Mens MC 100m Butterfly - Heats

16 Yrs/Over Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Michael GUNNING23Beckenham 55.47  724 25.97
2.Luke GUNNING20Beckenham 56.95  669 27.14
3.Simon NEWTON18Maidstone 58.28  624 27.37
4.Alex ISIDORO19Beckenham 58.47  618 28.20
5.Max JAMESON17Thanet Swim 58.89  605 27.45
6.Thomas WILLETTS18Maidstone 1:00.52  557 28.13
7.Alexander BOYD16Thanet Swim 1:00.56  556 28.10
8.Felix HASLAM17Bromley 1:01.87  522 27.84
9.Chris CHENG20Sevenoaks 1:02.06  517 28.57
10.Joseph DOBB17Bromley 1:02.07  517 28.56
11.Jacob WEST20Gravesend 1:02.10  516 29.78
12.Michael FOSTER18Saxon Crown 1:02.11  516 29.16
13.Alexander IRELAND17Bromley 1:02.25  512 29.22
14.Edward MORIARTY21Thanet Swim 1:02.43  508 28.31
15.Samuel CRABTREE18Thanet Swim 1:02.51  506 28.94
16.Joshua CRUZ17RTW Monson 1:02.55  505 29.43
17.Levi ATWELL17Shepway SC 1:02.90  496 28.87
18.Mateusz SZOPINSKI16Saxon Crown 1:02.97  495 29.14
19.Callum BROPHY19Sevenoaks 1:03.53  482 28.62
20.Rhys SINGLETON19Beckenham 1:03.55  481 28.48
21.Christopher LEE16Sevenoaks 1:04.35  464 29.52
22.Joshua LEWIS17Thanet Swim 1:04.56  459 29.47
23.Kwende BLAIR-FORD21Bromley 1:04.71  456 29.22
24.Benjamin TRITTON17Maidstone 1:04.96  451 28.83
25.Alfie HERRINGTON16Dover Life 1:05.04  449 29.56
26.Nicholas ROWE28Larkfield 1:05.11  447 30.40
27.Matthew ROGERS17Bromley 1:05.28  444 30.10
28.James CASTLE18Black Lion 1:05.36  442 30.26
29.George TYLER16Sevenoaks 1:05.75  435 29.58
30.Luca LOMBARDI18Dartford 1:05.81  433 29.28
31.Billy MINCHELLA16Beckenham 1:05.94  431 29.29
32.Henry RENNOLLS17White Oak 1:06.17  426 27.89
33.Zack ROTHMAN16Thanet Swim 1:06.43  421 30.56
34.Finn WOOD17Shepway SC 1:06.46  421 29.42
35.Ethan BURROWS16Maidstone 1:06.53  419 29.82
36.Taine CARRICK16Thanet Swim 1:06.61  418 30.63
37.Alexander DIN19Bromley 1:06.63  418 28.62
38.Tommy LEWIS18Saxon Crown 1:06.64  417 30.67
39.Joshua BUNGAY17Shepway SC 1:07.42  403 30.94
40.Robert WINCH16Sheerness 1:08.59  383 30.39
41.Nathan BUTTERWORTH16Erith & Dist 1:10.01  360 32.32
42.Oludaisi ADEFISAN17Beckenham91:10.79  348 33.19
43.Lewis OLDER16Thanet Swim 1:11.77  334 32.82
44.Matthew HARDING16Gwich Royals 1:12.04  330 32.93
45.Joshua MONAGHAN-COOMBS19Saxon Crown91:13.33  313 33.31
46.James GLASSON16Maidstone 1:15.70  285 33.35
47.Billy BIRCHMORE21Orpington OJ141:19.28  248 35.85
 Benjamin COE19Bromley DNC     
 Toby LISTER18Co Cant'bury DNC     

