Mens MC 200m IM - Heats (Declared Winners)

10/11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50100150
1.Tom HAWKINS11Bexley 2:48.20  311 35.471:19.502:11.34
2.Kevin CAO11Bexley 2:56.82  267 37.331:23.412:16.90
3.Thomas LONG11Gravesend 2:58.65  259 38.811:23.292:20.44
4.Oliver DENNIS11Sevenoaks 2:59.02  258 39.851:23.992:19.10
5.Aran BISSETT10RTW Monson 3:01.89  246 43.321:27.482:22.24
6.Alexander DACK11Dover Life 3:02.37  244 40.951:26.822:23.48
7.Alexander HILLIER-TAYL11Beckenham 3:02.94  241 39.971:27.292:18.62
8.Luke CLEAVER11Bromley 3:05.24  233 40.501:28.832:23.56
9.Henry NORMAN11Saxon Crown 3:05.36  232 42.391:27.602:24.32
10.Finn JACKSON10Ashford Town 3:07.37  225 39.981:28.022:25.03
11.Lucas BRYL11Bromley 3:09.65  217 43.811:30.422:26.66
12.Ethan SPOERER-SCOTT11Bromley 3:11.31  211 41.241:28.082:30.12
13.Oliver HAYCOCKS11Bromley 3:15.45  198 45.591:37.142:34.94
14.Gregor HUTCHISON11Thanet Swim 3:26.21  168 52.051:44.102:39.10

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50100150
1.Alexander CORVER12Bromley 2:40.62  357 33.781:16.102:03.31
2.Liam HAMP12Thanet Swim 2:41.82  349 35.271:15.852:05.13
3.Samuel LANDER12Bromley 2:44.05  335 34.011:15.292:07.92
4.Luke ELLIS12Beckenham 2:46.22  322 34.971:18.382:07.89
5.Joshua PRENDERGAST12Tonbridge 2:48.75  308 38.201:21.412:09.99
6.Christian PAULING12Beckenham 2:50.21  300 38.501:23.742:11.30
7.Marley BARHAM12Thanet Swim 2:52.89  286 36.531:20.822:12.65
8.Thomas PEARCE12Co Cant'bury 2:53.06  285 35.991:18.142:14.25
9.Kieran ELVY12Black Lion 2:54.39  279 40.381:27.162:15.99
10.Macaulay JOHNSTON12Sevenoaks 2:54.60  278 38.481:22.762:15.96
11.Zachary KIRKMAN12Saxon Crown 2:55.39  274 36.951:20.862:14.23
12.Laurence WILSON12Beckenham 2:55.49  274 37.021:22.592:15.96
13.Lucas FRIDAY12Beckenham 2:57.87  263 38.341:23.262:18.23
14.Theo TREADWELL12Gwich Royals 2:58.29  261 39.241:22.79-
15.Teddy LEWIS12Saxon Crown 3:00.68  251 38.261:26.862:20.18
16.Callum FARROW12Black Lion 3:03.04  241 38.851:24.312:21.09

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50100150
1.William REEVES13Thanet Swim 2:33.31  411 33.151:13.761:59.60
2.David ALLEN13Black Lion 2:37.99  375 33.561:14.132:03.02
3.Callum WOOLFENDEN13Beckenham 2:39.21  367 34.531:16.692:01.93
4.James CLEAVER13Bromley 2:39.46  365 34.271:16.352:06.00
5.Thomas CREASEY13Sevenoaks 2:39.55  364 34.231:15.722:04.81
6.Caiden HIBBERT13Sevenoaks 2:40.84  356 33.871:14.662:04.44
7.Philip GRAMMATIKOPOULO13Beckenham 2:40.97  355 33.391:17.212:04.33
8.Jaedon LYNCH13Sevenoaks 2:41.91  349 33.531:16.492:05.03
9.James SPROSTON13Erith & Dist 2:42.44  345 33.531:11.602:06.89
10.Albert BRANCH13Black Lion 2:42.67  344 34.141:15.242:05.31
11.Oliver POPE13Thanet Swim 2:43.63  338 36.271:18.362:08.10
12.Finn REARDON13Maidstone 2:44.74  331 36.661:18.362:07.38
