Kent County Championships, Saturday 23 February 2002

Session 2 at Black Lion                        Start 6pm

 

 

 

EVENT 20 MENS OPEN/JNR 100m FREESTYLE

 

EQT:  Junior-59.00   Open-57.00

EBP:  Junior-56.15 Matthew Perkins OOJS 2000

            Open-53.17 Jonathan Bone RTWS 2001

 

OPEN AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Tom Harnett

(82)

BEKS

54.33

701*

2.

David Bennett

(81)

BEKS

54.56

694*

3.

Craig Simmons

(85)

DLCS

54.71

688*

4.

Matthew Perkins

(84)

OOJS

54.81

685*

5.

Darren Chappell

(84)

BEXS

54.98

679*

6.

Lewis Owens

(87)

CANS

55.09

676*

7.

Paul Hancock

(79)

HYTS

55.26

670*

8.

Tom Allen

(84)

GRMS

55.63

658*

9.

Robert Spurr

(81)

BEKS

55.93

649*

10.

David Thomson

(83)

BEKS

56.06

644*

11.

Matthew Spurr

(81)

BEKS

56.35

635*

12.

Matt Doyle

(83)

DSDS

56.53

630*

13.

David Giles

(85)

RTWS

56.99

616*

13.

Michael Morrison

(82)

GRMS

56.99

616*

****** Event qualifying/standard time 00:57.00 ******

15.

Andrew Just

(83)

CANS

57.30

606*

16.

Adam Memmott

(82)

CORS

57.72

594*

17.

Christopher Scott

(86)

BEXS

58.07

584*

18.

Richard Coley

(87)

CANS

58.20

580*

19.

James Spicer

(85)

DSDS

58.61

569*

20.

Stuart Robinson

(88)

BEKS

58.85

600

21.

Mark Simmons

(86)

DLCS

58.88

561*

Swims with * appended to points score have not been age corrected

 

 

16 YEARS/UNDER AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Lewis Owens

(87)

CANS

55.09

676* EBP

2.

Christopher Scott

(86)

BEXS

58.07

584*

3.

Richard Coley

(87)

CANS

58.20

580*

4.

Stuart Robinson

(88)

BEKS

58.85

600

5.

Mark Simmons

(86)

DLCS

58.88

561*

Swims with * appended to points score have not been age corrected

 

 

EVENT 29 FINAL OF EVENT 20 MENS OPEN/JNR 100m Freestyle

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

David Bennett

(81)

BEKS

52.59

764* EBP

2.

Matthew Perkins

(84)

OOJS

52.74

758*

3.

Craig Simmons

(85)

DLCS

53.77

721*

4.

Tom Harnett

(82)

BEKS

54.09

710*

5.

Lewis Owens

(87)

CANS

55.00

679*

6.

Darren Chappell

(84)

BEXS

55.77

654*

Swims with * appended to points score have not been age corrected

 

 

 

 

 

EVENT 21 GIRLS 10-13yrs 50m BACKSTROKE HDW

 

EQT:  10yrs-45.00  11yrs-41.50  12yrs-39.30  13yrs-37.80

EBP:  10yrs-38.42 Ellen Gandy BEKS 2001

11yrs-36.25 Daisy Martin BLAS 2001

12yrs-34.86 Mia Clements DSDS 2001

13yrs-34.08 Kerry Pinington RTWS 2001

 

 

10 YEARS AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Nadina Cameron

(92)

SAXS

38.54

421

2.

Helen Robinson

(92)

HNBS

39.51

388

3.

Holly Campbell

(92)

HYTS

40.09

370

4.

Gina Deave

(92)

BRYS

42.23

309

5.

Rachael Seaman

(92)

CANS

42.76

295

6.

Abigail Cox

(92)

DLCS

42.85

293

7.

Paige Dummer

(92)

BEXS

43.24

284

8.

Helen Barker

(92)

LARS

43.35

281

9.

Aurelie Giffen

(92)

CANS

43.45

278

****** Event qualifying/standard time 00:45.00 ******

10.

