Boys Open 200m Backstroke - Heats (Declared Winners)

10/11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Oliver DENNIS11Sevenoaks 2:51.73  276 41.181:25.492:08.79
2.Luke CLEAVER11Bromley 2:55.53  259 41.301:25.972:11.81
3.Aran BISSETT10RTW Monson 2:58.14  247 42.581:29.072:16.14
4.Henry NORMAN11Saxon Crown 2:59.52  242 41.111:27.472:13.50
5.Jonathan VOWELL11Sevenoaks 2:59.55  242 43.401:29.542:16.16
6.Luca MOROIANU10Maidstone 3:00.28  239 41.071:28.032:15.23
7.Harry CHAUDHURY10Bromley 3:02.14  232 44.121:30.032:17.08
8.Lucas BRYL11Bromley 3:03.05  228 42.87-2:18.90
9.Thomas BARRETT11Orpington OJ 3:04.08  224 42.801:29.522:18.16
10.Charlie BRICE11Tonbridge 3:10.54  202 43.081:32.992:23.72
11.Alexander MIDDLETON11Beckenham 3:12.17  197 45.291:33.322:23.74
 Alexander HILLIER-TAYL11Beckenham DQ T 2L       

Disqualification Codes

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Thomas PEARCE12Co Cant'bury 2:40.64  338 38.011:18.702:00.77
2.Samuel LANDER12Bromley 2:41.83  330 37.511:19.192:01.88
3.Alexander CORVER12Bromley 2:42.25  328 38.551:20.142:02.44
4.Liam HAMP12Thanet Swim 2:42.71  325 38.561:20.362:02.59
5.Luke ELLIS12Beckenham 2:46.92  301 38.861:21.812:05.16
6.Theo TREADWELL12Gwich Royals 2:47.39  298 39.001:22.642:06.38
7.Marley BARHAM12Thanet Swim 2:47.93  296 39.591:21.882:05.93
8.Zachary KIRKMAN12Saxon Crown 2:50.03  285 38.531:22.432:06.91
9.August MOOS12Shepway SC 2:50.89  280 38.781:22.922:07.82
10.Laurence WILSON12Beckenham 2:52.12  274 40.781:25.192:10.50
11.Nahum FISHER12Black Lion 2:52.28  274 41.021:25.062:09.62
12.Callum FARROW12Black Lion 2:52.41  273 39.291:24.272:08.83
13.Macaulay JOHNSTON12Sevenoaks 2:53.98  266 41.041:25.722:10.24
14.Finley HICKMOTT12Thanet Swim 2:54.26  264 41.831:26.582:11.57
15.Lucas FRIDAY12Beckenham 2:55.98  257 41.581:26.612:12.99
16.Kieran ELVY12Black Lion 2:57.33  251 43.441:28.592:14.20
17.Max BOURNE12RTW Monson 2:58.55  246 41.452:58.552:14.54
 Christian PAULING12Beckenham DQ T 2L       

Disqualification Codes

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.James SPROSTON13Erith & Dist 2:29.20  422 34.361:12.571:51.64
2.David ALLEN13Black Lion 2:35.03  376 35.751:15.431:55.51
3.Luke REID13Maidstone 2:36.16  368 34.711:15.871:58.13
4.James CLEAVER13Bromley 2:36.42  366 36.821:16.941:57.18
5.Andrew GORE13Larkfield 2:37.89  356 36.131:18.162:00.80
6.Caiden HIBBERT13Sevenoaks 2:38.15  354 36.931:17.661:59.63
7.Thomas CREASEY13Sevenoaks 2:38.37  352 36.691:17.881:59.21
8.Oliver POPE13Thanet Swim 2:39.73  344 38.731:19.372:00.51
9.Albert BRANCH13Black Lion 2:41.62  332 38.351:19.842:01.92
10.Callum WOOLFENDEN13Beckenham 2:42.17  328 38.691:20.602:01.77
11.Nikita MITROFANENKO13Black Lion 2:49.78  286 36.871:19.992:05.33
12.Sebastian PICKERING13Bromley 2:51.36  278 39.311:23.912:08.00
13.Zachary WHYBROW13Maidstone 2:52.49  273 40.081:24.902:10.32
14.Alessio TUTT13Bromley 2:53.89  266 -1:24.182:09.49

