m 1:09.84150m 1:47.61200m 2:25.27250m 3:02.19300m 3:39.71350m 4:16.62400m 4:52.50
43.Jacob HUDSON14Sevenoaks 4:55.19  414 
 50m 32.00100m 1:08.50150m 1:45.90200m 2:23.70250m 3:02.13300m 3:40.06350m 4:18.69400m 4:55.19
44.James SPROSTON13Erith & Dist 4:55.65  412 
 50m 31.97100m 1:08.45150m 1:46.52200m 2:25.39250m 3:03.16300m 3:41.48350m 4:19.03400m 4:55.65
45.Noah ENTICKNAP13Sevenoaks 4:55.70  412 
 50m 32.42100m 1:09.30150m 1:46.97200m 2:24.60250m 3:02.71300m 3:41.49350m 4:19.78400m 4:55.70
46.Toby COOK14Thanet Swim 4:56.22  410 
 50m 32.36100m 1:08.71150m 1:45.97200m 2:23.34250m 3:01.64300m 3:39.75350m 4:18.54400m 4:56.22
47.Adam BROOMFIELD14Maidstone 5:01.44  389 
 50m 31.34100m 1:07.41150m 1:45.63200m 2:24.73250m 3:03.27300m 3:43.94350m 4:23.17400m 5:01.44
48.Samuel LANDER12Bromley 5:02.80  383 
 50m 32.12100m 1:10.28150m 1:48.54200m 2:27.86250m 3:07.35300m 3:46.59350m 4:25.32400m 5:02.80
49.Thomas LEWIS WARD13Beckenham 5:03.49  381 
 50m 33.83100m 1:11.15150m 1:49.70200m 2:28.87250m 3:07.80300m 3:46.84350m 4:25.44400m 5:03.49
50.Oliver EDWARDS14Herne Bay 5:04.84  376 
 50m 31.73100m 1:07.98150m 1:46.34200m 2:25.22250m 3:05.14300m 3:45.32350m 4:26.01400m 5:04.84
51.Caiden HIBBERT13Sevenoaks 5:05.26  374 
 50m 32.90100m 1:11.21150m 1:51.38200m 2:30.66250m 3:10.60300m 3:50.63350m 4:29.99400m 5:05.26
52.Luke REID13Maidstone 5:05.60  373 
 50m 32.06100m 1:10.71150m 1:50.92200m 2:29.14250m 3:09.91300m 3:50.29350m 4:30.05400m 5:05.60
53.Alexander CORVER12Bromley 5:05.76  372 
 50m 33.45100m 1:10.57150m 1:49.91200m 2:29.83250m 3:09.74300m 3:49.48350m 4:28.89400m 5:05.76
54.Alessio TUTT13Bromley 5:06.99  368 
 50m 33.10100m 1:10.68150m 1:49.99200m 2:30.46250m 3:09.40300m 3:49.70350m 4:29.01400m 5:06.99
55.Tom HAWKINS11Bexley 5:10.56  355 
 50m 34.05100m 1:12.63150m 1:52.43200m 2:32.71250m 3:13.05300m 3:52.59350m 4:32.92400m 5:10.56
56.Laurence WILSON12Beckenham 5:14.51  342 
 50m 33.78100m 1:13.04150m 1:53.57200m 2:34.83250m 3:15.43300m 3:57.51350m 4:37.37400m 5:14.51
57.Sebastian PICKERING13Bromley 5:16.32  336 
 50m 34.16100m 1:12.64150m 1:53.07200m 2:33.58250m 3:13.93300m 3:55.24350m 4:36.55400m 5:16.32
58.Thomas LONG11Gravesend 5:19.08  328 
 50m 35.45100m 1:14.72150m 1:55.37200m 2:36.12250m 3:16.82300m 3:58.25350m 4:39.27400m 5:19.08
59.Max FORDYCE13Faversham 5:22.07  319 
 50m 35.20100m 1:14.78150m 1:56.23200m 2:37.36250m 3:18.72300m 4:00.08350m 4:41.95400m 5:22.07
60.Joshua PRENDERGAST12Tonbridge 5:24.18  312 
 50m 34.40100m 1:13.03150m 1:54.53200m 2:36.85250m 3:20.10300m 4:02.11350m 4:44.33400m 5:24.18
61.Kevin CAO11Bexley 5:24.26  312 
 50m -100m 1:13.21150m 1:54.79200m 2:36.99250m 3:20.01300m 4:02.26350m 4:45.40400m 5:24.26
