Boys Open 400m IM - Heats (Declared Winners)

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Callum WOOLFENDEN12Bexley 5:41.68  363 
 50m 38.01100m 1:22.00150m 2:05.31200m 2:48.37250m 3:36.30300m 4:24.09350m 5:04.07400m 5:41.68
2.William REEVES12Thanet Swim 5:42.57  360 
 50m 36.97100m 1:20.62150m 2:05.37200m 2:49.06250m 3:39.02300m 4:27.76350m 5:07.66400m 5:42.57
3.David ALLEN12Black Lion 5:47.45  345 
 50m 37.25100m 1:20.65150m 2:06.03200m 2:49.06250m 3:39.84300m 4:31.98350m 5:10.04400m 5:47.45
4.James SPROSTON12Erith & Dist 5:52.04  332 
 50m 35.82100m 1:19.38150m 2:02.66200m 2:45.40250m 3:41.33300m 4:37.85350m 5:14.73400m 5:52.04
5.Oliver POPE12Thanet Swim 5:59.60  311 
 50m 39.18100m 1:23.73150m 2:09.34200m 2:54.58250m 3:47.38300m 4:39.60350m 5:20.72400m 5:59.60
6.Seth LLEWELLYN12Thanet Swim 6:05.60  296 
 50m 40.79100m 1:25.93150m 2:12.44200m 2:58.11250m 3:51.90300m 4:46.31350m 5:27.02400m 6:05.60
7.Sebastian PICKERING12Bromley 6:06.80  293 
 50m 37.52100m 1:25.76150m 2:14.57200m 3:02.79250m 3:54.32300m 4:46.10350m 5:26.09400m 6:06.80
8.Philip GRAMMATIKOPOULO12Beckenham 6:15.58  273 
 50m 39.70100m 1:27.26150m 2:15.99200m 3:05.49250m 3:57.92300m 4:51.65350m 5:34.14400m 6:15.58
9.Jaedon LYNCH12Dartford 6:21.78  260 
 50m 41.16100m 1:31.92150m 2:20.22200m 3:08.41250m 4:03.16300m 4:58.83350m 5:40.80400m 6:21.78
10.Stanley DYER12Thanet Swim 6:25.89  252 
 50m 40.38100m 1:32.70150m 2:22.06200m 3:13.35250m 4:07.28300m 5:01.70350m 5:44.94400m 6:25.89
11.James CLEAVER12Bromley 6:27.00  250 
 50m 38.86100m 1:32.85150m 2:21.06200m 3:08.07250m 4:05.74300m 5:05.75350m 5:47.86400m 6:27.00
12.Alessio TUTT12Bromley 6:30.01  244 
 50m 42.66100m 1:37.41150m 2:25.76200m 3:14.34250m 4:09.54300m 5:07.32350m 5:49.31400m 6:30.01
 Noah ENTICKNAP12White Oak DNC    

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Ali SETTERFIELD13Thanet Swim 5:11.39  480 
 50m 32.70100m 1:09.04150m 1:51.11200m 2:30.83250m 3:15.23300m 4:00.46350m 4:37.71400m 5:11.39
2.Maximus PARPWORTH13Thanet Swim 5:25.46  420 
 50m 33.35100m 1:12.10150m 1:55.52200m 2:38.05250m 3:24.45300m 4:12.12350m 4:49.63400m 5:25.46
3.Conor WRIGHT13Thanet Swim 5:28.39  409 
 50m 34.84100m 1:16.33150m 2:01.10200m 2:44.70250m 3:28.34300m 4:12.63350m 4:51.26400m 5:28.39
4.Louis HAYES13Sevenoaks 5:28.49  409 
 50m 30.81100m 1:10.64150m 1:52.45200m 2:33.80250m 3:22.01300m 4:13.44350m 4:52.19400m 5:28.49
5.Edward PAULING13Beckenham 5:32.85  393 
 50m 34.48100m 1:17.92150m 2:01.39200m 2:43.71250m 3:30.46300m 4:16.72350m 4:54.85400m 5:32.85
6.Joshua CRABTREE13Thanet Swim 5:36.14  381 
 50m 34.85100m 1:15.71150m 1:58.21200m 2:40.56250m 3:30.48300m 4:21.93350m 4:59.79400m 5:36.14
7.Toby COOK13Thanet Swim 5:42.55  360 