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Louis HAYES14Sevenoaks 2:20.02  510 31.271:06.221:43.51
2.Conor WRIGHT14Thanet Swim 2:27.17  439 33.531:10.701:49.82
3.Maximus PARPWORTH14Thanet Swim 2:27.91  433 35.081:13.041:51.83
4.Edward PAULING14Beckenham 2:28.47  428 34.511:12.721:50.60
5.Luca MCAVOY14Thanet Swim 2:28.48  428 33.951:11.231:50.53
6.Ben MILLINGTON14Thanet Swim 2:33.04  391 35.141:13.791:53.35
7.Charles CREWE14RTW Monson 2:33.48  387 36.071:14.851:54.78
8.Max BEHRENS14Ashford Town 2:33.91  384 36.031:15.931:56.28
9.Joshua CRABTREE14Thanet Swim 2:34.16  382 34.581:13.351:54.09
10.Edward SELLAR14Bromley 2:35.33  374 35.761:15.481:55.80
11.Finn WOOTTEN14Bexley 2:35.48  372 36.441:16.051:56.94
12.Euan TERRY14Sevenoaks 2:35.68  371 35.421:15.131:55.76
13.Benjamin STREBEL14Sevenoaks 2:36.79  363 36.281:15.881:57.01
14.Jack CHEVERST14Black Lion 2:37.52  358 35.731:15.901:58.22
15.Daniel WILDING14Erith & Dist 2:37.77  356 36.821:18.211:58.16
16.Edward DILL-RUSSELL14Dover Life 2:37.90  356 37.271:19.772:01.11
17.Oliver EDWARDS14Herne Bay 2:39.35  346 36.441:17.841:59.24
18.Toby COOK14Thanet Swim 2:39.64  344 37.161:18.151:58.52
 Nathan CHAPMAN14Gwich Royals DQ ST 1L       

Disqualification Codes

15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Charley LANGFORD15Thanet Swim 2:21.21  497 32.181:08.071:45.17
2.Reuben EDWARDS15RTW Monson 2:24.77  462 33.771:10.071:47.75
3.Jack BILLINGS15Bromley 2:26.01  450 34.111:11.271:49.58
4.Ethan SPAIN15Black Lion 2:26.74  443 34.141:10.821:48.85
5.Kody BRADBURY15RTW Monson 2:26.93  441 34.481:11.751:49.50
6.Henry PEARCE15Co Cant'bury 2:29.41  420 34.051:11.701:51.37
7.Robert ALLEN15Sevenoaks 2:29.65  418 34.001:12.321:51.55
8.Max PEEL15Orpington OJ 2:30.24  413 34.821:13.221:52.78
9.Cole BRIDGES15RTW Monson 2:32.04  398 35.641:13.611:53.42
10.Luca SHORT15Bromley 2:32.27  397 34.69-1:52.52
11.Aiden MCMILLAN15Sevenoaks 2:32.54  394 34.781:13.871:53.49
12.George WISE15Dartford 2:33.06  390 36.451:15.281:55.36
13.Justin STROVER15Orpington OJ 2:33.68  386 35.46-1:54.84
14.Nathan FRIEND15RTW Monson 2:35.09  375 36.631:16.431:56.57
15.George CLARKE15Maidstone 2:36.45  366 35.241:14.551:55.45
16.Harry PEAT15RTW Monson 2:37.63  357 36.761:16.931:58.83
17.Max MOULTON15Dartford 2:37.97  355 36.731:16.771:57.11
18.Oliver COOTE15Sevenoaks 2:40.04  342 36.591:17.481:59.92
19.Chidubem ABAZIE15Saxon Crown 2:40.63  338 37.131:17.861:59.21