13.Sebastian PICKERING13Bromley 2:44.87  330 36.141:19.742:07.12
14.Noah ENTICKNAP13Sevenoaks 2:45.49  326 35.201:19.222:07.33
15.David LANGLEY13Beckenham 2:46.91  318 35.681:21.002:10.87
16.Max FORDYCE13Faversham 2:47.74  313 35.831:21.072:09.45
17.Luke OLADELE-AJOSE13Saxon Crown 2:50.31  299 36.161:22.032:11.57

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50100150
1.Louis HAYES14Sevenoaks 2:21.24  525 27.981:04.101:47.76
2.Conor WRIGHT14Thanet Swim 2:24.09  495 30.561:08.101:49.79
3.Oliver ISAACS14Tonbridge 2:28.94  448 31.501:12.401:52.90
4.Joshua CRABTREE14Thanet Swim 2:29.47  443 30.971:09.941:54.10
5.Edward PAULING14Beckenham 2:29.69  441 32.961:11.001:54.18
6.Jacob HUDSON14Sevenoaks 2:30.04  438 32.251:12.041:53.48
7.Oscar MILES14Thanet Swim 2:30.09  438 32.881:13.421:55.30
8.Edward SELLAR14Bromley 2:30.10  438 30.861:10.471:56.49
9.Ben MILLINGTON14Thanet Swim 2:33.60  408 33.061:13.552:00.23
10.Euan TERRY14Sevenoaks 2:34.19  404 31.331:11.521:59.80
11.Nathan CHAPMAN14Gwich Royals 2:37.10  382 34.211:16.692:03.17
12.Toby COOK14Thanet Swim 2:38.45  372 33.611:15.312:01.87
13.Ethan SALES14Herne Bay 2:39.43  365 34.271:18.512:01.87
14.Max BEHRENS14Ashford Town 2:41.67  350 32.90-2:04.54
15.Josh COOMER14Dover Life64:18.28  85 56.542:08.393:18.78

15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50100150
1.Charley LANGFORD15Thanet Swim 2:22.77  509 29.581:06.391:50.67
2.Brandon HARRIS15Beachfield 2:25.23  483 30.751:08.251:49.34
3.Pravin MAHENDRAKUMAR15Bromley 2:25.72  478 30.411:12.551:52.50
4.Aiden MCMILLAN15Sevenoaks 2:26.29  473 30.001:09.981:54.14
5.Luke FOWLE15Thanet Swim 2:29.73  441 29.611:11.731:55.35
6.Oscar WILSON15Sevenoaks 2:30.67  433 30.921:11.331:55.97
7.Edison HAMMOND15Sevenoaks 2:30.70  432 31.411:11.291:56.62
8.Kody BRADBURY15RTW Monson 2:31.11  429 30.291:08.661:57.63
9.Callum BARONTI15Orpington OJ 2:31.50  426 30.791:11.271:55.97
10.Robert ALLEN15Sevenoaks 2:32.67  416 31.941:10.491:56.93
11.Ethan SPAIN15Black Lion 2:33.43  410 32.781:10.201:57.63
12.Chidubem ABAZIE15Saxon Crown 2:33.96  405 30.261:11.571:57.50
13.Nathan WILLIAMS15Faversham 2:34.49  401 30.951:11.801:57.47
14.Marcus MCSPADDEN15Beckenham 2:39.20  367 33.131:17.662:04.38
15.George CLARKE15Maidstone 2:39.72  363 33.931:14.262:02.98

16 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50100150
1.Andre STRYDOM16RTW Monson 2:17.48  570 28.371:04.301:45.14
2.Kieran DALE16Thanet Swim 2:20.02  539 29.721:06.111:47.34
3.Timothy LEBERL16Beckenham 2:22.19  515 29.311:06.711:48.13
4.Ellis STANHOPE16Sevenoaks 2:23.14  505 29.841:07.431:52.05
5.James DICK16Maidstone 2:25.50  480 30.261:10.161:52.39
6.Oliver TRITTON16Maidstone 2:25.93  476 29.521:08.501:52.92
7.Thomas LEMAN16RTW Monson 2:25.94  476 31.041:12.121:52.40
8.William ELLAWAY16Maidstone 2:31.19  428 31.991:11.061:56.50
