Girls Open 200m Breaststroke - Heats (Declared Winners)

16 Yrs/Over Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Annabel GUYE-JOHNSON16RTW Monson 2:39.84  659 35.701:16.731:58.76
          35.7041.0342.03
2.Isabelle BOOTH17Sevenoaks 2:47.46  573 37.231:19.882:03.93
          37.2342.6544.05
3.Abby LEESON18Sevenoaks 2:49.14  556 39.651:22.142:05.82
          39.6542.4943.68
4.Lucy HOWES19Shepway SC 2:52.42  525 38.601:21.642:06.44
          38.6043.0444.80
5.Ellen SCHOLES19Bromley 2:54.30  508 38.691:21.922:07.82
          38.6943.2345.90
6.Ninah STRYDOM16Sevenoaks 2:55.19  500 39.061:23.092:08.11
          39.0644.0345.02
7.Georgia MILES17Herne Bay 2:57.88  478 39.651:24.452:10.78
          39.6544.8046.33
8.Emily NORRIS16Bromley 2:59.20  467 40.141:25.982:12.63
          40.1445.8446.65
9.Samantha ALLEN16Thanet Swim 2:59.54  465 40.471:26.162:13.59
          40.4745.6947.43
9.Ruby VERGE16Erith & Dist 2:59.54  465 40.351:25.802:12.62
          40.3545.4546.82
11.Isabella WOODS17Sevenoaks 3:00.34  458 40.251:25.322:12.06
          40.2545.0746.74
12.Callie-Ann WARRINGTON16Maidstone 3:02.67  441 42.381:29.752:16.59
          42.3847.3746.84
13.Amber GIBBS18Maidstone 3:02.85  440 41.851:27.302:15.36
          41.8545.4548.06
14.Katja BIGGS16Beckenham 3:02.92  439 39.721:26.952:15.68
          39.7247.2348.73
15.Amy FARTHING18Sevenoaks 3:04.95  425 40.481:27.002:15.35
          40.4846.5248.35
16.Emily YETMAN18Gravesend 3:07.28  409 43.311:30.202:20.00
          43.3146.8949.80
17.Margo KOETS16Co Cant'bury 3:07.95  405 41.971:30.332:19.28
          41.9748.3648.95
18.Amy JEFFREYS16Orpington OJ 3:08.39  402 42.491:30.262:19.27
          42.4947.7749.01
19.Georgia BURDETT16Erith & Dist 3:11.44  383 40.311:29.172:19.69
          40.3148.8650.52
20.Danielle HILLS16Erith & Dist 3:14.33  366 38.891:29.642:23.00
          38.8950.7553.36
21.Isabel CARTER16Maidstone 3:16.83  353 44.451:34.322:25.78
          44.4549.8751.46

