Mens MC 200m Backstroke - Heats (Declared Winners)

10/11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Samuel LANDER11Bromley 2:47.27  299 38.391:21.772:05.61
2.Liam HAMP11Thanet Swim 2:48.17  294 39.641:23.012:06.48
3.Alexander WILLIAMS11Gwich Royals 2:50.30  283 38.401:21.962:07.15
4.Luke ELLIS11Beckenham 2:54.79  262 43.311:29.232:12.92
5.Rokas LIUTKEVICIUS11Thanet Swim 2:55.89  257 39.861:25.582:11.38
6.Alexander CORVER11Bromley 2:56.27  255 40.701:26.022:12.58
7.Callum FARROW11Black Lion 2:59.57  242 41.38--
8.Macaulay JOHNSTON11Sevenoaks 2:59.72  241 42.591:28.162:14.58
9.Marley BARHAM11Thanet Swim 3:00.14  239 41.411:27.362:14.31
10.Bailey BERTRAM11Shepway SC 3:02.94  228 41.751:28.162:16.11
11.Laurence WILSON11Beckenham 3:03.44  227 43.271:30.602:17.55
12.Zachary KIRKMAN11Saxon Crown 3:06.17  217 41.621:29.692:19.36
13.Kieran ELVY11Black Lion 3:09.48  206 45.401:34.612:22.69
14.Teddy LEWIS11Saxon Crown 3:16.87  183 45.521:35.842:26.59
15.Owain COLLINS11Co Cant'bury 3:17.06  183 44.601:36.402:27.70
 Christian PAULING11Beckenham DQ T 3L       

Disqualification Codes

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.James SPROSTON12Erith & Dist 2:33.61  386 35.111:16.031:55.02
2.William REEVES12Thanet Swim 2:42.64  325 39.251:21.202:02.95
3.Caiden HIBBERT12Sevenoaks 2:44.32  315 39.64-2:05.12
4.David ALLEN12Black Lion 2:46.35  304 38.401:21.452:04.05
5.David LANGLEY12Bexley 2:47.18  300 38.741:21.642:05.43
6.Oliver POPE12Thanet Swim 2:47.66  297 40.981:23.982:06.90
7.James CLEAVER12Bromley 2:48.74  291 40.281:23.302:07.24
8.Thomas CREASEY12Sevenoaks 2:49.81  286 39.541:23.842:07.27
9.Finn REARDON12Maidstone 2:52.48  273 40.13-2:09.65
10.Callum WOOLFENDEN12Bexley 2:52.65  272 41.161:25.222:09.84
11.Alessio TUTT12Bromley 2:55.49  259 40.221:25.002:10.53
12.Finley COURTIER12Larkfield 2:56.28  255 42.371:27.562:13.41
13.Seth LLEWELLYN12Thanet Swim 2:57.75  249 --2:15.12
14.Joe REARDON12Maidstone 2:58.35  247 41.921:29.342:16.79
15.Sebastian PICKERING12Bromley 2:59.30  243 41.551:28.072:14.41
16.Jozeph WAITT12Thanet Swim 3:00.91  236 42.391:29.012:16.59
17.Nevan CHOU12Bromley 3:05.70  218 41.961:29.662:18.91

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Louis HAYES13Sevenoaks 2:26.84  442 33.781:10.931:49.17
2.Ali SETTERFIELD13Thanet Swim 2:30.92  407 35.841:14.111:52.71
3.Maximus PARPWORTH13Thanet Swim 2:34.46  380 37.341:16.861:56.42
4.Joshua CRABTREE13Thanet Swim 2:35.96  369 35.841:15.511:55.56
5.Edward PAULING13Beckenham 2:38.41  352 36.731:17.801:59.09
6.Conor WRIGHT13Thanet Swim 2:38.93  349 36.951:17.571:58.78
7.Joshua ELLIS13Beckenham 2:38.95  349 36.201:17.332:00.68
8.Daniel BRICE13Tonbridge 2:39.23  347 37.351:18.391:59.92
9.Charlie CREWE13RTW Monson 2:41.01  335 37.501:17.801:59.67
10.Euan TERRY13Black Lion 2:41.32  333 37.651:18.732:00.38
11.Joshua SOLLY13Dartford 2:42.23  328 37.471:18.942:01.73
12.Ben MILLINGTON13Thanet Swim 2:43.81  318 37.931:19.552:02.28
13.Adam FROST13Shepway SC 2:44.16  316 38.831:22.322:05.87
14.Samuel JACK13Co Cant'bury 2:55.20  260 40.871:26.062:11.16
 Jack CHEVERST13Black Lion DQ T 2L       