62.Bailey BERTRAM12Shepway SC 5:24.61  311 
 50m 35.09100m -150m 1:58.35200m 2:39.48250m 3:22.24300m -350m 4:46.91400m 5:24.61
63.Kieran ELVY12Black Lion 5:26.23  306 
 50m 37.00100m 1:18.50150m 2:00.57200m 2:42.82250m 3:24.83300m 4:06.26350m 4:47.46400m 5:26.23
64.Christian PAULING12Beckenham 5:31.33  293 
 50m 36.54100m 1:18.22150m 2:00.32200m 2:42.85250m 3:24.99300m 4:07.77350m 4:50.34400m 5:31.33
65.Macaulay JOHNSTON12Sevenoaks 5:31.59  292 
 50m 35.79100m 1:16.59150m 1:59.47200m 2:43.13250m 3:26.05300m 4:09.15350m 4:51.33400m 5:31.59
66.Callum FARROW12Black Lion 5:42.50  265 
 50m 34.23100m 1:15.87150m 2:00.73200m -250m 5:01.05300m 4:15.91350m -400m 5:42.50
67.Oliver DENNIS11Sevenoaks 5:43.02  264 
 50m 35.66100m 1:17.52150m 2:01.64200m 2:46.43250m 3:31.78300m 4:16.95350m 5:01.92400m 5:43.02
68.Oliver HAYCOCKS11Bromley 5:45.38  258 
 50m 36.69100m 1:19.39150m 2:04.44200m 2:49.15250m 3:34.41300m 4:20.40350m 5:04.27400m 5:45.38

17 Yrs/Over Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 
1.Samuel CRABTREE19Thanet Swim 4:13.24  656 
 50m 27.29100m 57.34150m 1:28.98200m 2:01.11250m 2:33.55300m 3:06.55350m 3:39.53400m 4:13.24
2.Oscar MACARTNEY19Thanet Swim 4:20.78  600 
 50m 28.86100m 1:00.84150m 1:33.52200m 2:06.65250m 2:39.57300m 3:13.69350m 3:47.37400m 4:20.78
3.Benjamin TRITTON18Maidstone 4:22.29  590 
 50m 28.60100m 1:01.57150m 1:35.64200m 2:09.31250m 2:43.01300m 3:16.93350m 3:50.62400m 4:22.29
4.Benjamin STROVER18Orpington OJ 4:26.59  562 
 50m 28.96100m 1:01.63150m 1:35.23200m 2:09.06250m 2:43.19300m 3:17.67350m 3:52.12400m 4:26.59
5.Henry COLLIS18Bexley 4:34.85  513 
 50m 30.97100m 1:05.40150m 1:41.14200m 2:17.05250m 2:52.24300m 3:26.74350m 4:01.32400m 4:34.85
6.Levi ATWELL18Ashford Town 4:35.68  508 
 50m 29.25100m 1:02.57150m 1:37.46200m 2:12.96250m 2:49.03300m 3:25.40350m 4:01.09400m 4:35.68
7.James CASTLE19Black Lion 4:36.92  501 
 50m 29.96100m 1:03.54150m 1:38.47200m 2:13.92250m 2:49.50300m 3:25.38350m 4:01.65400m 4:36.92
8.Aidan CREWE17RTW Monson 4:40.59  482 
 50m 30.20100m 1:05.56150m 1:41.09200m 2:16.41250m 2:51.77300m 3:28.02350m 4:04.93400m 4:40.59
9.Tomas TRAUPYS18Erith & Dist 4:46.68  452 
 50m 30.04100m 1:03.80150m 1:39.38200m 2:15.85250m 2:53.04300m 3:30.64350m 4:08.80400m 4:46.68
10.Billy BIRCHMORE22Orpington OJ145:40.26  270 
 50m 35.10100m 1:14.44150m 1:56.79200m 2:41.40250m 3:26.65300m 4:11.57350m 4:57.21400m 5:40.26

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 
1.Samuel CRABTREE19Thanet Swim 4:13.24  656 
 50m 27.29100m 57.34150m 1:28.98200m 2:01.11250m 2:33.55300m 3:06.55350m 3:39.53400m 4:13.24
2.Timothy LEBERL16Beckenham 4:16.90  628 