14/15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Daisy ANDERSON15Thanet Swim 2:43.45  616 37.031:18.382:01.09
          37.0341.3542.71
2.Madeleine BURTON14RTW Monson 2:55.17  500 40.261:25.462:11.14
          40.2645.2045.68
3.Emily DAS14RTW Monson 2:58.29  475 40.061:25.642:12.49
          40.0645.5846.85
4.Sarah WILLIAMS14Sevenoaks 2:58.91  470 40.411:27.362:12.67
          40.4146.9545.31
5.Phoebe LAWRIE15Co Cant'bury 2:59.44  465 40.801:26.522:14.74
          40.8045.7248.22
6.Mae CHANDLER14Beckenham 3:00.35  458 39.871:25.582:13.30
          39.8745.7147.72
7.Beth WILLIAMS14Thanet Swim 3:00.61  456 39.771:25.642:13.14
          39.7745.8747.50
8.Clio BACON15Orpington OJ 3:01.17  452 40.421:26.182:13.70
          40.4245.7647.52
9.Ione BUCHANAN15Saxon Crown 3:01.33  451 40.601:27.822:14.73
          40.6047.2246.91
10.Poppy HOLMES14Sevenoaks 3:01.62  449 40.931:27.142:14.68
          40.9346.2147.54
11.Poppy CARR15Thanet Swim 3:02.54  442 42.151:27.582:15.57
          42.1545.4347.99
12.Hannah O'FLYNN14Bromley 3:02.59  442 41.501:27.932:15.81
          41.5046.4347.88
13.Aimee SHANKS14Maidstone 3:02.79  440 39.951:26.912:14.85
          39.9546.9647.94
14.Brooke PITT14Beckenham 3:02.91  439 40.951:27.852:15.28
          40.9546.9047.43
15.Scarlett CALLAGHAN14Gwich Royals 3:04.78  426 42.361:29.762:17.56
          42.3647.4047.80
16.Imogen MEERS14Bromley 3:04.95  425 40.661:27.822:15.78
          40.6647.1647.96
17.Zara FARROW15Maidstone 3:05.13  424 42.351:28.662:17.97
          42.3546.3149.31
18.Chloe EASTWOOD14Black Lion 3:05.56  421 43.061:31.152:19.82
          43.0648.0948.67
19.Stephanie ANDREWS15RTW Monson 3:05.94  418 39.551:27.222:16.86
          39.5547.6749.64
20.Abigail ASHWORTH14Bromley 3:06.13  417 42.931:32.542:19.80
          42.9349.6147.26
21.Ellen STEPAN14Gwich Royals 3:06.34  416 42.751:31.092:19.95
          42.7548.3448.86
22.Olivia MILES14Thanet Swim 3:06.96  411 42.721:30.752:19.15
          42.7248.0348.40
23.Havana ADISESHIAH-CUMM14Saxon Crown 3:06.97  411 41.781:30.872:20.15
          41.7849.0949.28
24.Hannah FISHER14Maidstone 3:07.08  411 39.941:27.632:17.50
          39.9447.6949.87
25.Lily RAYNER15Bromley 3:07.26  409 41.621:29.392:18.43
          41.6247.7749.04
26.Renee SOMERVILLE14Saxon Crown 3:08.07  404 42.051:28.832:17.99
          42.0546.7849.16
27.Grace LANGLEY15Bexley 3:11.47  383 44.111:34.042:25.11
          44.1149.9351.07
28.Honor WOODS14Bexley 3:12.24  378 42.561:31.582:22.85
          42.5649.0251.27
29.Lauren COLWELL14Black Lion 3:12.85  375 42.861:31.502:22.45
          42.8648.6450.95
30.Holly HOBBS14RTW Monson 3:13.35  372 43.631:34.612:24.96
          43.6350.9850.35
31.Matilda JARVIS14Gwich Royals 3:13.39  372 43.891:33.352:24.10
          43.8949.4650.75
32.Bethany WEBBER14Black Lion 3:14.21  367 43.081:32.902:23.67
          43.0849.8250.77
33.Beth HAWKINS15Bexley 3:14.37  366 44.131:34.142:26.75
          44.1350.0152.61
34.Lauren ASEKOME14Maidstone 3:14.95  363 44.011:33.682:25.45
          44.0149.6751.77
35.Natasha HAMILTON-WALKE15RTW Monson 3:16.89  352 43.871:34.562:25.81
          43.8750.6951.25
36.Sian LEECH14Dover Life 3:18.14  346 44.291:34.512:26.61
          44.2950.2252.10
 Keleece BULL14Shepway SC DNC       
 Drew GOOLD15Beckenham DNC       
 Lily JEWELL14Thanet Swim DQ T 3L       