 50m 36.18100m 1:19.14150m 2:05.13200m 2:49.39250m 3:39.38300m 4:29.50350m 5:06.96400m 5:42.55
8.Benjamin STREBEL13Sevenoaks 5:43.01  359 
 50m 33.78100m 1:12.38150m 1:56.53200m 2:41.73250m 3:33.53300m 4:25.67350m 5:05.39400m 5:43.01
9.Harvey MAUNDERS13Gwich Royals 5:45.04  352 
 50m 36.05100m 1:17.65150m 2:02.73200m 2:47.18250m 3:37.08300m 4:27.85350m 5:07.05400m 5:45.04
10.Nathan CHAPMAN13Gwich Royals 5:45.87  350 
 50m 35.61100m 1:17.32150m 2:03.68200m 2:47.56250m 3:37.70300m 4:29.14350m 5:08.22400m 5:45.87
11.Finn WOOTTEN13Bexley 5:49.92  338 
 50m 37.10100m 1:21.54150m 2:06.40200m 2:51.74250m 3:43.29300m 4:35.61350m 5:13.19400m 5:49.92
12.Ethan SALES13Herne Bay 5:58.32  315 
 50m 38.68100m 1:27.51150m 2:17.85200m 3:03.41250m 3:50.44300m 4:38.41350m 5:19.09400m 5:58.32
13.Daniel WILDING13Erith & Dist 6:01.11  307 
 50m 35.81100m 1:21.93150m 2:09.50200m 2:53.36250m 3:45.88300m 4:38.70350m 5:21.10400m 6:01.11
14.Joshua SOLLY13Dartford 6:03.22  302 
 50m 35.50100m 1:19.48150m 2:05.15200m 2:50.05250m 3:46.45300m 4:44.15350m 5:24.01400m 6:03.22
15.Harry SINCLAIR13RTW Monson 6:07.84  291 
 50m 36.81100m 1:21.59150m 2:09.43200m 2:55.88250m 3:51.97300m 4:47.21350m 5:28.04400m 6:07.84

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Jack BILLINGS14Bromley 5:17.86  451 
 50m 31.83100m 1:10.98150m 1:52.02200m 2:33.19250m 3:19.49300m 4:07.40350m 4:43.29400m 5:17.86
2.Ethan SPAIN14Black Lion 5:21.74  435 
 50m 33.77100m 1:12.96150m 1:53.45200m 2:32.81250m 3:20.70300m 4:07.79350m 4:45.07400m 5:21.74
3.Luke FOWLE14Thanet Swim 5:23.21  429 
 50m 31.55100m 1:08.44150m 1:51.88200m 2:35.56250m 3:22.36300m 4:09.59350m 4:47.77400m 5:23.21
4.Kody BRADBURY14RTW Monson 5:26.41  416 
 50m 32.73100m 1:11.07150m 1:53.60200m 2:35.82250m 3:24.85300m 4:14.28350m 4:51.26400m 5:26.41
5.Oscar WILSON14Sevenoaks 5:26.94  414 
 50m 33.00100m 1:14.30150m 1:57.94200m 2:40.94250m 3:25.49300m 4:11.07350m 4:49.87400m 5:26.94
6.Edison HAMMOND14Sevenoaks 5:35.04  385 
 50m 33.36100m 1:17.13150m 2:01.41200m 2:45.28250m 3:33.34300m 4:21.03350m 4:58.82400m 5:35.04
7.Liam PEARSHOUSE14Thanet Swim 5:35.68  383 
 50m 35.86100m 1:17.10150m 2:00.83200m 2:42.86250m 3:31.99300m 4:22.51350m 4:59.53400m 5:35.68
8.Max MOULTON14Dartford 5:40.30  367 
 50m 36.87100m 1:23.90150m 2:08.51200m 2:51.29250m 3:36.08300m 4:22.40350m 5:02.62400m 5:40.30
9.Marcus MCSPADDEN14Beckenham 5:57.57  317 
 50m 36.07100m 1:19.92150m 2:08.71200m 2:55.98250m 3:48.64300m 4:40.17350m 5:20.00400m 5:57.57

15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Kieran DALE15Thanet Swim 4:59.01  542 
 50m 30.56100m 1:06.36150m 1:46.22200m 2:25.04250m 3:08.78300m 3:51.66350m 4:25.73400m 4:59.01
2.Andre STRYDOM15RTW Monson 5:00.46  534 
