Mens MC 100m Breaststroke - Heats

16 Yrs/Over Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Sebastian STEWART17Sevenoaks 1:06.48  661 31.24
2.Matthew ROGERS17Bromley 1:07.88  621 31.18
3.Alexander IRELAND17Bromley 1:08.41  606 32.35
4.Alexander BOYD16Thanet Swim 1:09.77  572 32.90
5.Edward MORIARTY21Thanet Swim 1:10.65  550 32.85
6.Jordan HONOUR19Thanet Swim 1:10.73  549 33.51
7.George TYLER16Sevenoaks 1:10.92  544 33.53
8.David WILSON18Sevenoaks 1:12.58  508 33.49
9.Richard CARR17Maidstone 1:13.08  497 34.18
10.Simon NEWTON18Maidstone 1:13.20  495 33.95
11.Alexander DIN19Bromley 1:13.43  490 32.90
12.Luke BROWN17Gwich Royals 1:14.09  477 33.37
13.James VICK18Erith & Dist 1:14.34  472 34.49
14.Thomas WILTON16Co Cant'bury 1:14.66  466 34.65
15.Lewis HAYES16Erith & Dist 1:15.12  458 33.98
16.James CASTLE18Black Lion 1:15.61  449 35.18
17.Levi ATWELL17Shepway SC 1:15.66  448 33.72
18.Oscar MACARTNEY18Thanet Swim 1:16.37  436 35.34
19.Tomas TRAUPYS17Erith & Dist 1:16.54  433 35.59
20.Ben WALKER22Shepway SC 1:17.65  415 34.88
21.Lee SHEPHERD16Dover Life 1:17.85  411 35.88
22.Benjamin TRITTON17Maidstone 1:18.03  408 35.26
23.Ethan BURROWS16Maidstone 1:18.10  407 35.68
24.Dylan MAYNE16Saxon Crown 1:18.16  406 36.59
25.Tommy LEWIS18Saxon Crown 1:18.37  403 35.99
26.Zack ROTHMAN16Thanet Swim 1:18.38  403 36.31
27.Michael JIAN17Saxon Crown 1:20.08  378 36.24
28.Cullum KRUGER16RTW Monson 1:20.34  374 36.79
29.Edward DICKINSON16Beachfield 1:22.46  346 38.20
30.Max REARDON16Maidstone 1:22.95  340 38.14
31.Thomas BLOMFIELD16Dover Life 1:23.27  336 37.86
32.Alexander MACKENZIE16Sheerness 1:23.32  335 38.91
33.Zachary COTTON16Larkfield 1:23.68  331 39.86
34.Ryan NAPPER16Saxon Crown 1:23.93  328 38.21
35.James BENN16Sevenoaks 1:24.38  323 37.50
36.Jamie CAREY16Maidstone 1:24.44  322 39.91
37.Michael ROSHIER16Tonbridge 1:25.05  315 39.84
38.Lewis OLDER16Thanet Swim 1:25.96  305 40.28
39.Jack RUSTRICK16Larkfield 1:26.74  297 39.91
40.Joshua MONAGHAN-COOMBS19Saxon Crown81:34.32  231 42.49
 Luca LOMBARDI18Dartford DNC     

15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Thomas LEMAN15RTW Monson 1:10.18  562 33.48
2.Timothy LEBERL15Beckenham 1:13.02  499 33.73
3.Kieran DALE15Thanet Swim 1:13.67  485 34.87
4.Tobi SIJUADE15Thanet Swim 1:14.01  479 34.08
5.Andrew ROWLAND15Beckenham 1:14.56  468 34.37
6.Finn BATES15Thanet Swim 1:15.37  453 35.42
7.Andre STRYDOM15RTW Monson 1:15.66  448 35.67
8.Dominic PERCY15Sevenoaks 1:15.89  444 35.26
9.Benjamin BELLO-MENDOZA15Bromley 1:17.10  423 35.29
10.Joseph HODGE15Ashford Town 1:18.18  406 36.39
11.Bradley KHIZZAH15Gwich Royals 1:19.79  382 36.84
12.George BLAIR15Maidstone 1:20.20  376 37.25
13.Kai JOHNSON15Saxon Crown 1:20.33  374 37.40
14.Dexter LAM15Black Lion 1:20.75  369 37.84
15.Owen FERRIGAN15Saxon Crown 1:21.19  363 38.27
16.Connor PARKER15Erith & Dist 1:21.29  361 38.74
17.Tom FISHER15Dover Life 1:21.42  359 36.20
18.Oliver TRITTON15Maidstone 1:21.61  357 37.59
19.William ELLAWAY15Maidstone 1:21.86  354 38.09
20.Leo SNEDDON15RTW Monson 1:21.99  352 38.51
21.Michael PHILLIPS15Orpington OJ 1:22.15  350 38.10
22.James DICK15Maidstone 1:22.24  349 39.02
23.Dominic LAFFERTY15Black Lion 1:22.53  345 37.55
24.Ellis STANHOPE15Sevenoaks 1:23.02  339 39.31
25.Ethan HUNTER15Sevenoaks 1:23.47  334 38.87
26.Owen HEAD15Herne Bay 1:23.80  330 39.25