Disqualification Codes

13 Yrs/Under Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Rose COMPTON13Sevenoaks 2:51.66  532 39.311:22.962:07.38
          39.3143.6544.42
2.Madeleine GLEN13Sevenoaks 2:55.13  501 37.671:23.332:09.31
          37.6745.6645.98
3.Anna LEMAN13RTW Monson 2:58.07  476 39.561:25.792:12.59
          39.5646.2346.80
4.Lydia MITCHELL13Beckenham 3:01.67  448 40.961:27.232:15.40
          40.9646.2748.17
5.Eva OLDFIELD12Thanet Swim 3:04.57  428 41.471:29.272:17.40
          41.4747.8048.13
6.Jemimah BERKELEY12RTW Monson 3:05.54  421 40.961:29.342:17.81
          40.9648.3848.47
7.Eliza POWELL12Bromley 3:08.02  405 40.891:30.812:20.00
          40.8949.9249.19
8.Lucia GRANT13Bexley 3:10.81  387 45.461:34.582:24.40
          45.4649.1249.82
9.Alicia CORVER12Bromley 3:11.33  384 42.941:32.292:22.68
          42.9449.3550.39
10.Grace O'BRIEN13Beckenham 3:11.89  380 42.291:32.062:22.41
          42.2949.7750.35
11.Katie MACRAE13Thanet Swim 3:12.04  380 43.621:32.032:22.16
          43.6248.4150.13
12.Lara-Louise GOUGH13Maidstone 3:12.58  376 43.071:32.242:24.07
          43.0749.1751.83
13.Lauren NAPPER13Saxon Crown 3:14.48  365 45.111:34.752:25.62
          45.1149.6450.87
13.Ellie WILLIAMS13Black Lion 3:14.48  365 43.951:32.492:23.96
          43.9548.5451.47
15.Tamzin MYBURGH13Black Lion 3:14.55  365 45.891:35.772:26.08
          45.8949.8850.31
16.Olivia CHAPMAN13Maidstone 3:15.19  361 44.071:33.702:24.85
          44.0749.6351.15
17.Maddison LAY12Thanet Swim 3:15.34  361 44.901:35.402:26.33
          44.9050.5050.93
18.Emily DAVIS12Bexley 3:17.99  346 43.921:34.452:25.83
          43.9250.5351.38
19.Amelia JONES12Beckenham 3:19.83  337 45.771:38.322:30.56
          45.7752.5552.24
20.Scarlett ORCHARD13Bexley 3:20.19  335 45.121:35.912:28.52
          45.1250.7952.61
21.Ruby RAYNER11Bromley 3:20.31  334 46.451:40.062:33.11
          46.4553.6153.05
22.Daisy WIDDOWSON12Sevenoaks 3:20.47  334 46.121:36.082:29.26
          46.1249.9653.18
23.Ellis KOTTAS13Bromley 3:20.97  331 46.251:40.052:31.19
          46.2553.8051.14
24.Alexandra CANTER13Beckenham 3:21.41  329 46.481:38.912:30.41
          46.4852.4351.50
25.Lauren FOSTER13Black Lion 3:21.50  329 45.291:37.082:29.70
          45.2951.7952.62
26.Claire REDHEAD12Bromley 3:22.23  325 45.821:39.322:33.38
          45.8253.5054.06
27.Jessica PARKER11Black Lion 3:23.83  317 46.931:40.622:35.40
          46.9353.6954.78
28.Madeleine SMITH13Saxon Crown 3:24.06  316 45.961:38.672:31.54
          45.9652.7152.87
29.Demi FARROW12White Oak 3:24.45  315 47.021:39.972:33.07
          47.0252.9553.10
30.Elspeth WATSON11Sevenoaks 3:24.70  313 47.601:40.502:34.26
          47.6052.9053.76
31.Abigail MADDAFORD12Maidstone 3:24.71  313 46.631:39.962:33.56
          46.6353.3353.60
32.Samantha JACKSON11Orpington OJ 3:24.81  313 48.151:42.212:34.01
          48.1554.0651.80
33.Mia COTTON12Larkfield 3:26.60  305 47.561:40.702:35.28
          47.5653.1454.58
34.Kara DIMOND11Sevenoaks 3:26.64  305 46.841:40.982:35.54
          46.8454.1454.56
35.Eleanor ALLEN12Sevenoaks 3:26.85  304 47.101:40.032:33.93
          47.1052.9353.90
36.Stephanie PANTELI12Thanet Swim 3:27.87  299 47.651:41.362:36.05
          47.6553.7154.69
37.Jasmine PILCHER11Thanet Swim 3:31.70  283 48.301:43.802:38.11
          48.3055.5054.31
38.Emily WATTS12Gwich Royals 3:32.53  280 49.201:43.302:38.69
          49.2054.1055.39
39.Hollie BOZEAT12Ashford Town 3:32.78  279 48.111:42.512:39.12
          48.1154.4056.61
40.Maddison MITCHELL11Beckenham 3:34.43  273 48.621:43.282:39.82
          48.6254.6656.54
41.Lenka CARTER11Bromley 3:34.62  272 48.831:43.182:39.47
          48.8354.3556.29
42.Sienna BATES11Ashford Town 3:37.04  263 47.981:43.932:41.10
          47.9855.9557.17
43.Imogen STODDART11Sevenoaks 3:38.31  258 50.351:46.602:43.16
          50.3556.2556.56
44.Katherine SHARP11Dover Life 3:43.18  242 50.121:50.262:48.44
          50.121:00.1458.18
45.Natasha GOODYEAR11Black Lion 3:44.21  238 50.571:48.372:47.15
          50.5757.8058.78
46.Bethany BURKE11Dartford 3:51.76  216 53.561:52.432:53.23
          53.5658.871:00.80
47.Alana WRIGHT11Thanet Swim 3:52.41  214 52.421:52.672:53.08
          52.421:00.251:00.41
48.Charlotte PEACHEY11Bromley 3:59.37  196 53.371:54.592:58.55
          53.371:01.221:03.96
 Isabella HOLT10Faversham DQ SL 3L       
 Melissa KHIZZAH12Gwich Royals DQ SL 3L       
 Alexia JACKSON13Bromley DQ ST       