Amber Partridge

(92)

BEKS

45.95

226

11.

Emma Vinson

(92)

MARS

47.77

194

 

Kimberley Smith

(92)

BEXS

DIS FI

 

Ivana Hutton

(92)

BEKS

DIS T  1L

.

 

 

11 YEARS AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Ellen Gandy

(91)

BEKS

36.74

506

2.

Lucy Shilling

(91)

CANS

38.19

449

3.

Jenny Cusselle

(91)

BEXS

38.28

445

4.

Beth Hawkins

(91)

BLAS

38.42

440

5.

Lucinda Steer

(91)

BEKS

38.64

432

6.

Bryonnie Newing

(91)

BEKS

38.77

427

7.

Lauren Wraight

(91)

DLCS

39.18

412

8.

Gemma Leggett

(91)

OOJS

40.14

380

9.

Georgina Cooper

(91)

ASHS

40.31

375

10.

Natasha Hickey

(91)

LARS

40.77

361

11.

Caroline Crayford

(91)

HNBS

40.80

361

12.

Liesje Van Der Velde

(91)

RTWS

40.87

358

****** Event qualifying/standard time 00:41.50 ******

13.

Louise Kelly

(91)

BEKS

41.60

336

14.

P Peckham-Cooper

(91)

RTWS

41.63

336

15.

Laura Porritt

(91)

ERIS

41.94

327

16.

Emma Schofield

(91)

BEKS

43.51

287

 

Katie Dobberson

(91)

ERIS

DIS T   1L.

 

 

12 YEARS AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Daisy Martin

(90)

BLAS

34.48

639 EBP

2.

Amy Ralfe

(90)

CANS

34.81

622

3.

Chloe Ross

(90)

BEXS

36.24

551

4.

Devika Wood

(90)

OOJS

36.76

528

5.

Rhianne Anderson

(90)

CANS

37.03

516

6.

Kelsey McCue

(90)

BEXS

37.38

501

7.

Laura Basford

(90)

DLCS

37.46

497

8.

Katy Little

(90)

THVS

37.73

487

9.

Rachel Keohane

(90)

BLAS

37.97

477

10.

Jeni Jackson

(90)

BEKS

38.13

471

11.

Clair Robinson

(90)

HNBS

38.55

455

12.

Alice Rendall

(90)

RTWS

38.58

454

13.

Felicity Gilmore

(90)

BRYS

38.79

446

14.

Emily Ruffle

(90)

CANS

39.30

426

****** Event qualifying/standard time 00:39.30 ******

15.

Victoria MacPherson

(90)

BEKS

39.46

421

16.

Sinead Brand

(90)

BEXS

39.48

420

17.

Fay Donovan

(90)

BEKS

39.62

416

18.

Siusi Power

(90)

CANS

39.64

414

 

 

 

     13 YEARS AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Adele Howard

(89)

BEXS

34.11

660

2.

Nathalie Cameron

(89)

SAXS

34.23

653

3.

Lisa Bryant

(89)

MAIS

34.29

649

4.

Cassie Donovan

(89)

BEKS

34.40

644

5.

Rachael Gatford

(89)

BEKS

35.46

588

6.

Georgina Campbell

(89)

BRYS

35.61

582

7.

Emma Stanley

(89)

ASHS

35.76

575

8.

Charlotte Whitlock

(89)

DSDS

35.79

572

9.

Samantha Howard

(89)

BEKS

36.01

562

10.

Mia Clements

(89)

DSDS

36.24

552

11.

Jannette Evans

(89)

GRMS

36.38

545

12.

Megan Veale

(89)

SAXS

36.90

522

13.

Emma Rukin

(89)

RTWS

37.37

502

14.

Laura Everest

(89)

RTWS

37.53

495

****** Event qualifying/standard time 00:37.80 ******

15.

Suzanne Haden

(89)

BLAS

37.88

480

16.

Amy Andrew

(89)

LARS

39.07

435

17.

