Mens MC 200m Freestyle - Heats (Declared Winners)

10/11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50100150
1.Samuel LANDER11Bromley 2:30.94  308 33.821:13.281:52.99
2.Liam HAMP11Thanet Swim 2:31.13  307 34.721:13.871:53.41
3.Bailey BERTRAM11Shepway SC 2:32.81  297 34.811:13.841:54.11
4.Luke ELLIS11Beckenham 2:33.50  293 36.401:16.521:57.11
5.Tom HAWKINS10Bexley 2:36.00  279 35.121:15.041:56.40
6.Alexander CORVER11Bromley 2:36.24  278 36.331:16.151:57.43
7.Thomas LONG10Gravesend 2:37.98  269 36.291:16.931:58.07
8.Alexander WILLIAMS11Gwich Royals 2:38.23  267 35.881:17.671:57.95
9.Laurence WILSON11Beckenham 2:40.38  257 35.491:18.092:00.64
10.Kieran ELVY11Black Lion 2:40.56  256 36.201:18.172:00.07
11.Christian PAULING11Beckenham 2:42.55  247 36.881:19.342:01.93
12.Theo TREADWELL11Gwich Royals 2:42.59  246 36.621:18.652:02.31
13.Nahum FISHER11Black Lion 2:42.88  245 35.921:18.702:02.53
14.Teddy LEWIS11Saxon Crown 2:53.06  204 38.551:22.022:08.55
15.Marcus CROSSMAN10Herne Bay 3:11.74  150 45.441:35.572:27.26

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50100150
1.James SPROSTON12Erith & Dist 2:17.17  411 30.381:05.141:41.41
2.David ALLEN12Black Lion 2:20.02  386 31.771:07.451:43.96
3.David LANGLEY12Bexley 2:22.99  362 32.761:09.931:47.57
4.William REEVES12Thanet Swim 2:25.38  345 34.721:12.411:50.02
5.Oliver POPE12Thanet Swim 2:28.31  325 34.841:13.471:51.59
6.Callum WOOLFENDEN12Bexley 2:28.81  322 34.521:12.891:51.65
7.James CLEAVER12Bromley 2:29.44  317 34.191:12.681:52.13
8.Sebastian PICKERING12Bromley 2:30.59  310 34.001:13.181:52.68
9.Finn REARDON12Maidstone 2:31.58  304 34.531:13.611:53.75
10.Jaedon LYNCH12Dartford 2:31.85  303 34.211:12.121:51.84
11.Thomas CREASEY12Sevenoaks 2:32.60  298 34.691:14.311:55.33
12.Caiden HIBBERT12Sevenoaks 2:32.96  296 35.851:15.431:55.42
13.Philip GRAMMATIKOPOULO12Beckenham 2:34.30  288 35.631:15.611:55.61
14.Alessio TUTT12Bromley 2:35.00  284 35.071:14.411:55.15
15.Scott STRANGE12Ashford Town 2:35.28  283 35.721:15.871:57.14
16.Joe REARDON12Maidstone 2:35.30  283 35.461:15.621:57.59
17.Max FORDYCE12Faversham 2:35.59  281 35.501:15.401:56.26

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50100150
1.Ali SETTERFIELD13Thanet Swim 2:09.86  484 29.461:01.831:35.96
2.Joshua ELLIS13Beckenham 2:14.74  433 31.251:07.361:41.80
3.Louis HAYES13Sevenoaks 2:14.90  432 29.672:14.901:39.74
4.Maximus PARPWORTH13Thanet Swim 2:16.87  413 31.621:06.571:42.12
5.Joshua CRABTREE13Thanet Swim 2:17.60  407 31.671:06.791:42.76
6.Edward SELLAR13Bromley 2:18.37  400 31.621:07.021:43.46
7.Euan TERRY13Black Lion 2:19.20  393 31.011:05.961:42.66
8.Ben MILLINGTON13Thanet Swim 2:19.51  390 31.561:06.651:43.11
9.Benjamin STREBEL13Sevenoaks 2:19.69  389 31.471:06.951:44.06
10.Oscar MILES13Thanet Swim 2:19.79  388 32.571:08.601:44.68
11.Joshua SOLLY13Dartford 2:21.04  378 31.841:07.971:45.06
12.Conor WRIGHT13Thanet Swim 2:22.68  365 32.761:09.551:46.89
13.Pharell NIMOH13Saxon Crown 2:23.10  362 32.691:08.771:46.13
14.Edward PAULING13Beckenham 2:23.45  359 32.591:09.221:46.91
15.Toby COOK13Thanet Swim 2:25.30  345 33.091:10.501:48.62
16.Finn WOOTTEN13Bexley 2:26.67  336 34.141:12.041:50.77