Disqualification Codes

10/11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Ruby RAYNER11Bromley 3:20.31  334 46.451:40.062:33.11
          46.4553.6153.05
2.Jessica PARKER11Black Lion 3:23.83  317 46.931:40.622:35.40
          46.9353.6954.78
3.Elspeth WATSON11Sevenoaks 3:24.70  313 47.601:40.502:34.26
          47.6052.9053.76
4.Samantha JACKSON11Orpington OJ 3:24.81  313 48.151:42.212:34.01
          48.1554.0651.80
5.Kara DIMOND11Sevenoaks 3:26.64  305 46.841:40.982:35.54
          46.8454.1454.56
6.Jasmine PILCHER11Thanet Swim 3:31.70  283 48.301:43.802:38.11
          48.3055.5054.31
7.Maddison MITCHELL11Beckenham 3:34.43  273 48.621:43.282:39.82
          48.6254.6656.54
8.Lenka CARTER11Bromley 3:34.62  272 48.831:43.182:39.47
          48.8354.3556.29
9.Sienna BATES11Ashford Town 3:37.04  263 47.981:43.932:41.10
          47.9855.9557.17
10.Imogen STODDART11Sevenoaks 3:38.31  258 50.351:46.602:43.16
          50.3556.2556.56
11.Katherine SHARP11Dover Life 3:43.18  242 50.121:50.262:48.44
          50.121:00.1458.18
12.Natasha GOODYEAR11Black Lion 3:44.21  238 50.571:48.372:47.15
          50.5757.8058.78
13.Bethany BURKE11Dartford 3:51.76  216 53.561:52.432:53.23
          53.5658.871:00.80
14.Alana WRIGHT11Thanet Swim 3:52.41  214 52.421:52.672:53.08
          52.421:00.251:00.41
15.Charlotte PEACHEY11Bromley 3:59.37  196 53.371:54.592:58.55
          53.371:01.221:03.96
 Isabella HOLT10Faversham DQ SL 3L       

