Mens MC 100m Butterfly - Heats

17 Yrs/Over Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Max JAMESON18Thanet Swim 58.93  604 28.11
2.Alexander BOYD17Thanet Swim 59.45  588 27.63
3.Chris CHENG21Sevenoaks 59.67  582 27.93
4.Felix HASLAM18Bromley 1:00.25  565 28.29
5.Jacob WEST21Gravesend 1:00.32  563 27.85
6.Thomas WILLETTS19Maidstone 1:00.93  546 27.99
7.Joseph DOBB18Bromley 1:01.44  533 28.40
8.Mateusz SZOPINSKI17Saxon Crown 1:01.53  530 28.63
9.Billy MINCHELLA17Beckenham 1:01.70  526 28.11
10.Matthew ROGERS18Bromley 1:01.80  523 28.63
11.Christopher LEE17Sevenoaks 1:02.34  510 29.15
12.Levi ATWELL18Ashford Town 1:03.05  493 28.53
13.Michael FOSTER19Saxon Crown 1:03.13  491 29.82
14.Benjamin TRITTON18Maidstone 1:03.53  482 29.42
15.Benjamin STROVER18Orpington OJ 1:03.64  479 28.92
16.James CASTLE19Black Lion 1:03.77  476 29.88
17.George TYLER17Sevenoaks 1:04.40  462 30.57
18.Joshua BUNGAY18Shepway SC 1:04.43  462 29.07
19.Alfie HERRINGTON17Dover Life 1:05.22  445 30.18
20.Tommy LEWIS19Saxon Crown 1:06.16  426 30.56
21.Robert WINCH17Sheerness 1:06.99  411 30.50
22.Joshua MONAGHAN-COOMBS20Saxon Crown91:11.92  332 33.46
23.Billy BIRCHMORE22Orpington OJ141:19.56  245 37.78

16 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Nathaniel RODRIGUES16Sevenoaks 1:01.40  534 29.73
2.Andre STRYDOM16RTW Monson 1:01.42  533 28.89
3.Timothy LEBERL16Beckenham 1:02.74  500 29.16
4.Ellis STANHOPE16Sevenoaks 1:02.81  499 29.15
5.Benjamin MONAHAN16Black Lion 1:03.31  487 29.80
6.Kieran DALE16Thanet Swim 1:03.69  478 29.82
7.Oliver TRITTON16Maidstone 1:05.23  445 29.14
8.Benjamin BELLO-MENDOZA16Bromley 1:05.91  431 29.60
9.James ANGELL16Dartford 1:06.45  421 30.42
10.James DICK16Maidstone 1:06.67  417 30.42
11.Toby DRAY16RTW Monson 1:06.87  413 30.24
12.Jacob GASKELL16Bromley 1:07.62  399 31.00
13.Adam MILES16Herne Bay 1:07.67  399 30.07
14.Dexter LAM16Black Lion 1:08.25  388 31.33
15.Nathan RANDALL16Edenbridge 1:08.67  381 31.55
16.Samuel FIDOCK16Dover Life 1:08.75  380 31.63
17.Edward WALLACE16Sevenoaks 1:09.02  376 31.10
18.Benjamin LUXFORD16White Oak 1:09.46  368 31.68
19.Connor PARKER16Erith & Dist 1:10.56  351 31.90
20.Peter RAMSAY16Black Lion 1:11.84  333 30.66
21.Daniel BRIGHTON16Bexley 1:13.65  309 33.38
 William ELLAWAY16Maidstone DQ SL 2L     