 50m 29.12100m 1:00.73150m 1:33.16200m 2:06.13250m 2:38.66300m 3:12.32350m 3:44.86400m 4:16.90
3.Charley LANGFORD15Thanet Swim 4:18.24  618 
 50m 28.89100m 1:00.94150m 1:33.26200m 2:06.38250m 2:39.40300m 3:13.39350m 3:46.17400m 4:18.24
4.Ellis STANHOPE16Sevenoaks 4:20.74  601 
 50m 29.50100m 1:01.74150m 1:34.83200m 2:09.07250m 2:42.73300m 3:17.14350m 3:50.24400m 4:20.74
5.Oscar MACARTNEY19Thanet Swim 4:20.78  600 
 50m 28.86100m 1:00.84150m 1:33.52200m 2:06.65250m 2:39.57300m 3:13.69350m 3:47.37400m 4:20.78
6.Andre STRYDOM16RTW Monson 4:20.86  600 
 50m 30.28100m 1:02.65150m 1:35.43200m 2:09.09250m 2:42.50300m 3:16.05350m 3:49.45400m 4:20.86
7.Benjamin TRITTON18Maidstone 4:22.29  590 
 50m 28.60100m 1:01.57150m 1:35.64200m 2:09.31250m 2:43.01300m 3:16.93350m 3:50.62400m 4:22.29
8.Benjamin STROVER18Orpington OJ 4:26.59  562 
 50m 28.96100m 1:01.63150m 1:35.23200m 2:09.06250m 2:43.19300m 3:17.67350m 3:52.12400m 4:26.59
9.Jack BILLINGS15Bromley 4:30.52  538 
 50m 29.56100m 1:03.21150m 1:38.12200m 2:13.23250m 2:48.01300m 3:23.35350m 3:58.13400m 4:30.52
10.Nathaniel RODRIGUES16Sevenoaks 4:30.69  537 
 50m 29.96100m 1:03.28150m 1:38.12200m 2:12.58250m 2:46.69300m 3:21.84350m 3:56.48400m 4:30.69
11.Thomas WOOLLEY15Bromley 4:31.58  532 
 50m 29.92100m 1:02.89150m 1:37.61200m 2:12.20250m 2:47.27300m 3:22.62350m 3:57.98400m 4:31.58
12.Aiden MCMILLAN15Sevenoaks 4:32.59  526 
 50m 30.14100m 1:04.19150m 1:39.70200m 2:15.59250m 2:51.64300m 3:27.87350m 4:01.45400m 4:32.59
13.Louis HAYES14Sevenoaks 4:33.23  522 
 50m 28.29100m 1:00.44150m 1:34.99200m 2:10.20250m 2:45.93300m 3:21.69350m 3:58.28400m 4:33.23
14.Liam PEARSHOUSE15Thanet Swim 4:34.72  514 
 50m 30.65100m 1:04.85150m 1:39.79200m 2:15.18250m 2:50.87300m 3:26.45350m 4:01.68400m 4:34.72
15.Henry COLLIS18Bexley 4:34.85  513 
 50m 30.97100m 1:05.40150m 1:41.14200m 2:17.05250m 2:52.24300m 3:26.74350m 4:01.32400m 4:34.85
16.Levi ATWELL18Ashford Town 4:35.68  508 
 50m 29.25100m 1:02.57150m 1:37.46200m 2:12.96250m 2:49.03300m 3:25.40350m 4:01.09400m 4:35.68
17.Kody BRADBURY15RTW Monson 4:35.80  508 
 50m 30.89100m 1:06.24150m 1:41.49200m 2:16.99250m 2:51.00300m 3:26.06350m 4:01.06400m 4:35.80
18.Edward SELLAR14Bromley 4:35.87  507 
 50m 29.58100m 1:03.26150m 1:38.09200m 2:14.01250m 2:49.94300m 3:25.73350m 4:01.55400m 4:35.87
18.Ethan HUNTER16Sevenoaks 4:35.87  507 
 50m 30.01100m 1:04.01150m 1:39.54200m 2:14.92250m 2:50.37300m 3:26.37350m 4:01.93400m 4:35.87
20.James CASTLE19Black Lion 4:36.92  501 
 50m 29.96100m 1:03.54150m 1:38.47200m 2:13.92250m 2:49.50300m 3:25.38350m 4:01.65400m 4:36.92
21.Ben MILLINGTON14Thanet Swim 4:37.84  496 
 50m 29.67100m 1:02.63150m 1:37.66200m 2:13.71250m 2:50.20300m 3:26.57350m 4:03.13400m 4:37.84