16 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Andre STRYDOM16RTW Monson 2:17.08  544 31.691:06.451:42.01
2.Kieran DALE16Thanet Swim 2:23.85  470 33.141:08.851:46.38
3.Benjamin MONAHAN16Black Lion 2:26.00  450 33.941:11.891:50.68
4.Ethan HUNTER16Sevenoaks 2:27.72  434 33.151:10.631:49.87
5.Michael PHILLIPS16Orpington OJ 2:31.51  403 34.631:14.081:52.70
6.Benedict CHANNON16Sevenoaks 2:32.60  394 33.331:11.461:53.42
7.Joshua GRIGGS16Maidstone 2:35.77  370 36.091:15.951:56.40
8.Tom FISHER16Dover Life 2:37.24  360 36.081:15.601:56.90

16 Yrs/Under Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Andre STRYDOM16RTW Monson 2:17.08  544 31.691:06.451:42.01
2.Louis HAYES14Sevenoaks 2:20.02  510 31.271:06.221:43.51
3.Charley LANGFORD15Thanet Swim 2:21.21  497 32.181:08.071:45.17
4.Kieran DALE16Thanet Swim 2:23.85  470 33.141:08.851:46.38
5.Reuben EDWARDS15RTW Monson 2:24.77  462 33.771:10.071:47.75
6.Benjamin MONAHAN16Black Lion 2:26.00  450 33.941:11.891:50.68
7.Jack BILLINGS15Bromley 2:26.01  450 34.111:11.271:49.58
8.Ethan SPAIN15Black Lion 2:26.74  443 34.141:10.821:48.85
9.Kody BRADBURY15RTW Monson 2:26.93  441 34.481:11.751:49.50
10.Conor WRIGHT14Thanet Swim 2:27.17  439 33.531:10.701:49.82
11.Ethan HUNTER16Sevenoaks 2:27.72  434 33.151:10.631:49.87
12.Maximus PARPWORTH14Thanet Swim 2:27.91  433 35.081:13.041:51.83
13.Edward PAULING14Beckenham 2:28.47  428 34.511:12.721:50.60
14.Luca MCAVOY14Thanet Swim 2:28.48  428 33.951:11.231:50.53
15.James SPROSTON13Erith & Dist 2:29.20  422 34.361:12.571:51.64
16.Henry PEARCE15Co Cant'bury 2:29.41  420 34.051:11.701:51.37
17.Robert ALLEN15Sevenoaks 2:29.65  418 34.001:12.321:51.55
18.Max PEEL15Orpington OJ 2:30.24  413 34.821:13.221:52.78
19.Michael PHILLIPS16Orpington OJ 2:31.51  403 34.631:14.081:52.70
20.Cole BRIDGES15RTW Monson 2:32.04  398 35.641:13.611:53.42
21.Luca SHORT15Bromley 2:32.27  397 34.69-1:52.52
22.Aiden MCMILLAN15Sevenoaks 2:32.54  394 34.781:13.871:53.49
23.Benedict CHANNON16Sevenoaks 2:32.60  394 33.331:11.461:53.42
24.Ben MILLINGTON14Thanet Swim 2:33.04  391 35.141:13.791:53.35
25.George WISE15Dartford 2:33.06  390 36.451:15.281:55.36
26.Charles CREWE14RTW Monson 2:33.48  387 36.071:14.851:54.78
27.Justin STROVER15Orpington OJ 2:33.68  386 35.46-1:54.84
28.Max BEHRENS14Ashford Town 2:33.91  384 36.031:15.931:56.28
29.Joshua CRABTREE14Thanet Swim 2:34.16  382 34.581:13.351:54.09
30.David ALLEN13Black Lion 2:35.03  376 35.751:15.431:55.51
31.Nathan FRIEND15RTW Monson 2:35.09  375 36.631:16.431:56.57
32.Edward SELLAR14Bromley 2:35.33  374 35.761:15.481:55.80
33.Finn WOOTTEN14Bexley 2:35.48  372 36.441:16.051:56.94
34.Euan TERRY14Sevenoaks 2:35.68  371 35.421:15.131:55.76
35.Joshua GRIGGS16Maidstone 2:35.77  370 36.091:15.951:56.40
36.Luke REID13Maidstone 2:36.16  368 34.711:15.871:58.13
37.James CLEAVER13Bromley 2:36.42  366 36.821:16.941:57.18
38.George CLARKE15Maidstone 2:36.45  366 35.241:14.551:55.45
39.Benjamin STREBEL14Sevenoaks 2:36.79  363 36.281:15.881:57.01
40.Tom FISHER16Dover Life 2:37.24  360 36.081:15.601:56.90