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50100150
1.Charley LANGFORD14Thanet Swim 2:07.20  515 28.991:01.531:34.87
2.Jack BILLINGS14Bromley 2:09.33  490 28.921:02.101:36.65
3.Thomas WOOLLEY14Bromley 2:11.26  469 29.351:02.471:38.26
4.Luke FOWLE14Thanet Swim 2:13.70  444 29.98-1:37.90
5.Kody BRADBURY14RTW Monson 2:14.75  433 30.841:05.921:41.13
6.Edison HAMMOND14Sevenoaks 2:15.36  427 29.741:04.091:40.58
7.Joseph JEFFERY14Bexley 2:17.26  410 30.491:05.431:43.34
8.Max MOULTON14Dartford 2:18.17  402 31.041:06.551:43.09
9.Liam PEARSHOUSE14Thanet Swim 2:19.79  388 31.601:07.581:43.79
10.Cole BRIDGES14RTW Monson 2:22.71  365 32.741:09.151:46.53
11.Ashwin GANESARATNAM14Thanet Swim 2:22.78  364 32.101:09.001:46.24
12.Justin STROVER14Orpington OJ 2:24.60  350 32.381:09.991:48.44

15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50100150
1.Nathaniel RODRIGUES15Sevenoaks 2:02.08  583 28.4359.491:31.34
2.Finlay MAXWELL15Beckenham 2:02.41  578 28.3059.011:31.22
3.Ellis STANHOPE15Sevenoaks 2:02.71  574 28.0458.781:31.59
4.Timothy LEBERL15Beckenham 2:03.95  557 28.5859.691:31.89
5.Andre STRYDOM15RTW Monson 2:06.26  527 29.011:00.661:33.29
6.Oliver TRITTON15Maidstone 2:09.96  483 29.191:02.021:36.47
7.Finn BATES15Thanet Swim 2:11.38  467 30.091:03.871:38.23
8.Cian BETHEL15Maidstone 2:11.52  466 30.361:03.881:38.44
9.Ethan HUNTER15Sevenoaks 2:12.23  458 30.061:03.931:38.80
10.Tom FISHER15Dover Life 2:13.55  445 29.091:02.931:38.65
11.George BLAIR15Maidstone 2:14.69  434 29.681:04.981:41.85
12.James ANGELL15Dartford 2:16.17  420 30.491:05.801:41.30
13.Ewan LIVINGSTON15Sevenoaks 2:16.63  416 31.471:07.431:42.09
14.Michael PHILLIPS15Orpington OJ 2:17.22  410 29.791:03.841:40.76
15.Dexter LAM15Black Lion 2:17.54  407 30.771:06.461:43.22
16.Joshua SANDS15Gwich Royals 2:19.87  387 31.741:07.681:43.69
17.Kai JOHNSON15Saxon Crown 2:20.67  381 32.141:07.481:44.32
 Thomas LEMAN15RTW Monson DQ ST 1L       