Disqualification Codes

15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Kody BRADBURY15RTW Monson 1:04.26  466 30.30
2.Luke FOWLE15Thanet Swim 1:04.31  464 30.09
3.Charley LANGFORD15Thanet Swim 1:04.83  453 29.33
4.Aiden MCMILLAN15Sevenoaks 1:04.90  452 30.75
5.Henry PEARCE15Co Cant'bury 1:05.48  440 29.58
6.Chidubem ABAZIE15Saxon Crown 1:06.12  427 30.39
7.Brandon HARRIS15Beachfield 1:06.55  419 30.29
8.Oscar WILSON15Sevenoaks 1:06.67  417 30.79
9.Nathan WILLIAMS15Faversham 1:07.29  405 31.04
10.Pravin MAHENDRAKUMAR15Bromley 1:08.69  381 30.73
11.Callum BARONTI15Orpington OJ 1:08.71  381 31.19
12.Edison HAMMOND15Sevenoaks 1:09.33  371 31.59
13.Marcus MCSPADDEN15Beckenham 1:09.42  369 30.97
14.Tristan CALVO15Shepway SC 1:09.45  369 30.31
15.Harry ROUT15Black Lion 1:09.60  366 33.10
16.Oliver COOTE15Sevenoaks 1:09.80  363 31.83
17.Liam PEARSHOUSE15Thanet Swim 1:09.86  362 32.73
18.Freddy CUNNINGHAM15RTW Monson 1:10.07  359 33.51
19.George WISE15Dartford 1:10.29  356 33.05
20.Joseph PARKER15Edenbridge 1:10.80  348 33.13
21.Ethan SPAIN15Black Lion 1:10.99  345 31.95
22.Harry COLLINS15Bexley 1:11.02  345 31.06
23.Pablo SEEMA ROCA15Beckenham 1:11.45  339 31.70
24.Robert ALLEN15Sevenoaks 1:11.62  336 32.98
25.Finlay SMITH15Maidstone 1:12.32  326 33.52
26.Torsten MANGAT15Sevenoaks 1:12.68  322 32.67
27.Joss HAMER15RTW Monson 1:14.28  301 34.65
28.George CLARKE15Maidstone 1:15.23  290 35.13

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Louis HAYES14Sevenoaks 1:02.05  517 28.18
2.Luca MCAVOY14Thanet Swim 1:04.62  458 29.96
3.Joshua SOLLY14Bexley 1:06.46  421 30.73
4.Ilia ZYP14Gwich Royals 1:06.63  418 31.80
5.Benjamin STREBEL14Sevenoaks 1:07.21  407 29.68
6.Euan TERRY14Sevenoaks 1:08.31  387 31.42
7.Edward SELLAR14Bromley 1:09.31  371 31.59
8.Maximus PARPWORTH14Thanet Swim 1:09.78  363 32.29
9.Harry SINCLAIR14RTW Monson 1:09.97  360 33.13
10.Edward PAULING14Beckenham 1:10.03  360 32.68
11.Pharell NIMOH14Saxon Crown 1:10.33  355 32.22
12.Adam FROST14Shepway SC 1:11.02  345 32.78
13.Jacob HUDSON14Sevenoaks 1:11.18  342 32.89
14.Edward DILL-RUSSELL14Dover Life 1:11.41  339 34.72
15.Emmett HOLDSWORTH14Herne Bay 1:11.78  334 32.01
16.Nathan CHAPMAN14Gwich Royals 1:12.64  322 34.09
17.Toby COOK14Thanet Swim 1:13.23  314 33.33
18.Max BEHRENS14Ashford Town 1:15.14  291 33.21
19.Rory GHATAURAY14Erith & Dist 1:15.44  288 33.43
20.Ben LANGDOWN14Orpington OJ 1:17.29  267 34.29
 Zachary RAYMOND14Sevenoaks DNC     

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Archie HAWKINS13Thanet Swim 1:09.22  372 31.63
2.James CLEAVER13Bromley 1:11.63  336 35.73
3.Callum WOOLFENDEN13Beckenham 1:11.95  331 34.13
4.David ALLEN13Black Lion 1:12.65  322 32.92
5.James SPROSTON13Erith & Dist 1:12.93  318 32.65
6.Jaedon LYNCH13Sevenoaks 1:13.27  314 33.36
7.Philip GRAMMATIKOPOULO13Beckenham 1:13.52  311 34.42
8.Caiden HIBBERT13Sevenoaks 1:15.21  290 34.91
9.Albert BRANCH13Black Lion 1:15.41  288 33.73
10.Andrew GORE13Larkfield 1:15.94  282 37.45
11.William REEVES13Thanet Swim 1:16.15  280 33.94
12.Nikita MITROFANENKO13Black Lion 1:17.26  268 35.40
13.Luke REID13Maidstone 1:17.70  263 34.90
14.Scott STRANGE13Ashford Town 1:17.71  263 35.90
15.Sebastian PICKERING13Bromley 1:17.73  263 33.65
16.David LANGLEY13Beckenham 1:17.99  260 35.30
17.Oliver POPE13Thanet Swim 1:19.40  247 37.38
18.Finn REARDON13Maidstone 1:20.97  232 37.75
19.Adam DELVES13RTW Monson 1:22.55  219 38.38
20.Finley COURTIER13Larkfield 1:27.17  186 40.33
21.Dominic TRAUBE13Larkfield 1:27.42  185 40.77
22.Rico NEWMAN-MORGAN13Shepway SC 1:30.69  165 40.16
23.William FITZPATRICK13Beachfield 1:34.81  145 42.07

