Boys Open 400m IM - Heats (Declared Winners)

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Ali SETTERFIELD12Thanet Swim 5:30.36  402 
 50m 34.18100m 1:13.99150m 1:58.67200m 2:41.44250m 3:28.34300m 4:16.43350m 4:54.98400m 5:30.36
 34.1839.8144.6842.7746.9048.0938.5535.38
2.Maximus PARPWORTH12Thanet Swim 5:38.24  374 
 50m 35.00100m 1:16.79150m 2:01.06200m 2:43.69250m 3:33.31300m 4:22.93350m 5:01.76400m 5:38.24
 35.0041.7944.2742.6349.6249.6238.8336.48
3.Conor WRIGHT12Thanet Swim 5:42.77  360 
 50m 39.26100m 1:23.85150m 2:08.58200m 2:51.87250m 3:39.11300m 4:27.42350m 5:05.39400m 5:42.77
 39.2644.5944.7343.2947.2448.3137.9737.38
4.Louis HAYES12Sevenoaks 5:52.01  332 
 50m 36.84100m 1:22.23150m 2:08.94200m 2:53.39250m 3:44.27300m 4:36.64350m 5:15.75400m 5:52.01
 36.8445.3946.7144.4550.8852.3739.1136.26
5.Harvey MAUNDERS12Erith & Dist 5:52.08  332 
 50m 38.78100m 1:24.18150m 2:10.17200m 2:56.11250m 3:47.08300m 4:36.36350m 5:15.11400m 5:52.08
 38.7845.4045.9945.9450.9749.2838.7536.97
6.Joshua CRABTREE12Thanet Swim 5:56.19  320 
 50m 38.38100m 1:24.26150m 2:07.24200m 2:51.08250m 3:44.63300m 4:38.85350m 5:18.16400m 5:56.19
 38.3845.8842.9843.8453.5554.2239.3138.03
7.Edward PAULING12Beckenham 5:58.99  313 
 50m 38.51100m 1:25.53150m 2:09.57200m 2:53.55250m 3:44.87300m 4:38.59350m 5:20.02400m 5:58.99
 38.5147.0244.0443.9851.3253.7241.4338.97
8.Toby COOK12Thanet Swim 6:01.37  307 
 50m 38.07100m 1:25.16150m 2:11.66200m 2:58.89250m 3:51.31300m 4:43.44350m 5:23.67400m 6:01.37
 38.0747.0946.5047.2352.4252.1340.2337.70
9.Joshua SOLLY12Dartford 6:14.42  276 
 50m 37.43100m 1:26.37150m 2:12.98200m 2:59.96250m 3:56.60300m 4:54.13350m 5:35.46400m 6:14.42
 37.4348.9446.6146.9856.6457.5341.3338.96
10.Euan TERRY12Black Lion 6:28.11  247 
 50m 42.87100m 1:30.07150m 2:17.80200m 3:04.58250m 4:04.33300m 5:04.96350m 5:47.70400m 6:28.11
 42.8747.2047.7346.7859.751:00.6342.7440.41
11.Nathan CHAPMAN12Gwich Royals 6:42.34  222 
 50m 42.36100m 1:36.48150m 2:28.68200m 3:19.02250m 4:17.14300m 5:15.97350m 6:00.77400m 6:42.34
 42.3654.1252.2050.3458.1258.8344.8041.57
12.Charlie CREWE12RTW Monson 6:49.35  211 
 50m 41.34100m 1:34.99150m 2:22.48200m 3:11.67250m 4:15.22300m 5:22.33350m 6:06.08400m 6:49.35
 41.3453.6547.4949.191:03.551:07.1143.7543.27

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Benjamin WARD13Sevenoaks 5:30.93  400 
 50m 35.66100m 1:19.11150m 2:00.12200m 2:40.71250m 3:26.23300m 4:13.22350m 4:53.29400m 5:30.93
 35.6643.4541.0140.5945.5246.9940.0737.64
2.Jack BILLINGS13Bromley 5:32.66  393 
 50m 34.69100m 1:16.86150m 2:00.87200m 2:43.70250m 3:31.39300m 4:20.76350m 4:57.43400m 5:32.66
 34.6942.1744.0142.8347.6949.3736.6735.23
