Mens MC 100m Backstroke - Heats

16 Yrs/Over Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Jordan HONOUR19Thanet Swim 1:01.74  595 30.22
2.Max JAMESON17Thanet Swim 1:02.08  585 30.73
3.Victor DEL RIO FOCES17Gwich Royals 1:02.78  566 30.76
4.Rhys SINGLETON19Beckenham 1:03.01  560 30.08
5.Alex ISIDORO19Beckenham 1:03.21  554 29.89
6.Felix HASLAM17Bromley 1:03.44  548 30.23
7.Richard CARR17Maidstone 1:04.71  517 -
8.Kallum MORRIS18Maidstone 1:04.77  515 -
9.Callum BROPHY19Sevenoaks 1:04.88  513 31.84
10.Alexander BOYD16Thanet Swim 1:04.92  512 31.81
11.Joseph DOBB17Bromley 1:05.10  507 31.64
12.George CASEY18Co Cant'bury 1:05.14  506 32.15
13.Sebastian STEWART17Sevenoaks 1:05.33  502 31.36
14.Thomas HELLEWELL17Gwich Royals 1:05.69  494 31.99
15.Billy MINCHELLA16Beckenham 1:06.17  483 32.20
16.Benjamin STROVER17Orpington OJ 1:06.76  470 31.92
17.Joshua LEWIS17Thanet Swim 1:06.81  469 32.26
18.James VICK18Erith & Dist 1:06.87  468 -
19.Christopher LEE16Sevenoaks 1:07.10  463 32.26
20.James CASTLE18Black Lion 1:07.24  460 32.46
21.Levi ATWELL17Shepway SC 1:07.25  460 32.13
22.Alexander DIN19Bromley 1:07.34  458 31.61
23.Matthew ROGERS17Bromley 1:08.01  445 32.86
24.Aidan CREWE16RTW Monson 1:08.47  436 33.69
25.Benjamin TRITTON17Maidstone 1:08.97  427 32.20
26.Joseph KIBBLEWHITE16Beckenham 1:09.05  425 32.79
27.James BARLOW16Sevenoaks 1:09.06  425 33.17
28.Ethan BURROWS16Maidstone 1:09.23  422 32.90
29.Josh BISHOP17Sevenoaks 1:09.31  420 33.21
30.Benjamin COE19Bromley 1:09.48  417 32.47
31.Jamie CAREY16Maidstone 1:10.26  404 33.98
32.Advait UPADHYAYA17Bexley 1:10.45  400 -
33.Michael JIAN17Saxon Crown 1:10.75  395 32.81
34.Jack RUSTRICK16Larkfield 1:10.81  394 33.64
35.George TYLER16Sevenoaks 1:11.08  390 33.59
36.Nam NGUYEN16Orpington OJ 1:11.78  378 35.15
37.Alfie HERRINGTON16Dover Life 1:11.90  376 -
38.James GLASSON16Maidstone 1:12.39  369 35.00
39.Ryan NAPPER16Saxon Crown 1:14.01  345 35.36
40.Daniel SOLOMON16RTW Monson 1:15.07  331 -
41.Matthew HARDING16Gwich Royals 1:15.51  325 36.13
42.Michael ADAMS16Maidstone 1:15.79  321 37.28
43.Robert WINCH16Sheerness 1:15.80  321 36.31
44.Joshua MONAGHAN-COOMBS19Saxon Crown91:20.11  272 39.42
45.Oludaisi ADEFISAN17Beckenham91:20.43  269 39.15
46.Billy BIRCHMORE21Orpington OJ141:23.24  242 41.92
 Zachary COTTON16Larkfield DNC     
 Taine CARRICK16Thanet Swim DNC     

15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.George BLAIR15Maidstone 1:06.01  487 31.78
2.Finlay MAXWELL15Beckenham 1:06.45  477 -
3.Andre STRYDOM15RTW Monson 1:06.93  467 -
4.Kieran DALE15Thanet Swim 1:06.97  466 33.02
5.Ethan HUNTER15Sevenoaks 1:07.40  457 32.43
6.Ellis STANHOPE15Sevenoaks 1:07.81  449 33.19
7.Andrew ROWLAND15Beckenham 1:08.61  433 -
8.Nathaniel RODRIGUES15Sevenoaks 1:08.63  433 33.34