Disqualification Codes

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Charley LANGFORD14Thanet Swim 2:27.67  435 33.281:11.061:50.08
2.Jack BILLINGS14Bromley 2:28.65  426 33.511:11.291:50.28
3.Ethan SPAIN14Black Lion 2:28.87  424 34.901:12.501:51.01
4.Reuben EDWARDS14RTW Monson 2:31.24  405 35.001:13.081:52.06
5.Kody BRADBURY14RTW Monson 2:34.14  382 37.541:17.011:56.96
6.Thomas WOOLLEY14Bromley 2:34.73  378 35.221:15.231:56.33
7.Robert ALLEN14Sevenoaks 2:35.19  375 35.391:14.941:56.26
8.Ashwin GANESARATNAM14Thanet Swim 2:35.89  370 36.731:16.521:56.68
9.Max MOULTON14Dartford 2:35.97  369 36.451:16.521:57.12
10.George CLARKE14Maidstone 2:36.32  367 36.531:16.881:57.42
11.Edison HAMMOND14Sevenoaks 2:38.48  352 35.701:17.001:58.79
12.Aiden MCMILLAN14Sevenoaks 2:39.39  346 36.761:18.362:00.49
13.Cole BRIDGES14RTW Monson 2:40.45  339 38.541:19.492:00.38
14.Luca SHORT14Bromley 2:41.60  332 36.151:16.331:58.70
15.Casey O'CONNOR14Shepway SC 2:45.42  309 37.941:20.182:03.33

15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Finlay MAXWELL15Beckenham 2:19.26  519 32.541:07.981:44.17
2.Andre STRYDOM15RTW Monson 2:21.67  493 32.641:08.641:45.31
3.Kieran DALE15Thanet Swim 2:22.74  482 32.711:08.651:46.04
4.Ellis STANHOPE15Sevenoaks 2:23.00  479 33.831:10.611:47.75
5.Ethan HUNTER15Sevenoaks 2:26.47  446 33.281:10.701:48.84
6.Nathaniel RODRIGUES15Sevenoaks 2:28.21  430 35.171:13.001:52.46
7.Andrew ROWLAND15Beckenham 2:29.06  423 35.221:13.621:52.25
8.Cian BETHEL15Maidstone 2:29.24  421 35.471:13.581:52.27
9.Finn BATES15Thanet Swim 2:31.10  406 36.111:14.941:53.47
10.Tom FISHER15Dover Life 2:35.27  374 36.071:15.731:55.97
11.Toby DRAY15RTW Monson 2:35.28  374 35.941:15.981:57.08
12.Connor PARKER15Erith & Dist 2:37.01  362 38.241:19.471:58.77
13.Benjamin MONAHAN15Black Lion 2:37.27  360 36.491:17.671:58.95
14.Joshua GRIGGS15Maidstone 2:39.51  345 37.071:17.621:59.27
15.George BLAIR15Maidstone 2:40.01  342 35.771:16.881:58.55