3.Luke FOWLE13Black Lion 5:38.03  375 
 50m 34.94100m 1:17.71150m 2:02.94200m 2:47.79250m 3:35.88300m 4:24.18350m 5:02.87400m 5:38.03
 34.9442.7745.2344.8548.0948.3038.6935.16
4.Edison HAMMOND13Sevenoaks 5:51.10  334 
 50m 36.96100m 1:23.20150m 2:08.93200m 2:53.25250m 3:43.71300m 4:35.10350m 5:14.50400m 5:51.10
 36.9646.2445.7344.3250.4651.3939.4036.60
5.Jerry SYKES13Thanet Swim 5:53.78  327 
 50m 37.46100m 1:24.14150m 2:10.24200m 2:55.16250m 3:45.48300m 4:35.92350m 5:16.85400m 5:53.78
 37.4646.6846.1044.9250.3250.4440.9336.93
6.Ashwin GANESARATNAM13Thanet Swim 5:54.60  325 
 50m 35.44100m 1:18.63150m 2:03.95200m 2:49.59250m 3:44.58300m 4:38.46350m 5:17.19400m 5:54.60
 35.4443.1945.3245.6454.9953.8838.7337.41
7.George CLARKE13Maidstone 5:57.24  318 
 50m 39.67100m 1:26.95150m 2:11.46200m 2:55.16250m 3:45.47300m 4:36.63350m 5:17.80400m 5:57.24
 39.6747.2844.5143.7050.3151.1641.1739.44
8.Casey O'CONNOR13Shepway SC 6:03.09  302 
 50m 38.39100m 1:27.34150m 2:14.40200m 2:58.77250m 3:50.46300m 4:43.21350m 5:24.54400m 6:03.09
 38.3948.9547.0644.3751.6952.7541.3338.55
9.Ethan SPAIN13Black Lion 6:04.24  300 
 50m 37.71100m 1:24.12150m 2:07.76200m 2:51.22250m 3:45.64300m 4:40.90350m 5:22.42400m 6:04.24
 37.7146.4143.6443.4654.4255.2641.5241.82
10.Aiden MCMILLAN13Sevenoaks 6:06.47  294 
 50m 38.31100m 1:26.05150m 2:11.42200m 2:57.41250m 3:50.11300m 4:44.28350m 5:27.10400m 6:06.47
 38.3147.7445.3745.9952.7054.1742.8239.37
11.Giulio SZCZEPANIAK13Beckenham 6:07.02  293 
 50m 39.25100m -150m 2:11.51200m 2:56.13250m 3:51.14300m 4:47.58350m 5:29.17400m 6:07.02
 39.25-1:32.2644.6255.0156.4441.5937.85
12.Justin STROVER13Orpington OJ 6:17.95  268 
 50m 42.89100m 1:40.74150m 2:25.07200m 3:08.90250m 4:04.37300m 5:02.60350m 5:41.58400m 6:17.95
 42.8957.8544.3343.8355.4758.2338.9836.37
 Marcus MCSPADDEN13Beckenham DNC    

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Joshua COWHAM14Thanet Swim 5:00.39  534 
 50m 30.50100m 1:07.62150m 1:46.81200m 2:24.65250m 3:06.92300m 3:51.15350m 4:26.41400m 5:00.39
 30.5037.1239.1937.8442.2744.2335.2633.98
2.Timothy LEBERL14Beckenham 5:02.03  526 
 50m 31.68100m 1:08.17150m 1:49.31200m 2:28.91250m 3:11.16300m 3:53.87350m 4:28.00400m 5:02.03
 31.6836.4941.1439.6042.2542.7134.1334.03
3.Joseph RUSSELL14Co Cant'bury 5:08.37  494 
 50m 32.96100m 1:13.00150m 1:54.80200m 2:34.38250m 3:16.57300m 3:59.83350m 4:34.68400m 5:08.37
 32.9640.0441.8039.5842.1943.2634.8533.69
4.Ellis STANHOPE14Sevenoaks 5:11.99  477 
 50m 32.52100m 1:11.19150m 1:51.62200m 2:31.70250m 3:17.73300m 4:04.96350m 4:39.32400m 5:11.99
 32.5238.6740.4340.0846.0347.2334.3632.67
5.Kieran DALE14Thanet Swim 5:12.78  473 