9.Benjamin BELLO-MENDOZA16Bromley 2:31.63  424 30.431:09.221:55.38
10.Tom FISHER16Dover Life 2:33.66  408 31.601:12.901:57.05
11.Kai JOHNSON16Saxon Crown 2:34.71  400 31.381:12.901:58.80
12.Joshua SANDS16Gwich Royals 2:41.59  351 34.221:15.682:04.56

16 Yrs/Under Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50100150
1.Andre STRYDOM16RTW Monson 2:17.48  570 28.371:04.301:45.14
2.Kieran DALE16Thanet Swim 2:20.02  539 29.721:06.111:47.34
3.Louis HAYES14Sevenoaks 2:21.24  525 27.981:04.101:47.76
4.Timothy LEBERL16Beckenham 2:22.19  515 29.311:06.711:48.13
5.Charley LANGFORD15Thanet Swim 2:22.77  509 29.581:06.391:50.67
6.Ellis STANHOPE16Sevenoaks 2:23.14  505 29.841:07.431:52.05
7.Conor WRIGHT14Thanet Swim 2:24.09  495 30.561:08.101:49.79
8.Brandon HARRIS15Beachfield 2:25.23  483 30.751:08.251:49.34
9.James DICK16Maidstone 2:25.50  480 30.261:10.161:52.39
10.Pravin MAHENDRAKUMAR15Bromley 2:25.72  478 30.411:12.551:52.50
11.Oliver TRITTON16Maidstone 2:25.93  476 29.521:08.501:52.92
12.Thomas LEMAN16RTW Monson 2:25.94  476 31.041:12.121:52.40
13.Aiden MCMILLAN15Sevenoaks 2:26.29  473 30.001:09.981:54.14
14.Oliver ISAACS14Tonbridge 2:28.94  448 31.501:12.401:52.90
15.Joshua CRABTREE14Thanet Swim 2:29.47  443 30.971:09.941:54.10
16.Edward PAULING14Beckenham 2:29.69  441 32.961:11.001:54.18
17.Luke FOWLE15Thanet Swim 2:29.73  441 29.611:11.731:55.35
18.Jacob HUDSON14Sevenoaks 2:30.04  438 32.251:12.041:53.48
19.Oscar MILES14Thanet Swim 2:30.09  438 32.881:13.421:55.30
20.Edward SELLAR14Bromley 2:30.10  438 30.861:10.471:56.49
21.Oscar WILSON15Sevenoaks 2:30.67  433 30.921:11.331:55.97
22.Edison HAMMOND15Sevenoaks 2:30.70  432 31.411:11.291:56.62
23.Kody BRADBURY15RTW Monson 2:31.11  429 30.291:08.661:57.63
24.William ELLAWAY16Maidstone 2:31.19  428 31.991:11.061:56.50
25.Callum BARONTI15Orpington OJ 2:31.50  426 30.791:11.271:55.97
26.Benjamin BELLO-MENDOZA16Bromley 2:31.63  424 30.431:09.221:55.38
27.Robert ALLEN15Sevenoaks 2:32.67  416 31.941:10.491:56.93
28.William REEVES13Thanet Swim 2:33.31  411 33.151:13.761:59.60
29.Ethan SPAIN15Black Lion 2:33.43  410 32.781:10.201:57.63
30.Ben MILLINGTON14Thanet Swim 2:33.60  408 33.061:13.552:00.23
31.Tom FISHER16Dover Life 2:33.66  408 31.601:12.901:57.05
32.Chidubem ABAZIE15Saxon Crown 2:33.96  405 30.261:11.571:57.50
33.Euan TERRY14Sevenoaks 2:34.19  404 31.331:11.521:59.80
34.Nathan WILLIAMS15Faversham 2:34.49  401 30.951:11.801:57.47
35.Kai JOHNSON16Saxon Crown 2:34.71  400 31.381:12.901:58.80
36.Nathan CHAPMAN14Gwich Royals 2:37.10  382 34.211:16.692:03.17
37.David ALLEN13Black Lion 2:37.99  375 33.561:14.132:03.02
38.Toby COOK14Thanet Swim 2:38.45  372 33.611:15.312:01.87
39.Marcus MCSPADDEN15Beckenham 2:39.20  367 33.131:17.662:04.38
40.Callum WOOLFENDEN13Beckenham 2:39.21  367 34.531:16.692:01.93