Disqualification Codes

16 Yrs/Over Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50100150
1.Luke GUNNING20Beckenham 1:57.23  658 27.2457.001:27.14
2.Jordan HONOUR19Thanet Swim 2:00.34  608 27.3957.221:28.76
3.Joseph DOBB17Bromley 2:00.46  607 27.3557.631:29.32
4.Jamie O'CONNOR18Thanet Swim 2:00.47  606 -56.99-
5.Alex ISIDORO19Beckenham 2:00.57  605 27.1757.121:28.69
6.Simon NEWTON18Maidstone 2:01.54  591 27.6258.481:30.10
7.Harry MINCHELLA19Beckenham 2:02.70  574 27.6158.481:30.72
8.Alexander BOYD16Thanet Swim 2:03.82  559 28.0759.331:31.53
9.Oscar MACARTNEY18Thanet Swim 2:04.27  552 27.3758.751:31.76
10.Matthew ROGERS17Bromley 2:04.50  549 28.0659.141:31.48
11.Thomas WILLETTS18Maidstone 2:04.91  544 28.2159.421:32.18
12.Kallum MORRIS18Maidstone 2:05.56  536 28.2059.351:32.15
13.Billy MINCHELLA16Beckenham 2:06.30  526 28.851:01.381:34.30
14.Henry MAXWELL18Beckenham 2:06.41  525 29.091:01.211:33.92
15.Michael FOSTER18Saxon Crown 2:06.48  524 27.9459.571:32.90
16.Benjamin STROVER17Orpington OJ 2:07.12  516 29.281:01.171:34.64
17.Ethan BURROWS16Maidstone 2:08.11  504 28.961:02.111:35.74
18.Christopher LEE16Sevenoaks 2:08.48  500 29.191:02.311:35.96
19.Joseph KIBBLEWHITE16Beckenham 2:08.49  500 29.151:01.961:35.89
20.Rhys SINGLETON19Beckenham 2:08.80  496 27.2057.951:32.27
21.Benjamin TRITTON17Maidstone 2:08.90  495 27.631:00.041:34.93
22.Alfie HERRINGTON16Dover Life 2:11.35  468 30.351:04.481:39.66
23.Nathan BUTTERWORTH16Erith & Dist 2:12.40  457 29.991:03.361:37.92
24.Henry RENNOLLS17White Oak 2:12.45  456 26.9357.191:32.27
25.Lee SHEPHERD16Dover Life 2:12.65  454 28.861:01.751:37.44
26.Aidan CREWE16RTW Monson 2:14.42  436 30.641:05.021:40.17
27.Matthew HARDING16Gwich Royals 2:14.78  433 30.301:05.401:41.18
28.Jamie CAREY16Maidstone 2:16.25  419 31.481:06.511:42.31
29.Zack ROTHMAN16Thanet Swim 2:16.58  416 30.061:04.561:40.64
30.James BARLOW16Sevenoaks 2:17.62  407 30.721:05.121:41.77
31.Billy BIRCHMORE21Orpington OJ142:35.54  282 36.191:15.471:56.01