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Ben WARD14Sevenoaks 1:12.36  512 34.12
2.Pravin MAHENDRAKUMAR14Bromley 1:14.60  468 34.31
3.Oscar WILSON14Sevenoaks 1:15.55  450 34.87
4.Oliver COOTE14Sevenoaks 1:16.08  441 35.43
5.Luke FOWLE14Thanet Swim 1:17.31  420 36.61
6.Thomas WOOLLEY14Bromley 1:18.98  394 36.67
7.Max MOULTON14Dartford 1:19.16  391 36.72
8.Brandon HARRIS14Beachfield 1:19.24  390 36.99
9.Oliver GLEN14Sevenoaks 1:21.59  357 38.54
10.Jack BILLINGS14Bromley 1:23.15  337 38.28
11.Edison HAMMOND14Sevenoaks 1:23.67  331 39.36
12.Marcus MCSPADDEN14Beckenham 1:25.03  316 39.49
13.Freddy CUNNINGHAM14RTW Monson 1:25.43  311 39.70
14.Joseph PARKER14Edenbridge 1:25.52  310 39.55
15.Callum BARONTI14Orpington OJ 1:25.86  306 39.45
16.Aiden MCMILLAN14Sevenoaks 1:25.89  306 39.84
17.Tristan CALVO14Shepway SC 1:26.60  299 39.68
18.Robert ALLEN14Sevenoaks 1:26.71  298 40.01
18.Nathan WILLIAMS14Faversham 1:26.71  298 40.03
20.Chidubem ABAZIE14Saxon Crown 1:28.48  280 40.84
21.William BOOTH14Sevenoaks 1:28.91  276 42.40
22.Charlie ROWLEY14Thanet Swim 1:29.71  269 41.39
22.Reken RAI14Shepway SC 1:29.71  269 40.58
24.Casey O'CONNOR14Shepway SC 1:31.87  250 42.14

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Ali SETTERFIELD13Thanet Swim 1:18.84  396 36.29
2.Conor WRIGHT13Thanet Swim 1:19.84  381 37.46
3.Oliver ISAACS13Black Lion 1:22.86  341 38.99
4.Joshua ELLIS13Beckenham 1:23.24  336 38.31
5.Edward PAULING13Beckenham 1:23.92  328 38.37
6.Oscar MILES13Thanet Swim 1:24.27  324 38.96
7.Jacob HUDSON13Sevenoaks 1:24.35  323 39.29
8.Emmett HOLDSWORTH13Herne Bay 1:24.84  318 39.62
9.Adam FROST13Shepway SC 1:24.91  317 39.07
10.Ethan SALES13Herne Bay 1:25.36  312 39.77
11.Ilia ZYP13Gwich Royals 1:27.28  292 40.67
12.Ty SAUNDERS13Ashford Town 1:28.57  279 41.76
13.Alex TURTON13RTW Monson 1:28.86  276 41.24
14.Benjamin STREBEL13Sevenoaks 1:29.39  272 42.04
15.Toby COOK13Thanet Swim 1:29.50  271 42.11
16.Edward SELLAR13Bromley 1:29.97  266 41.84
17.Daniel BRICE13Tonbridge 1:30.25  264 42.54
18.Oliver EDWARDS13Herne Bay 1:30.27  264 42.06
19.Zachary RAYMOND13Sevenoaks 1:30.80  259 41.01
20.Daniel WILDING13Erith & Dist 1:31.24  255 43.85
21.Harvey HAWKINS13Edenbridge 1:31.75  251 43.52
22.Andrew STEER13Saxon Crown 1:33.66  236 43.10
23.Harvey MAUNDERS13Gwich Royals 1:35.16  225 42.93
 Louis HAYES13Sevenoaks DQ ST 1L     