41.Ethan SALES14Herne Bay 2:39.43  365 34.271:18.512:01.87
42.James CLEAVER13Bromley 2:39.46  365 34.271:16.352:06.00
43.Thomas CREASEY13Sevenoaks 2:39.55  364 34.231:15.722:04.81
44.George CLARKE15Maidstone 2:39.72  363 33.931:14.262:02.98
45.Alexander CORVER12Bromley 2:40.62  357 33.781:16.102:03.31
46.Caiden HIBBERT13Sevenoaks 2:40.84  356 33.871:14.662:04.44
47.Philip GRAMMATIKOPOULO13Beckenham 2:40.97  355 33.391:17.212:04.33
48.Joshua SANDS16Gwich Royals 2:41.59  351 34.221:15.682:04.56
49.Max BEHRENS14Ashford Town 2:41.67  350 32.90-2:04.54
50.Liam HAMP12Thanet Swim 2:41.82  349 35.271:15.852:05.13
51.Jaedon LYNCH13Sevenoaks 2:41.91  349 33.531:16.492:05.03
52.James SPROSTON13Erith & Dist 2:42.44  345 33.531:11.602:06.89
53.Albert BRANCH13Black Lion 2:42.67  344 34.141:15.242:05.31
54.Oliver POPE13Thanet Swim 2:43.63  338 36.271:18.362:08.10
55.Samuel LANDER12Bromley 2:44.05  335 34.011:15.292:07.92
56.Finn REARDON13Maidstone 2:44.74  331 36.661:18.362:07.38
57.Sebastian PICKERING13Bromley 2:44.87  330 36.141:19.742:07.12
58.Noah ENTICKNAP13Sevenoaks 2:45.49  326 35.201:19.222:07.33
59.Luke ELLIS12Beckenham 2:46.22  322 34.971:18.382:07.89
60.David LANGLEY13Beckenham 2:46.91  318 35.681:21.002:10.87
61.Max FORDYCE13Faversham 2:47.74  313 35.831:21.072:09.45
62.Tom HAWKINS11Bexley 2:48.20  311 35.471:19.502:11.34
63.Joshua PRENDERGAST12Tonbridge 2:48.75  308 38.201:21.412:09.99
64.Christian PAULING12Beckenham 2:50.21  300 38.501:23.742:11.30
65.Luke OLADELE-AJOSE13Saxon Crown 2:50.31  299 36.161:22.032:11.57
66.Marley BARHAM12Thanet Swim 2:52.89  286 36.531:20.822:12.65
67.Thomas PEARCE12Co Cant'bury 2:53.06  285 35.991:18.142:14.25
68.Kieran ELVY12Black Lion 2:54.39  279 40.381:27.162:15.99
69.Macaulay JOHNSTON12Sevenoaks 2:54.60  278 38.481:22.762:15.96
70.Zachary KIRKMAN12Saxon Crown 2:55.39  274 36.951:20.862:14.23
71.Laurence WILSON12Beckenham 2:55.49  274 37.021:22.592:15.96
72.Kevin CAO11Bexley 2:56.82  267 37.331:23.412:16.90
73.Lucas FRIDAY12Beckenham 2:57.87  263 38.341:23.262:18.23
74.Theo TREADWELL12Gwich Royals 2:58.29  261 39.241:22.79-
75.Thomas LONG11Gravesend 2:58.65  259 38.811:23.292:20.44
76.Oliver DENNIS11Sevenoaks 2:59.02  258 39.851:23.992:19.10
77.Teddy LEWIS12Saxon Crown 3:00.68  251 38.261:26.862:20.18
78.Aran BISSETT10RTW Monson 3:01.89  246 43.321:27.482:22.24
79.Alexander DACK11Dover Life 3:02.37  244 40.951:26.822:23.48
80.Alexander HILLIER-TAYL11Beckenham 3:02.94  241 39.971:27.292:18.62
81.Callum FARROW12Black Lion 3:03.04  241 38.851:24.312:21.09
82.Luke CLEAVER11Bromley 3:05.24  233 40.501:28.832:23.56
83.Henry NORMAN11Saxon Crown 3:05.36  232 42.391:27.602:24.32
84.Finn JACKSON10Ashford Town 3:07.37  225 39.981:28.022:25.03
85.Lucas BRYL11Bromley 3:09.65  217 43.811:30.422:26.66
86.Ethan SPOERER-SCOTT11Bromley 3:11.31  211 41.241:28.082:30.12