22.Oscar MILES14Thanet Swim 4:38.70  492 
 50m 31.43100m 1:06.15150m 1:41.92200m 2:17.51250m 2:53.29300m 3:29.47350m 4:04.78400m 4:38.70
23.Euan TERRY14Sevenoaks 4:39.16  489 
 50m 29.58100m 1:02.85150m 1:38.45200m 2:14.14250m 2:51.06300m 3:27.16350m 4:04.24400m 4:39.16
24.Luke FOWLE15Thanet Swim 4:39.41  488 
 50m 30.32100m 1:04.85150m 1:40.19200m 2:16.04250m 2:52.00300m 3:28.49350m 4:04.57400m 4:39.41
25.Oliver TRITTON16Maidstone 4:39.49  488 
 50m 30.63100m 1:04.26150m 1:39.88200m 2:15.60250m 2:52.07300m 3:28.66350m 4:05.87400m 4:39.49
26.Joshua CRABTREE14Thanet Swim 4:40.09  485 
 50m 30.89100m 1:06.20150m 1:42.41200m 2:18.29250m 2:53.96300m 3:30.41350m 4:06.39400m 4:40.09
27.David ALLEN13Black Lion 4:40.18  484 
 50m 30.43100m 1:05.16150m 1:41.21200m 2:17.40250m 2:53.33300m 3:29.38350m 4:05.17400m 4:40.18
28.Aidan CREWE17RTW Monson 4:40.59  482 
 50m 30.20100m 1:05.56150m 1:41.09200m 2:16.41250m 2:51.77300m 3:28.02350m 4:04.93400m 4:40.59
29.Reuben EDWARDS15RTW Monson 4:42.99  470 
 50m 31.09100m 1:06.50150m 1:43.16200m 2:20.36250m 2:56.86300m 3:33.28350m 4:09.02400m 4:42.99
30.Charles CREWE14RTW Monson 4:43.17  469 
 50m 32.73100m 1:09.04150m 1:45.07200m 2:21.42250m 2:57.21300m 3:33.36350m 4:08.44400m 4:43.17
31.Cole BRIDGES15RTW Monson 4:43.24  469 
 50m 32.17100m 1:07.61150m 1:43.96200m 2:19.29250m 2:55.55300m 3:32.08350m 4:08.50400m 4:43.24
32.Dexter LAM16Black Lion 4:43.28  468 
 50m 29.43100m 1:03.96150m 1:40.63200m 2:17.71250m 2:54.36300m 3:32.11350m 4:08.60400m 4:43.28
33.William REEVES13Thanet Swim 4:43.45  468 
 50m 31.66100m 1:07.43150m 1:44.63200m 2:21.40250m 2:58.26300m 3:35.06350m 4:10.79400m 4:43.45
34.Benjamin STREBEL14Sevenoaks 4:43.77  466 
 50m 31.31100m 1:06.55150m 1:42.91200m 2:19.89250m 2:56.62300m 3:33.17350m 4:09.48400m 4:43.77
35.Finn WOOTTEN14Bexley 4:43.87  465 
 50m 31.87100m 1:06.59150m 1:43.41200m 2:20.05250m 2:56.87300m 3:33.10350m 4:09.84400m 4:43.87
36.Joshua SOLLY14Bexley 4:44.44  463 
 50m 30.45100m -150m 1:41.58200m 2:18.43250m 2:55.52300m -350m -400m 4:44.44
37.Justin STROVER15Orpington OJ 4:44.96  460 
 50m 31.61100m 2:20.28150m 1:43.58200m -250m 2:57.01300m -350m -400m 4:44.96
38.Edward PAULING14Beckenham 4:45.13  459 
 50m 30.95100m 1:05.49150m 1:41.80200m 2:18.58250m 2:54.82300m 3:32.08350m 4:08.87400m 4:45.13
39.Archie HAWKINS13Thanet Swim 4:45.25  459 
 50m 30.26100m 1:06.70150m 1:43.80200m 2:19.60250m 2:56.72300m 3:33.90350m 4:11.21400m 4:45.25
40.George WISE15Dartford 4:45.73  456 
 50m 31.79100m 1:06.78150m 1:43.22200m 2:20.25250m 2:57.27300m 3:34.39350m 4:11.15400m 4:45.73
41.Marcus MCSPADDEN15Beckenham 4:45.99  455 