41.Jack CHEVERST14Black Lion 2:37.52  358 35.731:15.901:58.22
42.Harry PEAT15RTW Monson 2:37.63  357 36.761:16.931:58.83
43.Daniel WILDING14Erith & Dist 2:37.77  356 36.821:18.211:58.16
44.Andrew GORE13Larkfield 2:37.89  356 36.131:18.162:00.80
45.Edward DILL-RUSSELL14Dover Life 2:37.90  356 37.271:19.772:01.11
46.Max MOULTON15Dartford 2:37.97  355 36.731:16.771:57.11
47.Caiden HIBBERT13Sevenoaks 2:38.15  354 36.931:17.661:59.63
48.Thomas CREASEY13Sevenoaks 2:38.37  352 36.691:17.881:59.21
49.Oliver EDWARDS14Herne Bay 2:39.35  346 36.441:17.841:59.24
50.Toby COOK14Thanet Swim 2:39.64  344 37.161:18.151:58.52
51.Oliver POPE13Thanet Swim 2:39.73  344 38.731:19.372:00.51
52.Oliver COOTE15Sevenoaks 2:40.04  342 36.591:17.481:59.92
53.Chidubem ABAZIE15Saxon Crown 2:40.63  338 37.131:17.861:59.21
54.Thomas PEARCE12Co Cant'bury 2:40.64  338 38.011:18.702:00.77
55.Albert BRANCH13Black Lion 2:41.62  332 38.351:19.842:01.92
56.Samuel LANDER12Bromley 2:41.83  330 37.511:19.192:01.88
57.Callum WOOLFENDEN13Beckenham 2:42.17  328 38.691:20.602:01.77
58.Alexander CORVER12Bromley 2:42.25  328 38.551:20.142:02.44
59.Liam HAMP12Thanet Swim 2:42.71  325 38.561:20.362:02.59
60.Luke ELLIS12Beckenham 2:46.92  301 38.861:21.812:05.16
61.Theo TREADWELL12Gwich Royals 2:47.39  298 39.001:22.642:06.38
62.Marley BARHAM12Thanet Swim 2:47.93  296 39.591:21.882:05.93
63.Nikita MITROFANENKO13Black Lion 2:49.78  286 36.871:19.992:05.33
64.Zachary KIRKMAN12Saxon Crown 2:50.03  285 38.531:22.432:06.91
65.August MOOS12Shepway SC 2:50.89  280 38.781:22.922:07.82
66.Sebastian PICKERING13Bromley 2:51.36  278 39.311:23.912:08.00
67.Oliver DENNIS11Sevenoaks 2:51.73  276 41.181:25.492:08.79
68.Laurence WILSON12Beckenham 2:52.12  274 40.781:25.192:10.50
69.Nahum FISHER12Black Lion 2:52.28  274 41.021:25.062:09.62
70.Callum FARROW12Black Lion 2:52.41  273 39.291:24.272:08.83
71.Zachary WHYBROW13Maidstone 2:52.49  273 40.081:24.902:10.32
72.Alessio TUTT13Bromley 2:53.89  266 -1:24.182:09.49
73.Macaulay JOHNSTON12Sevenoaks 2:53.98  266 41.041:25.722:10.24
74.Finley HICKMOTT12Thanet Swim 2:54.26  264 41.831:26.582:11.57
75.Luke CLEAVER11Bromley 2:55.53  259 41.301:25.972:11.81
76.Lucas FRIDAY12Beckenham 2:55.98  257 41.581:26.612:12.99
77.Kieran ELVY12Black Lion 2:57.33  251 43.441:28.592:14.20
78.Aran BISSETT10RTW Monson 2:58.14  247 42.581:29.072:16.14
79.Max BOURNE12RTW Monson 2:58.55  246 41.452:58.552:14.54
80.Henry NORMAN11Saxon Crown 2:59.52  242 41.111:27.472:13.50
81.Jonathan VOWELL11Sevenoaks 2:59.55  242 43.401:29.542:16.16
82.Luca MOROIANU10Maidstone 3:00.28  239 41.071:28.032:15.23
83.Harry CHAUDHURY10Bromley 3:02.14  232 44.121:30.032:17.08
84.Lucas BRYL11Bromley 3:03.05  228 42.87-2:18.90
85.Thomas BARRETT11Orpington OJ 3:04.08  224 42.801:29.522:18.16
86.Charlie BRICE11Tonbridge 3:10.54  202 43.081:32.992:23.72
87.Alexander MIDDLETON11Beckenham 3:12.17  197 45.291:33.322:23.74
 Nathan CHAPMAN14Gwich Royals DQ ST 1L       
 Alexander HILLIER-TAYL11Beckenham DQ T 2L       
 Christian PAULING12Beckenham DQ T 2L       