 50m 31.00100m 1:07.32150m 1:45.38200m 2:23.34250m 3:07.24300m 3:51.22350m 4:26.52400m 5:00.46
3.Ellis STANHOPE15Sevenoaks 5:05.46  508 
 50m 31.04100m 1:07.03150m 1:48.34200m 2:29.75250m 3:15.29300m 4:01.77350m 4:34.76400m 5:05.46
4.Finn BATES15Thanet Swim 5:09.37  489 
 50m 31.50100m 1:11.35150m 1:52.39200m 2:32.36250m 3:14.43300m 3:57.78350m 4:34.61400m 5:09.37
5.Dexter LAM15Black Lion 5:26.62  416 
 50m 32.29100m 1:09.43150m 1:54.72200m 2:39.06250m 3:24.87300m 4:11.54350m 4:49.76400m 5:26.62
6.Toby DRAY15RTW Monson 5:28.69  408 
 50m 32.69100m 1:11.56150m 1:54.75200m 2:37.05250m 3:26.58300m 4:15.64350m 4:53.15400m 5:28.69
7.Benjamin MONAHAN15Black Lion 5:31.86  396 
 50m 33.49100m 1:10.25150m 1:52.83200m 2:34.97250m 3:26.06300m 4:16.40350m 4:54.45400m 5:31.86
 James DICK15Maidstone DQ T 6L    

Disqualification Codes

16 Yrs/Over Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Simon NEWTON18Maidstone 4:50.30  592 
 50m 28.18100m 1:01.57150m 1:39.11200m 2:16.49250m 2:58.78300m 3:41.59350m 4:16.68400m 4:50.30
2.Thomas WILLETTS18Maidstone 4:51.84  583 
 50m 29.85100m 1:02.71150m 1:40.70200m 2:18.06250m 3:02.32300m 3:44.97350m 4:19.20400m 4:51.84
3.Alexander BOYD16Thanet Swim 4:55.91  559 
 50m 29.38100m 1:04.42150m 1:45.22200m 2:23.53250m 3:04.26300m 3:47.06350m 4:22.25400m 4:55.91
4.Matthew ROGERS17Bromley 4:57.94  548 
 50m 30.30100m 1:06.20150m 1:48.46200m 2:29.36250m 3:09.28300m 3:49.83350m 4:24.28400m 4:57.94
5.Michael FOSTER18Saxon Crown 5:01.15  530 
 50m 29.42100m 1:03.87150m 1:44.63200m 2:24.69250m 3:08.62300m 3:52.18350m 4:26.87400m 5:01.15
6.Levi ATWELL17Shepway SC 5:07.51  498 
 50m 30.07100m 1:06.15150m 1:45.59200m 2:24.87250m 3:09.05300m 3:54.98350m 4:32.47400m 5:07.51
7.James CASTLE18Black Lion 5:08.20  495 
 50m 30.83100m 1:06.41150m 1:47.56200m 2:26.62250m 3:12.05300m 3:57.30350m 4:34.17400m 5:08.20
8.Joshua LEWIS17Thanet Swim 5:08.23  495 
 50m 30.92100m 1:08.32150m 1:48.85200m 2:27.55250m 3:12.94300m 3:58.68350m 4:33.82400m 5:08.23
9.Benjamin STROVER17Orpington OJ 5:10.22  485 
 50m 33.00100m 1:13.10150m 1:52.95200m 2:31.75250m 3:17.87300m 4:05.45350m 4:39.40400m 5:10.22
10.David WILSON18Sevenoaks 5:11.96  477 
 50m 30.65100m 1:09.47150m 1:53.56200m 2:34.57250m 3:16.12300m 3:59.47350m 4:37.01400m 5:11.96
11.Jamie CAREY16Maidstone 5:19.29  445 
 50m 34.81100m 1:14.78150m 1:55.37200m 2:34.43250m 3:20.08300m 4:06.71350m 4:43.85400m 5:19.29

16 Yrs/Under Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Alexander BOYD16Thanet Swim 4:55.91  559 
 50m 29.38100m 1:04.42150m 1:45.22200m 2:23.53250m 3:04.26300m 3:47.06350m 4:22.25400m 4:55.91
2.Kieran DALE15Thanet Swim 4:59.01  542 
 50m 30.56100m 1:06.36150m 1:46.22200m 2:25.04250m 3:08.78300m 3:51.66350m 4:25.73400m 4:59.01