16 Yrs/Over Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Jordan HONOUR19Thanet Swim 2:07.32  679 29.951:02.311:35.02
2.Max JAMESON17Thanet Swim 2:12.02  609 31.521:04.501:37.97
3.Alexander BOYD16Thanet Swim 2:16.96  545 32.221:07.331:42.31
4.Victor DEL RIO FOCES17Gwich Royals 2:17.03  544 31.381:05.031:41.22
5.Rhys SINGLETON19Beckenham 2:17.52  539 30.821:05.471:41.09
6.Alex ISIDORO19Beckenham 2:18.54  527 31.301:06.511:42.90
7.Sebastian STEWART17Sevenoaks 2:19.96  511 31.911:07.331:44.02
8.Joshua LEWIS17Thanet Swim 2:20.00  510 32.661:08.411:45.28
9.Kallum MORRIS18Maidstone 2:20.82  502 32.771:07.691:43.94
10.Callum BROPHY19Sevenoaks 2:20.91  501 32.661:07.591:43.39
11.Felix HASLAM17Bromley 2:21.11  498 31.121:06.351:43.83
12.Benjamin STROVER17Orpington OJ 2:22.49  484 33.431:09.371:45.94
12.Levi ATWELL17Shepway SC 2:22.49  484 32.311:08.291:45.78
14.George CASEY18Co Cant'bury 2:22.88  480 31.931:07.671:45.18
15.Thomas HELLEWELL17Gwich Royals 2:22.95  479 33.001:08.891:46.23
16.James CASTLE18Black Lion 2:23.45  474 33.551:09.731:46.89
17.Richard CARR17Maidstone 2:24.36  465 33.141:10.281:48.12
18.Christopher LEE16Sevenoaks 2:26.71  443 32.901:09.171:47.93
19.Ethan BURROWS16Maidstone 2:26.85  442 34.201:12.101:49.93
20.Aidan CREWE16RTW Monson 2:27.37  438 34.871:12.771:50.94
21.Jamie CAREY16Maidstone 2:27.44  437 34.461:12.901:51.15
22.Alexander DIN19Bromley 2:27.77  434 32.571:09.511:48.60
23.Benjamin COE19Bromley 2:28.84  425 33.041:10.161:49.23
24.James BARLOW16Sevenoaks 2:30.47  411 34.341:12.931:52.24
25.Joseph KIBBLEWHITE16Beckenham 2:31.31  404 33.841:12.271:52.31
26.Nam NGUYEN16Orpington OJ 2:31.49  403 35.231:13.701:52.89
27.James GLASSON16Maidstone 2:33.89  384 34.831:13.481:53.99
28.Michael JIAN17Saxon Crown 2:35.06  376 33.581:12.611:53.51
29.Alfie HERRINGTON16Dover Life 2:35.54  372 36.21-1:57.15
30.Ryan NAPPER16Saxon Crown 2:42.44  327 37.041:17.601:59.57