Disqualification Codes

17 Yrs/Over Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Max JAMESON18Thanet Swim 2:10.18  635 32.061:04.601:37.73
2.Alexander BOYD17Thanet Swim 2:15.07  568 31.861:06.331:40.71
3.Benjamin STROVER18Orpington OJ 2:18.67  525 32.561:07.391:43.33
4.Felix HASLAM18Bromley 2:19.58  515 32.161:07.451:43.65
5.Victor DEL RIO FOCES18Gwich Royals 2:20.46  505 31.601:06.701:43.64
6.Levi ATWELL18Ashford Town 2:20.99  500 31.561:07.041:43.76
7.Richard CARR18Maidstone 2:21.88  490 32.761:08.461:44.91
8.Christopher LEE17Sevenoaks 2:22.13  488 32.521:08.411:44.90
9.Aidan CREWE17RTW Monson 2:22.77  481 33.381:09.721:47.09
10.Thomas DUNI17Bexley 2:22.78  481 32.741:09.351:46.92
11.Matthew ROGERS18Bromley 2:23.31  476 33.051:09.361:46.58
12.Jamie CAREY17Maidstone 2:23.90  470 33.371:09.651:47.13
13.James CASTLE19Black Lion 2:25.35  456 33.191:09.591:47.46
14.Samuel CRABTREE19Thanet Swim 2:25.43  455 31.991:08.181:47.27