3.Andre STRYDOM15RTW Monson 5:00.46  534 
 50m 31.00100m 1:07.32150m 1:45.38200m 2:23.34250m 3:07.24300m 3:51.22350m 4:26.52400m 5:00.46
4.Ellis STANHOPE15Sevenoaks 5:05.46  508 
 50m 31.04100m 1:07.03150m 1:48.34200m 2:29.75250m 3:15.29300m 4:01.77350m 4:34.76400m 5:05.46
5.Finn BATES15Thanet Swim 5:09.37  489 
 50m 31.50100m 1:11.35150m 1:52.39200m 2:32.36250m 3:14.43300m 3:57.78350m 4:34.61400m 5:09.37
6.Ali SETTERFIELD13Thanet Swim 5:11.39  480 
 50m 32.70100m 1:09.04150m 1:51.11200m 2:30.83250m 3:15.23300m 4:00.46350m 4:37.71400m 5:11.39
7.Jack BILLINGS14Bromley 5:17.86  451 
 50m 31.83100m 1:10.98150m 1:52.02200m 2:33.19250m 3:19.49300m 4:07.40350m 4:43.29400m 5:17.86
8.Jamie CAREY16Maidstone 5:19.29  445 
 50m 34.81100m 1:14.78150m 1:55.37200m 2:34.43250m 3:20.08300m 4:06.71350m 4:43.85400m 5:19.29
9.Ethan SPAIN14Black Lion 5:21.74  435 
 50m 33.77100m 1:12.96150m 1:53.45200m 2:32.81250m 3:20.70300m 4:07.79350m 4:45.07400m 5:21.74
10.Luke FOWLE14Thanet Swim 5:23.21  429 
 50m 31.55100m 1:08.44150m 1:51.88200m 2:35.56250m 3:22.36300m 4:09.59350m 4:47.77400m 5:23.21
11.Maximus PARPWORTH13Thanet Swim 5:25.46  420 
 50m 33.35100m 1:12.10150m 1:55.52200m 2:38.05250m 3:24.45300m 4:12.12350m 4:49.63400m 5:25.46
12.Kody BRADBURY14RTW Monson 5:26.41  416 
 50m 32.73100m 1:11.07150m 1:53.60200m 2:35.82250m 3:24.85300m 4:14.28350m 4:51.26400m 5:26.41
13.Dexter LAM15Black Lion 5:26.62  416 
 50m 32.29100m 1:09.43150m 1:54.72200m 2:39.06250m 3:24.87300m 4:11.54350m 4:49.76400m 5:26.62
14.Oscar WILSON14Sevenoaks 5:26.94  414 
 50m 33.00100m 1:14.30150m 1:57.94200m 2:40.94250m 3:25.49300m 4:11.07350m 4:49.87400m 5:26.94
15.Conor WRIGHT13Thanet Swim 5:28.39  409 
 50m 34.84100m 1:16.33150m 2:01.10200m 2:44.70250m 3:28.34300m 4:12.63350m 4:51.26400m 5:28.39
16.Louis HAYES13Sevenoaks 5:28.49  409 
 50m 30.81100m 1:10.64150m 1:52.45200m 2:33.80250m 3:22.01300m 4:13.44350m 4:52.19400m 5:28.49
17.Toby DRAY15RTW Monson 5:28.69  408 
 50m 32.69100m 1:11.56150m 1:54.75200m 2:37.05250m 3:26.58300m 4:15.64350m 4:53.15400m 5:28.69
18.Benjamin MONAHAN15Black Lion 5:31.86  396 
 50m 33.49100m 1:10.25150m 1:52.83200m 2:34.97250m 3:26.06300m 4:16.40350m 4:54.45400m 5:31.86
19.Edward PAULING13Beckenham 5:32.85  393 
 50m 34.48100m 1:17.92150m 2:01.39200m 2:43.71250m 3:30.46300m 4:16.72350m 4:54.85400m 5:32.85
20.Edison HAMMOND14Sevenoaks 5:35.04  385 
 50m 33.36100m 1:17.13150m 2:01.41200m 2:45.28250m 3:33.34300m 4:21.03350m 4:58.82400m 5:35.04
21.Liam PEARSHOUSE14Thanet Swim 5:35.68  383 
 50m 35.86100m 1:17.10150m 2:00.83200m 2:42.86250m 3:31.99300m 4:22.51350m 4:59.53400m 5:35.68
22.Joshua CRABTREE13Thanet Swim 5:36.14  381 
 50m 34.85100m 1:15.71150m 1:58.21200m 2:40.56250m 3:30.48300m 4:21.93350m 4:59.79400m 5:36.14
