Mens Open 100m IM - Heats (Declared Winners)

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCat.Time FINA Pt 
1.Oliver COE17Petts Wood 1:01.31 567 
2.Xander ALARI-WILLIAMS19Sevenoaks 1:01.37 565 
3.Patrick HAM16Sevenoaks 1:02.29 541 
4.Kyriacos PAPA-ADAMS15Thanet Swim 1:02.56 534 
5.Rohan GILES19Saxon Crown 1:02.89 525 
6.Benedict KELLEHER16Bromley 1:03.24 517 
7.Henry KNIGHT16Beckenham 1:03.43 512 
8.David HOPKINS17Black Lion 1:05.10 474 
9.Evan WATERS15Dover Life 1:05.26 470 
10.Jake DAVIES16Co Cant'bury 1:05.32 469 
11.James BARTLETT18Saxon Crown 1:05.69 461 
12.George EVANS16Greenwich 1:06.09 453 
13.Angus WYATT18Sevenoaks 1:06.45 445 
14.Sam HARVEY17Orpington OJ 1:06.69 440 
15.Ben WALKER16Hythe 1:06.72 440 
16.Casey HARTE15Thanet Swim 1:06.83 438 
17.Toby SPARKES16Larkfield 1:06.84 437 
18.Jack DICKERSON16Orpington OJ 1:06.87 437 
19.Alexander PICKSLEY17Greenwich 1:07.07 433 
20.Nick ROWE23Larkfield 1:07.08 433 
21.Conor MORTIMER16Bexley 1:07.16 431 
22.Tariq HAMZA16Sevenoaks 1:07.19 431 
23.James KENNEDY16Maidstone 1:08.57 405 
24.Louis PHILLIPS15Beckenham 1:10.06 380 
25.Josh MONAGHAN-COOMBES14Greenwich91:38.63 136 

16 Yrs/Under Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCat.Time FINA Pt 
1.Patrick HAM16Sevenoaks 1:02.29 541 
2.Kyriacos PAPA-ADAMS15Thanet Swim 1:02.56 534 
3.Benedict KELLEHER16Bromley 1:03.24 517 
4.Henry KNIGHT16Beckenham 1:03.43 512 
5.Evan WATERS15Dover Life 1:05.26 470 
6.Jake DAVIES16Co Cant'bury 1:05.32 469 
7.George EVANS16Greenwich 1:06.09 453 
8.Ben WALKER16Hythe 1:06.72 440 
9.Casey HARTE15Thanet Swim 1:06.83 438 
10.Toby SPARKES16Larkfield 1:06.84 437 
11.Jack DICKERSON16Orpington OJ 1:06.87 437 
12.Conor MORTIMER16Bexley 1:07.16 431 
13.Tariq HAMZA16Sevenoaks 1:07.19 431 
14.James KENNEDY16Maidstone 1:08.57 405 
15.Louis PHILLIPS15Beckenham 1:10.06 380 
16.Josh MONAGHAN-COOMBES14Greenwich91:38.63 136 

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCat.Time FINA Pt 
1.Oliver COE17Petts Wood 1:01.31 567 
2.Xander ALARI-WILLIAMS19Sevenoaks 1:01.37 565 
3.Patrick HAM16Sevenoaks 1:02.29 541 
4.Kyriacos PAPA-ADAMS15Thanet Swim 1:02.56 534 
5.Rohan GILES19Saxon Crown 1:02.89 525 
6.Benedict KELLEHER16Bromley 1:03.24 517 
7.Henry KNIGHT16Beckenham 1:03.43 512 
8.David HOPKINS17Black Lion 1:05.10 474 
9.Evan WATERS15Dover Life 1:05.26 470 
10.Jake DAVIES16Co Cant'bury 1:05.32 469 
11.James BARTLETT18Saxon Crown 1:05.69 461 
12.George EVANS16Greenwich 1:06.09 453 
13.Angus WYATT18Sevenoaks 1:06.45 445 
14.Sam HARVEY17Orpington OJ 1:06.69 440 
15.Ben WALKER16Hythe 1:06.72 440 
16.Casey HARTE15Thanet Swim 1:06.83 438 
17.Toby SPARKES16Larkfield 1:06.84 437 
18.Jack DICKERSON16Orpington OJ 1:06.87 437 
19.Alexander PICKSLEY17Greenwich 1:07.07 433 
20.Nick ROWE23Larkfield 1:07.08 433 
21.Conor MORTIMER16Bexley 1:07.16 431 
22.Tariq HAMZA16Sevenoaks 1:07.19 431 
23.James KENNEDY16Maidstone 1:08.57 405 
24.Louis PHILLIPS15Beckenham 1:10.06 380 
25.Josh MONAGHAN-COOMBES14Greenwich91:38.63 136 

Combined Result - Multi-Disability by British Disability Points

PlaceNameAaDClubCat.Time BDPoints 
1.Josh MONAGHAN-COOMBES14Greenwich91:38.63 215 

UP