16 Yrs/Under Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50100150
1.Nathaniel RODRIGUES15Sevenoaks 2:02.08  583 28.4359.491:31.34
2.Finlay MAXWELL15Beckenham 2:02.41  578 28.3059.011:31.22
3.Ellis STANHOPE15Sevenoaks 2:02.71  574 28.0458.781:31.59
4.Alexander BOYD16Thanet Swim 2:03.82  559 28.0759.331:31.53
5.Timothy LEBERL15Beckenham 2:03.95  557 28.5859.691:31.89
6.Andre STRYDOM15RTW Monson 2:06.26  527 29.011:00.661:33.29
7.Billy MINCHELLA16Beckenham 2:06.30  526 28.851:01.381:34.30
8.Charley LANGFORD14Thanet Swim 2:07.20  515 28.991:01.531:34.87
9.Ethan BURROWS16Maidstone 2:08.11  504 28.961:02.111:35.74
10.Christopher LEE16Sevenoaks 2:08.48  500 29.191:02.311:35.96
11.Joseph KIBBLEWHITE16Beckenham 2:08.49  500 29.151:01.961:35.89
12.Jack BILLINGS14Bromley 2:09.33  490 28.921:02.101:36.65
13.Ali SETTERFIELD13Thanet Swim 2:09.86  484 29.461:01.831:35.96
14.Oliver TRITTON15Maidstone 2:09.96  483 29.191:02.021:36.47
15.Thomas WOOLLEY14Bromley 2:11.26  469 29.351:02.471:38.26
16.Alfie HERRINGTON16Dover Life 2:11.35  468 30.351:04.481:39.66
17.Finn BATES15Thanet Swim 2:11.38  467 30.091:03.871:38.23
18.Cian BETHEL15Maidstone 2:11.52  466 30.361:03.881:38.44
19.Ethan HUNTER15Sevenoaks 2:12.23  458 30.061:03.931:38.80
20.Nathan BUTTERWORTH16Erith & Dist 2:12.40  457 29.991:03.361:37.92
21.Lee SHEPHERD16Dover Life 2:12.65  454 28.861:01.751:37.44
22.Tom FISHER15Dover Life 2:13.55  445 29.091:02.931:38.65
23.Luke FOWLE14Thanet Swim 2:13.70  444 29.98-1:37.90
24.Aidan CREWE16RTW Monson 2:14.42  436 30.641:05.021:40.17
25.George BLAIR15Maidstone 2:14.69  434 29.681:04.981:41.85
26.Joshua ELLIS13Beckenham 2:14.74  433 31.251:07.361:41.80
27.Kody BRADBURY14RTW Monson 2:14.75  433 30.841:05.921:41.13
28.Matthew HARDING16Gwich Royals 2:14.78  433 30.301:05.401:41.18
29.Louis HAYES13Sevenoaks 2:14.90  432 29.672:14.901:39.74
30.Edison HAMMOND14Sevenoaks 2:15.36  427 29.741:04.091:40.58
31.James ANGELL15Dartford 2:16.17  420 30.491:05.801:41.30
32.Jamie CAREY16Maidstone 2:16.25  419 31.481:06.511:42.31
33.Zack ROTHMAN16Thanet Swim 2:16.58  416 30.061:04.561:40.64
34.Ewan LIVINGSTON15Sevenoaks 2:16.63  416 31.471:07.431:42.09
35.Maximus PARPWORTH13Thanet Swim 2:16.87  413 31.621:06.571:42.12
36.James SPROSTON12Erith & Dist 2:17.17  411 30.381:05.141:41.41
37.Michael PHILLIPS15Orpington OJ 2:17.22  410 29.791:03.841:40.76
38.Joseph JEFFERY14Bexley 2:17.26  410 30.491:05.431:43.34
39.Dexter LAM15Black Lion 2:17.54  407 30.771:06.461:43.22
40.Joshua CRABTREE13Thanet Swim 2:17.60  407 31.671:06.791:42.76
41.James BARLOW16Sevenoaks 2:17.62  407 30.721:05.121:41.77
42.Max MOULTON14Dartford 2:18.17  402 31.041:06.551:43.09
43.Edward SELLAR13Bromley 2:18.37  400 31.621:07.021:43.46
44.Euan TERRY13Black Lion 2:19.20  393 31.011:05.961:42.66
45.Ben MILLINGTON13Thanet Swim 2:19.51  390 31.561:06.651:43.11