Lisa Hepper

(89)

LARS

41.42

357

 

 

 

 

EVENT 22 LADIES OPEN/JNR 200m BUTTERFLY HDW

 

EQT:  Junior-2.45.00  Open-2.40.00

EBP:  Junior-2.21.84 Freda Ross BEXS 1982

Open-2.13.35 Freda Ross BEXS 1983

 

 

16 YEARS/UNDER AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Jade Barclay

(89)

BEXS

2:26.17

815

2.

Katie Bowman

(86)

OOJS

2:26.61

687*

3.

Emily Brown

(86)

OOJS

2:35.57

583*

Swims with * appended to points score have not been age corrected

 

 

OPEN AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Katie Whitnall

(85)

DLCS

2:24.18

718*

2.

Jade Barclay

(89)

BEXS

2:26.17

815

3.

Katie Bowman

(86)

OOJS

2:26.61

687*

4.

Joanne Scott

(83)

DSDS

2:32.64

616*

5.

Claire Sweeney

(69)

GRMS

2:34.43

596*

6.

Kaira Redman

(84)

DLCS

2:34.93

590*

7.

Emily Brown

(86)

OOJS

2:35.57

583*

8.

Faye Gardiner

(85)

HNBS

2:39.08

547*

****** Event qualifying/standard time 02:40.00 ******

9.

Katherine Smith

(85)

CANS

2:44.91

492*

Swims with * appended to points score have not been age corrected

 

 

 

 

EVENT 23 BOYS 15-18yrs 100m BREASTSTROKE

 

EQT:  15yrs-1.24.00  16yrs-1.20.00  17/18yrs-1.20.00

EBP:  15yrs-1.09.24 Antony Hine BEKS 1994

16yrs-1.06.52 Antony Hine BEKS 1995

17/18yrs-1.07.78 Lee Murphy EMSS

 

 

 

15 YEARS AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Kieron Fenn

(87)

RTWS

1:16.19

506*

2.

Kareem Dayes

(87)

SAXS

1:16.36

503*

3.

Owen Woodland

(87)

BEXS

1:17.08

489*

4.

Darren Rye

(87)

DSDS

1:17.52

480*

5.

Christopher Smith

(87)

CANS

1:18.04

471*

6.

Benjamin Topping

(87)

RTWS

1:19.20

450*

7.

Christopher Boobier

(87)

MAIS

1:19.84

439*

8.

Lewis Owens

(87)

CANS

1:20.20

433*

9.

Stephen Brown

(87)

HNBS

1:21.86

405*

10.

Richard Jackson

(87)

CORS

1:22.45

396*

11.

Ian Dorsett

(87)

ASHS

1:22.87

390*

12.

Stephen Buss

(87)

OOJS

1:22.95

388*

13.

Tom Caswell

(87)

MAIS

1:22.98

388*

****** Event qualifying/standard time 01:24.00 ******

14.

Russell Mumford

(87)

RTWS

1:24.71

362*

Swims with * appended to points score have not been age corrected

 

 

 

EVENT 34 FINAL OF EVENT 23 BOYS 15 YEARS 100m.BREASTSTROKE

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Kareem Dayes

(87)

SAXS

1:13.45

563*

2.

Darren Rye

(87)

DSDS

1:15.05

529*

3.

Owen Woodland

(87)

BEXS

1:16.21

506*

4.

Kieron Fenn

(87)

RTWS

1:16.87

493*

5.

Christopher Smith

(87)

CANS

1:17.99

472*

6.

Benjamin Topping

(87)

RTWS

1:19.83

439*

Swims with * appended to points score have not been age corrected

 

 

 

16 YEARS AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Joshua McEvoy

(86)

BEKS

1:10.16

641*

2.

Alfred Siu

(86)

CANS

1:14.07

550*

3.

Daniel Hadden

(86)

MARS

1:16.99

491*

4.

Richard James

(86)

BEXS

1:17.35

484*

5.