9.Cian BETHEL15Maidstone 1:10.53  399 34.45
10.Oliver TRITTON15Maidstone 1:10.73  395 34.72
11.Connor PARKER15Erith & Dist 1:11.88  377 -
12.Benjamin MONAHAN15Black Lion 1:12.01  375 35.56
13.William ELLAWAY15Maidstone 1:12.18  372 35.77
14.Tom FISHER15Dover Life 1:12.29  370 34.24
15.Finn BATES15Thanet Swim 1:12.70  364 34.50
16.James DICK15Maidstone 1:12.75  363 34.77
17.Angus LISTER15Co Cant'bury 1:12.99  360 35.42
18.Benjamin BELLO-MENDOZA15Bromley 1:13.10  358 34.21
19.Michael PHILLIPS15Orpington OJ 1:13.25  356 35.04
20.Toby DRAY15RTW Monson 1:13.70  350 35.63
21.Brett BAKER15Bexley 1:17.19  304 36.49
 Thomas KING15Thanet Swim DNC     
 Joshua COWHAM15Thanet Swim DNC     

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Joseph PARKER14Edenbridge 1:06.90  467 32.00
2.Ben WARD14Sevenoaks 1:07.01  465 32.37
3.Jack BILLINGS14Bromley 1:08.48  436 32.81
4.Charley LANGFORD14Thanet Swim 1:08.54  435 32.68
5.Reuben EDWARDS14RTW Monson 1:10.21  404 34.49
6.Thomas WOOLLEY14Bromley 1:10.73  395 33.69
7.Edward ESTCOURT14Ashford Sch 1:10.83  394 33.29
8.Brandon HARRIS14Beachfield 1:12.57  366 34.76
9.Ashwin GANESARATNAM14Thanet Swim 1:12.96  360 35.06
10.Robert ALLEN14Sevenoaks 1:13.08  359 34.90
11.Oliver GLEN14Sevenoaks 1:13.40  354 -
12.Oscar WILSON14Sevenoaks 1:13.97  346 35.21
13.Luke FOWLE14Thanet Swim 1:14.00  345 35.23
14.Cole BRIDGES14RTW Monson 1:14.47  339 36.74
15.Giulio SZCZEPANIAK14Beckenham 1:14.87  333 35.74
16.Aiden MCMILLAN14Sevenoaks 1:15.11  330 36.30
17.Luca SHORT14Bromley 1:15.26  328 -
18.Nathan WILLIAMS14Faversham 1:15.56  324 36.44
19.George CLARKE14Maidstone 1:15.73  322 36.61
20.Freddy CUNNINGHAM14RTW Monson 1:16.71  310 37.36
21.Daniel GRUNSELL14Dover Life 1:16.83  308 37.42
22.Justin STROVER14Orpington OJ 1:18.36  291 38.04
23.George COLES14Co Cant'bury 1:18.63  288 37.59

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Louis HAYES13Sevenoaks 1:09.85  411 33.47
2.Joshua CRABTREE13Thanet Swim 1:10.34  402 -
3.Joshua ELLIS13Beckenham 1:13.22  356 -
4.Daniel BRICE13Tonbridge 1:13.61  351 35.56
5.Ali SETTERFIELD13Thanet Swim 1:13.93  346 36.68
6.Maximus PARPWORTH13Thanet Swim 1:14.07  344 36.13
7.Joshua SOLLY13Dartford 1:15.49  325 36.06
8.Edward PAULING13Beckenham 1:16.02  318 36.56
9.Zachary RAYMOND13Sevenoaks 1:16.18  316 36.86
10.Adam FROST13Shepway SC 1:16.30  315 37.05
11.Max BEHRENS13Ashford Town 1:16.32  315 36.73
12.Conor WRIGHT13Thanet Swim 1:16.90  308 36.95
13.Euan TERRY13Black Lion 1:16.99  307 37.07
14.Daniel WILDING13Erith & Dist 1:17.07  306 36.56
15.Ben MILLINGTON13Thanet Swim 1:17.81  297 38.15
16.Charlie CREWE13RTW Monson 1:18.65  288 38.00
17.Edward SELLAR13Bromley 1:18.88  285 38.43
18.Finn WOOTTEN13Bexley 1:19.37  280 38.99
19.Oliver ISAACS13Black Lion 1:19.38  280 38.33