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Alexander CORVER12Bromley 1:12.74  321 34.18
2.Liam HAMP12Thanet Swim 1:13.68  309 35.76
3.Samuel LANDER12Bromley 1:15.16  291 34.61
4.Luke ELLIS12Beckenham 1:16.92  271 35.72
5.Laurence WILSON12Beckenham 1:18.59  254 35.18
6.Thomas PEARCE12Co Cant'bury 1:19.93  242 34.21
7.Joseph BOX12Sevenoaks 1:20.58  236 36.01
8.Nahum FISHER12Black Lion 1:21.06  232 35.54
9.Noah OLADELE-AJOSE12Saxon Crown 1:21.07  232 37.31
10.Marley BARHAM12Thanet Swim 1:21.15  231 36.81
11.Macaulay JOHNSTON12Sevenoaks 1:21.51  228 37.59
12.Teddy LEWIS12Saxon Crown 1:21.59  227 38.56
13.Lucas FRIDAY12Beckenham 1:22.24  222 36.68
14.Christian PAULING12Beckenham 1:22.32  221 37.33
15.Finley HICKMOTT12Thanet Swim 1:22.82  217 38.52
16.Max COOPER12Sevenoaks 1:23.00  216 37.80
17.William JARRETT12Sevenoaks 1:23.56  211 36.97
18.Josh WOOD12Sevenoaks 1:24.62  204 39.83
19.Matthew MARSH12Gwich Royals 1:25.01  201 40.43
20.Charles STANLEY12Maidstone 1:25.12  200 35.52
21.Zachary KIRKMAN12Saxon Crown 1:25.41  198 38.94
22.Joshua PRENDERGAST12Tonbridge 1:27.32  185 37.86
23.Jack EAGLE12White Oak 1:28.05  181 42.67
24.Kieran ELVY12Black Lion 1:29.58  172 40.42
25.James PAGE12Herne Bay 1:31.22  162 43.54
26.August MOOS12Shepway SC 1:32.16  157 42.74

10/11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Tom HAWKINS11Bexley 1:19.06  250 36.57
2.Thomas LONG11Gravesend 1:20.62  235 37.75
3.Alexander HILLIER-TAYL11Beckenham 1:22.44  220 36.73
4.Kevin CAO11Bexley 1:23.38  213 37.25
5.Alexander DACK11Dover Life 1:24.88  202 40.11
6.Luke CLEAVER11Bromley 1:25.83  195 39.76
7.Oliver DENNIS11Sevenoaks 1:27.32  185 37.63
8.Oliver WARNER11Beckenham 1:28.49  178 40.50
9.Zachariah BULL11Shepway SC 1:29.46  172 43.41
10.Oliver HAYCOCKS11Bromley 1:33.80  149 43.41
11.Ismail ELWAKEEL11Gwich Royals 1:36.62  137 43.80
12.Roberto DELL'ACCIO11Bromley 1:40.73  120 46.18
13.Thomas JOHNSTON11Sevenoaks 1:42.06  116 45.88
14.Jack WISE11Dartford 1:42.82  113 47.19
15.Thomas SKUES11Dover Life 1:45.67  104 44.07
16.Maxwell HASLAM10Sevenoaks 1:46.66  101 48.83
17.Toby BURKE10Dartford 1:47.04  100 49.31
18.Krish IDNANI11Beckenham 1:47.49  99 46.09
19.Haidn HOPKINS11Sheerness 1:53.55  84 51.18
20.Harri-James ISAACS11Tonbridge 1:56.04  79 54.10
 Alexander BROWN11Gwich Royals DQ SA 2L     