Matthew Tapster

(86)

MARS

1:19.08

452*

6.

Daniel Wood

(86)

GRMS

1:19.43

446*

****** Event qualifying/standard time 01:20.00 ******

7.

Darren Menezes

(86)

OOJS

1:20.73

424*

8.

Nicholas Mewse

(86)

GRMS

1:21.23

415*

Swims with * appended to points score have not been age corrected

 

 

 

EVENT 35 FINAL OF EVENT 23 BOYS 16 YEARS 100m.BREASTSTROKE

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Joshua McEvoy

(86)

BEKS

1:09.12

668*

2.

Alfred Siu

(86)

CANS

1:12.97

574*

3.

Daniel Hadden

(86)

MARS

1:16.15

507*

4.

Richard James

(86)

BEXS

1:16.59

498*

5.

Matthew Tapster

(86)

MARS

1:19.69

441*

Swims with * appended to points score have not been age corrected

 

 

 

     17/18 YEARS AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Adam Knight

(84)

DLCS

1:09.90

648*

2.

Andrew Chalmers

(85)

DSDS

1:10.35

636*

3.

Alex Siu

(85)

CANS

1:10.88

623*

4.

Mark White

(84)

CORS

1:11.21

615*

5.

Stephen Kihara

(85)

ERIS

1:13.60

560*

6.

Andrew Cusselle

(85)

BEXS

1:13.75

557*

7.

Daniel Middleton

(84)

DSDS

1:15.00

530*

8.

Kyle Price

(85)

BEKS

1:16.68

497*

9.

Chris Clark

(85)

OOJS

1:17.06

489*

10.

Rory Jenner

(84)

ERIS

1:17.19

487*

11.

Sam Humphrey

(85)

MAIS

1:17.81

475*

Swims with * appended to points score have not been age corrected

 

 

 

EVENT 36 FINAL OF EVENT 23 BOYS 17/18 YEARS 100m.BREASTSTROKE

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Andrew Chalmers

(85)

DSDS

1:09.39

661*

2.

Adam Knight

(84)

DLCS

1:09.73

652*

3.

Mark White

(84)

CORS

1:09.99

645*

4.

Alex Siu

(85)

CANS

1:10.25

639*

5.

Stephen Kihara

(85)

ERIS

1:12.13

593*

6.

Andrew Cusselle

(85)

BEXS

1:13.26

568*

Swims with * appended to points score have not been age corrected

 

 

 

 

EVENT 24 GIRLS 11-13yrs 400m FREESTYLE HDW

 

EQT:           11yrs-5.45.00  12yrs-5.30.00  13yrs-5.15.00

EBP:            11yrs-5.05.95 Rhianne Anderson CANS 2001

        12yrs-4.57.76 Clare Stevens RTWS 1996

        13yrs-4.37.27 Katie Whitnall DLCS 1998

 

 

11 YEARS AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Ellen Gandy

(91)

BEKS

5:08.95

533

****** Event qualifying/standard time 05:45.00 ******

2.

Emma Schofield

(91)

BEKS

5:50.28

360

 

 

 

12 YEARS AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Rhianne Anderson

(90)

CANS

4:51.29

630 EBP

2.

Clair Robinson

(90)

HNBS

5:01.28

573

3.

Daisy Martin

(90)

BLAS

5:03.95

559

4.

Kelsey McCue

(90)

BEXS

5:07.89

538

5.

Natalie Sheppard

(90)

HNBS

5:17.14

493

6.

Devika Wood

(90)

OOJS

5:17.33

492

7.

Jade Hare

(90)

BEKS

5:20.05

479

 

 

 

13 YEARS AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Jade Barclay

(89)

BEXS

4:39.74

703

2.

Hazel Colbourne

(89)

OOJS

4:48.74

645

3.

Rachael Gatford

(89)

BEKS

4:58.61

588

4.

Sarah Welburn

(89)

THVS

4:59.74

581

5.

Cassie Donovan

(89)

BEKS

5:00.39

578

6.