15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Nathaniel RODRIGUES15Sevenoaks 1:02.05  517 29.23
2.Kieran DALE15Thanet Swim 1:03.65  479 29.67
3.Ellis STANHOPE15Sevenoaks 1:03.66  479 29.12
4.Timothy LEBERL15Beckenham 1:04.39  463 29.59
5.James ANGELL15Dartford 1:06.70  416 31.22
6.Benjamin MONAHAN15Black Lion 1:06.76  415 31.32
7.Finlay MAXWELL15Beckenham 1:07.25  406 30.79
8.Oliver TRITTON15Maidstone 1:07.52  401 29.97
9.Toby DRAY15RTW Monson 1:08.08  391 31.20
10.Finn BATES15Thanet Swim 1:08.88  378 31.75
11.Dexter LAM15Black Lion 1:09.01  376 31.95
12.Frederick CORDER15Erith & Dist 1:09.54  367 32.05
13.Ewan LIVINGSTON15Sevenoaks 1:09.64  366 31.77
14.Ethan HUNTER15Sevenoaks 1:09.71  365 31.47
15.Benjamin BELLO-MENDOZA15Bromley 1:10.19  357 31.21
16.Benjamin LUXFORD15White Oak 1:10.55  352 31.39
17.James DICK15Maidstone 1:10.96  346 32.55
18.Dominic PERCY15Sevenoaks 1:11.15  343 31.98
19.Adam MILES15Herne Bay 1:11.52  338 32.29
20.Jacob GASKELL15Bromley 1:11.60  336 32.06
21.Edward WALLACE15Sevenoaks 1:11.92  332 32.31
22.Kai JOHNSON15Saxon Crown 1:13.59  310 34.81
23.Connor PARKER15Erith & Dist 1:14.34  300 34.69
 Andre STRYDOM15RTW Monson DQ ST 1L     

Disqualification Codes

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Luke FOWLE14Thanet Swim 1:05.79  434 30.17
2.Jack BILLINGS14Bromley 1:06.51  420 30.85
3.Kody BRADBURY14RTW Monson 1:06.91  412 31.57
4.Charley LANGFORD14Thanet Swim 1:08.15  390 31.31
5.Oscar WILSON14Sevenoaks 1:11.13  343 32.71
6.Nathan WILLIAMS14Faversham 1:11.59  337 33.16
7.Aiden MCMILLAN14Sevenoaks 1:11.68  335 32.26
8.Ethan SPAIN14Black Lion 1:12.06  330 33.30
9.Joseph PARKER14Edenbridge 1:12.35  326 32.89
10.Ashwin GANESARATNAM14Thanet Swim 1:13.47  311 33.14
11.Joseph JEFFERY14Bexley 1:13.49  311 34.29
12.George CLARKE14Maidstone 1:14.01  305 34.48
13.Marcus MCSPADDEN14Beckenham 1:14.03  304 33.36
14.Liam PEARSHOUSE14Thanet Swim 1:14.93  293 33.92
15.Harvey STEDMAN14Bromley 1:15.40  288 33.13
16.Callum BARONTI14Orpington OJ 1:15.59  286 33.96
17.Tristan CALVO14Shepway SC 1:15.87  283 32.68
18.Edison HAMMOND14Sevenoaks 1:16.04  281 33.52
19.Pravin MAHENDRAKUMAR14Bromley 1:16.06  281 32.13
20.Harvey THATCHER14Tonbridge 1:16.07  280 34.62
21.Freddy CUNNINGHAM14RTW Monson 1:16.16  279 33.85
22.George WISE14Dartford 1:16.70  274 35.18
23.William BOOTH14Sevenoaks 1:17.91  261 36.48
24.Oliver COOTE14Sevenoaks 1:20.07  240 33.72
25.Joss HAMER14RTW Monson 1:21.99  224 36.31

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Ali SETTERFIELD13Thanet Swim 1:07.98  393 31.83
2.Louis HAYES13Sevenoaks 1:08.50  384 30.97
3.Maximus PARPWORTH13Thanet Swim 1:09.75  364 32.58
4.Joshua CRABTREE13Thanet Swim 1:11.53  337 33.45
5.Benjamin STREBEL13Sevenoaks 1:11.78  334 32.40
6.Joshua ELLIS13Beckenham 1:12.08  330 32.95
7.Ilia ZYP13Gwich Royals 1:12.51  324 32.60
8.Daniel BRICE13Tonbridge 1:13.58  310 33.72
9.Harvey MAUNDERS13Gwich Royals 1:14.20  302 34.41
10.Edward PAULING13Beckenham 1:14.66  297 34.68
11.Euan TERRY13Black Lion 1:14.74  296 33.80
12.Conor WRIGHT13Thanet Swim 1:15.15  291 34.34
13.Nathan CHAPMAN13Gwich Royals 1:15.23  290 35.77
14.Toby COOK13Thanet Swim 1:15.44  288 35.01
15.Pharell NIMOH13Saxon Crown 1:15.89  282 35.67
16.Harry SINCLAIR13RTW Monson 1:16.26  278 35.65
17.Adam FROST13Shepway SC 1:17.67  263 34.73
18.Joshua SOLLY13Dartford 1:17.68  263 35.10
19.Emmett HOLDSWORTH13Herne Bay 1:17.95  261 36.10
20.Ben MILLINGTON13Thanet Swim 1:18.63  254 35.63
21.Ethan SALES13Herne Bay 1:19.32  247 36.62
22.Finn WOOTTEN13Bexley 1:19.62  244 37.14
23.Marcus HUMPHREY13Sevenoaks 1:21.80  225 39.84
24.Samuel JACK13Co Cant'bury 1:22.21  222 38.09