46.Benjamin STREBEL13Sevenoaks 2:19.69  389 31.471:06.951:44.06
47.Oscar MILES13Thanet Swim 2:19.79  388 32.571:08.601:44.68
47.Liam PEARSHOUSE14Thanet Swim 2:19.79  388 31.601:07.581:43.79
49.Joshua SANDS15Gwich Royals 2:19.87  387 31.741:07.681:43.69
50.David ALLEN12Black Lion 2:20.02  386 31.771:07.451:43.96
51.Kai JOHNSON15Saxon Crown 2:20.67  381 32.141:07.481:44.32
52.Joshua SOLLY13Dartford 2:21.04  378 31.841:07.971:45.06
53.Conor WRIGHT13Thanet Swim 2:22.68  365 32.761:09.551:46.89
54.Cole BRIDGES14RTW Monson 2:22.71  365 32.741:09.151:46.53
55.Ashwin GANESARATNAM14Thanet Swim 2:22.78  364 32.101:09.001:46.24
56.David LANGLEY12Bexley 2:22.99  362 32.761:09.931:47.57
57.Pharell NIMOH13Saxon Crown 2:23.10  362 32.691:08.771:46.13
58.Edward PAULING13Beckenham 2:23.45  359 32.591:09.221:46.91
59.Justin STROVER14Orpington OJ 2:24.60  350 32.381:09.991:48.44
60.Toby COOK13Thanet Swim 2:25.30  345 33.091:10.501:48.62
61.William REEVES12Thanet Swim 2:25.38  345 34.721:12.411:50.02
62.Finn WOOTTEN13Bexley 2:26.67  336 34.141:12.041:50.77
63.Oliver POPE12Thanet Swim 2:28.31  325 34.841:13.471:51.59
64.Callum WOOLFENDEN12Bexley 2:28.81  322 34.521:12.891:51.65
65.James CLEAVER12Bromley 2:29.44  317 34.191:12.681:52.13
66.Sebastian PICKERING12Bromley 2:30.59  310 34.001:13.181:52.68
67.Samuel LANDER11Bromley 2:30.94  308 33.821:13.281:52.99
68.Liam HAMP11Thanet Swim 2:31.13  307 34.721:13.871:53.41
69.Finn REARDON12Maidstone 2:31.58  304 34.531:13.611:53.75
70.Jaedon LYNCH12Dartford 2:31.85  303 34.211:12.121:51.84
71.Thomas CREASEY12Sevenoaks 2:32.60  298 34.691:14.311:55.33
72.Bailey BERTRAM11Shepway SC 2:32.81  297 34.811:13.841:54.11
73.Caiden HIBBERT12Sevenoaks 2:32.96  296 35.851:15.431:55.42
74.Luke ELLIS11Beckenham 2:33.50  293 36.401:16.521:57.11
75.Philip GRAMMATIKOPOULO12Beckenham 2:34.30  288 35.631:15.611:55.61
76.Alessio TUTT12Bromley 2:35.00  284 35.071:14.411:55.15
77.Scott STRANGE12Ashford Town 2:35.28  283 35.721:15.871:57.14
78.Joe REARDON12Maidstone 2:35.30  283 35.461:15.621:57.59
79.Max FORDYCE12Faversham 2:35.59  281 35.501:15.401:56.26
80.Tom HAWKINS10Bexley 2:36.00  279 35.121:15.041:56.40
81.Alexander CORVER11Bromley 2:36.24  278 36.331:16.151:57.43
82.Thomas LONG10Gravesend 2:37.98  269 36.291:16.931:58.07
83.Alexander WILLIAMS11Gwich Royals 2:38.23  267 35.881:17.671:57.95
84.Laurence WILSON11Beckenham 2:40.38  257 35.491:18.092:00.64
85.Kieran ELVY11Black Lion 2:40.56  256 36.201:18.172:00.07
86.Christian PAULING11Beckenham 2:42.55  247 36.881:19.342:01.93
87.Theo TREADWELL11Gwich Royals 2:42.59  246 36.621:18.652:02.31
88.Nahum FISHER11Black Lion 2:42.88  245 35.921:18.702:02.53
89.Teddy LEWIS11Saxon Crown 2:53.06  204 38.551:22.022:08.55
90.Marcus CROSSMAN10Herne Bay 3:11.74  150 45.441:35.572:27.26
 Thomas LEMAN15RTW Monson DQ ST 1L       