Disqualification Codes

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Callum WOOLFENDEN12Bexley 1:26.71  298 40.65
2.Sebastian PICKERING12Bromley 1:27.48  290 40.83
3.Noah ENTICKNAP12White Oak 1:28.61  279 41.61
4.William REEVES12Thanet Swim 1:28.78  277 41.92
5.Max FORDYCE12Faversham 1:28.98  275 42.06
6.Keane CEPEDA12Dartford 1:29.35  272 41.61
7.Stanley DYER12Thanet Swim 1:29.89  267 42.37
8.Finn REARDON12Maidstone 1:31.86  250 43.61
9.Jaedon LYNCH12Dartford 1:31.93  250 42.76
10.Oliver MOORE12Larkfield 1:32.27  247 43.15
11.Ryan RABHI12RTW Monson 1:32.68  244 41.71
12.Philip GRAMMATIKOPOULO12Beckenham 1:33.15  240 43.69
13.David LANGLEY12Bexley 1:33.38  238 43.80
14.Matthew HOY12RTW Monson 1:33.71  236 43.78
15.Matt BURROWS12Maidstone 1:33.77  235 42.89
16.Oliver POPE12Thanet Swim 1:33.98  234 44.75
17.Joseph DAVIES12Bromley 1:35.11  225 45.52
18.Joe REARDON12Maidstone 1:36.54  215 43.84
19.Dominic TRAUBE12Larkfield 1:37.08  212 45.46
20.Coby STOREY12Erith & Dist 1:37.84  207 45.85
21.James RANDALL12Edenbridge 1:39.83  195 46.52
22.Freddie DOLMAN12Beachfield 1:41.15  187 47.72
23.Jamie CALLER12Black Lion 1:44.61  169 48.30
24.Finley COURTIER12Larkfield 1:44.78  168 48.46
25.Nathaniel TURNER12Dover Life 1:45.86  163 49.93
 Oliver HAMILTON12Sevenoaks DNC     

10/11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Alexander CORVER11Bromley 1:29.73  268 41.97
2.Christian PAULING11Beckenham 1:33.83  235 44.24
3.Alexander WILLIAMS11Gwich Royals 1:36.07  219 44.44
4.Kieran ELVY11Black Lion 1:36.10  218 45.53
5.Samuel LANDER11Bromley 1:36.39  216 46.70
6.Daniel TOLLIT11Beckenham 1:36.46  216 45.50
7.Rokas LIUTKEVICIUS11Thanet Swim 1:37.99  206 45.71
8.Bailey BERTRAM11Shepway SC 1:40.48  191 47.16
9.Luke ELLIS11Beckenham 1:41.28  187 46.84
10.Max BOURNE11RTW Monson 1:42.26  181 49.09
11.Albert WHITLOCK11Sevenoaks 1:42.64  179 48.00
12.Zachary KIRKMAN11Saxon Crown 1:43.19  176 48.29
13.Laurence WILSON11Beckenham 1:43.68  174 48.93
14.Teddy LEWIS11Saxon Crown 1:43.86  173 49.71
15.Callum MURRAY11Edenbridge 1:43.88  173 49.16
16.Owen DUNSMORE11Erith & Dist 1:44.42  170 50.47
17.Macaulay JOHNSTON11Sevenoaks 1:45.26  166 50.40
18.James BARNES11Gwich Royals 1:45.67  164 50.38
19.Ashton EPHIGENE11Erith & Dist 1:45.78  164 51.19
20.Luke DIMOND11Sevenoaks 1:45.98  163 49.86
21.Luke HARRY11Erith & Dist 1:46.06  162 50.16
22.Matthew MARSH11Gwich Royals 1:46.44  161 50.40
23.Kevin CAO10Bexley 1:47.58  156 49.37
24.Caleb REDHEAD11Bromley 1:50.28  144 51.37
25.Ethan VILLAR11Dartford 1:52.33  137 51.24