 50m 31.95100m 1:09.23150m 1:50.09200m 2:30.00250m 3:16.17300m 4:02.67350m 4:37.80400m 5:12.78
 31.9537.2840.8639.9146.1746.5035.1334.98
6.Andre STRYDOM14Sevenoaks 5:13.88  468 
 50m 32.77100m 1:11.24150m 1:51.73200m 2:30.65250m 3:17.05300m 4:03.63350m 4:39.99400m 5:13.88
 32.7738.4740.4938.9246.4046.5836.3633.89
7.Thomas LEMAN14RTW Monson 5:23.87  426 
 50m 33.48100m 1:14.60150m 1:58.47200m 2:41.53250m 3:23.04300m 4:06.67350m 4:45.89400m 5:23.87
 33.4841.1243.8743.0641.5143.6339.2237.98
8.James DICK14Maidstone 5:37.19  378 
 50m 35.66100m 1:19.07150m 2:02.82200m 2:45.25250m 3:34.12300m 4:22.06350m 5:00.57400m 5:37.19
 35.6643.4143.7542.4348.8747.9438.5136.62
9.Michael PHILLIPS14Orpington OJ 5:41.46  364 
 50m 38.36100m 1:23.87150m 2:08.04200m 2:51.76250m 3:41.43300m 4:30.89350m 5:06.55400m 5:41.46
 38.3645.5144.1743.7249.6749.4635.6634.91
10.Kai JOHNSON14Saxon Crown 5:41.95  362 
 50m 35.11100m 1:17.64150m 2:03.85200m 2:47.77250m 3:37.29300m 4:27.11350m 5:05.61400m 5:41.95
 35.1142.5346.2143.9249.5249.8238.5036.34
11.Brett BAKER14Bexley 5:50.62  336 
 50m 38.20100m 1:23.51150m 2:08.01200m 2:51.38250m 3:43.63300m 4:35.67350m 5:13.83400m 5:50.62
 38.2045.3144.5043.3752.2552.0438.1636.79
 Benjamin MONAHAN14Black Lion DQ T 6L    

Disqualification Codes

15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Alexander BOYD15Thanet Swim 4:58.26  546 
 50m 31.11100m 1:06.89150m 1:48.46200m 2:27.36250m 3:09.00300m 3:50.47350m 4:25.17400m 4:58.26
 31.1135.7841.5738.9041.6441.4734.7033.09
2.Thomas WILTON15Co Cant'bury 5:03.14  520 
 50m 31.77100m 1:08.96150m 1:49.33200m 2:28.61250m 3:11.32300m 3:54.14350m 4:29.29400m 5:03.14
 31.7737.1940.3739.2842.7142.8235.1533.85
3.George TYLER15Sevenoaks 5:13.48  470 
 50m 30.78100m 1:08.60150m 1:50.77200m 2:32.40250m 3:14.87300m 3:59.47350m 4:36.33400m 5:13.48
 30.7837.8242.1741.6342.4744.6036.8637.15
4.Jamie CAREY15Maidstone 5:22.38  432 
 50m 34.95100m 1:17.18150m 1:57.51200m 2:35.50250m 3:22.92300m 4:10.07350m 4:47.22400m 5:22.38
 34.9542.2340.3337.9947.4247.1537.1535.16

16 Yrs/Over Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Thomas SLATER19Co Cant'bury 4:39.39  664 
 50m 29.39100m 1:03.71150m 1:40.40200m 2:16.48250m 2:56.54300m 3:36.90350m 4:08.83400m 4:39.39
 29.3934.3236.6936.0840.0640.3631.9330.56
2.Jordan HONOUR18Thanet Swim 4:42.64  642 
 50m 29.11100m 1:04.09150m 1:39.64200m 2:13.97250m 2:55.81300m 3:37.26350m 4:10.28400m 4:42.64
 29.1134.9835.5534.3341.8441.4533.0232.36
3.Max JAMESON16Thanet Swim 4:50.51  591 
 50m 29.64100m 1:04.61150m 1:41.35200m 2:17.59250m 2:59.61300m 3:42.16350m 4:16.94400m 4:50.51
 29.6434.9736.7436.2442.0242.5534.7833.57