Disqualification Codes

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Eva OLDFIELD12Thanet Swim 3:04.57  428 41.471:29.272:17.40
          41.4747.8048.13
2.Jemimah BERKELEY12RTW Monson 3:05.54  421 40.961:29.342:17.81
          40.9648.3848.47
3.Eliza POWELL12Bromley 3:08.02  405 40.891:30.812:20.00
          40.8949.9249.19
4.Alicia CORVER12Bromley 3:11.33  384 42.941:32.292:22.68
          42.9449.3550.39
5.Maddison LAY12Thanet Swim 3:15.34  361 44.901:35.402:26.33
          44.9050.5050.93
6.Emily DAVIS12Bexley 3:17.99  346 43.921:34.452:25.83
          43.9250.5351.38
7.Amelia JONES12Beckenham 3:19.83  337 45.771:38.322:30.56
          45.7752.5552.24
8.Daisy WIDDOWSON12Sevenoaks 3:20.47  334 46.121:36.082:29.26
          46.1249.9653.18
9.Claire REDHEAD12Bromley 3:22.23  325 45.821:39.322:33.38
          45.8253.5054.06
10.Demi FARROW12White Oak 3:24.45  315 47.021:39.972:33.07
          47.0252.9553.10
11.Abigail MADDAFORD12Maidstone 3:24.71  313 46.631:39.962:33.56
          46.6353.3353.60
12.Mia COTTON12Larkfield 3:26.60  305 47.561:40.702:35.28
          47.5653.1454.58
13.Eleanor ALLEN12Sevenoaks 3:26.85  304 47.101:40.032:33.93
          47.1052.9353.90
14.Stephanie PANTELI12Thanet Swim 3:27.87  299 47.651:41.362:36.05
          47.6553.7154.69
15.Emily WATTS12Gwich Royals 3:32.53  280 49.201:43.302:38.69
          49.2054.1055.39
16.Hollie BOZEAT12Ashford Town 3:32.78  279 48.111:42.512:39.12
          48.1154.4056.61
 Melissa KHIZZAH12Gwich Royals DQ SL 3L       

Disqualification Codes

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Rose COMPTON13Sevenoaks 2:51.66  532 39.311:22.962:07.38
          39.3143.6544.42
2.Madeleine GLEN13Sevenoaks 2:55.13  501 37.671:23.332:09.31
          37.6745.6645.98
3.Anna LEMAN13RTW Monson 2:58.07  476 39.561:25.792:12.59
          39.5646.2346.80
4.Lydia MITCHELL13Beckenham 3:01.67  448 40.961:27.232:15.40
          40.9646.2748.17
5.Lucia GRANT13Bexley 3:10.81  387 45.461:34.582:24.40
          45.4649.1249.82
6.Grace O'BRIEN13Beckenham 3:11.89  380 42.291:32.062:22.41
          42.2949.7750.35
7.Katie MACRAE13Thanet Swim 3:12.04  380 43.621:32.032:22.16
          43.6248.4150.13
8.Lara-Louise GOUGH13Maidstone 3:12.58  376 43.071:32.242:24.07
          43.0749.1751.83
9.Lauren NAPPER13Saxon Crown 3:14.48  365 45.111:34.752:25.62
          45.1149.6450.87
9.Ellie WILLIAMS13Black Lion 3:14.48  365 43.951:32.492:23.96
          43.9548.5451.47
11.Tamzin MYBURGH13Black Lion 3:14.55  365 45.891:35.772:26.08
          45.8949.8850.31
12.Olivia CHAPMAN13Maidstone 3:15.19  361 44.071:33.702:24.85
          44.0749.6351.15
13.Scarlett ORCHARD13Bexley 3:20.19  335 45.121:35.912:28.52
          45.1250.7952.61
14.Ellis KOTTAS13Bromley 3:20.97  331 46.251:40.052:31.19
          46.2553.8051.14
15.Alexandra CANTER13Beckenham 3:21.41  329 46.481:38.912:30.41
          46.4852.4351.50
16.Lauren FOSTER13Black Lion 3:21.50  329 45.291:37.082:29.70
          45.2951.7952.62
17.Madeleine SMITH13Saxon Crown 3:24.06  316 45.961:38.672:31.54
          45.9652.7152.87
 Alexia JACKSON13Bromley DQ ST       