87.Oliver HAYCOCKS11Bromley 3:15.45  198 45.591:37.142:34.94
88.Gregor HUTCHISON11Thanet Swim 3:26.21  168 52.051:44.102:39.10
89.Josh COOMER14Dover Life64:18.28  85 56.542:08.393:18.78

17 Yrs/Over Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50100150
1.Alexander BOYD17Thanet Swim 2:10.84  661 27.711:02.241:39.45
2.Max JAMESON18Thanet Swim 2:11.70  648 28.321:00.331:41.16
3.Matthew ROGERS18Bromley 2:14.73  605 28.521:05.061:41.77
4.Alexander IRELAND18Bromley 2:18.54  557 29.841:06.881:44.96
5.Benjamin STROVER18Orpington OJ 2:19.68  543 28.661:04.281:47.24
6.Benjamin TRITTON18Maidstone 2:19.76  542 29.231:05.861:47.08
7.Thomas WILLETTS19Maidstone 2:20.64  532 28.241:05.701:46.99
8.Joseph DOBB18Bromley 2:20.98  528 28.321:06.581:49.75
9.Christopher LEE17Sevenoaks 2:21.92  518 28.771:05.541:49.72
10.Richard CARR18Maidstone 2:22.66  510 29.231:06.751:47.37
11.Levi ATWELL18Ashford Town 2:22.92  507 28.571:05.381:48.42
12.Samuel CRABTREE19Thanet Swim 2:23.11  505 28.061:02.921:50.97
13.Victor DEL RIO FOCES18Gwich Royals 2:24.16  494 29.441:05.701:50.21
14.James CASTLE19Black Lion 2:25.14  484 29.271:07.191:49.48
15.George TYLER17Sevenoaks 2:27.24  464 29.821:08.581:52.46
16.Tommy LEWIS19Saxon Crown 2:28.74  450 30.421:10.031:52.67
17.Mateusz SZOPINSKI17Saxon Crown 2:29.74  441 29.171:08.731:52.81
18.Nicholas ROWE29Larkfield 2:30.44  435 30.731:07.971:54.23
19.Billy BIRCHMORE22Orpington OJ142:55.06  276 34.691:19.302:13.54

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50100150
1.Alexander BOYD17Thanet Swim 2:10.84  661 27.711:02.241:39.45
2.Max JAMESON18Thanet Swim 2:11.70  648 28.321:00.331:41.16
3.Matthew ROGERS18Bromley 2:14.73  605 28.521:05.061:41.77
4.Andre STRYDOM16RTW Monson 2:17.48  570 28.371:04.301:45.14
5.Alexander IRELAND18Bromley 2:18.54  557 29.841:06.881:44.96
6.Benjamin STROVER18Orpington OJ 2:19.68  543 28.661:04.281:47.24
7.Benjamin TRITTON18Maidstone 2:19.76  542 29.231:05.861:47.08
8.Kieran DALE16Thanet Swim 2:20.02  539 29.721:06.111:47.34
9.Thomas WILLETTS19Maidstone 2:20.64  532 28.241:05.701:46.99
10.Joseph DOBB18Bromley 2:20.98  528 28.321:06.581:49.75
11.Louis HAYES14Sevenoaks 2:21.24  525 27.981:04.101:47.76
12.Christopher LEE17Sevenoaks 2:21.92  518 28.771:05.541:49.72
13.Timothy LEBERL16Beckenham 2:22.19  515 29.311:06.711:48.13
14.Richard CARR18Maidstone 2:22.66  510 29.231:06.751:47.37
15.Charley LANGFORD15Thanet Swim 2:22.77  509 29.581:06.391:50.67
16.Levi ATWELL18Ashford Town 2:22.92  507 28.571:05.381:48.42
17.Samuel CRABTREE19Thanet Swim 2:23.11  505 28.061:02.921:50.97
18.Ellis STANHOPE16Sevenoaks 2:23.14  505 29.841:07.431:52.05
19.Conor WRIGHT14Thanet Swim 2:24.09  495 30.561:08.101:49.79
20.Victor DEL RIO FOCES18Gwich Royals 2:24.16  494 29.441:05.701:50.21
21.James CASTLE19Black Lion 2:25.14  484 29.271:07.191:49.48