4.Matthew ROGERS16Bromley 5:05.88  506 
 50m 30.95100m 1:07.73150m 1:49.41200m 2:29.79250m 3:10.79300m 3:53.03350m 4:30.19400m 5:05.88
 30.9536.7841.6840.3841.0042.2437.1635.69
5.Michael FOSTER17Saxon Crown 5:06.36  504 
 50m 31.34100m 1:07.00150m 1:48.25200m 2:28.97250m 3:13.48300m 3:57.42350m 4:32.21400m 5:06.36
 31.3435.6641.2540.7244.5143.9434.7934.15
6.Levi ATWELL16Shepway SC 5:08.87  492 
 50m 29.46100m 1:05.44150m 1:45.32200m 2:24.76250m 3:09.51300m 3:55.25350m 4:32.97400m 5:08.87
 29.4635.9839.8839.4444.7545.7437.7235.90
7.Benjamin TRITTON16Maidstone 5:10.06  486 
 50m 32.47100m 1:10.03150m 1:52.17200m 2:32.82250m 3:16.39300m 3:58.94350m 4:35.03400m 5:10.06
 32.4737.5642.1440.6543.5742.5536.0935.03
8.Oscar MACARTNEY17Thanet Swim 5:10.40  484 
 50m 32.81100m 1:12.15150m 1:54.11200m 2:33.92250m 3:18.59300m 4:03.36350m 4:37.25400m 5:10.40
 32.8139.3441.9639.8144.6744.7733.8933.15
9.Joseph DOBB16Bromley 5:10.82  482 
 50m 31.59100m 1:10.56150m 1:52.99200m 2:34.97250m 3:18.70300m 4:05.01350m 4:37.83400m 5:10.82
 31.5938.9742.4341.9843.7346.3132.8232.99
10.James CASTLE17Black Lion 5:14.37  466 
 50m 33.07100m 1:10.99150m 1:52.56200m 2:32.61250m 3:17.39300m 4:01.72350m 4:39.85400m 5:14.37
 33.0737.9241.5740.0544.7844.3338.1334.52
11.George HILLS16Erith & Dist 5:14.39  466 
 50m 32.84100m 1:12.20150m 1:52.76200m 2:32.87250m 3:17.96300m 4:02.45350m 4:39.52400m 5:14.39
 32.8439.3640.5640.1145.0944.4937.0734.87
12.Christopher KISS17Saxon Crown 5:16.11  458 
 50m 31.62100m 1:08.91150m 1:52.38200m 2:34.65250m 3:19.70300m 4:05.53350m 4:42.00400m 5:16.11
 31.6237.2943.4742.2745.0545.8336.4734.11
13.Benjamin STROVER16Orpington OJ 5:19.38  445 
 50m 33.80100m 1:15.32150m 1:55.41200m 2:35.08250m 3:22.49300m 4:08.43350m 4:43.70400m 5:19.38
 33.8041.5240.0939.6747.4145.9435.2735.68
14.Edward SMITH18Dover Life 5:19.94  442 
 50m 30.11100m 1:07.63150m 1:50.09200m 2:31.72250m 3:18.80300m 4:08.34350m 4:45.45400m 5:19.94
 30.1137.5242.4641.6347.0849.5437.1134.49
15.David WILSON17Sevenoaks 5:20.23  441 
 50m 32.61100m 1:14.23150m 1:58.13200m 2:40.60250m 3:22.45300m 4:05.51350m 4:44.65400m 5:20.23
 32.6141.6243.9042.4741.8543.0639.1435.58
16.Kie-Ren LAU18Beckenham 5:24.95  422 
 50m 31.68100m 1:12.86150m 1:52.47200m 2:32.08250m 3:20.30300m 4:09.22350m 4:48.05400m 5:24.95
 31.6841.1839.6139.6148.2248.9238.8336.90
17.Tommy LEWIS17Saxon Crown 5:28.43  409 
 50m 31.65100m 1:10.39150m 1:54.89200m 2:38.88250m 3:24.70300m 4:11.96350m 4:51.57400m 5:28.43
 31.6538.7444.5043.9945.8247.2639.6136.86
18.Luke BROWN16Gwich Royals 5:30.42  401 
 50m 32.80100m 1:14.52150m 1:59.76200m 2:43.42250m 3:29.34300m 4:15.56350m 4:53.76400m 5:30.42