23.Max MOULTON14Dartford 5:40.30  367 
 50m 36.87100m 1:23.90150m 2:08.51200m 2:51.29250m 3:36.08300m 4:22.40350m 5:02.62400m 5:40.30
24.Callum WOOLFENDEN12Bexley 5:41.68  363 
 50m 38.01100m 1:22.00150m 2:05.31200m 2:48.37250m 3:36.30300m 4:24.09350m 5:04.07400m 5:41.68
25.Toby COOK13Thanet Swim 5:42.55  360 
 50m 36.18100m 1:19.14150m 2:05.13200m 2:49.39250m 3:39.38300m 4:29.50350m 5:06.96400m 5:42.55
26.William REEVES12Thanet Swim 5:42.57  360 
 50m 36.97100m 1:20.62150m 2:05.37200m 2:49.06250m 3:39.02300m 4:27.76350m 5:07.66400m 5:42.57
27.Benjamin STREBEL13Sevenoaks 5:43.01  359 
 50m 33.78100m 1:12.38150m 1:56.53200m 2:41.73250m 3:33.53300m 4:25.67350m 5:05.39400m 5:43.01
28.Harvey MAUNDERS13Gwich Royals 5:45.04  352 
 50m 36.05100m 1:17.65150m 2:02.73200m 2:47.18250m 3:37.08300m 4:27.85350m 5:07.05400m 5:45.04
29.Nathan CHAPMAN13Gwich Royals 5:45.87  350 
 50m 35.61100m 1:17.32150m 2:03.68200m 2:47.56250m 3:37.70300m 4:29.14350m 5:08.22400m 5:45.87
30.David ALLEN12Black Lion 5:47.45  345 
 50m 37.25100m 1:20.65150m 2:06.03200m 2:49.06250m 3:39.84300m 4:31.98350m 5:10.04400m 5:47.45
31.Finn WOOTTEN13Bexley 5:49.92  338 
 50m 37.10100m 1:21.54150m 2:06.40200m 2:51.74250m 3:43.29300m 4:35.61350m 5:13.19400m 5:49.92
32.James SPROSTON12Erith & Dist 5:52.04  332 
 50m 35.82100m 1:19.38150m 2:02.66200m 2:45.40250m 3:41.33300m 4:37.85350m 5:14.73400m 5:52.04
33.Marcus MCSPADDEN14Beckenham 5:57.57  317 
 50m 36.07100m 1:19.92150m 2:08.71200m 2:55.98250m 3:48.64300m 4:40.17350m 5:20.00400m 5:57.57
34.Ethan SALES13Herne Bay 5:58.32  315 
 50m 38.68100m 1:27.51150m 2:17.85200m 3:03.41250m 3:50.44300m 4:38.41350m 5:19.09400m 5:58.32
35.Oliver POPE12Thanet Swim 5:59.60  311 
 50m 39.18100m 1:23.73150m 2:09.34200m 2:54.58250m 3:47.38300m 4:39.60350m 5:20.72400m 5:59.60
36.Daniel WILDING13Erith & Dist 6:01.11  307 
 50m 35.81100m 1:21.93150m 2:09.50200m 2:53.36250m 3:45.88300m 4:38.70350m 5:21.10400m 6:01.11
37.Joshua SOLLY13Dartford 6:03.22  302 
 50m 35.50100m 1:19.48150m 2:05.15200m 2:50.05250m 3:46.45300m 4:44.15350m 5:24.01400m 6:03.22
38.Seth LLEWELLYN12Thanet Swim 6:05.60  296 
 50m 40.79100m 1:25.93150m 2:12.44200m 2:58.11250m 3:51.90300m 4:46.31350m 5:27.02400m 6:05.60
39.Sebastian PICKERING12Bromley 6:06.80  293 
 50m 37.52100m 1:25.76150m 2:14.57200m 3:02.79250m 3:54.32300m 4:46.10350m 5:26.09400m 6:06.80
40.Harry SINCLAIR13RTW Monson 6:07.84  291 
 50m 36.81100m 1:21.59150m 2:09.43200m 2:55.88250m 3:51.97300m 4:47.21350m 5:28.04400m 6:07.84
41.Philip GRAMMATIKOPOULO12Beckenham 6:15.58  273 
 50m 39.70100m 1:27.26150m 2:15.99200m 3:05.49250m 3:57.92300m 4:51.65350m 5:34.14400m 6:15.58
42.Jaedon LYNCH12Dartford 6:21.78  260 