22.Brandon HARRIS15Beachfield 2:25.23  483 30.751:08.251:49.34
23.James DICK16Maidstone 2:25.50  480 30.261:10.161:52.39
24.Pravin MAHENDRAKUMAR15Bromley 2:25.72  478 30.411:12.551:52.50
25.Oliver TRITTON16Maidstone 2:25.93  476 29.521:08.501:52.92
26.Thomas LEMAN16RTW Monson 2:25.94  476 31.041:12.121:52.40
27.Aiden MCMILLAN15Sevenoaks 2:26.29  473 30.001:09.981:54.14
28.George TYLER17Sevenoaks 2:27.24  464 29.821:08.581:52.46
29.Tommy LEWIS19Saxon Crown 2:28.74  450 30.421:10.031:52.67
30.Oliver ISAACS14Tonbridge 2:28.94  448 31.501:12.401:52.90
31.Joshua CRABTREE14Thanet Swim 2:29.47  443 30.971:09.941:54.10
32.Edward PAULING14Beckenham 2:29.69  441 32.961:11.001:54.18
33.Luke FOWLE15Thanet Swim 2:29.73  441 29.611:11.731:55.35
34.Mateusz SZOPINSKI17Saxon Crown 2:29.74  441 29.171:08.731:52.81
35.Jacob HUDSON14Sevenoaks 2:30.04  438 32.251:12.041:53.48
36.Oscar MILES14Thanet Swim 2:30.09  438 32.881:13.421:55.30
37.Edward SELLAR14Bromley 2:30.10  438 30.861:10.471:56.49
38.Nicholas ROWE29Larkfield 2:30.44  435 30.731:07.971:54.23
39.Oscar WILSON15Sevenoaks 2:30.67  433 30.921:11.331:55.97
40.Edison HAMMOND15Sevenoaks 2:30.70  432 31.411:11.291:56.62
41.Kody BRADBURY15RTW Monson 2:31.11  429 30.291:08.661:57.63
42.William ELLAWAY16Maidstone 2:31.19  428 31.991:11.061:56.50
43.Callum BARONTI15Orpington OJ 2:31.50  426 30.791:11.271:55.97
44.Benjamin BELLO-MENDOZA16Bromley 2:31.63  424 30.431:09.221:55.38
45.Robert ALLEN15Sevenoaks 2:32.67  416 31.941:10.491:56.93
46.William REEVES13Thanet Swim 2:33.31  411 33.151:13.761:59.60
47.Ethan SPAIN15Black Lion 2:33.43  410 32.781:10.201:57.63
48.Ben MILLINGTON14Thanet Swim 2:33.60  408 33.061:13.552:00.23
49.Tom FISHER16Dover Life 2:33.66  408 31.601:12.901:57.05
50.Chidubem ABAZIE15Saxon Crown 2:33.96  405 30.261:11.571:57.50
51.Euan TERRY14Sevenoaks 2:34.19  404 31.331:11.521:59.80
52.Nathan WILLIAMS15Faversham 2:34.49  401 30.951:11.801:57.47
53.Kai JOHNSON16Saxon Crown 2:34.71  400 31.381:12.901:58.80
54.Nathan CHAPMAN14Gwich Royals 2:37.10  382 34.211:16.692:03.17
55.David ALLEN13Black Lion 2:37.99  375 33.561:14.132:03.02
56.Toby COOK14Thanet Swim 2:38.45  372 33.611:15.312:01.87
57.Marcus MCSPADDEN15Beckenham 2:39.20  367 33.131:17.662:04.38
58.Callum WOOLFENDEN13Beckenham 2:39.21  367 34.531:16.692:01.93
59.Ethan SALES14Herne Bay 2:39.43  365 34.271:18.512:01.87
60.James CLEAVER13Bromley 2:39.46  365 34.271:16.352:06.00
61.Thomas CREASEY13Sevenoaks 2:39.55  364 34.231:15.722:04.81
62.George CLARKE15Maidstone 2:39.72  363 33.931:14.262:02.98
63.Alexander CORVER12Bromley 2:40.62  357 33.781:16.102:03.31
64.Caiden HIBBERT13Sevenoaks 2:40.84  356 33.871:14.662:04.44
65.Philip GRAMMATIKOPOULO13Beckenham 2:40.97  355 33.391:17.212:04.33
66.Joshua SANDS16Gwich Royals 2:41.59  351 34.221:15.682:04.56