16 Yrs/Under Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Alexander BOYD16Thanet Swim 2:16.96  545 32.221:07.331:42.31
2.Finlay MAXWELL15Beckenham 2:19.26  519 32.541:07.981:44.17
3.Andre STRYDOM15RTW Monson 2:21.67  493 32.641:08.641:45.31
4.Kieran DALE15Thanet Swim 2:22.74  482 32.711:08.651:46.04
5.Ellis STANHOPE15Sevenoaks 2:23.00  479 33.831:10.611:47.75
6.Ethan HUNTER15Sevenoaks 2:26.47  446 33.281:10.701:48.84
7.Christopher LEE16Sevenoaks 2:26.71  443 32.901:09.171:47.93
8.Louis HAYES13Sevenoaks 2:26.84  442 33.781:10.931:49.17
9.Ethan BURROWS16Maidstone 2:26.85  442 34.201:12.101:49.93
10.Aidan CREWE16RTW Monson 2:27.37  438 34.871:12.771:50.94
11.Jamie CAREY16Maidstone 2:27.44  437 34.461:12.901:51.15
12.Charley LANGFORD14Thanet Swim 2:27.67  435 33.281:11.061:50.08
13.Nathaniel RODRIGUES15Sevenoaks 2:28.21  430 35.171:13.001:52.46
14.Jack BILLINGS14Bromley 2:28.65  426 33.511:11.291:50.28
15.Ethan SPAIN14Black Lion 2:28.87  424 34.901:12.501:51.01
16.Andrew ROWLAND15Beckenham 2:29.06  423 35.221:13.621:52.25
17.Cian BETHEL15Maidstone 2:29.24  421 35.471:13.581:52.27
18.James BARLOW16Sevenoaks 2:30.47  411 34.341:12.931:52.24
19.Ali SETTERFIELD13Thanet Swim 2:30.92  407 35.841:14.111:52.71
20.Finn BATES15Thanet Swim 2:31.10  406 36.111:14.941:53.47
21.Reuben EDWARDS14RTW Monson 2:31.24  405 35.001:13.081:52.06
22.Joseph KIBBLEWHITE16Beckenham 2:31.31  404 33.841:12.271:52.31
23.Nam NGUYEN16Orpington OJ 2:31.49  403 35.231:13.701:52.89
24.James SPROSTON12Erith & Dist 2:33.61  386 35.111:16.031:55.02
25.James GLASSON16Maidstone 2:33.89  384 34.831:13.481:53.99
26.Kody BRADBURY14RTW Monson 2:34.14  382 37.541:17.011:56.96
27.Maximus PARPWORTH13Thanet Swim 2:34.46  380 37.341:16.861:56.42
28.Thomas WOOLLEY14Bromley 2:34.73  378 35.221:15.231:56.33
29.Robert ALLEN14Sevenoaks 2:35.19  375 35.391:14.941:56.26
30.Tom FISHER15Dover Life 2:35.27  374 36.071:15.731:55.97
31.Toby DRAY15RTW Monson 2:35.28  374 35.941:15.981:57.08
32.Alfie HERRINGTON16Dover Life 2:35.54  372 36.21-1:57.15
33.Ashwin GANESARATNAM14Thanet Swim 2:35.89  370 36.731:16.521:56.68
34.Joshua CRABTREE13Thanet Swim 2:35.96  369 35.841:15.511:55.56
35.Max MOULTON14Dartford 2:35.97  369 36.451:16.521:57.12
36.George CLARKE14Maidstone 2:36.32  367 36.531:16.881:57.42
37.Connor PARKER15Erith & Dist 2:37.01  362 38.241:19.471:58.77
38.Benjamin MONAHAN15Black Lion 2:37.27  360 36.491:17.671:58.95
39.Edward PAULING13Beckenham 2:38.41  352 36.731:17.801:59.09
40.Edison HAMMOND14Sevenoaks 2:38.48  352 35.701:17.001:58.79
41.Conor WRIGHT13Thanet Swim 2:38.93  349 36.951:17.571:58.78
42.Joshua ELLIS13Beckenham 2:38.95  349 36.201:17.332:00.68
43.Daniel BRICE13Tonbridge 2:39.23  347 37.351:18.391:59.92