 50m 41.16100m 1:31.92150m 2:20.22200m 3:08.41250m 4:03.16300m 4:58.83350m 5:40.80400m 6:21.78
43.Stanley DYER12Thanet Swim 6:25.89  252 
 50m 40.38100m 1:32.70150m 2:22.06200m 3:13.35250m 4:07.28300m 5:01.70350m 5:44.94400m 6:25.89
44.James CLEAVER12Bromley 6:27.00  250 
 50m 38.86100m 1:32.85150m 2:21.06200m 3:08.07250m 4:05.74300m 5:05.75350m 5:47.86400m 6:27.00
45.Alessio TUTT12Bromley 6:30.01  244 
 50m 42.66100m 1:37.41150m 2:25.76200m 3:14.34250m 4:09.54300m 5:07.32350m 5:49.31400m 6:30.01
 Noah ENTICKNAP12White Oak DNC    
 James DICK15Maidstone DQ T 6L    

Disqualification Codes

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Simon NEWTON18Maidstone 4:50.30  592 
 50m 28.18100m 1:01.57150m 1:39.11200m 2:16.49250m 2:58.78300m 3:41.59350m 4:16.68400m 4:50.30
2.Thomas WILLETTS18Maidstone 4:51.84  583 
 50m 29.85100m 1:02.71150m 1:40.70200m 2:18.06250m 3:02.32300m 3:44.97350m 4:19.20400m 4:51.84
3.Alexander BOYD16Thanet Swim 4:55.91  559 
 50m 29.38100m 1:04.42150m 1:45.22200m 2:23.53250m 3:04.26300m 3:47.06350m 4:22.25400m 4:55.91
4.Matthew ROGERS17Bromley 4:57.94  548 
 50m 30.30100m 1:06.20150m 1:48.46200m 2:29.36250m 3:09.28300m 3:49.83350m 4:24.28400m 4:57.94
5.Kieran DALE15Thanet Swim 4:59.01  542 
 50m 30.56100m 1:06.36150m 1:46.22200m 2:25.04250m 3:08.78300m 3:51.66350m 4:25.73400m 4:59.01
6.Andre STRYDOM15RTW Monson 5:00.46  534 
 50m 31.00100m 1:07.32150m 1:45.38200m 2:23.34250m 3:07.24300m 3:51.22350m 4:26.52400m 5:00.46
7.Michael FOSTER18Saxon Crown 5:01.15  530 
 50m 29.42100m 1:03.87150m 1:44.63200m 2:24.69250m 3:08.62300m 3:52.18350m 4:26.87400m 5:01.15
8.Ellis STANHOPE15Sevenoaks 5:05.46  508 
 50m 31.04100m 1:07.03150m 1:48.34200m 2:29.75250m 3:15.29300m 4:01.77350m 4:34.76400m 5:05.46
9.Levi ATWELL17Shepway SC 5:07.51  498 
 50m 30.07100m 1:06.15150m 1:45.59200m 2:24.87250m 3:09.05300m 3:54.98350m 4:32.47400m 5:07.51
10.James CASTLE18Black Lion 5:08.20  495 
 50m 30.83100m 1:06.41150m 1:47.56200m 2:26.62250m 3:12.05300m 3:57.30350m 4:34.17400m 5:08.20
11.Joshua LEWIS17Thanet Swim 5:08.23  495 
 50m 30.92100m 1:08.32150m 1:48.85200m 2:27.55250m 3:12.94300m 3:58.68350m 4:33.82400m 5:08.23
12.Finn BATES15Thanet Swim 5:09.37  489 
 50m 31.50100m 1:11.35150m 1:52.39200m 2:32.36250m 3:14.43300m 3:57.78350m 4:34.61400m 5:09.37
13.Benjamin STROVER17Orpington OJ 5:10.22  485 
 50m 33.00100m 1:13.10150m 1:52.95200m 2:31.75250m 3:17.87300m 4:05.45350m 4:39.40400m 5:10.22
14.Ali SETTERFIELD13Thanet Swim 5:11.39  480 
 50m 32.70100m 1:09.04150m 1:51.11200m 2:30.83250m 3:15.23300m 4:00.46350m 4:37.71400m 5:11.39
15.David WILSON18Sevenoaks 5:11.96  477 
 50m 30.65100m 1:09.47150m 1:53.56200m 2:34.57250m 3:16.12300m 3:59.47350m 4:37.01400m 5:11.96
16.Jack BILLINGS14Bromley 5:17.86  451 