Disqualification Codes

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Max JAMESON18Thanet Swim 58.93  604 28.11
2.Alexander BOYD17Thanet Swim 59.45  588 27.63
3.Chris CHENG21Sevenoaks 59.67  582 27.93
4.Felix HASLAM18Bromley 1:00.25  565 28.29
5.Jacob WEST21Gravesend 1:00.32  563 27.85
6.Thomas WILLETTS19Maidstone 1:00.93  546 27.99
7.Nathaniel RODRIGUES16Sevenoaks 1:01.40  534 29.73
8.Andre STRYDOM16RTW Monson 1:01.42  533 28.89
9.Joseph DOBB18Bromley 1:01.44  533 28.40
10.Mateusz SZOPINSKI17Saxon Crown 1:01.53  530 28.63
11.Billy MINCHELLA17Beckenham 1:01.70  526 28.11
12.Matthew ROGERS18Bromley 1:01.80  523 28.63
13.Louis HAYES14Sevenoaks 1:02.05  517 28.18
14.Christopher LEE17Sevenoaks 1:02.34  510 29.15
15.Timothy LEBERL16Beckenham 1:02.74  500 29.16
16.Ellis STANHOPE16Sevenoaks 1:02.81  499 29.15
17.Levi ATWELL18Ashford Town 1:03.05  493 28.53
18.Michael FOSTER19Saxon Crown 1:03.13  491 29.82
19.Benjamin MONAHAN16Black Lion 1:03.31  487 29.80
20.Benjamin TRITTON18Maidstone 1:03.53  482 29.42
21.Benjamin STROVER18Orpington OJ 1:03.64  479 28.92
22.Kieran DALE16Thanet Swim 1:03.69  478 29.82
23.James CASTLE19Black Lion 1:03.77  476 29.88
24.Kody BRADBURY15RTW Monson 1:04.26  466 30.30
25.Luke FOWLE15Thanet Swim 1:04.31  464 30.09
26.George TYLER17Sevenoaks 1:04.40  462 30.57
27.Joshua BUNGAY18Shepway SC 1:04.43  462 29.07
28.Luca MCAVOY14Thanet Swim 1:04.62  458 29.96
29.Charley LANGFORD15Thanet Swim 1:04.83  453 29.33
30.Aiden MCMILLAN15Sevenoaks 1:04.90  452 30.75
31.Alfie HERRINGTON17Dover Life 1:05.22  445 30.18
32.Oliver TRITTON16Maidstone 1:05.23  445 29.14
33.Henry PEARCE15Co Cant'bury 1:05.48  440 29.58
34.Benjamin BELLO-MENDOZA16Bromley 1:05.91  431 29.60
35.Chidubem ABAZIE15Saxon Crown 1:06.12  427 30.39
36.Tommy LEWIS19Saxon Crown 1:06.16  426 30.56
37.James ANGELL16Dartford 1:06.45  421 30.42
38.Joshua SOLLY14Bexley 1:06.46  421 30.73
39.Brandon HARRIS15Beachfield 1:06.55  419 30.29
40.Ilia ZYP14Gwich Royals 1:06.63  418 31.80
41.Oscar WILSON15Sevenoaks 1:06.67  417 30.79
41.James DICK16Maidstone 1:06.67  417 30.42
43.Toby DRAY16RTW Monson 1:06.87  413 30.24
44.Robert WINCH17Sheerness 1:06.99  411 30.50
45.Benjamin STREBEL14Sevenoaks 1:07.21  407 29.68
46.Nathan WILLIAMS15Faversham 1:07.29  405 31.04
47.Jacob GASKELL16Bromley 1:07.62  399 31.00
48.Adam MILES16Herne Bay 1:07.67  399 30.07
49.Dexter LAM16Black Lion 1:08.25  388 31.33
50.Euan TERRY14Sevenoaks 1:08.31  387 31.42
51.Nathan RANDALL16Edenbridge 1:08.67  381 31.55
52.Pravin MAHENDRAKUMAR15Bromley 1:08.69  381 30.73
53.Callum BARONTI15Orpington OJ 1:08.71  381 31.19
54.Samuel FIDOCK16Dover Life 1:08.75  380 31.63
55.Edward WALLACE16Sevenoaks 1:09.02  376 31.10
56.Archie HAWKINS13Thanet Swim 1:09.22  372 31.63