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Sebastian STEWART17Sevenoaks 1:06.48  661 31.24
2.Matthew ROGERS17Bromley 1:07.88  621 31.18
3.Alexander IRELAND17Bromley 1:08.41  606 32.35
4.Alexander BOYD16Thanet Swim 1:09.77  572 32.90
5.Thomas LEMAN15RTW Monson 1:10.18  562 33.48
6.Edward MORIARTY21Thanet Swim 1:10.65  550 32.85
7.Jordan HONOUR19Thanet Swim 1:10.73  549 33.51
8.George TYLER16Sevenoaks 1:10.92  544 33.53
9.Ben WARD14Sevenoaks 1:12.36  512 34.12
10.David WILSON18Sevenoaks 1:12.58  508 33.49
11.Timothy LEBERL15Beckenham 1:13.02  499 33.73
12.Richard CARR17Maidstone 1:13.08  497 34.18
13.Simon NEWTON18Maidstone 1:13.20  495 33.95
14.Alexander DIN19Bromley 1:13.43  490 32.90
15.Kieran DALE15Thanet Swim 1:13.67  485 34.87
16.Tobi SIJUADE15Thanet Swim 1:14.01  479 34.08
17.Luke BROWN17Gwich Royals 1:14.09  477 33.37
18.James VICK18Erith & Dist 1:14.34  472 34.49
19.Andrew ROWLAND15Beckenham 1:14.56  468 34.37
20.Pravin MAHENDRAKUMAR14Bromley 1:14.60  468 34.31
21.Thomas WILTON16Co Cant'bury 1:14.66  466 34.65
22.Lewis HAYES16Erith & Dist 1:15.12  458 33.98
23.Finn BATES15Thanet Swim 1:15.37  453 35.42
24.Oscar WILSON14Sevenoaks 1:15.55  450 34.87
25.James CASTLE18Black Lion 1:15.61  449 35.18
26.Andre STRYDOM15RTW Monson 1:15.66  448 35.67
26.Levi ATWELL17Shepway SC 1:15.66  448 33.72
28.Dominic PERCY15Sevenoaks 1:15.89  444 35.26
29.Oliver COOTE14Sevenoaks 1:16.08  441 35.43
30.Oscar MACARTNEY18Thanet Swim 1:16.37  436 35.34
31.Tomas TRAUPYS17Erith & Dist 1:16.54  433 35.59
32.Benjamin BELLO-MENDOZA15Bromley 1:17.10  423 35.29
33.Luke FOWLE14Thanet Swim 1:17.31  420 36.61
34.Ben WALKER22Shepway SC 1:17.65  415 34.88
35.Lee SHEPHERD16Dover Life 1:17.85  411 35.88
36.Benjamin TRITTON17Maidstone 1:18.03  408 35.26
37.Ethan BURROWS16Maidstone 1:18.10  407 35.68
38.Dylan MAYNE16Saxon Crown 1:18.16  406 36.59
39.Joseph HODGE15Ashford Town 1:18.18  406 36.39
40.Tommy LEWIS18Saxon Crown 1:18.37  403 35.99
41.Zack ROTHMAN16Thanet Swim 1:18.38  403 36.31
42.Ali SETTERFIELD13Thanet Swim 1:18.84  396 36.29
43.Thomas WOOLLEY14Bromley 1:18.98  394 36.67
44.Max MOULTON14Dartford 1:19.16  391 36.72
45.Brandon HARRIS14Beachfield 1:19.24  390 36.99
46.Bradley KHIZZAH15Gwich Royals 1:19.79  382 36.84
47.Conor WRIGHT13Thanet Swim 1:19.84  381 37.46
48.Michael JIAN17Saxon Crown 1:20.08  378 36.24
49.George BLAIR15Maidstone 1:20.20  376 37.25
50.Kai JOHNSON15Saxon Crown 1:20.33  374 37.40
51.Cullum KRUGER16RTW Monson 1:20.34  374 36.79
52.Dexter LAM15Black Lion 1:20.75  369 37.84
53.Owen FERRIGAN15Saxon Crown 1:21.19  363 38.27
54.Connor PARKER15Erith & Dist 1:21.29  361 38.74
55.Tom FISHER15Dover Life 1:21.42  359 36.20
56.Oliver GLEN14Sevenoaks 1:21.59  357 38.54
57.Oliver TRITTON15Maidstone 1:21.61  357 37.59