Natalie Wilson

(89)

DSDS

5:00.64

576

7.

Laura Everest

(89)

RTWS

5:06.53

545

8.

Megan Veale

(89)

SAXS

5:07.06

542

 

 

 

 

EVENT 25 GIRLS 14-18yrs 50m BUTTERFLY

 

EQT: 14yrs-36.00  15yrs-36.00  16yrs-35.00  17/18yrs-34.00

EBP: 14yrs-32.54 Emma Allington RTWS 2001

15yrs-31.37 Kirsty Sykes HNBS 2001

16yrs-32.05 Pippa Clark BLAS 2001

17/18yrs-31.89 Joanne Scott BEXS 2001

 

 

 

14 YEARS AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Carissa MacGregor

(88)

BLAS

32.73

553*

2.

Natasha Clark

(88)

CANS

32.89

545*

3.

Victoria Bates

(88)

DLCS

33.42

520*

4.

Kerry Pinington

(88)

RTWS

33.51

516*

5.

Alexandra Kidd

(88)

OOJS

34.04

492*

6.

Natasha Raggett

(88)

BEKS

34.13

489*

7.

Jade Eagland

(88)

DSDS

34.18

486*

8.

Tyne Price

(88)

BEKS

34.56

470*

9.

Holly Trenouth

(88)

BRYS

34.89

457*

10.

Jacqueline Mallinson

(88)

ASHS

35.13

447*

11.

Sarah Henry

(88)

GRMS

35.31

440*

12.

Natalie Shilling

(88)

CANS

35.41

436*

****** Event qualifying/standard time 00:36.00 ******

13.

Georgia King

(88)

BEXS

36.26

405*

14.

Michaela Williams

(88)

HNBS

36.28

404*

 

Jemma Slade

(88)

BLAS

DIS ST

 

Swims with * appended to points score have not been age corrected

 

 

 

 

EVENT 30 FINAL OF EVENT 25 GIRLS 14 YEARS 50 Metres BUTTERFLY

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Natasha Clark

(88)

CANS

32.18

581* EBP

2.

Carissa MacGregor

(88)

BLAS

32.56

561*

3.

Kerry Pinington

(88)

RTWS

32.93

543*

4.

Victoria Bates

(88)

DLCS

32.96

542*

5.

Natasha Raggett

(88)

BEKS

33.52

516*

6.

Alexandra Kidd

(88)

OOJS

33.66

509*

Swims with * appended to points score have not been age corrected

 

 

 

 

15 YEARS AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Katie Reader

(87)

MARS

32.41

569*

2.

Holly Croft

(87)

DLCS

32.82

549*

3.

Emma Allington

(87)

RTWS

33.05

538*

4.

Ilona MacDonald

(87)

CANS

33.36

523*

5.

Rachel Heselden

(87)

BEXS

33.37

523*

6.

Kim Fuller

(87)

MAIS

33.57

513*

7.

Hayley Breathwick

(87)

MAIS

34.18

486*

8.

Alex Connell

(87)

DSDS

34.49

473*

9.

Amy Sawtell

(87)

LARS

34.63

467*

10.

Hayley Bacon

(87)

BEKS

35.49

433*

11.

Sarah Peters

(87)

OOJS

35.75

423*

****** Event qualifying/standard time 00:36.00 ******

12.

Alayna Shay

(87)

BEKS

36.10

410*

13.

Jennifer Haden

(87)

BLAS

36.45

398*

Swims with * appended to points score have not been age corrected

 

 

 

EVENT 31 FINAL OF EVENT 25 GIRLS 15 YEARS 50 Metres BUTTERFLY

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Emma Allington

(87)

RTWS

32.04

588*

2.

Katie Reader

(87)

MARS

32.13

583*

3.

Holly Croft

(87)

DLCS

32.82

549*

4.

Ilona MacDonald

(87)

CANS

33.29

526*

5.

Kim Fuller

(87)

MAIS

33.56

514*

6.