57.Edward SELLAR14Bromley 1:09.31  371 31.59
58.Edison HAMMOND15Sevenoaks 1:09.33  371 31.59
59.Marcus MCSPADDEN15Beckenham 1:09.42  369 30.97
60.Tristan CALVO15Shepway SC 1:09.45  369 30.31
61.Benjamin LUXFORD16White Oak 1:09.46  368 31.68
62.Harry ROUT15Black Lion 1:09.60  366 33.10
63.Maximus PARPWORTH14Thanet Swim 1:09.78  363 32.29
64.Oliver COOTE15Sevenoaks 1:09.80  363 31.83
65.Liam PEARSHOUSE15Thanet Swim 1:09.86  362 32.73
66.Harry SINCLAIR14RTW Monson 1:09.97  360 33.13
67.Edward PAULING14Beckenham 1:10.03  360 32.68
68.Freddy CUNNINGHAM15RTW Monson 1:10.07  359 33.51
69.George WISE15Dartford 1:10.29  356 33.05
70.Pharell NIMOH14Saxon Crown 1:10.33  355 32.22
71.Connor PARKER16Erith & Dist 1:10.56  351 31.90
72.Joseph PARKER15Edenbridge 1:10.80  348 33.13
73.Ethan SPAIN15Black Lion 1:10.99  345 31.95
74.Adam FROST14Shepway SC 1:11.02  345 32.78
74.Harry COLLINS15Bexley 1:11.02  345 31.06
76.Jacob HUDSON14Sevenoaks 1:11.18  342 32.89
77.Edward DILL-RUSSELL14Dover Life 1:11.41  339 34.72
78.Pablo SEEMA ROCA15Beckenham 1:11.45  339 31.70
79.Robert ALLEN15Sevenoaks 1:11.62  336 32.98
80.James CLEAVER13Bromley 1:11.63  336 35.73
81.Emmett HOLDSWORTH14Herne Bay 1:11.78  334 32.01
82.Peter RAMSAY16Black Lion 1:11.84  333 30.66
83.Joshua MONAGHAN-COOMBS20Saxon Crown91:11.92  332 33.46
84.Callum WOOLFENDEN13Beckenham 1:11.95  331 34.13
85.Finlay SMITH15Maidstone 1:12.32  326 33.52
86.Nathan CHAPMAN14Gwich Royals 1:12.64  322 34.09
87.David ALLEN13Black Lion 1:12.65  322 32.92
88.Torsten MANGAT15Sevenoaks 1:12.68  322 32.67
89.Alexander CORVER12Bromley 1:12.74  321 34.18
90.James SPROSTON13Erith & Dist 1:12.93  318 32.65
91.Toby COOK14Thanet Swim 1:13.23  314 33.33
92.Jaedon LYNCH13Sevenoaks 1:13.27  314 33.36
93.Philip GRAMMATIKOPOULO13Beckenham 1:13.52  311 34.42
94.Daniel BRIGHTON16Bexley 1:13.65  309 33.38
95.Liam HAMP12Thanet Swim 1:13.68  309 35.76
96.Joss HAMER15RTW Monson 1:14.28  301 34.65
97.Max BEHRENS14Ashford Town 1:15.14  291 33.21
98.Samuel LANDER12Bromley 1:15.16  291 34.61
99.Caiden HIBBERT13Sevenoaks 1:15.21  290 34.91
100.George CLARKE15Maidstone 1:15.23  290 35.13
101.Albert BRANCH13Black Lion 1:15.41  288 33.73
102.Rory GHATAURAY14Erith & Dist 1:15.44  288 33.43
103.Andrew GORE13Larkfield 1:15.94  282 37.45
104.William REEVES13Thanet Swim 1:16.15  280 33.94
105.Luke ELLIS12Beckenham 1:16.92  271 35.72
106.Nikita MITROFANENKO13Black Lion 1:17.26  268 35.40
107.Ben LANGDOWN14Orpington OJ 1:17.29  267 34.29
108.Luke REID13Maidstone 1:17.70  263 34.90
109.Scott STRANGE13Ashford Town 1:17.71  263 35.90
110.Sebastian PICKERING13Bromley 1:17.73  263 33.65
111.David LANGLEY13Beckenham 1:17.99  260 35.30
112.Laurence WILSON12Beckenham 1:18.59  254 35.18
113.Tom HAWKINS11Bexley 1:19.06  250 36.57