44.Aiden MCMILLAN14Sevenoaks 2:39.39  346 36.761:18.362:00.49
45.Joshua GRIGGS15Maidstone 2:39.51  345 37.071:17.621:59.27
46.George BLAIR15Maidstone 2:40.01  342 35.771:16.881:58.55
47.Cole BRIDGES14RTW Monson 2:40.45  339 38.541:19.492:00.38
48.Charlie CREWE13RTW Monson 2:41.01  335 37.501:17.801:59.67
49.Euan TERRY13Black Lion 2:41.32  333 37.651:18.732:00.38
50.Luca SHORT14Bromley 2:41.60  332 36.151:16.331:58.70
51.Joshua SOLLY13Dartford 2:42.23  328 37.471:18.942:01.73
52.Ryan NAPPER16Saxon Crown 2:42.44  327 37.041:17.601:59.57
53.William REEVES12Thanet Swim 2:42.64  325 39.251:21.202:02.95
54.Ben MILLINGTON13Thanet Swim 2:43.81  318 37.931:19.552:02.28
55.Adam FROST13Shepway SC 2:44.16  316 38.831:22.322:05.87
56.Caiden HIBBERT12Sevenoaks 2:44.32  315 39.64-2:05.12
57.Casey O'CONNOR14Shepway SC 2:45.42  309 37.941:20.182:03.33
58.David ALLEN12Black Lion 2:46.35  304 38.401:21.452:04.05
59.David LANGLEY12Bexley 2:47.18  300 38.741:21.642:05.43
60.Samuel LANDER11Bromley 2:47.27  299 38.391:21.772:05.61
61.Oliver POPE12Thanet Swim 2:47.66  297 40.981:23.982:06.90
62.Liam HAMP11Thanet Swim 2:48.17  294 39.641:23.012:06.48
63.James CLEAVER12Bromley 2:48.74  291 40.281:23.302:07.24
64.Thomas CREASEY12Sevenoaks 2:49.81  286 39.541:23.842:07.27
65.Alexander WILLIAMS11Gwich Royals 2:50.30  283 38.401:21.962:07.15
66.Finn REARDON12Maidstone 2:52.48  273 40.13-2:09.65
67.Callum WOOLFENDEN12Bexley 2:52.65  272 41.161:25.222:09.84
68.Luke ELLIS11Beckenham 2:54.79  262 43.311:29.232:12.92
69.Samuel JACK13Co Cant'bury 2:55.20  260 40.871:26.062:11.16
70.Alessio TUTT12Bromley 2:55.49  259 40.221:25.002:10.53
71.Rokas LIUTKEVICIUS11Thanet Swim 2:55.89  257 39.861:25.582:11.38
72.Alexander CORVER11Bromley 2:56.27  255 40.701:26.022:12.58
73.Finley COURTIER12Larkfield 2:56.28  255 42.371:27.562:13.41
74.Seth LLEWELLYN12Thanet Swim 2:57.75  249 --2:15.12
75.Joe REARDON12Maidstone 2:58.35  247 41.921:29.342:16.79
76.Sebastian PICKERING12Bromley 2:59.30  243 41.551:28.072:14.41
77.Callum FARROW11Black Lion 2:59.57  242 41.38--
78.Macaulay JOHNSTON11Sevenoaks 2:59.72  241 42.591:28.162:14.58
79.Marley BARHAM11Thanet Swim 3:00.14  239 41.411:27.362:14.31
80.Jozeph WAITT12Thanet Swim 3:00.91  236 42.391:29.012:16.59
81.Bailey BERTRAM11Shepway SC 3:02.94  228 41.751:28.162:16.11
82.Laurence WILSON11Beckenham 3:03.44  227 43.271:30.602:17.55
83.Nevan CHOU12Bromley 3:05.70  218 41.961:29.662:18.91
84.Zachary KIRKMAN11Saxon Crown 3:06.17  217 41.621:29.692:19.36
85.Kieran ELVY11Black Lion 3:09.48  206 45.401:34.612:22.69
86.Teddy LEWIS11Saxon Crown 3:16.87  183 45.521:35.842:26.59
87.Owain COLLINS11Co Cant'bury 3:17.06  183 44.601:36.402:27.70
 Jack CHEVERST13Black Lion DQ T 2L       
 Christian PAULING11Beckenham DQ T 3L       