Disqualification Codes

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Madeleine BURTON14RTW Monson 2:55.17  500 40.261:25.462:11.14
          40.2645.2045.68
2.Emily DAS14RTW Monson 2:58.29  475 40.061:25.642:12.49
          40.0645.5846.85
3.Sarah WILLIAMS14Sevenoaks 2:58.91  470 40.411:27.362:12.67
          40.4146.9545.31
4.Mae CHANDLER14Beckenham 3:00.35  458 39.871:25.582:13.30
          39.8745.7147.72
5.Beth WILLIAMS14Thanet Swim 3:00.61  456 39.771:25.642:13.14
          39.7745.8747.50
6.Poppy HOLMES14Sevenoaks 3:01.62  449 40.931:27.142:14.68
          40.9346.2147.54
7.Hannah O'FLYNN14Bromley 3:02.59  442 41.501:27.932:15.81
          41.5046.4347.88
8.Aimee SHANKS14Maidstone 3:02.79  440 39.951:26.912:14.85
          39.9546.9647.94
9.Brooke PITT14Beckenham 3:02.91  439 40.951:27.852:15.28
          40.9546.9047.43
10.Scarlett CALLAGHAN14Gwich Royals 3:04.78  426 42.361:29.762:17.56
          42.3647.4047.80
11.Imogen MEERS14Bromley 3:04.95  425 40.661:27.822:15.78
          40.6647.1647.96
12.Chloe EASTWOOD14Black Lion 3:05.56  421 43.061:31.152:19.82
          43.0648.0948.67
13.Abigail ASHWORTH14Bromley 3:06.13  417 42.931:32.542:19.80
          42.9349.6147.26
14.Ellen STEPAN14Gwich Royals 3:06.34  416 42.751:31.092:19.95
          42.7548.3448.86
15.Olivia MILES14Thanet Swim 3:06.96  411 42.721:30.752:19.15
          42.7248.0348.40
16.Havana ADISESHIAH-CUMM14Saxon Crown 3:06.97  411 41.781:30.872:20.15
          41.7849.0949.28
17.Hannah FISHER14Maidstone 3:07.08  411 39.941:27.632:17.50
          39.9447.6949.87
18.Renee SOMERVILLE14Saxon Crown 3:08.07  404 42.051:28.832:17.99
          42.0546.7849.16
19.Honor WOODS14Bexley 3:12.24  378 42.561:31.582:22.85
          42.5649.0251.27
20.Lauren COLWELL14Black Lion 3:12.85  375 42.861:31.502:22.45
          42.8648.6450.95
21.Holly HOBBS14RTW Monson 3:13.35  372 43.631:34.612:24.96
          43.6350.9850.35
22.Matilda JARVIS14Gwich Royals 3:13.39  372 43.891:33.352:24.10
          43.8949.4650.75
23.Bethany WEBBER14Black Lion 3:14.21  367 43.081:32.902:23.67
          43.0849.8250.77
24.Lauren ASEKOME14Maidstone 3:14.95  363 44.011:33.682:25.45
          44.0149.6751.77
25.Sian LEECH14Dover Life 3:18.14  346 44.291:34.512:26.61
          44.2950.2252.10
 Keleece BULL14Shepway SC DNC       
 Lily JEWELL14Thanet Swim DQ T 3L       