 32.8041.7245.2443.6645.9246.2238.2036.66
 Thomas WILLETTS17Maidstone DQ T 4L    
 Simon NEWTON17RTW Monson DQ T 6L    

Disqualification Codes

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Thomas SLATER19Co Cant'bury 4:39.39  664 
 50m 29.39100m 1:03.71150m 1:40.40200m 2:16.48250m 2:56.54300m 3:36.90350m 4:08.83400m 4:39.39
 29.3934.3236.6936.0840.0640.3631.9330.56
2.Jordan HONOUR18Thanet Swim 4:42.64  642 
 50m 29.11100m 1:04.09150m 1:39.64200m 2:13.97250m 2:55.81300m 3:37.26350m 4:10.28400m 4:42.64
 29.1134.9835.5534.3341.8441.4533.0232.36
3.Max JAMESON16Thanet Swim 4:50.51  591 
 50m 29.64100m 1:04.61150m 1:41.35200m 2:17.59250m 2:59.61300m 3:42.16350m 4:16.94400m 4:50.51
 29.6434.9736.7436.2442.0242.5534.7833.57
4.Alexander BOYD15Thanet Swim 4:58.26  546 
 50m 31.11100m 1:06.89150m 1:48.46200m 2:27.36250m 3:09.00300m 3:50.47350m 4:25.17400m 4:58.26
 31.1135.7841.5738.9041.6441.4734.7033.09
5.Joshua COWHAM14Thanet Swim 5:00.39  534 
 50m 30.50100m 1:07.62150m 1:46.81200m 2:24.65250m 3:06.92300m 3:51.15350m 4:26.41400m 5:00.39
 30.5037.1239.1937.8442.2744.2335.2633.98
6.Timothy LEBERL14Beckenham 5:02.03  526 
 50m 31.68100m 1:08.17150m 1:49.31200m 2:28.91250m 3:11.16300m 3:53.87350m 4:28.00400m 5:02.03
 31.6836.4941.1439.6042.2542.7134.1334.03
7.Thomas WILTON15Co Cant'bury 5:03.14  520 
 50m 31.77100m 1:08.96150m 1:49.33200m 2:28.61250m 3:11.32300m 3:54.14350m 4:29.29400m 5:03.14
 31.7737.1940.3739.2842.7142.8235.1533.85
8.Matthew ROGERS16Bromley 5:05.88  506 
 50m 30.95100m 1:07.73150m 1:49.41200m 2:29.79250m 3:10.79300m 3:53.03350m 4:30.19400m 5:05.88
 30.9536.7841.6840.3841.0042.2437.1635.69
9.Michael FOSTER17Saxon Crown 5:06.36  504 
 50m 31.34100m 1:07.00150m 1:48.25200m 2:28.97250m 3:13.48300m 3:57.42350m 4:32.21400m 5:06.36
 31.3435.6641.2540.7244.5143.9434.7934.15
10.Joseph RUSSELL14Co Cant'bury 5:08.37  494 
 50m 32.96100m 1:13.00150m 1:54.80200m 2:34.38250m 3:16.57300m 3:59.83350m 4:34.68400m 5:08.37
 32.9640.0441.8039.5842.1943.2634.8533.69
11.Levi ATWELL16Shepway SC 5:08.87  492 
 50m 29.46100m 1:05.44150m 1:45.32200m 2:24.76250m 3:09.51300m 3:55.25350m 4:32.97400m 5:08.87
 29.4635.9839.8839.4444.7545.7437.7235.90
12.Benjamin TRITTON16Maidstone 5:10.06  486 
 50m 32.47100m 1:10.03150m 1:52.17200m 2:32.82250m 3:16.39300m 3:58.94350m 4:35.03400m 5:10.06
 32.4737.5642.1440.6543.5742.5536.0935.03
13.Oscar MACARTNEY17Thanet Swim 5:10.40  484 
 50m 32.81100m 1:12.15150m 1:54.11200m 2:33.92250m 3:18.59300m 4:03.36350m 4:37.25400m 5:10.40
 32.8139.3441.9639.8144.6744.7733.8933.15
14.Joseph DOBB16Bromley 5:10.82  482 
 50m 31.59100m 1:10.56150m 1:52.99200m 2:34.97250m 3:18.70300m 4:05.01350m 4:37.83400m 5:10.82