Disqualification Codes

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50100150
1.Luke GUNNING20Beckenham 1:57.23  658 27.2457.001:27.14
2.Jordan HONOUR19Thanet Swim 2:00.34  608 27.3957.221:28.76
3.Joseph DOBB17Bromley 2:00.46  607 27.3557.631:29.32
4.Jamie O'CONNOR18Thanet Swim 2:00.47  606 -56.99-
5.Alex ISIDORO19Beckenham 2:00.57  605 27.1757.121:28.69
6.Simon NEWTON18Maidstone 2:01.54  591 27.6258.481:30.10
7.Nathaniel RODRIGUES15Sevenoaks 2:02.08  583 28.4359.491:31.34
8.Finlay MAXWELL15Beckenham 2:02.41  578 28.3059.011:31.22
9.Harry MINCHELLA19Beckenham 2:02.70  574 27.6158.481:30.72
10.Ellis STANHOPE15Sevenoaks 2:02.71  574 28.0458.781:31.59
11.Alexander BOYD16Thanet Swim 2:03.82  559 28.0759.331:31.53
12.Timothy LEBERL15Beckenham 2:03.95  557 28.5859.691:31.89
13.Oscar MACARTNEY18Thanet Swim 2:04.27  552 27.3758.751:31.76
14.Matthew ROGERS17Bromley 2:04.50  549 28.0659.141:31.48
15.Thomas WILLETTS18Maidstone 2:04.91  544 28.2159.421:32.18
16.Kallum MORRIS18Maidstone 2:05.56  536 28.2059.351:32.15
17.Andre STRYDOM15RTW Monson 2:06.26  527 29.011:00.661:33.29
18.Billy MINCHELLA16Beckenham 2:06.30  526 28.851:01.381:34.30
19.Henry MAXWELL18Beckenham 2:06.41  525 29.091:01.211:33.92
20.Michael FOSTER18Saxon Crown 2:06.48  524 27.9459.571:32.90
21.Benjamin STROVER17Orpington OJ 2:07.12  516 29.281:01.171:34.64
22.Charley LANGFORD14Thanet Swim 2:07.20  515 28.991:01.531:34.87
23.Ethan BURROWS16Maidstone 2:08.11  504 28.961:02.111:35.74
24.Christopher LEE16Sevenoaks 2:08.48  500 29.191:02.311:35.96
25.Joseph KIBBLEWHITE16Beckenham 2:08.49  500 29.151:01.961:35.89
26.Rhys SINGLETON19Beckenham 2:08.80  496 27.2057.951:32.27
27.Benjamin TRITTON17Maidstone 2:08.90  495 27.631:00.041:34.93
28.Jack BILLINGS14Bromley 2:09.33  490 28.921:02.101:36.65
29.Ali SETTERFIELD13Thanet Swim 2:09.86  484 29.461:01.831:35.96
30.Oliver TRITTON15Maidstone 2:09.96  483 29.191:02.021:36.47
31.Thomas WOOLLEY14Bromley 2:11.26  469 29.351:02.471:38.26
32.Alfie HERRINGTON16Dover Life 2:11.35  468 30.351:04.481:39.66
33.Finn BATES15Thanet Swim 2:11.38  467 30.091:03.871:38.23
34.Cian BETHEL15Maidstone 2:11.52  466 30.361:03.881:38.44
35.Ethan HUNTER15Sevenoaks 2:12.23  458 30.061:03.931:38.80
36.Nathan BUTTERWORTH16Erith & Dist 2:12.40  457 29.991:03.361:37.92
37.Henry RENNOLLS17White Oak 2:12.45  456 26.9357.191:32.27
38.Lee SHEPHERD16Dover Life 2:12.65  454 28.861:01.751:37.44
39.Tom FISHER15Dover Life 2:13.55  445 29.091:02.931:38.65
40.Luke FOWLE14Thanet Swim 2:13.70  444 29.98-1:37.90
41.Aidan CREWE16RTW Monson 2:14.42  436 30.641:05.021:40.17
42.George BLAIR15Maidstone 2:14.69  434 29.681:04.981:41.85
43.Joshua ELLIS13Beckenham 2:14.74  433 31.251:07.361:41.80
44.Kody BRADBURY14RTW Monson 2:14.75  433 30.841:05.921:41.13
45.Matthew HARDING16Gwich Royals 2:14.78  433 30.301:05.401:41.18
46.Louis HAYES13Sevenoaks 2:14.90  432 29.672:14.901:39.74
47.Edison HAMMOND14Sevenoaks 2:15.36  427 29.741:04.091:40.58
48.James ANGELL15Dartford 2:16.17  420 30.491:05.801:41.30
49.Jamie CAREY16Maidstone 2:16.25  419 31.481:06.511:42.31
50.Zack ROTHMAN16Thanet Swim 2:16.58  416 30.061:04.561:40.64
51.Ewan LIVINGSTON15Sevenoaks 2:16.63  416 31.471:07.431:42.09
52.Maximus PARPWORTH13Thanet Swim 2:16.87  413 31.621:06.571:42.12
53.James SPROSTON12Erith & Dist 2:17.17  411 30.381:05.141:41.41
54.Michael PHILLIPS15Orpington OJ 2:17.22  410 29.791:03.841:40.76
55.Joseph JEFFERY14Bexley 2:17.26  410 30.491:05.431:43.34
56.Dexter LAM15Black Lion 2:17.54  407 30.771:06.461:43.22