Disqualification Codes

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Jordan HONOUR19Thanet Swim 2:07.32  679 29.951:02.311:35.02
2.Max JAMESON17Thanet Swim 2:12.02  609 31.521:04.501:37.97
3.Alexander BOYD16Thanet Swim 2:16.96  545 32.221:07.331:42.31
4.Victor DEL RIO FOCES17Gwich Royals 2:17.03  544 31.381:05.031:41.22
5.Rhys SINGLETON19Beckenham 2:17.52  539 30.821:05.471:41.09
6.Alex ISIDORO19Beckenham 2:18.54  527 31.301:06.511:42.90
7.Finlay MAXWELL15Beckenham 2:19.26  519 32.541:07.981:44.17
8.Sebastian STEWART17Sevenoaks 2:19.96  511 31.911:07.331:44.02
9.Joshua LEWIS17Thanet Swim 2:20.00  510 32.661:08.411:45.28
10.Kallum MORRIS18Maidstone 2:20.82  502 32.771:07.691:43.94
11.Callum BROPHY19Sevenoaks 2:20.91  501 32.661:07.591:43.39
12.Felix HASLAM17Bromley 2:21.11  498 31.121:06.351:43.83
13.Andre STRYDOM15RTW Monson 2:21.67  493 32.641:08.641:45.31
14.Benjamin STROVER17Orpington OJ 2:22.49  484 33.431:09.371:45.94
14.Levi ATWELL17Shepway SC 2:22.49  484 32.311:08.291:45.78
16.Kieran DALE15Thanet Swim 2:22.74  482 32.711:08.651:46.04
17.George CASEY18Co Cant'bury 2:22.88  480 31.931:07.671:45.18
18.Thomas HELLEWELL17Gwich Royals 2:22.95  479 33.001:08.891:46.23
19.Ellis STANHOPE15Sevenoaks 2:23.00  479 33.831:10.611:47.75
20.James CASTLE18Black Lion 2:23.45  474 33.551:09.731:46.89
21.Richard CARR17Maidstone 2:24.36  465 33.141:10.281:48.12
22.Ethan HUNTER15Sevenoaks 2:26.47  446 33.281:10.701:48.84
23.Christopher LEE16Sevenoaks 2:26.71  443 32.901:09.171:47.93
24.Louis HAYES13Sevenoaks 2:26.84  442 33.781:10.931:49.17
25.Ethan BURROWS16Maidstone 2:26.85  442 34.201:12.101:49.93
26.Aidan CREWE16RTW Monson 2:27.37  438 34.871:12.771:50.94
27.Jamie CAREY16Maidstone 2:27.44  437 34.461:12.901:51.15
28.Charley LANGFORD14Thanet Swim 2:27.67  435 33.281:11.061:50.08
29.Alexander DIN19Bromley 2:27.77  434 32.571:09.511:48.60
30.Nathaniel RODRIGUES15Sevenoaks 2:28.21  430 35.171:13.001:52.46
31.Jack BILLINGS14Bromley 2:28.65  426 33.511:11.291:50.28
32.Benjamin COE19Bromley 2:28.84  425 33.041:10.161:49.23
33.Ethan SPAIN14Black Lion 2:28.87  424 34.901:12.501:51.01
34.Andrew ROWLAND15Beckenham 2:29.06  423 35.221:13.621:52.25
35.Cian BETHEL15Maidstone 2:29.24  421 35.471:13.581:52.27
36.James BARLOW16Sevenoaks 2:30.47  411 34.341:12.931:52.24
37.Ali SETTERFIELD13Thanet Swim 2:30.92  407 35.841:14.111:52.71
38.Finn BATES15Thanet Swim 2:31.10  406 36.111:14.941:53.47
39.Reuben EDWARDS14RTW Monson 2:31.24  405 35.001:13.081:52.06
40.Joseph KIBBLEWHITE16Beckenham 2:31.31  404 33.841:12.271:52.31
41.Nam NGUYEN16Orpington OJ 2:31.49  403 35.231:13.701:52.89
42.James SPROSTON12Erith & Dist 2:33.61  386 35.111:16.031:55.02
43.James GLASSON16Maidstone 2:33.89  384 34.831:13.481:53.99
44.Kody BRADBURY14RTW Monson 2:34.14  382 37.541:17.011:56.96
45.Maximus PARPWORTH13Thanet Swim 2:34.46  380 37.341:16.861:56.42
46.Thomas WOOLLEY14Bromley 2:34.73  378 35.221:15.231:56.33
47.Michael JIAN17Saxon Crown 2:35.06  376 33.581:12.611:53.51
48.Robert ALLEN14Sevenoaks 2:35.19  375 35.391:14.941:56.26
49.Tom FISHER15Dover Life 2:35.27  374 36.071:15.731:55.97
50.Toby DRAY15RTW Monson 2:35.28  374 35.941:15.981:57.08
51.Alfie HERRINGTON16Dover Life 2:35.54  372 36.21-1:57.15
52.Ashwin GANESARATNAM14Thanet Swim 2:35.89  370 36.731:16.521:56.68
53.Joshua CRABTREE13Thanet Swim 2:35.96  369 35.841:15.511:55.56