 50m 31.83100m 1:07.87150m 1:44.91200m 2:22.09250m 2:59.23300m 3:36.54350m 4:12.56400m 4:45.99
42.Tomas TRAUPYS18Erith & Dist 4:46.68  452 
 50m 30.04100m 1:03.80150m 1:39.38200m 2:15.85250m 2:53.04300m 3:30.64350m 4:08.80400m 4:46.68
43.Max PEEL15Orpington OJ 4:47.63  447 
 50m 31.44100m 1:07.24150m 1:44.14200m 2:22.05250m 2:59.09300m 3:36.36350m 4:13.16400m 4:47.63
44.Max MOULTON15Dartford 4:50.03  436 
 50m 31.44100m 1:06.74150m 1:43.64200m 2:20.64250m 2:58.54300m 3:37.14350m 4:14.17400m 4:50.03
45.Harry SINCLAIR14RTW Monson 4:50.21  436 
 50m 31.98100m 1:08.41150m 1:45.94200m 2:23.83250m 3:00.90300m 3:37.86350m 4:14.87400m 4:50.21
46.James CLEAVER13Bromley 4:50.42  435 
 50m 31.91100m 1:08.67150m 1:46.14200m 2:24.00250m 3:01.52300m 3:39.50350m 4:15.98400m 4:50.42
47.Nathan FRIEND15RTW Monson 4:50.64  434 
 50m 32.34100m 1:08.55150m 1:45.07200m 2:22.28250m 2:59.43300m 3:36.55350m 4:14.09400m 4:50.64
48.Oliver POPE13Thanet Swim 4:50.88  433 
 50m 33.01100m 1:10.04150m 1:46.87200m 2:24.43250m 3:00.94300m 3:38.77350m 4:15.73400m 4:50.88
49.David LANGLEY13Beckenham 4:52.16  427 
 50m 31.96100m 1:08.87150m 1:45.62200m 2:22.84250m 3:00.28300m 3:38.17350m 4:15.53400m 4:52.16
50.William ELLAWAY16Maidstone 4:52.39  426 
 50m 31.61100m 4:52.39150m 1:43.01200m -250m 2:57.83300m -350m 4:15.00400m 4:52.39
51.Nathan CHAPMAN14Gwich Royals 4:52.50  425 
 50m 32.98100m 1:09.84150m 1:47.61200m 2:25.27250m 3:02.19300m 3:39.71350m 4:16.62400m 4:52.50
52.Jacob HUDSON14Sevenoaks 4:55.19  414 
 50m 32.00100m 1:08.50150m 1:45.90200m 2:23.70250m 3:02.13300m 3:40.06350m 4:18.69400m 4:55.19
53.James SPROSTON13Erith & Dist 4:55.65  412 
 50m 31.97100m 1:08.45150m 1:46.52200m 2:25.39250m 3:03.16300m 3:41.48350m 4:19.03400m 4:55.65
54.Noah ENTICKNAP13Sevenoaks 4:55.70  412 
 50m 32.42100m 1:09.30150m 1:46.97200m 2:24.60250m 3:02.71300m 3:41.49350m 4:19.78400m 4:55.70
55.Toby COOK14Thanet Swim 4:56.22  410 
 50m 32.36100m 1:08.71150m 1:45.97200m 2:23.34250m 3:01.64300m 3:39.75350m 4:18.54400m 4:56.22
56.Adam BROOMFIELD14Maidstone 5:01.44  389 
 50m 31.34100m 1:07.41150m 1:45.63200m 2:24.73250m 3:03.27300m 3:43.94350m 4:23.17400m 5:01.44
57.Samuel LANDER12Bromley 5:02.80  383 
 50m 32.12100m 1:10.28150m 1:48.54200m 2:27.86250m 3:07.35300m 3:46.59350m 4:25.32400m 5:02.80
58.Thomas LEWIS WARD13Beckenham 5:03.49  381 
 50m 33.83100m 1:11.15150m 1:49.70200m 2:28.87250m 3:07.80300m 3:46.84350m 4:25.44400m 5:03.49
59.Oliver EDWARDS14Herne Bay 5:04.84  376 
 50m 31.73100m 1:07.98150m 1:46.34200m 2:25.22250m 3:05.14300m 3:45.32350m 4:26.01400m 5:04.84
60.Caiden HIBBERT13Sevenoaks 5:05.26  374 
 50m 32.90100m 1:11.21150m 1:51.38200m 2:30.66250m 3:10.60300m 3:50.63350m 4:29.99400m 5:05.26