58.William ELLAWAY15Maidstone 1:21.86  354 38.09
59.Leo SNEDDON15RTW Monson 1:21.99  352 38.51
60.Michael PHILLIPS15Orpington OJ 1:22.15  350 38.10
61.James DICK15Maidstone 1:22.24  349 39.02
62.Edward DICKINSON16Beachfield 1:22.46  346 38.20
63.Dominic LAFFERTY15Black Lion 1:22.53  345 37.55
64.Oliver ISAACS13Black Lion 1:22.86  341 38.99
65.Max REARDON16Maidstone 1:22.95  340 38.14
66.Ellis STANHOPE15Sevenoaks 1:23.02  339 39.31
67.Jack BILLINGS14Bromley 1:23.15  337 38.28
68.Joshua ELLIS13Beckenham 1:23.24  336 38.31
69.Thomas BLOMFIELD16Dover Life 1:23.27  336 37.86
70.Alexander MACKENZIE16Sheerness 1:23.32  335 38.91
71.Ethan HUNTER15Sevenoaks 1:23.47  334 38.87
72.Edison HAMMOND14Sevenoaks 1:23.67  331 39.36
73.Zachary COTTON16Larkfield 1:23.68  331 39.86
74.Owen HEAD15Herne Bay 1:23.80  330 39.25
75.Edward PAULING13Beckenham 1:23.92  328 38.37
76.Ryan NAPPER16Saxon Crown 1:23.93  328 38.21
77.Oscar MILES13Thanet Swim 1:24.27  324 38.96
78.Jacob HUDSON13Sevenoaks 1:24.35  323 39.29
79.James BENN16Sevenoaks 1:24.38  323 37.50
80.Jamie CAREY16Maidstone 1:24.44  322 39.91
81.Emmett HOLDSWORTH13Herne Bay 1:24.84  318 39.62
82.Adam FROST13Shepway SC 1:24.91  317 39.07
83.Marcus MCSPADDEN14Beckenham 1:25.03  316 39.49
84.Michael ROSHIER16Tonbridge 1:25.05  315 39.84
85.Ethan SALES13Herne Bay 1:25.36  312 39.77
86.Freddy CUNNINGHAM14RTW Monson 1:25.43  311 39.70
87.Joseph PARKER14Edenbridge 1:25.52  310 39.55
88.Callum BARONTI14Orpington OJ 1:25.86  306 39.45
89.Aiden MCMILLAN14Sevenoaks 1:25.89  306 39.84
90.Lewis OLDER16Thanet Swim 1:25.96  305 40.28
91.Tristan CALVO14Shepway SC 1:26.60  299 39.68
92.Robert ALLEN14Sevenoaks 1:26.71  298 40.01
92.Callum WOOLFENDEN12Bexley 1:26.71  298 40.65
92.Nathan WILLIAMS14Faversham 1:26.71  298 40.03
95.Jack RUSTRICK16Larkfield 1:26.74  297 39.91
96.Ilia ZYP13Gwich Royals 1:27.28  292 40.67
97.Sebastian PICKERING12Bromley 1:27.48  290 40.83
98.Chidubem ABAZIE14Saxon Crown 1:28.48  280 40.84
99.Ty SAUNDERS13Ashford Town 1:28.57  279 41.76
100.Noah ENTICKNAP12White Oak 1:28.61  279 41.61
101.William REEVES12Thanet Swim 1:28.78  277 41.92
102.Alex TURTON13RTW Monson 1:28.86  276 41.24
103.William BOOTH14Sevenoaks 1:28.91  276 42.40
104.Max FORDYCE12Faversham 1:28.98  275 42.06
105.Keane CEPEDA12Dartford 1:29.35  272 41.61
106.Benjamin STREBEL13Sevenoaks 1:29.39  272 42.04
107.Toby COOK13Thanet Swim 1:29.50  271 42.11
108.Charlie ROWLEY14Thanet Swim 1:29.71  269 41.39
108.Reken RAI14Shepway SC 1:29.71  269 40.58
110.Alexander CORVER11Bromley 1:29.73  268 41.97
111.Stanley DYER12Thanet Swim 1:29.89  267 42.37
112.Edward SELLAR13Bromley 1:29.97  266 41.84
113.Daniel BRICE13Tonbridge 1:30.25  264 42.54
114.Oliver EDWARDS13Herne Bay 1:30.27  264 42.06