20.Oliver EDWARDS13Herne Bay 1:20.81  265 38.98
21.Harvey MAUNDERS13Gwich Royals 1:21.29  260 39.47
22.Alex TURTON13RTW Monson 1:22.05  253 38.21
23.Rory GHATAURAY13Erith & Dist 1:22.89  246 39.76
24.Edward DILL-RUSSELL13Dover Life 1:23.38  241 40.59
 Oscar MILES13Thanet Swim DNC     

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.James SPROSTON12Erith & Dist 1:12.77  363 34.81
2.Caiden HIBBERT12Sevenoaks 1:16.79  309 -
3.William REEVES12Thanet Swim 1:17.65  299 38.81
4.David ALLEN12Black Lion 1:17.92  296 -
5.Thomas CREASEY12Sevenoaks 1:18.23  292 37.98
6.Finn REARDON12Maidstone 1:19.06  283 38.30
7.James CLEAVER12Bromley 1:20.09  272 39.14
8.David LANGLEY12Bexley 1:20.65  267 38.92
9.Oliver POPE12Thanet Swim 1:21.08  262 -
10.Callum WOOLFENDEN12Bexley 1:21.20  261 39.98
11.Nikita MITROFANENKO12Black Lion 1:21.23  261 38.50
12.Finley COURTIER12Larkfield 1:21.64  257 -
13.Sebastian PICKERING12Bromley 1:21.86  255 40.00
14.Joe REARDON12Maidstone 1:22.06  253 39.61
15.Jaedon LYNCH12Dartford 1:22.91  245 40.33
16.Max FORDYCE12Faversham 1:23.36  241 40.83
17.Alessio TUTT12Bromley 1:23.65  239 -
18.Scott STRANGE12Ashford Town 1:23.73  238 40.77
19.Seth LLEWELLYN12Thanet Swim 1:24.32  233 41.79
20.Matthew HOY12RTW Monson 1:25.42  224 40.88
20.Oliver ROMP12Bexley 1:25.42  224 42.84
22.Luke REID12Maidstone 1:25.69  222 42.01
23.William FITZPATRICK12Beachfield 1:26.39  217 41.51
24.Adam DELVES12RTW Monson 1:26.55  216 42.22
25.Sam LUBINSKI-SCORER12Bromley 1:27.06  212 -

10/11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Samuel LANDER11Bromley 1:18.99  284 38.24
2.Liam HAMP11Thanet Swim 1:19.41  279 38.61
3.Alexander WILLIAMS11Gwich Royals 1:20.92  264 38.84
4.Luke ELLIS11Beckenham 1:22.92  245 40.42
5.Alexander CORVER11Bromley 1:23.19  243 39.90
6.Rokas LIUTKEVICIUS11Thanet Swim 1:24.52  232 -
7.Christian PAULING11Beckenham 1:24.98  228 40.92
8.Marley BARHAM11Thanet Swim 1:25.26  226 41.43
9.Nahum FISHER11Black Lion 1:26.04  219 42.24
10.Thomas LONG10Gravesend 1:26.56  216 42.42
11.Thomas WILLIAMSON11Beckenham 1:26.89  213 42.73
12.Zachary KIRKMAN11Saxon Crown 1:27.81  206 41.27
13.Callum FARROW11Black Lion 1:27.95  205 -
14.Macaulay JOHNSTON11Sevenoaks 1:28.06  205 42.14
15.Finley HICKMOTT11Thanet Swim 1:28.59  201 43.85
16.Jonathan VOWELL10Sevenoaks 1:29.21  197 43.58
17.Kevin CAO10Bexley 1:29.70  194 42.32
18.Daniel TOLLIT11Beckenham 1:29.93  192 -
19.Bailey BERTRAM11Shepway SC 1:30.76  187 44.09
20.Laurence WILSON11Beckenham 1:30.80  187 -
21.Benjamin WATSON11Edenbridge 1:31.31  184 42.37
22.Kieran ELVY11Black Lion 1:31.42  183 45.13
23.Teddy LEWIS11Saxon Crown 1:32.44  177 45.05
24.Owain COLLINS11Co Cant'bury 1:36.58  155 45.66
 August MOOS11Shepway SC DNC     