67.Max BEHRENS14Ashford Town 2:41.67  350 32.90-2:04.54
68.Liam HAMP12Thanet Swim 2:41.82  349 35.271:15.852:05.13
69.Jaedon LYNCH13Sevenoaks 2:41.91  349 33.531:16.492:05.03
70.James SPROSTON13Erith & Dist 2:42.44  345 33.531:11.602:06.89
71.Albert BRANCH13Black Lion 2:42.67  344 34.141:15.242:05.31
72.Oliver POPE13Thanet Swim 2:43.63  338 36.271:18.362:08.10
73.Samuel LANDER12Bromley 2:44.05  335 34.011:15.292:07.92
74.Finn REARDON13Maidstone 2:44.74  331 36.661:18.362:07.38
75.Sebastian PICKERING13Bromley 2:44.87  330 36.141:19.742:07.12
76.Noah ENTICKNAP13Sevenoaks 2:45.49  326 35.201:19.222:07.33
77.Luke ELLIS12Beckenham 2:46.22  322 34.971:18.382:07.89
78.David LANGLEY13Beckenham 2:46.91  318 35.681:21.002:10.87
79.Max FORDYCE13Faversham 2:47.74  313 35.831:21.072:09.45
80.Tom HAWKINS11Bexley 2:48.20  311 35.471:19.502:11.34
81.Joshua PRENDERGAST12Tonbridge 2:48.75  308 38.201:21.412:09.99
82.Christian PAULING12Beckenham 2:50.21  300 38.501:23.742:11.30
83.Luke OLADELE-AJOSE13Saxon Crown 2:50.31  299 36.161:22.032:11.57
84.Marley BARHAM12Thanet Swim 2:52.89  286 36.531:20.822:12.65
85.Thomas PEARCE12Co Cant'bury 2:53.06  285 35.991:18.142:14.25
86.Kieran ELVY12Black Lion 2:54.39  279 40.381:27.162:15.99
87.Macaulay JOHNSTON12Sevenoaks 2:54.60  278 38.481:22.762:15.96
88.Billy BIRCHMORE22Orpington OJ142:55.06  276 34.691:19.302:13.54
89.Zachary KIRKMAN12Saxon Crown 2:55.39  274 36.951:20.862:14.23
90.Laurence WILSON12Beckenham 2:55.49  274 37.021:22.592:15.96
91.Kevin CAO11Bexley 2:56.82  267 37.331:23.412:16.90
92.Lucas FRIDAY12Beckenham 2:57.87  263 38.341:23.262:18.23
93.Theo TREADWELL12Gwich Royals 2:58.29  261 39.241:22.79-
94.Thomas LONG11Gravesend 2:58.65  259 38.811:23.292:20.44
95.Oliver DENNIS11Sevenoaks 2:59.02  258 39.851:23.992:19.10
96.Teddy LEWIS12Saxon Crown 3:00.68  251 38.261:26.862:20.18
97.Aran BISSETT10RTW Monson 3:01.89  246 43.321:27.482:22.24
98.Alexander DACK11Dover Life 3:02.37  244 40.951:26.822:23.48
99.Alexander HILLIER-TAYL11Beckenham 3:02.94  241 39.971:27.292:18.62
100.Callum FARROW12Black Lion 3:03.04  241 38.851:24.312:21.09
101.Luke CLEAVER11Bromley 3:05.24  233 40.501:28.832:23.56
102.Henry NORMAN11Saxon Crown 3:05.36  232 42.391:27.602:24.32
103.Finn JACKSON10Ashford Town 3:07.37  225 39.981:28.022:25.03
104.Lucas BRYL11Bromley 3:09.65  217 43.811:30.422:26.66
105.Ethan SPOERER-SCOTT11Bromley 3:11.31  211 41.241:28.082:30.12
106.Oliver HAYCOCKS11Bromley 3:15.45  198 45.591:37.142:34.94
107.Gregor HUTCHISON11Thanet Swim 3:26.21  168 52.051:44.102:39.10
108.Josh COOMER14Dover Life64:18.28  85 56.542:08.393:18.78

Combined Result - Multi-Disability by British Disability Points

PlaceNameAaDClubCatTime  BDPoints 50100150
1.Billy BIRCHMORE22Orpington OJ142:55.06  399 34.691:19.302:13.54
2.Josh COOMER14Dover Life64:18.28  230 56.542:08.393:18.78

UP