54.Max MOULTON14Dartford 2:35.97  369 36.451:16.521:57.12
55.George CLARKE14Maidstone 2:36.32  367 36.531:16.881:57.42
56.Connor PARKER15Erith & Dist 2:37.01  362 38.241:19.471:58.77
57.Benjamin MONAHAN15Black Lion 2:37.27  360 36.491:17.671:58.95
58.Edward PAULING13Beckenham 2:38.41  352 36.731:17.801:59.09
59.Edison HAMMOND14Sevenoaks 2:38.48  352 35.701:17.001:58.79
60.Conor WRIGHT13Thanet Swim 2:38.93  349 36.951:17.571:58.78
61.Joshua ELLIS13Beckenham 2:38.95  349 36.201:17.332:00.68
62.Daniel BRICE13Tonbridge 2:39.23  347 37.351:18.391:59.92
63.Aiden MCMILLAN14Sevenoaks 2:39.39  346 36.761:18.362:00.49
64.Joshua GRIGGS15Maidstone 2:39.51  345 37.071:17.621:59.27
65.George BLAIR15Maidstone 2:40.01  342 35.771:16.881:58.55
66.Cole BRIDGES14RTW Monson 2:40.45  339 38.541:19.492:00.38
67.Charlie CREWE13RTW Monson 2:41.01  335 37.501:17.801:59.67
68.Euan TERRY13Black Lion 2:41.32  333 37.651:18.732:00.38
69.Luca SHORT14Bromley 2:41.60  332 36.151:16.331:58.70
70.Joshua SOLLY13Dartford 2:42.23  328 37.471:18.942:01.73
71.Ryan NAPPER16Saxon Crown 2:42.44  327 37.041:17.601:59.57
72.William REEVES12Thanet Swim 2:42.64  325 39.251:21.202:02.95
73.Ben MILLINGTON13Thanet Swim 2:43.81  318 37.931:19.552:02.28
74.Adam FROST13Shepway SC 2:44.16  316 38.831:22.322:05.87
75.Caiden HIBBERT12Sevenoaks 2:44.32  315 39.64-2:05.12
76.Casey O'CONNOR14Shepway SC 2:45.42  309 37.941:20.182:03.33
77.David ALLEN12Black Lion 2:46.35  304 38.401:21.452:04.05
78.David LANGLEY12Bexley 2:47.18  300 38.741:21.642:05.43
79.Samuel LANDER11Bromley 2:47.27  299 38.391:21.772:05.61
80.Oliver POPE12Thanet Swim 2:47.66  297 40.981:23.982:06.90
81.Liam HAMP11Thanet Swim 2:48.17  294 39.641:23.012:06.48
82.James CLEAVER12Bromley 2:48.74  291 40.281:23.302:07.24
83.Thomas CREASEY12Sevenoaks 2:49.81  286 39.541:23.842:07.27
84.Alexander WILLIAMS11Gwich Royals 2:50.30  283 38.401:21.962:07.15
85.Finn REARDON12Maidstone 2:52.48  273 40.13-2:09.65
86.Callum WOOLFENDEN12Bexley 2:52.65  272 41.161:25.222:09.84
87.Luke ELLIS11Beckenham 2:54.79  262 43.311:29.232:12.92
88.Samuel JACK13Co Cant'bury 2:55.20  260 40.871:26.062:11.16
89.Alessio TUTT12Bromley 2:55.49  259 40.221:25.002:10.53
90.Rokas LIUTKEVICIUS11Thanet Swim 2:55.89  257 39.861:25.582:11.38
91.Alexander CORVER11Bromley 2:56.27  255 40.701:26.022:12.58
92.Finley COURTIER12Larkfield 2:56.28  255 42.371:27.562:13.41
93.Seth LLEWELLYN12Thanet Swim 2:57.75  249 --2:15.12
94.Joe REARDON12Maidstone 2:58.35  247 41.921:29.342:16.79
95.Sebastian PICKERING12Bromley 2:59.30  243 41.551:28.072:14.41
96.Callum FARROW11Black Lion 2:59.57  242 41.38--
97.Macaulay JOHNSTON11Sevenoaks 2:59.72  241 42.591:28.162:14.58
98.Marley BARHAM11Thanet Swim 3:00.14  239 41.411:27.362:14.31
99.Jozeph WAITT12Thanet Swim 3:00.91  236 42.391:29.012:16.59
100.Bailey BERTRAM11Shepway SC 3:02.94  228 41.751:28.162:16.11
101.Laurence WILSON11Beckenham 3:03.44  227 43.271:30.602:17.55
102.Nevan CHOU12Bromley 3:05.70  218 41.961:29.662:18.91
103.Zachary KIRKMAN11Saxon Crown 3:06.17  217 41.621:29.692:19.36
104.Kieran ELVY11Black Lion 3:09.48  206 45.401:34.612:22.69
105.Teddy LEWIS11Saxon Crown 3:16.87  183 45.521:35.842:26.59
106.Owain COLLINS11Co Cant'bury 3:17.06  183 44.601:36.402:27.70
 Jack CHEVERST13Black Lion DQ T 2L       
 Christian PAULING11Beckenham DQ T 3L       

Disqualification Codes

UP