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Jordan HONOUR19Thanet Swim 1:01.74  595 30.22
2.Max JAMESON17Thanet Swim 1:02.08  585 30.73
3.Victor DEL RIO FOCES17Gwich Royals 1:02.78  566 30.76
4.Rhys SINGLETON19Beckenham 1:03.01  560 30.08
5.Alex ISIDORO19Beckenham 1:03.21  554 29.89
6.Felix HASLAM17Bromley 1:03.44  548 30.23
7.Richard CARR17Maidstone 1:04.71  517 -
8.Kallum MORRIS18Maidstone 1:04.77  515 -
9.Callum BROPHY19Sevenoaks 1:04.88  513 31.84
10.Alexander BOYD16Thanet Swim 1:04.92  512 31.81
11.Joseph DOBB17Bromley 1:05.10  507 31.64
12.George CASEY18Co Cant'bury 1:05.14  506 32.15
13.Sebastian STEWART17Sevenoaks 1:05.33  502 31.36
14.Thomas HELLEWELL17Gwich Royals 1:05.69  494 31.99
15.George BLAIR15Maidstone 1:06.01  487 31.78
16.Billy MINCHELLA16Beckenham 1:06.17  483 32.20
17.Finlay MAXWELL15Beckenham 1:06.45  477 -
18.Benjamin STROVER17Orpington OJ 1:06.76  470 31.92
19.Joshua LEWIS17Thanet Swim 1:06.81  469 32.26
20.James VICK18Erith & Dist 1:06.87  468 -
21.Joseph PARKER14Edenbridge 1:06.90  467 32.00
22.Andre STRYDOM15RTW Monson 1:06.93  467 -
23.Kieran DALE15Thanet Swim 1:06.97  466 33.02
24.Ben WARD14Sevenoaks 1:07.01  465 32.37
25.Christopher LEE16Sevenoaks 1:07.10  463 32.26
26.James CASTLE18Black Lion 1:07.24  460 32.46
27.Levi ATWELL17Shepway SC 1:07.25  460 32.13
28.Alexander DIN19Bromley 1:07.34  458 31.61
29.Ethan HUNTER15Sevenoaks 1:07.40  457 32.43
30.Ellis STANHOPE15Sevenoaks 1:07.81  449 33.19
31.Matthew ROGERS17Bromley 1:08.01  445 32.86
32.Aidan CREWE16RTW Monson 1:08.47  436 33.69
33.Jack BILLINGS14Bromley 1:08.48  436 32.81
34.Charley LANGFORD14Thanet Swim 1:08.54  435 32.68
35.Andrew ROWLAND15Beckenham 1:08.61  433 -
36.Nathaniel RODRIGUES15Sevenoaks 1:08.63  433 33.34
37.Benjamin TRITTON17Maidstone 1:08.97  427 32.20
38.Joseph KIBBLEWHITE16Beckenham 1:09.05  425 32.79
39.James BARLOW16Sevenoaks 1:09.06  425 33.17
40.Ethan BURROWS16Maidstone 1:09.23  422 32.90
41.Josh BISHOP17Sevenoaks 1:09.31  420 33.21
42.Benjamin COE19Bromley 1:09.48  417 32.47
43.Louis HAYES13Sevenoaks 1:09.85  411 33.47
44.Reuben EDWARDS14RTW Monson 1:10.21  404 34.49
45.Jamie CAREY16Maidstone 1:10.26  404 33.98
46.Joshua CRABTREE13Thanet Swim 1:10.34  402 -
47.Advait UPADHYAYA17Bexley 1:10.45  400 -
48.Cian BETHEL15Maidstone 1:10.53  399 34.45
49.Oliver TRITTON15Maidstone 1:10.73  395 34.72
49.Thomas WOOLLEY14Bromley 1:10.73  395 33.69
51.Michael JIAN17Saxon Crown 1:10.75  395 32.81
52.Jack RUSTRICK16Larkfield 1:10.81  394 33.64
53.Edward ESTCOURT14Ashford Sch 1:10.83  394 33.29
54.George TYLER16Sevenoaks 1:11.08  390 33.59
55.Nam NGUYEN16Orpington OJ 1:11.78  378 35.15
56.Connor PARKER15Erith & Dist 1:11.88  377 -
57.Alfie HERRINGTON16Dover Life 1:11.90  376 -
58.Benjamin MONAHAN15Black Lion 1:12.01  375 35.56