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.James SPROSTON12Erith & Dist 1:11.60  336 32.86
2.David ALLEN12Black Lion 1:17.16  269 36.13
3.Jaedon LYNCH12Dartford 1:17.90  261 36.32
4.Callum WOOLFENDEN12Bexley 1:18.05  260 36.28
5.Noah ENTICKNAP12White Oak 1:18.90  251 36.30
6.Caiden HIBBERT12Sevenoaks 1:19.76  243 35.49
7.Finn REARDON12Maidstone 1:20.05  241 36.16
8.William REEVES12Thanet Swim 1:20.15  240 37.55
9.Oliver POPE12Thanet Swim 1:21.52  228 38.78
10.Stanley DYER12Thanet Swim 1:22.21  222 37.83
11.Philip GRAMMATIKOPOULO12Beckenham 1:22.61  219 38.40
12.David LANGLEY12Bexley 1:22.64  219 36.78
13.James CLEAVER12Bromley 1:24.18  207 37.54
14.Seth LLEWELLYN12Thanet Swim 1:24.30  206 39.48
15.Scott STRANGE12Ashford Town 1:25.22  199 39.56
16.Dominic TRAUBE12Larkfield 1:27.64  183 41.31
17.Alessio TUTT12Bromley 1:27.90  182 39.92
18.Keane CEPEDA12Dartford 1:28.37  179 37.88
19.Sam LUBINSKI-SCORER12Bromley 1:29.04  175 41.94
20.Finley COURTIER12Larkfield 1:31.70  160 41.15
21.James RANDALL12Edenbridge 1:31.93  159 40.09
 Rico NEWMAN-MORGAN12Shepway SC DQ T 1L     

Disqualification Codes

10/11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Liam HAMP11Thanet Swim 1:15.40  288 35.38
2.Alexander CORVER11Bromley 1:17.29  267 35.94
3.Alexander WILLIAMS11Gwich Royals 1:21.35  229 37.20
4.Samuel LANDER11Bromley 1:21.38  229 36.15
5.Macaulay JOHNSTON11Sevenoaks 1:26.20  193 40.00
6.Laurence WILSON11Beckenham 1:28.12  180 39.43
7.Tom HAWKINS10Bexley 1:28.48  178 39.62
8.Luke ELLIS11Beckenham 1:28.87  176 40.33
9.Thomas LONG10Gravesend 1:30.81  165 42.89
10.Kevin CAO10Bexley 1:31.29  162 41.32
11.Christian PAULING11Beckenham 1:32.11  158 40.97
12.Kieran ELVY11Black Lion 1:34.38  147 43.61
13.Teddy LEWIS11Saxon Crown 1:35.83  140 43.06
14.Matthew MARSH11Gwich Royals 1:35.94  140 43.24
15.Owain COLLINS11Co Cant'bury 1:39.37  126 44.23
16.Marley BARHAM11Thanet Swim 1:39.57  125 43.98
17.Callum MURRAY11Edenbridge 1:40.19  122 44.87
18.James PAGE11Herne Bay 1:40.24  122 46.14
19.Zachary KIRKMAN11Saxon Crown 1:41.08  119 44.15
20.Thomas WILLIAMSON11Beckenham 1:41.41  118 46.80
21.Luke HAYWARD11Herne Bay 1:44.09  109 46.11
 Zain ALMAHDI11Beckenham DQ SL 1L     
 Ethan VILLAR11Dartford DQ SL 2L     