114.Oliver POPE13Thanet Swim 1:19.40  247 37.38
115.Billy BIRCHMORE22Orpington OJ141:19.56  245 37.78
116.Thomas PEARCE12Co Cant'bury 1:19.93  242 34.21
117.Joseph BOX12Sevenoaks 1:20.58  236 36.01
118.Thomas LONG11Gravesend 1:20.62  235 37.75
119.Finn REARDON13Maidstone 1:20.97  232 37.75
120.Nahum FISHER12Black Lion 1:21.06  232 35.54
121.Noah OLADELE-AJOSE12Saxon Crown 1:21.07  232 37.31
122.Marley BARHAM12Thanet Swim 1:21.15  231 36.81
123.Macaulay JOHNSTON12Sevenoaks 1:21.51  228 37.59
124.Teddy LEWIS12Saxon Crown 1:21.59  227 38.56
125.Lucas FRIDAY12Beckenham 1:22.24  222 36.68
126.Christian PAULING12Beckenham 1:22.32  221 37.33
127.Alexander HILLIER-TAYL11Beckenham 1:22.44  220 36.73
128.Adam DELVES13RTW Monson 1:22.55  219 38.38
129.Finley HICKMOTT12Thanet Swim 1:22.82  217 38.52
130.Max COOPER12Sevenoaks 1:23.00  216 37.80
131.Kevin CAO11Bexley 1:23.38  213 37.25
132.William JARRETT12Sevenoaks 1:23.56  211 36.97
133.Josh WOOD12Sevenoaks 1:24.62  204 39.83
134.Alexander DACK11Dover Life 1:24.88  202 40.11
135.Matthew MARSH12Gwich Royals 1:25.01  201 40.43
136.Charles STANLEY12Maidstone 1:25.12  200 35.52
137.Zachary KIRKMAN12Saxon Crown 1:25.41  198 38.94
138.Luke CLEAVER11Bromley 1:25.83  195 39.76
139.Finley COURTIER13Larkfield 1:27.17  186 40.33
140.Oliver DENNIS11Sevenoaks 1:27.32  185 37.63
140.Joshua PRENDERGAST12Tonbridge 1:27.32  185 37.86
142.Dominic TRAUBE13Larkfield 1:27.42  185 40.77
143.Jack EAGLE12White Oak 1:28.05  181 42.67
144.Oliver WARNER11Beckenham 1:28.49  178 40.50
145.Zachariah BULL11Shepway SC 1:29.46  172 43.41
146.Kieran ELVY12Black Lion 1:29.58  172 40.42
147.Rico NEWMAN-MORGAN13Shepway SC 1:30.69  165 40.16
148.James PAGE12Herne Bay 1:31.22  162 43.54
149.August MOOS12Shepway SC 1:32.16  157 42.74
150.Oliver HAYCOCKS11Bromley 1:33.80  149 43.41
151.William FITZPATRICK13Beachfield 1:34.81  145 42.07
152.Ismail ELWAKEEL11Gwich Royals 1:36.62  137 43.80
153.Roberto DELL'ACCIO11Bromley 1:40.73  120 46.18
154.Thomas JOHNSTON11Sevenoaks 1:42.06  116 45.88
155.Jack WISE11Dartford 1:42.82  113 47.19
156.Thomas SKUES11Dover Life 1:45.67  104 44.07
157.Maxwell HASLAM10Sevenoaks 1:46.66  101 48.83
158.Toby BURKE10Dartford 1:47.04  100 49.31
159.Krish IDNANI11Beckenham 1:47.49  99 46.09
160.Haidn HOPKINS11Sheerness 1:53.55  84 51.18
161.Harri-James ISAACS11Tonbridge 1:56.04  79 54.10
 Zachary RAYMOND14Sevenoaks DNC     
 Alexander BROWN11Gwich Royals DQ SA 2L     
 William ELLAWAY16Maidstone DQ SL 2L     

Disqualification Codes

Combined Result - Multi-Disability by British Disability Points

PlaceNameAaDClubCatTime  BDPoints 50
1.Joshua MONAGHAN-COOMBS20Saxon Crown91:11.92  549 33.46
2.Billy BIRCHMORE22Orpington OJ141:19.56  367 37.78

Disqualification Codes

UP