 50m 31.83100m 1:10.98150m 1:52.02200m 2:33.19250m 3:19.49300m 4:07.40350m 4:43.29400m 5:17.86
17.Jamie CAREY16Maidstone 5:19.29  445 
 50m 34.81100m 1:14.78150m 1:55.37200m 2:34.43250m 3:20.08300m 4:06.71350m 4:43.85400m 5:19.29
18.Ethan SPAIN14Black Lion 5:21.74  435 
 50m 33.77100m 1:12.96150m 1:53.45200m 2:32.81250m 3:20.70300m 4:07.79350m 4:45.07400m 5:21.74
19.Luke FOWLE14Thanet Swim 5:23.21  429 
 50m 31.55100m 1:08.44150m 1:51.88200m 2:35.56250m 3:22.36300m 4:09.59350m 4:47.77400m 5:23.21
20.Maximus PARPWORTH13Thanet Swim 5:25.46  420 
 50m 33.35100m 1:12.10150m 1:55.52200m 2:38.05250m 3:24.45300m 4:12.12350m 4:49.63400m 5:25.46
21.Kody BRADBURY14RTW Monson 5:26.41  416 
 50m 32.73100m 1:11.07150m 1:53.60200m 2:35.82250m 3:24.85300m 4:14.28350m 4:51.26400m 5:26.41
22.Dexter LAM15Black Lion 5:26.62  416 
 50m 32.29100m 1:09.43150m 1:54.72200m 2:39.06250m 3:24.87300m 4:11.54350m 4:49.76400m 5:26.62
23.Oscar WILSON14Sevenoaks 5:26.94  414 
 50m 33.00100m 1:14.30150m 1:57.94200m 2:40.94250m 3:25.49300m 4:11.07350m 4:49.87400m 5:26.94
24.Conor WRIGHT13Thanet Swim 5:28.39  409 
 50m 34.84100m 1:16.33150m 2:01.10200m 2:44.70250m 3:28.34300m 4:12.63350m 4:51.26400m 5:28.39
25.Louis HAYES13Sevenoaks 5:28.49  409 
 50m 30.81100m 1:10.64150m 1:52.45200m 2:33.80250m 3:22.01300m 4:13.44350m 4:52.19400m 5:28.49
26.Toby DRAY15RTW Monson 5:28.69  408 
 50m 32.69100m 1:11.56150m 1:54.75200m 2:37.05250m 3:26.58300m 4:15.64350m 4:53.15400m 5:28.69
27.Benjamin MONAHAN15Black Lion 5:31.86  396 
 50m 33.49100m 1:10.25150m 1:52.83200m 2:34.97250m 3:26.06300m 4:16.40350m 4:54.45400m 5:31.86
28.Edward PAULING13Beckenham 5:32.85  393 
 50m 34.48100m 1:17.92150m 2:01.39200m 2:43.71250m 3:30.46300m 4:16.72350m 4:54.85400m 5:32.85
29.Edison HAMMOND14Sevenoaks 5:35.04  385 
 50m 33.36100m 1:17.13150m 2:01.41200m 2:45.28250m 3:33.34300m 4:21.03350m 4:58.82400m 5:35.04
30.Liam PEARSHOUSE14Thanet Swim 5:35.68  383 
 50m 35.86100m 1:17.10150m 2:00.83200m 2:42.86250m 3:31.99300m 4:22.51350m 4:59.53400m 5:35.68
31.Joshua CRABTREE13Thanet Swim 5:36.14  381 
 50m 34.85100m 1:15.71150m 1:58.21200m 2:40.56250m 3:30.48300m 4:21.93350m 4:59.79400m 5:36.14
32.Max MOULTON14Dartford 5:40.30  367 
 50m 36.87100m 1:23.90150m 2:08.51200m 2:51.29250m 3:36.08300m 4:22.40350m 5:02.62400m 5:40.30
33.Callum WOOLFENDEN12Bexley 5:41.68  363 
 50m 38.01100m 1:22.00150m 2:05.31200m 2:48.37250m 3:36.30300m 4:24.09350m 5:04.07400m 5:41.68
34.Toby COOK13Thanet Swim 5:42.55  360 
 50m 36.18100m 1:19.14150m 2:05.13200m 2:49.39250m 3:39.38300m 4:29.50350m 5:06.96400m 5:42.55
35.William REEVES12Thanet Swim 5:42.57  360 
 50m 36.97100m 1:20.62150m 2:05.37200m 2:49.06250m 3:39.02300m 4:27.76350m 5:07.66400m 5:42.57