Disqualification Codes

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Michael GUNNING23Beckenham 55.47  724 25.97
2.Luke GUNNING20Beckenham 56.95  669 27.14
3.Simon NEWTON18Maidstone 58.28  624 27.37
4.Alex ISIDORO19Beckenham 58.47  618 28.20
5.Max JAMESON17Thanet Swim 58.89  605 27.45
6.Thomas WILLETTS18Maidstone 1:00.52  557 28.13
7.Alexander BOYD16Thanet Swim 1:00.56  556 28.10
8.Felix HASLAM17Bromley 1:01.87  522 27.84
9.Nathaniel RODRIGUES15Sevenoaks 1:02.05  517 29.23
10.Chris CHENG20Sevenoaks 1:02.06  517 28.57
11.Joseph DOBB17Bromley 1:02.07  517 28.56
12.Jacob WEST20Gravesend 1:02.10  516 29.78
13.Michael FOSTER18Saxon Crown 1:02.11  516 29.16
14.Alexander IRELAND17Bromley 1:02.25  512 29.22
15.Edward MORIARTY21Thanet Swim 1:02.43  508 28.31
16.Samuel CRABTREE18Thanet Swim 1:02.51  506 28.94
17.Joshua CRUZ17RTW Monson 1:02.55  505 29.43
18.Levi ATWELL17Shepway SC 1:02.90  496 28.87
19.Mateusz SZOPINSKI16Saxon Crown 1:02.97  495 29.14
20.Callum BROPHY19Sevenoaks 1:03.53  482 28.62
21.Rhys SINGLETON19Beckenham 1:03.55  481 28.48
22.Kieran DALE15Thanet Swim 1:03.65  479 29.67
23.Ellis STANHOPE15Sevenoaks 1:03.66  479 29.12
24.Christopher LEE16Sevenoaks 1:04.35  464 29.52
25.Timothy LEBERL15Beckenham 1:04.39  463 29.59
26.Joshua LEWIS17Thanet Swim 1:04.56  459 29.47
27.Kwende BLAIR-FORD21Bromley 1:04.71  456 29.22
28.Benjamin TRITTON17Maidstone 1:04.96  451 28.83
29.Alfie HERRINGTON16Dover Life 1:05.04  449 29.56
30.Nicholas ROWE28Larkfield 1:05.11  447 30.40
31.Matthew ROGERS17Bromley 1:05.28  444 30.10
32.James CASTLE18Black Lion 1:05.36  442 30.26
33.George TYLER16Sevenoaks 1:05.75  435 29.58
34.Luke FOWLE14Thanet Swim 1:05.79  434 30.17
35.Luca LOMBARDI18Dartford 1:05.81  433 29.28
36.Billy MINCHELLA16Beckenham 1:05.94  431 29.29
37.Henry RENNOLLS17White Oak 1:06.17  426 27.89
38.Zack ROTHMAN16Thanet Swim 1:06.43  421 30.56
39.Finn WOOD17Shepway SC 1:06.46  421 29.42
40.Jack BILLINGS14Bromley 1:06.51  420 30.85
41.Ethan BURROWS16Maidstone 1:06.53  419 29.82
42.Taine CARRICK16Thanet Swim 1:06.61  418 30.63
43.Alexander DIN19Bromley 1:06.63  418 28.62
44.Tommy LEWIS18Saxon Crown 1:06.64  417 30.67
45.James ANGELL15Dartford 1:06.70  416 31.22
46.Benjamin MONAHAN15Black Lion 1:06.76  415 31.32
47.Kody BRADBURY14RTW Monson 1:06.91  412 31.57
48.Finlay MAXWELL15Beckenham 1:07.25  406 30.79
49.Joshua BUNGAY17Shepway SC 1:07.42  403 30.94
50.Oliver TRITTON15Maidstone 1:07.52  401 29.97
51.Ali SETTERFIELD13Thanet Swim 1:07.98  393 31.83
52.Toby DRAY15RTW Monson 1:08.08  391 31.20
53.Charley LANGFORD14Thanet Swim 1:08.15  390 31.31
54.Louis HAYES13Sevenoaks 1:08.50  384 30.97
55.Robert WINCH16Sheerness 1:08.59  383 30.39
56.Finn BATES15Thanet Swim 1:08.88  378 31.75
57.Dexter LAM15Black Lion 1:09.01  376 31.95
58.Frederick CORDER15Erith & Dist 1:09.54  367 32.05