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Max JAMESON18Thanet Swim 2:10.18  635 32.061:04.601:37.73
2.Alexander BOYD17Thanet Swim 2:15.07  568 31.861:06.331:40.71
3.Andre STRYDOM16RTW Monson 2:17.08  544 31.691:06.451:42.01
4.Benjamin STROVER18Orpington OJ 2:18.67  525 32.561:07.391:43.33
5.Felix HASLAM18Bromley 2:19.58  515 32.161:07.451:43.65
6.Louis HAYES14Sevenoaks 2:20.02  510 31.271:06.221:43.51
7.Victor DEL RIO FOCES18Gwich Royals 2:20.46  505 31.601:06.701:43.64
8.Levi ATWELL18Ashford Town 2:20.99  500 31.561:07.041:43.76
9.Charley LANGFORD15Thanet Swim 2:21.21  497 32.181:08.071:45.17
10.Richard CARR18Maidstone 2:21.88  490 32.761:08.461:44.91
11.Christopher LEE17Sevenoaks 2:22.13  488 32.521:08.411:44.90
12.Aidan CREWE17RTW Monson 2:22.77  481 33.381:09.721:47.09
13.Thomas DUNI17Bexley 2:22.78  481 32.741:09.351:46.92
14.Matthew ROGERS18Bromley 2:23.31  476 33.051:09.361:46.58
15.Kieran DALE16Thanet Swim 2:23.85  470 33.141:08.851:46.38
16.Jamie CAREY17Maidstone 2:23.90  470 33.371:09.651:47.13
17.Reuben EDWARDS15RTW Monson 2:24.77  462 33.771:10.071:47.75
18.James CASTLE19Black Lion 2:25.35  456 33.191:09.591:47.46
19.Samuel CRABTREE19Thanet Swim 2:25.43  455 31.991:08.181:47.27
20.Benjamin MONAHAN16Black Lion 2:26.00  450 33.941:11.891:50.68
21.Jack BILLINGS15Bromley 2:26.01  450 34.111:11.271:49.58
22.Ethan SPAIN15Black Lion 2:26.74  443 34.141:10.821:48.85
23.Kody BRADBURY15RTW Monson 2:26.93  441 34.481:11.751:49.50
24.Conor WRIGHT14Thanet Swim 2:27.17  439 33.531:10.701:49.82
25.Ethan HUNTER16Sevenoaks 2:27.72  434 33.151:10.631:49.87
26.Maximus PARPWORTH14Thanet Swim 2:27.91  433 35.081:13.041:51.83
27.Edward PAULING14Beckenham 2:28.47  428 34.511:12.721:50.60
28.Luca MCAVOY14Thanet Swim 2:28.48  428 33.951:11.231:50.53
29.James SPROSTON13Erith & Dist 2:29.20  422 34.361:12.571:51.64
30.Henry PEARCE15Co Cant'bury 2:29.41  420 34.051:11.701:51.37
31.Robert ALLEN15Sevenoaks 2:29.65  418 34.001:12.321:51.55
32.Max PEEL15Orpington OJ 2:30.24  413 34.821:13.221:52.78
33.Michael PHILLIPS16Orpington OJ 2:31.51  403 34.631:14.081:52.70
34.Cole BRIDGES15RTW Monson 2:32.04  398 35.641:13.611:53.42
35.Luca SHORT15Bromley 2:32.27  397 34.69-1:52.52
36.Aiden MCMILLAN15Sevenoaks 2:32.54  394 34.781:13.871:53.49
37.Benedict CHANNON16Sevenoaks 2:32.60  394 33.331:11.461:53.42
38.Ben MILLINGTON14Thanet Swim 2:33.04  391 35.141:13.791:53.35
39.George WISE15Dartford 2:33.06  390 36.451:15.281:55.36
40.Charles CREWE14RTW Monson 2:33.48  387 36.071:14.851:54.78
41.Justin STROVER15Orpington OJ 2:33.68  386 35.46-1:54.84
42.Max BEHRENS14Ashford Town 2:33.91  384 36.031:15.931:56.28
43.Joshua CRABTREE14Thanet Swim 2:34.16  382 34.581:13.351:54.09
44.David ALLEN13Black Lion 2:35.03  376 35.751:15.431:55.51
45.Nathan FRIEND15RTW Monson 2:35.09  375 36.631:16.431:56.57
46.Edward SELLAR14Bromley 2:35.33  374 35.761:15.481:55.80
47.Finn WOOTTEN14Bexley 2:35.48  372 36.441:16.051:56.94
48.Euan TERRY14Sevenoaks 2:35.68  371 35.421:15.131:55.76
49.Joshua GRIGGS16Maidstone 2:35.77  370 36.091:15.951:56.40
50.Luke REID13Maidstone 2:36.16  368 34.711:15.871:58.13
51.James CLEAVER13Bromley 2:36.42  366 36.821:16.941:57.18
52.George CLARKE15Maidstone 2:36.45  366 35.241:14.551:55.45