61.Luke REID13Maidstone 5:05.60  373 
 50m 32.06100m 1:10.71150m 1:50.92200m 2:29.14250m 3:09.91300m 3:50.29350m 4:30.05400m 5:05.60
62.Alexander CORVER12Bromley 5:05.76  372 
 50m 33.45100m 1:10.57150m 1:49.91200m 2:29.83250m 3:09.74300m 3:49.48350m 4:28.89400m 5:05.76
63.Alessio TUTT13Bromley 5:06.99  368 
 50m 33.10100m 1:10.68150m 1:49.99200m 2:30.46250m 3:09.40300m 3:49.70350m 4:29.01400m 5:06.99
64.Tom HAWKINS11Bexley 5:10.56  355 
 50m 34.05100m 1:12.63150m 1:52.43200m 2:32.71250m 3:13.05300m 3:52.59350m 4:32.92400m 5:10.56
65.Laurence WILSON12Beckenham 5:14.51  342 
 50m 33.78100m 1:13.04150m 1:53.57200m 2:34.83250m 3:15.43300m 3:57.51350m 4:37.37400m 5:14.51
66.Sebastian PICKERING13Bromley 5:16.32  336 
 50m 34.16100m 1:12.64150m 1:53.07200m 2:33.58250m 3:13.93300m 3:55.24350m 4:36.55400m 5:16.32
67.Thomas LONG11Gravesend 5:19.08  328 
 50m 35.45100m 1:14.72150m 1:55.37200m 2:36.12250m 3:16.82300m 3:58.25350m 4:39.27400m 5:19.08
68.Max FORDYCE13Faversham 5:22.07  319 
 50m 35.20100m 1:14.78150m 1:56.23200m 2:37.36250m 3:18.72300m 4:00.08350m 4:41.95400m 5:22.07
69.Joshua PRENDERGAST12Tonbridge 5:24.18  312 
 50m 34.40100m 1:13.03150m 1:54.53200m 2:36.85250m 3:20.10300m 4:02.11350m 4:44.33400m 5:24.18
70.Kevin CAO11Bexley 5:24.26  312 
 50m -100m 1:13.21150m 1:54.79200m 2:36.99250m 3:20.01300m 4:02.26350m 4:45.40400m 5:24.26
71.Bailey BERTRAM12Shepway SC 5:24.61  311 
 50m 35.09100m -150m 1:58.35200m 2:39.48250m 3:22.24300m -350m 4:46.91400m 5:24.61
72.Kieran ELVY12Black Lion 5:26.23  306 
 50m 37.00100m 1:18.50150m 2:00.57200m 2:42.82250m 3:24.83300m 4:06.26350m 4:47.46400m 5:26.23
73.Christian PAULING12Beckenham 5:31.33  293 
 50m 36.54100m 1:18.22150m 2:00.32200m 2:42.85250m 3:24.99300m 4:07.77350m 4:50.34400m 5:31.33
74.Macaulay JOHNSTON12Sevenoaks 5:31.59  292 
 50m 35.79100m 1:16.59150m 1:59.47200m 2:43.13250m 3:26.05300m 4:09.15350m 4:51.33400m 5:31.59
75.Billy BIRCHMORE22Orpington OJ145:40.26  270 
 50m 35.10100m 1:14.44150m 1:56.79200m 2:41.40250m 3:26.65300m 4:11.57350m 4:57.21400m 5:40.26
76.Callum FARROW12Black Lion 5:42.50  265 
 50m 34.23100m 1:15.87150m 2:00.73200m -250m 5:01.05300m 4:15.91350m -400m 5:42.50
77.Oliver DENNIS11Sevenoaks 5:43.02  264 
 50m 35.66100m 1:17.52150m 2:01.64200m 2:46.43250m 3:31.78300m 4:16.95350m 5:01.92400m 5:43.02
78.Oliver HAYCOCKS11Bromley 5:45.38  258 
 50m 36.69100m 1:19.39150m 2:04.44200m 2:49.15250m 3:34.41300m 4:20.40350m 5:04.27400m 5:45.38

Combined Result - Multi-Disability by British Disability Points

PlaceNameAaDClubCatTime  BDPoints 
1.Billy BIRCHMORE22Orpington OJ145:40.26  414 
 50m 35.10100m 1:14.44150m 1:56.79200m 2:41.40250m 3:26.65300m 4:11.57350m 4:57.21400m 5:40.26

UP