59.Ewan LIVINGSTON15Sevenoaks 1:09.64  366 31.77
60.Ethan HUNTER15Sevenoaks 1:09.71  365 31.47
61.Maximus PARPWORTH13Thanet Swim 1:09.75  364 32.58
62.Nathan BUTTERWORTH16Erith & Dist 1:10.01  360 32.32
63.Benjamin BELLO-MENDOZA15Bromley 1:10.19  357 31.21
64.Benjamin LUXFORD15White Oak 1:10.55  352 31.39
65.Oludaisi ADEFISAN17Beckenham91:10.79  348 33.19
66.James DICK15Maidstone 1:10.96  346 32.55
67.Oscar WILSON14Sevenoaks 1:11.13  343 32.71
68.Dominic PERCY15Sevenoaks 1:11.15  343 31.98
69.Adam MILES15Herne Bay 1:11.52  338 32.29
70.Joshua CRABTREE13Thanet Swim 1:11.53  337 33.45
71.Nathan WILLIAMS14Faversham 1:11.59  337 33.16
72.James SPROSTON12Erith & Dist 1:11.60  336 32.86
72.Jacob GASKELL15Bromley 1:11.60  336 32.06
74.Aiden MCMILLAN14Sevenoaks 1:11.68  335 32.26
75.Lewis OLDER16Thanet Swim 1:11.77  334 32.82
76.Benjamin STREBEL13Sevenoaks 1:11.78  334 32.40
77.Edward WALLACE15Sevenoaks 1:11.92  332 32.31
78.Matthew HARDING16Gwich Royals 1:12.04  330 32.93
79.Ethan SPAIN14Black Lion 1:12.06  330 33.30
80.Joshua ELLIS13Beckenham 1:12.08  330 32.95
81.Joseph PARKER14Edenbridge 1:12.35  326 32.89
82.Ilia ZYP13Gwich Royals 1:12.51  324 32.60
83.Joshua MONAGHAN-COOMBS19Saxon Crown91:13.33  313 33.31
84.Ashwin GANESARATNAM14Thanet Swim 1:13.47  311 33.14
85.Joseph JEFFERY14Bexley 1:13.49  311 34.29
86.Daniel BRICE13Tonbridge 1:13.58  310 33.72
87.Kai JOHNSON15Saxon Crown 1:13.59  310 34.81
88.George CLARKE14Maidstone 1:14.01  305 34.48
89.Marcus MCSPADDEN14Beckenham 1:14.03  304 33.36
90.Harvey MAUNDERS13Gwich Royals 1:14.20  302 34.41
91.Connor PARKER15Erith & Dist 1:14.34  300 34.69
92.Edward PAULING13Beckenham 1:14.66  297 34.68
93.Euan TERRY13Black Lion 1:14.74  296 33.80
94.Liam PEARSHOUSE14Thanet Swim 1:14.93  293 33.92
95.Conor WRIGHT13Thanet Swim 1:15.15  291 34.34
96.Nathan CHAPMAN13Gwich Royals 1:15.23  290 35.77
97.Liam HAMP11Thanet Swim 1:15.40  288 35.38
97.Harvey STEDMAN14Bromley 1:15.40  288 33.13
99.Toby COOK13Thanet Swim 1:15.44  288 35.01
100.Callum BARONTI14Orpington OJ 1:15.59  286 33.96
101.James GLASSON16Maidstone 1:15.70  285 33.35
102.Tristan CALVO14Shepway SC 1:15.87  283 32.68
103.Pharell NIMOH13Saxon Crown 1:15.89  282 35.67
104.Edison HAMMOND14Sevenoaks 1:16.04  281 33.52
105.Pravin MAHENDRAKUMAR14Bromley 1:16.06  281 32.13
106.Harvey THATCHER14Tonbridge 1:16.07  280 34.62
107.Freddy CUNNINGHAM14RTW Monson 1:16.16  279 33.85
108.Harry SINCLAIR13RTW Monson 1:16.26  278 35.65
109.George WISE14Dartford 1:16.70  274 35.18
110.David ALLEN12Black Lion 1:17.16  269 36.13
111.Alexander CORVER11Bromley 1:17.29  267 35.94
112.Adam FROST13Shepway SC 1:17.67  263 34.73
113.Joshua SOLLY13Dartford 1:17.68  263 35.10
114.Jaedon LYNCH12Dartford 1:17.90  261 36.32
115.William BOOTH14Sevenoaks 1:17.91  261 36.48