53.Benjamin STREBEL14Sevenoaks 2:36.79  363 36.281:15.881:57.01
54.Tom FISHER16Dover Life 2:37.24  360 36.081:15.601:56.90
55.Jack CHEVERST14Black Lion 2:37.52  358 35.731:15.901:58.22
56.Harry PEAT15RTW Monson 2:37.63  357 36.761:16.931:58.83
57.Daniel WILDING14Erith & Dist 2:37.77  356 36.821:18.211:58.16
58.Andrew GORE13Larkfield 2:37.89  356 36.131:18.162:00.80
59.Edward DILL-RUSSELL14Dover Life 2:37.90  356 37.271:19.772:01.11
60.Max MOULTON15Dartford 2:37.97  355 36.731:16.771:57.11
61.Caiden HIBBERT13Sevenoaks 2:38.15  354 36.931:17.661:59.63
62.Thomas CREASEY13Sevenoaks 2:38.37  352 36.691:17.881:59.21
63.Oliver EDWARDS14Herne Bay 2:39.35  346 36.441:17.841:59.24
64.Toby COOK14Thanet Swim 2:39.64  344 37.161:18.151:58.52
65.Oliver POPE13Thanet Swim 2:39.73  344 38.731:19.372:00.51
66.Oliver COOTE15Sevenoaks 2:40.04  342 36.591:17.481:59.92
67.Chidubem ABAZIE15Saxon Crown 2:40.63  338 37.131:17.861:59.21
68.Thomas PEARCE12Co Cant'bury 2:40.64  338 38.011:18.702:00.77
69.Albert BRANCH13Black Lion 2:41.62  332 38.351:19.842:01.92
70.Samuel LANDER12Bromley 2:41.83  330 37.511:19.192:01.88
71.Callum WOOLFENDEN13Beckenham 2:42.17  328 38.691:20.602:01.77
72.Alexander CORVER12Bromley 2:42.25  328 38.551:20.142:02.44
73.Liam HAMP12Thanet Swim 2:42.71  325 38.561:20.362:02.59
74.Luke ELLIS12Beckenham 2:46.92  301 38.861:21.812:05.16
75.Theo TREADWELL12Gwich Royals 2:47.39  298 39.001:22.642:06.38
76.Marley BARHAM12Thanet Swim 2:47.93  296 39.591:21.882:05.93
77.Nikita MITROFANENKO13Black Lion 2:49.78  286 36.871:19.992:05.33
78.Zachary KIRKMAN12Saxon Crown 2:50.03  285 38.531:22.432:06.91
79.August MOOS12Shepway SC 2:50.89  280 38.781:22.922:07.82
80.Sebastian PICKERING13Bromley 2:51.36  278 39.311:23.912:08.00
81.Oliver DENNIS11Sevenoaks 2:51.73  276 41.181:25.492:08.79
82.Laurence WILSON12Beckenham 2:52.12  274 40.781:25.192:10.50
83.Nahum FISHER12Black Lion 2:52.28  274 41.021:25.062:09.62
84.Callum FARROW12Black Lion 2:52.41  273 39.291:24.272:08.83
85.Zachary WHYBROW13Maidstone 2:52.49  273 40.081:24.902:10.32
86.Alessio TUTT13Bromley 2:53.89  266 -1:24.182:09.49
87.Macaulay JOHNSTON12Sevenoaks 2:53.98  266 41.041:25.722:10.24
88.Finley HICKMOTT12Thanet Swim 2:54.26  264 41.831:26.582:11.57
89.Luke CLEAVER11Bromley 2:55.53  259 41.301:25.972:11.81
90.Lucas FRIDAY12Beckenham 2:55.98  257 41.581:26.612:12.99
91.Kieran ELVY12Black Lion 2:57.33  251 43.441:28.592:14.20
92.Aran BISSETT10RTW Monson 2:58.14  247 42.581:29.072:16.14
93.Max BOURNE12RTW Monson 2:58.55  246 41.452:58.552:14.54
94.Henry NORMAN11Saxon Crown 2:59.52  242 41.111:27.472:13.50
95.Jonathan VOWELL11Sevenoaks 2:59.55  242 43.401:29.542:16.16
96.Luca MOROIANU10Maidstone 3:00.28  239 41.071:28.032:15.23
97.Harry CHAUDHURY10Bromley 3:02.14  232 44.121:30.032:17.08
98.Lucas BRYL11Bromley 3:03.05  228 42.87-2:18.90
99.Thomas BARRETT11Orpington OJ 3:04.08  224 42.801:29.522:18.16
100.Charlie BRICE11Tonbridge 3:10.54  202 43.081:32.992:23.72
101.Alexander MIDDLETON11Beckenham 3:12.17  197 45.291:33.322:23.74
 Nathan CHAPMAN14Gwich Royals DQ ST 1L       
 Alexander HILLIER-TAYL11Beckenham DQ T 2L       
 Christian PAULING12Beckenham DQ T 2L       

Disqualification Codes

UP