 31.5938.9742.4341.9843.7346.3132.8232.99
15.Ellis STANHOPE14Sevenoaks 5:11.99  477 
 50m 32.52100m 1:11.19150m 1:51.62200m 2:31.70250m 3:17.73300m 4:04.96350m 4:39.32400m 5:11.99
 32.5238.6740.4340.0846.0347.2334.3632.67
16.Kieran DALE14Thanet Swim 5:12.78  473 
 50m 31.95100m 1:09.23150m 1:50.09200m 2:30.00250m 3:16.17300m 4:02.67350m 4:37.80400m 5:12.78
 31.9537.2840.8639.9146.1746.5035.1334.98
17.George TYLER15Sevenoaks 5:13.48  470 
 50m 30.78100m 1:08.60150m 1:50.77200m 2:32.40250m 3:14.87300m 3:59.47350m 4:36.33400m 5:13.48
 30.7837.8242.1741.6342.4744.6036.8637.15
18.Andre STRYDOM14Sevenoaks 5:13.88  468 
 50m 32.77100m 1:11.24150m 1:51.73200m 2:30.65250m 3:17.05300m 4:03.63350m 4:39.99400m 5:13.88
 32.7738.4740.4938.9246.4046.5836.3633.89
19.James CASTLE17Black Lion 5:14.37  466 
 50m 33.07100m 1:10.99150m 1:52.56200m 2:32.61250m 3:17.39300m 4:01.72350m 4:39.85400m 5:14.37
 33.0737.9241.5740.0544.7844.3338.1334.52
20.George HILLS16Erith & Dist 5:14.39  466 
 50m 32.84100m 1:12.20150m 1:52.76200m 2:32.87250m 3:17.96300m 4:02.45350m 4:39.52400m 5:14.39
 32.8439.3640.5640.1145.0944.4937.0734.87
21.Christopher KISS17Saxon Crown 5:16.11  458 
 50m 31.62100m 1:08.91150m 1:52.38200m 2:34.65250m 3:19.70300m 4:05.53350m 4:42.00400m 5:16.11
 31.6237.2943.4742.2745.0545.8336.4734.11
22.Benjamin STROVER16Orpington OJ 5:19.38  445 
 50m 33.80100m 1:15.32150m 1:55.41200m 2:35.08250m 3:22.49300m 4:08.43350m 4:43.70400m 5:19.38
 33.8041.5240.0939.6747.4145.9435.2735.68
23.Edward SMITH18Dover Life 5:19.94  442 
 50m 30.11100m 1:07.63150m 1:50.09200m 2:31.72250m 3:18.80300m 4:08.34350m 4:45.45400m 5:19.94
 30.1137.5242.4641.6347.0849.5437.1134.49
24.David WILSON17Sevenoaks 5:20.23  441 
 50m 32.61100m 1:14.23150m 1:58.13200m 2:40.60250m 3:22.45300m 4:05.51350m 4:44.65400m 5:20.23
 32.6141.6243.9042.4741.8543.0639.1435.58
25.Jamie CAREY15Maidstone 5:22.38  432 
 50m 34.95100m 1:17.18150m 1:57.51200m 2:35.50250m 3:22.92300m 4:10.07350m 4:47.22400m 5:22.38
 34.9542.2340.3337.9947.4247.1537.1535.16
26.Thomas LEMAN14RTW Monson 5:23.87  426 
 50m 33.48100m 1:14.60150m 1:58.47200m 2:41.53250m 3:23.04300m 4:06.67350m 4:45.89400m 5:23.87
 33.4841.1243.8743.0641.5143.6339.2237.98
27.Kie-Ren LAU18Beckenham 5:24.95  422 
 50m 31.68100m 1:12.86150m 1:52.47200m 2:32.08250m 3:20.30300m 4:09.22350m 4:48.05400m 5:24.95
 31.6841.1839.6139.6148.2248.9238.8336.90
28.Tommy LEWIS17Saxon Crown 5:28.43  409 
 50m 31.65100m 1:10.39150m 1:54.89200m 2:38.88250m 3:24.70300m 4:11.96350m 4:51.57400m 5:28.43
 31.6538.7444.5043.9945.8247.2639.6136.86
29.Ali SETTERFIELD12Thanet Swim 5:30.36  402 
 50m 34.18100m 1:13.99150m 1:58.67200m 2:41.44250m 3:28.34300m 4:16.43350m 4:54.98400m 5:30.36