116.Emmett HOLDSWORTH13Herne Bay 1:17.95  261 36.10
117.Callum WOOLFENDEN12Bexley 1:18.05  260 36.28
118.Ben MILLINGTON13Thanet Swim 1:18.63  254 35.63
119.Noah ENTICKNAP12White Oak 1:18.90  251 36.30
120.Billy BIRCHMORE21Orpington OJ141:19.28  248 35.85
121.Ethan SALES13Herne Bay 1:19.32  247 36.62
122.Finn WOOTTEN13Bexley 1:19.62  244 37.14
123.Caiden HIBBERT12Sevenoaks 1:19.76  243 35.49
124.Finn REARDON12Maidstone 1:20.05  241 36.16
125.Oliver COOTE14Sevenoaks 1:20.07  240 33.72
126.William REEVES12Thanet Swim 1:20.15  240 37.55
127.Alexander WILLIAMS11Gwich Royals 1:21.35  229 37.20
128.Samuel LANDER11Bromley 1:21.38  229 36.15
129.Oliver POPE12Thanet Swim 1:21.52  228 38.78
130.Marcus HUMPHREY13Sevenoaks 1:21.80  225 39.84
131.Joss HAMER14RTW Monson 1:21.99  224 36.31
132.Stanley DYER12Thanet Swim 1:22.21  222 37.83
132.Samuel JACK13Co Cant'bury 1:22.21  222 38.09
134.Philip GRAMMATIKOPOULO12Beckenham 1:22.61  219 38.40
135.David LANGLEY12Bexley 1:22.64  219 36.78
136.James CLEAVER12Bromley 1:24.18  207 37.54
137.Seth LLEWELLYN12Thanet Swim 1:24.30  206 39.48
138.Scott STRANGE12Ashford Town 1:25.22  199 39.56
139.Macaulay JOHNSTON11Sevenoaks 1:26.20  193 40.00
140.Dominic TRAUBE12Larkfield 1:27.64  183 41.31
141.Alessio TUTT12Bromley 1:27.90  182 39.92
142.Laurence WILSON11Beckenham 1:28.12  180 39.43
143.Keane CEPEDA12Dartford 1:28.37  179 37.88
144.Tom HAWKINS10Bexley 1:28.48  178 39.62
145.Luke ELLIS11Beckenham 1:28.87  176 40.33
146.Sam LUBINSKI-SCORER12Bromley 1:29.04  175 41.94
147.Thomas LONG10Gravesend 1:30.81  165 42.89
148.Kevin CAO10Bexley 1:31.29  162 41.32
149.Finley COURTIER12Larkfield 1:31.70  160 41.15
150.James RANDALL12Edenbridge 1:31.93  159 40.09
151.Christian PAULING11Beckenham 1:32.11  158 40.97
152.Kieran ELVY11Black Lion 1:34.38  147 43.61
153.Teddy LEWIS11Saxon Crown 1:35.83  140 43.06
154.Matthew MARSH11Gwich Royals 1:35.94  140 43.24
155.Owain COLLINS11Co Cant'bury 1:39.37  126 44.23
156.Marley BARHAM11Thanet Swim 1:39.57  125 43.98
157.Callum MURRAY11Edenbridge 1:40.19  122 44.87
158.James PAGE11Herne Bay 1:40.24  122 46.14
159.Zachary KIRKMAN11Saxon Crown 1:41.08  119 44.15
160.Thomas WILLIAMSON11Beckenham 1:41.41  118 46.80
161.Luke HAYWARD11Herne Bay 1:44.09  109 46.11
 Benjamin COE19Bromley DNC     
 Toby LISTER18Co Cant'bury DNC     
 Zain ALMAHDI11Beckenham DQ SL 1L     
 Ethan VILLAR11Dartford DQ SL 2L     
 Andre STRYDOM15RTW Monson DQ ST 1L     
 Rico NEWMAN-MORGAN12Shepway SC DQ T 1L     

Disqualification Codes

Combined Result - Multi-Disability by British Disability Points

PlaceNameAaDClubCatTime  BDPoints 50
1.Oludaisi ADEFISAN17Beckenham91:10.79  576 33.19
2.Joshua MONAGHAN-COOMBS19Saxon Crown91:13.33  518 33.31
3.Billy BIRCHMORE21Orpington OJ141:19.28  412 35.85

Disqualification Codes

UP