59.William ELLAWAY15Maidstone 1:12.18  372 35.77
60.Tom FISHER15Dover Life 1:12.29  370 34.24
61.James GLASSON16Maidstone 1:12.39  369 35.00
62.Brandon HARRIS14Beachfield 1:12.57  366 34.76
63.Finn BATES15Thanet Swim 1:12.70  364 34.50
64.James DICK15Maidstone 1:12.75  363 34.77
65.James SPROSTON12Erith & Dist 1:12.77  363 34.81
66.Ashwin GANESARATNAM14Thanet Swim 1:12.96  360 35.06
67.Angus LISTER15Co Cant'bury 1:12.99  360 35.42
68.Robert ALLEN14Sevenoaks 1:13.08  359 34.90
69.Benjamin BELLO-MENDOZA15Bromley 1:13.10  358 34.21
70.Joshua ELLIS13Beckenham 1:13.22  356 -
71.Michael PHILLIPS15Orpington OJ 1:13.25  356 35.04
72.Oliver GLEN14Sevenoaks 1:13.40  354 -
73.Daniel BRICE13Tonbridge 1:13.61  351 35.56
74.Toby DRAY15RTW Monson 1:13.70  350 35.63
75.Ali SETTERFIELD13Thanet Swim 1:13.93  346 36.68
76.Oscar WILSON14Sevenoaks 1:13.97  346 35.21
77.Luke FOWLE14Thanet Swim 1:14.00  345 35.23
78.Ryan NAPPER16Saxon Crown 1:14.01  345 35.36
79.Maximus PARPWORTH13Thanet Swim 1:14.07  344 36.13
80.Cole BRIDGES14RTW Monson 1:14.47  339 36.74
81.Giulio SZCZEPANIAK14Beckenham 1:14.87  333 35.74
82.Daniel SOLOMON16RTW Monson 1:15.07  331 -
83.Aiden MCMILLAN14Sevenoaks 1:15.11  330 36.30
84.Luca SHORT14Bromley 1:15.26  328 -
85.Joshua SOLLY13Dartford 1:15.49  325 36.06
86.Matthew HARDING16Gwich Royals 1:15.51  325 36.13
87.Nathan WILLIAMS14Faversham 1:15.56  324 36.44
88.George CLARKE14Maidstone 1:15.73  322 36.61
89.Michael ADAMS16Maidstone 1:15.79  321 37.28
90.Robert WINCH16Sheerness 1:15.80  321 36.31
91.Edward PAULING13Beckenham 1:16.02  318 36.56
92.Zachary RAYMOND13Sevenoaks 1:16.18  316 36.86
93.Adam FROST13Shepway SC 1:16.30  315 37.05
94.Max BEHRENS13Ashford Town 1:16.32  315 36.73
95.Freddy CUNNINGHAM14RTW Monson 1:16.71  310 37.36
96.Caiden HIBBERT12Sevenoaks 1:16.79  309 -
97.Daniel GRUNSELL14Dover Life 1:16.83  308 37.42
98.Conor WRIGHT13Thanet Swim 1:16.90  308 36.95
99.Euan TERRY13Black Lion 1:16.99  307 37.07
100.Daniel WILDING13Erith & Dist 1:17.07  306 36.56
101.Brett BAKER15Bexley 1:17.19  304 36.49
102.William REEVES12Thanet Swim 1:17.65  299 38.81
103.Ben MILLINGTON13Thanet Swim 1:17.81  297 38.15
104.David ALLEN12Black Lion 1:17.92  296 -
105.Thomas CREASEY12Sevenoaks 1:18.23  292 37.98
106.Justin STROVER14Orpington OJ 1:18.36  291 38.04
107.George COLES14Co Cant'bury 1:18.63  288 37.59
108.Charlie CREWE13RTW Monson 1:18.65  288 38.00
109.Edward SELLAR13Bromley 1:18.88  285 38.43
110.Samuel LANDER11Bromley 1:18.99  284 38.24
111.Finn REARDON12Maidstone 1:19.06  283 38.30
112.Finn WOOTTEN13Bexley 1:19.37  280 38.99
113.Oliver ISAACS13Black Lion 1:19.38  280 38.33
114.Liam HAMP11Thanet Swim 1:19.41  279 38.61
115.James CLEAVER12Bromley 1:20.09  272 39.14
116.Joshua MONAGHAN-COOMBS19Saxon Crown91:20.11  272 39.42