 34.1839.8144.6842.7746.9048.0938.5535.38
30.Luke BROWN16Gwich Royals 5:30.42  401 
 50m 32.80100m 1:14.52150m 1:59.76200m 2:43.42250m 3:29.34300m 4:15.56350m 4:53.76400m 5:30.42
 32.8041.7245.2443.6645.9246.2238.2036.66
31.Benjamin WARD13Sevenoaks 5:30.93  400 
 50m 35.66100m 1:19.11150m 2:00.12200m 2:40.71250m 3:26.23300m 4:13.22350m 4:53.29400m 5:30.93
 35.6643.4541.0140.5945.5246.9940.0737.64
32.Jack BILLINGS13Bromley 5:32.66  393 
 50m 34.69100m 1:16.86150m 2:00.87200m 2:43.70250m 3:31.39300m 4:20.76350m 4:57.43400m 5:32.66
 34.6942.1744.0142.8347.6949.3736.6735.23
33.James DICK14Maidstone 5:37.19  378 
 50m 35.66100m 1:19.07150m 2:02.82200m 2:45.25250m 3:34.12300m 4:22.06350m 5:00.57400m 5:37.19
 35.6643.4143.7542.4348.8747.9438.5136.62
34.Luke FOWLE13Black Lion 5:38.03  375 
 50m 34.94100m 1:17.71150m 2:02.94200m 2:47.79250m 3:35.88300m 4:24.18350m 5:02.87400m 5:38.03
 34.9442.7745.2344.8548.0948.3038.6935.16
35.Maximus PARPWORTH12Thanet Swim 5:38.24  374 
 50m 35.00100m 1:16.79150m 2:01.06200m 2:43.69250m 3:33.31300m 4:22.93350m 5:01.76400m 5:38.24
 35.0041.7944.2742.6349.6249.6238.8336.48
36.Michael PHILLIPS14Orpington OJ 5:41.46  364 
 50m 38.36100m 1:23.87150m 2:08.04200m 2:51.76250m 3:41.43300m 4:30.89350m 5:06.55400m 5:41.46
 38.3645.5144.1743.7249.6749.4635.6634.91
37.Kai JOHNSON14Saxon Crown 5:41.95  362 
 50m 35.11100m 1:17.64150m 2:03.85200m 2:47.77250m 3:37.29300m 4:27.11350m 5:05.61400m 5:41.95
 35.1142.5346.2143.9249.5249.8238.5036.34
38.Conor WRIGHT12Thanet Swim 5:42.77  360 
 50m 39.26100m 1:23.85150m 2:08.58200m 2:51.87250m 3:39.11300m 4:27.42350m 5:05.39400m 5:42.77
 39.2644.5944.7343.2947.2448.3137.9737.38
39.Brett BAKER14Bexley 5:50.62  336 
 50m 38.20100m 1:23.51150m 2:08.01200m 2:51.38250m 3:43.63300m 4:35.67350m 5:13.83400m 5:50.62
 38.2045.3144.5043.3752.2552.0438.1636.79
40.Edison HAMMOND13Sevenoaks 5:51.10  334 
 50m 36.96100m 1:23.20150m 2:08.93200m 2:53.25250m 3:43.71300m 4:35.10350m 5:14.50400m 5:51.10
 36.9646.2445.7344.3250.4651.3939.4036.60
41.Louis HAYES12Sevenoaks 5:52.01  332 
 50m 36.84100m 1:22.23150m 2:08.94200m 2:53.39250m 3:44.27300m 4:36.64350m 5:15.75400m 5:52.01
 36.8445.3946.7144.4550.8852.3739.1136.26
42.Harvey MAUNDERS12Erith & Dist 5:52.08  332 
 50m 38.78100m 1:24.18150m 2:10.17200m 2:56.11250m 3:47.08300m 4:36.36350m 5:15.11400m 5:52.08
 38.7845.4045.9945.9450.9749.2838.7536.97
43.Jerry SYKES13Thanet Swim 5:53.78  327 
 50m 37.46100m 1:24.14150m 2:10.24200m 2:55.16250m 3:45.48300m 4:35.92350m 5:16.85400m 5:53.78
 37.4646.6846.1044.9250.3250.4440.9336.93
44.Ashwin GANESARATNAM13Thanet Swim 5:54.60  325 