115.Zachary RAYMOND13Sevenoaks 1:30.80  259 41.01
116.Daniel WILDING13Erith & Dist 1:31.24  255 43.85
117.Harvey HAWKINS13Edenbridge 1:31.75  251 43.52
118.Finn REARDON12Maidstone 1:31.86  250 43.61
119.Casey O'CONNOR14Shepway SC 1:31.87  250 42.14
120.Jaedon LYNCH12Dartford 1:31.93  250 42.76
121.Oliver MOORE12Larkfield 1:32.27  247 43.15
122.Ryan RABHI12RTW Monson 1:32.68  244 41.71
123.Philip GRAMMATIKOPOULO12Beckenham 1:33.15  240 43.69
124.David LANGLEY12Bexley 1:33.38  238 43.80
125.Andrew STEER13Saxon Crown 1:33.66  236 43.10
126.Matthew HOY12RTW Monson 1:33.71  236 43.78
127.Matt BURROWS12Maidstone 1:33.77  235 42.89
128.Christian PAULING11Beckenham 1:33.83  235 44.24
129.Oliver POPE12Thanet Swim 1:33.98  234 44.75
130.Joshua MONAGHAN-COOMBS19Saxon Crown81:34.32  231 42.49
131.Joseph DAVIES12Bromley 1:35.11  225 45.52
132.Harvey MAUNDERS13Gwich Royals 1:35.16  225 42.93
133.Alexander WILLIAMS11Gwich Royals 1:36.07  219 44.44
134.Kieran ELVY11Black Lion 1:36.10  218 45.53
135.Samuel LANDER11Bromley 1:36.39  216 46.70
136.Daniel TOLLIT11Beckenham 1:36.46  216 45.50
137.Joe REARDON12Maidstone 1:36.54  215 43.84
138.Dominic TRAUBE12Larkfield 1:37.08  212 45.46
139.Coby STOREY12Erith & Dist 1:37.84  207 45.85
140.Rokas LIUTKEVICIUS11Thanet Swim 1:37.99  206 45.71
141.James RANDALL12Edenbridge 1:39.83  195 46.52
142.Bailey BERTRAM11Shepway SC 1:40.48  191 47.16
143.Freddie DOLMAN12Beachfield 1:41.15  187 47.72
144.Luke ELLIS11Beckenham 1:41.28  187 46.84
145.Max BOURNE11RTW Monson 1:42.26  181 49.09
146.Albert WHITLOCK11Sevenoaks 1:42.64  179 48.00
147.Zachary KIRKMAN11Saxon Crown 1:43.19  176 48.29
148.Laurence WILSON11Beckenham 1:43.68  174 48.93
149.Teddy LEWIS11Saxon Crown 1:43.86  173 49.71
150.Callum MURRAY11Edenbridge 1:43.88  173 49.16
151.Owen DUNSMORE11Erith & Dist 1:44.42  170 50.47
152.Jamie CALLER12Black Lion 1:44.61  169 48.30
153.Finley COURTIER12Larkfield 1:44.78  168 48.46
154.Macaulay JOHNSTON11Sevenoaks 1:45.26  166 50.40
155.James BARNES11Gwich Royals 1:45.67  164 50.38
156.Ashton EPHIGENE11Erith & Dist 1:45.78  164 51.19
157.Nathaniel TURNER12Dover Life 1:45.86  163 49.93
158.Luke DIMOND11Sevenoaks 1:45.98  163 49.86
159.Luke HARRY11Erith & Dist 1:46.06  162 50.16
160.Matthew MARSH11Gwich Royals 1:46.44  161 50.40
161.Kevin CAO10Bexley 1:47.58  156 49.37
162.Caleb REDHEAD11Bromley 1:50.28  144 51.37
163.Ethan VILLAR11Dartford 1:52.33  137 51.24
 Oliver HAMILTON12Sevenoaks DNC     
 Luca LOMBARDI18Dartford DNC     
 Louis HAYES13Sevenoaks DQ ST 1L     

Disqualification Codes

Combined Result - Multi-Disability by British Disability Points

PlaceNameAaDClubCatTime  BDPoints 50
1.Joshua MONAGHAN-COOMBS19Saxon Crown81:34.32  358 42.49

Disqualification Codes

UP