36.Benjamin STREBEL13Sevenoaks 5:43.01  359 
 50m 33.78100m 1:12.38150m 1:56.53200m 2:41.73250m 3:33.53300m 4:25.67350m 5:05.39400m 5:43.01
37.Harvey MAUNDERS13Gwich Royals 5:45.04  352 
 50m 36.05100m 1:17.65150m 2:02.73200m 2:47.18250m 3:37.08300m 4:27.85350m 5:07.05400m 5:45.04
38.Nathan CHAPMAN13Gwich Royals 5:45.87  350 
 50m 35.61100m 1:17.32150m 2:03.68200m 2:47.56250m 3:37.70300m 4:29.14350m 5:08.22400m 5:45.87
39.David ALLEN12Black Lion 5:47.45  345 
 50m 37.25100m 1:20.65150m 2:06.03200m 2:49.06250m 3:39.84300m 4:31.98350m 5:10.04400m 5:47.45
40.Finn WOOTTEN13Bexley 5:49.92  338 
 50m 37.10100m 1:21.54150m 2:06.40200m 2:51.74250m 3:43.29300m 4:35.61350m 5:13.19400m 5:49.92
41.James SPROSTON12Erith & Dist 5:52.04  332 
 50m 35.82100m 1:19.38150m 2:02.66200m 2:45.40250m 3:41.33300m 4:37.85350m 5:14.73400m 5:52.04
42.Marcus MCSPADDEN14Beckenham 5:57.57  317 
 50m 36.07100m 1:19.92150m 2:08.71200m 2:55.98250m 3:48.64300m 4:40.17350m 5:20.00400m 5:57.57
43.Ethan SALES13Herne Bay 5:58.32  315 
 50m 38.68100m 1:27.51150m 2:17.85200m 3:03.41250m 3:50.44300m 4:38.41350m 5:19.09400m 5:58.32
44.Oliver POPE12Thanet Swim 5:59.60  311 
 50m 39.18100m 1:23.73150m 2:09.34200m 2:54.58250m 3:47.38300m 4:39.60350m 5:20.72400m 5:59.60
45.Daniel WILDING13Erith & Dist 6:01.11  307 
 50m 35.81100m 1:21.93150m 2:09.50200m 2:53.36250m 3:45.88300m 4:38.70350m 5:21.10400m 6:01.11
46.Joshua SOLLY13Dartford 6:03.22  302 
 50m 35.50100m 1:19.48150m 2:05.15200m 2:50.05250m 3:46.45300m 4:44.15350m 5:24.01400m 6:03.22
47.Seth LLEWELLYN12Thanet Swim 6:05.60  296 
 50m 40.79100m 1:25.93150m 2:12.44200m 2:58.11250m 3:51.90300m 4:46.31350m 5:27.02400m 6:05.60
48.Sebastian PICKERING12Bromley 6:06.80  293 
 50m 37.52100m 1:25.76150m 2:14.57200m 3:02.79250m 3:54.32300m 4:46.10350m 5:26.09400m 6:06.80
49.Harry SINCLAIR13RTW Monson 6:07.84  291 
 50m 36.81100m 1:21.59150m 2:09.43200m 2:55.88250m 3:51.97300m 4:47.21350m 5:28.04400m 6:07.84
50.Philip GRAMMATIKOPOULO12Beckenham 6:15.58  273 
 50m 39.70100m 1:27.26150m 2:15.99200m 3:05.49250m 3:57.92300m 4:51.65350m 5:34.14400m 6:15.58
51.Jaedon LYNCH12Dartford 6:21.78  260 
 50m 41.16100m 1:31.92150m 2:20.22200m 3:08.41250m 4:03.16300m 4:58.83350m 5:40.80400m 6:21.78
52.Stanley DYER12Thanet Swim 6:25.89  252 
 50m 40.38100m 1:32.70150m 2:22.06200m 3:13.35250m 4:07.28300m 5:01.70350m 5:44.94400m 6:25.89
53.James CLEAVER12Bromley 6:27.00  250 
 50m 38.86100m 1:32.85150m 2:21.06200m 3:08.07250m 4:05.74300m 5:05.75350m 5:47.86400m 6:27.00
54.Alessio TUTT12Bromley 6:30.01  244 
 50m 42.66100m 1:37.41150m 2:25.76200m 3:14.34250m 4:09.54300m 5:07.32350m 5:49.31400m 6:30.01
 Noah ENTICKNAP12White Oak DNC    
 James DICK15Maidstone DQ T 6L    

Disqualification Codes

UP