 50m 35.44100m 1:18.63150m 2:03.95200m 2:49.59250m 3:44.58300m 4:38.46350m 5:17.19400m 5:54.60
 35.4443.1945.3245.6454.9953.8838.7337.41
45.Joshua CRABTREE12Thanet Swim 5:56.19  320 
 50m 38.38100m 1:24.26150m 2:07.24200m 2:51.08250m 3:44.63300m 4:38.85350m 5:18.16400m 5:56.19
 38.3845.8842.9843.8453.5554.2239.3138.03
46.George CLARKE13Maidstone 5:57.24  318 
 50m 39.67100m 1:26.95150m 2:11.46200m 2:55.16250m 3:45.47300m 4:36.63350m 5:17.80400m 5:57.24
 39.6747.2844.5143.7050.3151.1641.1739.44
47.Edward PAULING12Beckenham 5:58.99  313 
 50m 38.51100m 1:25.53150m 2:09.57200m 2:53.55250m 3:44.87300m 4:38.59350m 5:20.02400m 5:58.99
 38.5147.0244.0443.9851.3253.7241.4338.97
48.Toby COOK12Thanet Swim 6:01.37  307 
 50m 38.07100m 1:25.16150m 2:11.66200m 2:58.89250m 3:51.31300m 4:43.44350m 5:23.67400m 6:01.37
 38.0747.0946.5047.2352.4252.1340.2337.70
49.Casey O'CONNOR13Shepway SC 6:03.09  302 
 50m 38.39100m 1:27.34150m 2:14.40200m 2:58.77250m 3:50.46300m 4:43.21350m 5:24.54400m 6:03.09
 38.3948.9547.0644.3751.6952.7541.3338.55
50.Ethan SPAIN13Black Lion 6:04.24  300 
 50m 37.71100m 1:24.12150m 2:07.76200m 2:51.22250m 3:45.64300m 4:40.90350m 5:22.42400m 6:04.24
 37.7146.4143.6443.4654.4255.2641.5241.82
51.Aiden MCMILLAN13Sevenoaks 6:06.47  294 
 50m 38.31100m 1:26.05150m 2:11.42200m 2:57.41250m 3:50.11300m 4:44.28350m 5:27.10400m 6:06.47
 38.3147.7445.3745.9952.7054.1742.8239.37
52.Giulio SZCZEPANIAK13Beckenham 6:07.02  293 
 50m 39.25100m -150m 2:11.51200m 2:56.13250m 3:51.14300m 4:47.58350m 5:29.17400m 6:07.02
 39.25-1:32.2644.6255.0156.4441.5937.85
53.Joshua SOLLY12Dartford 6:14.42  276 
 50m 37.43100m 1:26.37150m 2:12.98200m 2:59.96250m 3:56.60300m 4:54.13350m 5:35.46400m 6:14.42
 37.4348.9446.6146.9856.6457.5341.3338.96
54.Justin STROVER13Orpington OJ 6:17.95  268 
 50m 42.89100m 1:40.74150m 2:25.07200m 3:08.90250m 4:04.37300m 5:02.60350m 5:41.58400m 6:17.95
 42.8957.8544.3343.8355.4758.2338.9836.37
55.Euan TERRY12Black Lion 6:28.11  247 
 50m 42.87100m 1:30.07150m 2:17.80200m 3:04.58250m 4:04.33300m 5:04.96350m 5:47.70400m 6:28.11
 42.8747.2047.7346.7859.751:00.6342.7440.41
56.Nathan CHAPMAN12Gwich Royals 6:42.34  222 
 50m 42.36100m 1:36.48150m 2:28.68200m 3:19.02250m 4:17.14300m 5:15.97350m 6:00.77400m 6:42.34
 42.3654.1252.2050.3458.1258.8344.8041.57
57.Charlie CREWE12RTW Monson 6:49.35  211 
 50m 41.34100m 1:34.99150m 2:22.48200m 3:11.67250m 4:15.22300m 5:22.33350m 6:06.08400m 6:49.35
 41.3453.6547.4949.191:03.551:07.1143.7543.27
 Marcus MCSPADDEN13Beckenham DNC    
 Thomas WILLETTS17Maidstone DQ T 4L    
 Benjamin MONAHAN14Black Lion DQ T 6L    
 Simon NEWTON17RTW Monson DQ T 6L    

Disqualification Codes

UP