117.Oludaisi ADEFISAN17Beckenham91:20.43  269 39.15
118.David LANGLEY12Bexley 1:20.65  267 38.92
119.Oliver EDWARDS13Herne Bay 1:20.81  265 38.98
120.Alexander WILLIAMS11Gwich Royals 1:20.92  264 38.84
121.Oliver POPE12Thanet Swim 1:21.08  262 -
122.Callum WOOLFENDEN12Bexley 1:21.20  261 39.98
123.Nikita MITROFANENKO12Black Lion 1:21.23  261 38.50
124.Harvey MAUNDERS13Gwich Royals 1:21.29  260 39.47
125.Finley COURTIER12Larkfield 1:21.64  257 -
126.Sebastian PICKERING12Bromley 1:21.86  255 40.00
127.Alex TURTON13RTW Monson 1:22.05  253 38.21
128.Joe REARDON12Maidstone 1:22.06  253 39.61
129.Rory GHATAURAY13Erith & Dist 1:22.89  246 39.76
130.Jaedon LYNCH12Dartford 1:22.91  245 40.33
131.Luke ELLIS11Beckenham 1:22.92  245 40.42
132.Alexander CORVER11Bromley 1:23.19  243 39.90
133.Billy BIRCHMORE21Orpington OJ141:23.24  242 41.92
134.Max FORDYCE12Faversham 1:23.36  241 40.83
135.Edward DILL-RUSSELL13Dover Life 1:23.38  241 40.59
136.Alessio TUTT12Bromley 1:23.65  239 -
137.Scott STRANGE12Ashford Town 1:23.73  238 40.77
138.Seth LLEWELLYN12Thanet Swim 1:24.32  233 41.79
139.Rokas LIUTKEVICIUS11Thanet Swim 1:24.52  232 -
140.Christian PAULING11Beckenham 1:24.98  228 40.92
141.Marley BARHAM11Thanet Swim 1:25.26  226 41.43
142.Matthew HOY12RTW Monson 1:25.42  224 40.88
142.Oliver ROMP12Bexley 1:25.42  224 42.84
144.Luke REID12Maidstone 1:25.69  222 42.01
145.Nahum FISHER11Black Lion 1:26.04  219 42.24
146.William FITZPATRICK12Beachfield 1:26.39  217 41.51
147.Adam DELVES12RTW Monson 1:26.55  216 42.22
148.Thomas LONG10Gravesend 1:26.56  216 42.42
149.Thomas WILLIAMSON11Beckenham 1:26.89  213 42.73
150.Sam LUBINSKI-SCORER12Bromley 1:27.06  212 -
151.Zachary KIRKMAN11Saxon Crown 1:27.81  206 41.27
152.Callum FARROW11Black Lion 1:27.95  205 -
153.Macaulay JOHNSTON11Sevenoaks 1:28.06  205 42.14
154.Finley HICKMOTT11Thanet Swim 1:28.59  201 43.85
155.Jonathan VOWELL10Sevenoaks 1:29.21  197 43.58
156.Kevin CAO10Bexley 1:29.70  194 42.32
157.Daniel TOLLIT11Beckenham 1:29.93  192 -
158.Bailey BERTRAM11Shepway SC 1:30.76  187 44.09
159.Laurence WILSON11Beckenham 1:30.80  187 -
160.Benjamin WATSON11Edenbridge 1:31.31  184 42.37
161.Kieran ELVY11Black Lion 1:31.42  183 45.13
162.Teddy LEWIS11Saxon Crown 1:32.44  177 45.05
163.Owain COLLINS11Co Cant'bury 1:36.58  155 45.66
 August MOOS11Shepway SC DNC     
 Oscar MILES13Thanet Swim DNC     
 Zachary COTTON16Larkfield DNC     
 Thomas KING15Thanet Swim DNC     
 Joshua COWHAM15Thanet Swim DNC     
 Taine CARRICK16Thanet Swim DNC     

Combined Result - Multi-Disability by British Disability Points

PlaceNameAaDClubCatTime  BDPoints 50
1.Joshua MONAGHAN-COOMBS19Saxon Crown91:20.11  459 39.42
2.Oludaisi ADEFISAN17Beckenham91:20.43  453 39.15
3.Billy BIRCHMORE21Orpington OJ141:23.24  361 41.92

UP