57.Joshua CRABTREE13Thanet Swim 2:17.60  407 31.671:06.791:42.76
58.James BARLOW16Sevenoaks 2:17.62  407 30.721:05.121:41.77
59.Max MOULTON14Dartford 2:18.17  402 31.041:06.551:43.09
60.Edward SELLAR13Bromley 2:18.37  400 31.621:07.021:43.46
61.Euan TERRY13Black Lion 2:19.20  393 31.011:05.961:42.66
62.Ben MILLINGTON13Thanet Swim 2:19.51  390 31.561:06.651:43.11
63.Benjamin STREBEL13Sevenoaks 2:19.69  389 31.471:06.951:44.06
64.Oscar MILES13Thanet Swim 2:19.79  388 32.571:08.601:44.68
64.Liam PEARSHOUSE14Thanet Swim 2:19.79  388 31.601:07.581:43.79
66.Joshua SANDS15Gwich Royals 2:19.87  387 31.741:07.681:43.69
67.David ALLEN12Black Lion 2:20.02  386 31.771:07.451:43.96
68.Kai JOHNSON15Saxon Crown 2:20.67  381 32.141:07.481:44.32
69.Joshua SOLLY13Dartford 2:21.04  378 31.841:07.971:45.06
70.Conor WRIGHT13Thanet Swim 2:22.68  365 32.761:09.551:46.89
71.Cole BRIDGES14RTW Monson 2:22.71  365 32.741:09.151:46.53
72.Ashwin GANESARATNAM14Thanet Swim 2:22.78  364 32.101:09.001:46.24
73.David LANGLEY12Bexley 2:22.99  362 32.761:09.931:47.57
74.Pharell NIMOH13Saxon Crown 2:23.10  362 32.691:08.771:46.13
75.Edward PAULING13Beckenham 2:23.45  359 32.591:09.221:46.91
76.Justin STROVER14Orpington OJ 2:24.60  350 32.381:09.991:48.44
77.Toby COOK13Thanet Swim 2:25.30  345 33.091:10.501:48.62
78.William REEVES12Thanet Swim 2:25.38  345 34.721:12.411:50.02
79.Finn WOOTTEN13Bexley 2:26.67  336 34.141:12.041:50.77
80.Oliver POPE12Thanet Swim 2:28.31  325 34.841:13.471:51.59
81.Callum WOOLFENDEN12Bexley 2:28.81  322 34.521:12.891:51.65
82.James CLEAVER12Bromley 2:29.44  317 34.191:12.681:52.13
83.Sebastian PICKERING12Bromley 2:30.59  310 34.001:13.181:52.68
84.Samuel LANDER11Bromley 2:30.94  308 33.821:13.281:52.99
85.Liam HAMP11Thanet Swim 2:31.13  307 34.721:13.871:53.41
86.Finn REARDON12Maidstone 2:31.58  304 34.531:13.611:53.75
87.Jaedon LYNCH12Dartford 2:31.85  303 34.211:12.121:51.84
88.Thomas CREASEY12Sevenoaks 2:32.60  298 34.691:14.311:55.33
89.Bailey BERTRAM11Shepway SC 2:32.81  297 34.811:13.841:54.11
90.Caiden HIBBERT12Sevenoaks 2:32.96  296 35.851:15.431:55.42
91.Luke ELLIS11Beckenham 2:33.50  293 36.401:16.521:57.11
92.Philip GRAMMATIKOPOULO12Beckenham 2:34.30  288 35.631:15.611:55.61
93.Alessio TUTT12Bromley 2:35.00  284 35.071:14.411:55.15
94.Scott STRANGE12Ashford Town 2:35.28  283 35.721:15.871:57.14
95.Joe REARDON12Maidstone 2:35.30  283 35.461:15.621:57.59
96.Billy BIRCHMORE21Orpington OJ142:35.54  282 36.191:15.471:56.01
97.Max FORDYCE12Faversham 2:35.59  281 35.501:15.401:56.26
98.Tom HAWKINS10Bexley 2:36.00  279 35.121:15.041:56.40
99.Alexander CORVER11Bromley 2:36.24  278 36.331:16.151:57.43
100.Thomas LONG10Gravesend 2:37.98  269 36.291:16.931:58.07
101.Alexander WILLIAMS11Gwich Royals 2:38.23  267 35.881:17.671:57.95
102.Laurence WILSON11Beckenham 2:40.38  257 35.491:18.092:00.64
103.Kieran ELVY11Black Lion 2:40.56  256 36.201:18.172:00.07
104.Christian PAULING11Beckenham 2:42.55  247 36.881:19.342:01.93
105.Theo TREADWELL11Gwich Royals 2:42.59  246 36.621:18.652:02.31
106.Nahum FISHER11Black Lion 2:42.88  245 35.921:18.702:02.53
107.Teddy LEWIS11Saxon Crown 2:53.06  204 38.551:22.022:08.55
108.Marcus CROSSMAN10Herne Bay 3:11.74  150 45.441:35.572:27.26
 Thomas LEMAN15RTW Monson DQ ST 1L       

Disqualification Codes

Combined Result - Multi-Disability by British Disability Points

PlaceNameAaDClubCatTime  BDPoints 50100150
1.Billy BIRCHMORE21Orpington OJ142:35.54  418 36.191:15.471:56.01

Disqualification Codes

UP