Disqualification Codes

15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Daisy ANDERSON15Thanet Swim 2:43.45  616 37.031:18.382:01.09
          37.0341.3542.71
2.Phoebe LAWRIE15Co Cant'bury 2:59.44  465 40.801:26.522:14.74
          40.8045.7248.22
3.Clio BACON15Orpington OJ 3:01.17  452 40.421:26.182:13.70
          40.4245.7647.52
4.Ione BUCHANAN15Saxon Crown 3:01.33  451 40.601:27.822:14.73
          40.6047.2246.91
5.Poppy CARR15Thanet Swim 3:02.54  442 42.151:27.582:15.57
          42.1545.4347.99
6.Zara FARROW15Maidstone 3:05.13  424 42.351:28.662:17.97
          42.3546.3149.31
7.Stephanie ANDREWS15RTW Monson 3:05.94  418 39.551:27.222:16.86
          39.5547.6749.64
8.Lily RAYNER15Bromley 3:07.26  409 41.621:29.392:18.43
          41.6247.7749.04
9.Grace LANGLEY15Bexley 3:11.47  383 44.111:34.042:25.11
          44.1149.9351.07
10.Beth HAWKINS15Bexley 3:14.37  366 44.131:34.142:26.75
          44.1350.0152.61
11.Natasha HAMILTON-WALKE15RTW Monson 3:16.89  352 43.871:34.562:25.81
          43.8750.6951.25
 Drew GOOLD15Beckenham DNC       

16 Yrs/Over Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Annabel GUYE-JOHNSON16RTW Monson 2:39.84  659 35.701:16.731:58.76
          35.7041.0342.03
2.Isabelle BOOTH17Sevenoaks 2:47.46  573 37.231:19.882:03.93
          37.2342.6544.05
3.Abby LEESON18Sevenoaks 2:49.14  556 39.651:22.142:05.82
          39.6542.4943.68
4.Lucy HOWES19Shepway SC 2:52.42  525 38.601:21.642:06.44
          38.6043.0444.80
5.Ellen SCHOLES19Bromley 2:54.30  508 38.691:21.922:07.82
          38.6943.2345.90
6.Ninah STRYDOM16Sevenoaks 2:55.19  500 39.061:23.092:08.11
          39.0644.0345.02
7.Georgia MILES17Herne Bay 2:57.88  478 39.651:24.452:10.78
          39.6544.8046.33
8.Emily NORRIS16Bromley 2:59.20  467 40.141:25.982:12.63
          40.1445.8446.65
9.Samantha ALLEN16Thanet Swim 2:59.54  465 40.471:26.162:13.59
          40.4745.6947.43
9.Ruby VERGE16Erith & Dist 2:59.54  465 40.351:25.802:12.62
          40.3545.4546.82
11.Isabella WOODS17Sevenoaks 3:00.34  458 40.251:25.322:12.06
          40.2545.0746.74
12.Callie-Ann WARRINGTON16Maidstone 3:02.67  441 42.381:29.752:16.59
          42.3847.3746.84
13.Amber GIBBS18Maidstone 3:02.85  440 41.851:27.302:15.36
          41.8545.4548.06
14.Katja BIGGS16Beckenham 3:02.92  439 39.721:26.952:15.68
          39.7247.2348.73
15.Amy FARTHING18Sevenoaks 3:04.95  425 40.481:27.002:15.35
          40.4846.5248.35
16.Emily YETMAN18Gravesend 3:07.28  409 43.311:30.202:20.00
          43.3146.8949.80
17.Margo KOETS16Co Cant'bury 3:07.95  405 41.971:30.332:19.28
          41.9748.3648.95
18.Amy JEFFREYS16Orpington OJ 3:08.39  402 42.491:30.262:19.27
          42.4947.7749.01
19.Georgia BURDETT16Erith & Dist 3:11.44  383 40.311:29.172:19.69
          40.3148.8650.52
20.Danielle HILLS16Erith & Dist 3:14.33  366 38.891:29.642:23.00
          38.8950.7553.36
21.Isabel CARTER16Maidstone 3:16.83  353 44.451:34.322:25.78
          44.4549.8751.46

UP