Rachel Heselden

(87)

BEXS

33.57

513*

Swims with * appended to points score have not been age corrected

 

 

 

 

16 YEARS AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Kirsty Sykes

(86)

HNBS

30.87

652* EBP

2.

Gemma Brunger

(86)

MARS

31.65

608*

3.

Sophie Moore

(86)

CANS

32.04

588*

4.

Emily Brown

(86)

OOJS

32.17

581*

5.

Stephanie Howard

(86)

CANS

32.21

579*

6.

Francesca Curry

(86)

RTWS

33.74

506*

7.

Melody Scott-Boatfield

(86)

ASHS

34.17

487*

8.

Shelley Carver

(86)

ERIS

34.81

460*

Swims with * appended to points score have not been age corrected

 

 

 

EVENT 32 FINAL OF EVENT 25 GIRLS 16 YEARS 50 Metres BUTTERFLY

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Gemma Brunger

(86)

MARS

30.91

650*

2.

Kirsty Sykes

(86)

HNBS

31.04

642*

3.

Sophie Moore

(86)

CANS

31.22

632*

4.

Emily Brown

(86)

OOJS

31.61

611*

5.

Stephanie Howard

(86)

CANS

31.67

607*

6.

Francesca Curry

(86)

RTWS

33.58

513*

Swims with * appended to points score have not been age corrected

 

 

17/18 YEARS AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Clare Stevens

(84)

RTWS

30.23

690*EBP

2.

Marie Heselden

(85)

OOJS

31.72

605*

2.

Katie Whitnall

(85)

DLCS

31.72

605*

4.

Helen Chan

(85)

OOJS

31.83

599*

5.

Leigh Bryant

(85)

MAIS

32.20

580*

6.

Pippa Clarke

(85)

BLAS

32.23

578*

7.

Tabitha Martin

(85)

BLAS

32.39

570*

8.

Leanne Hunt

(84)

RTWS

32.72

553*

9.

Nicola Brand

(85)

BEXS

32.81

549*

10.

Lynsey Dovey

(85)

BEKS

32.84

548*

11.

Samantha MacPherson

(85)

BEKS

33.24

529*

12.

Catherine Bolsover

(85)

RTWS

33.33

524*

13.

Katherine Smith

(85)

CANS

33.41

521*

14.

Louisa Bennett

(84)

HNBS

33.76

505*

****** Event qualifying/standard time 00:34.00 ******

15.

Sarah Bedford

(85)

BEKS

34.29

482*

16.

Sarah Gifford

(84)

CORS

34.65

467*

17.

Anita Oliver

(85)

OOJS

34.79

461*

Swims with * appended to points score have not been age corrected

 

 

 

OPEN AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Clare Stevens

(84)

RTWS

29.73

721*EBP

2.

Helen Chan

(85)

OOJS

31.38

623*

3.

Marie Heselden

(85)

OOJS

31.79

601*

4.

Katie Whitnall

(85)

DLCS

31.85

598*

5.

Pippa Clarke

(85)

BLAS

32.19

580*

6.

Leigh Bryant

(85)

MAIS

32.43

568*

Swims with * appended to points score have not been age corrected

 

 

 

 

EVENT 26 MENS OPEN/JNR 200m BREASTSTROKE HDW

 

EQT:  Junior-2.45.00  Open-2.40.00

EBP:  Junior-2.26.35 Antony Hine BEKS 1994

Open-2.15.15 Murray Buswell BEKS 1987

 

 

16 YEARS/UNDER AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Joshua McEvoy

(86)

BEKS

2:28.60

684*

2.

Matthew Shead

(89)

BEXS

2:36.84

653

Swims with * appended to points score have not been age corrected

 

 

 

OPEN AGE GROUP

Place

Name

YoB

Club

Time

BAG Pt

1.

Joshua McEvoy

(86)

BEKS

2:28.60

684*

2.

Kevin Arundell

(78)

GRMS

2:30.44

662*

3.

Matt Doyle

(83)

DSDS

2:36.44