Boys Open 200m Breaststroke - Heats (Declared Winners)

09 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Noah ENTICKNAP9White Oak 3:27.20  197 47.381:41.042:36.20
2.Max FORDYCE9Faversham 3:27.61  196 49.011:42.472:36.70
3.William REEVES9Thanet Swim 3:32.94  181 49.401:43.822:40.25
4.David LANGLEY9Bexley 3:34.53  177 47.561:43.522:40.18
5.Sebastian PICKERING9Bromley 3:35.84  174 48.511:44.492:41.09

10 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Conor WRIGHT10Thanet Swim 3:04.21  281 42.161:29.502:17.83
2.Oliver ISAACS10Black Lion 3:14.48  238 45.161:34.872:25.32
3.Maximus PARPWORTH10Thanet Swim 3:18.68  224 44.921:34.852:27.08
4.Harvey MAUNDERS10Erith & Dist 3:20.83  216 46.161:38.032:29.54
5.Adam FROST10Dover Life 3:23.03  209 46.361:39.142:32.21
6.Edward PAULING10Beckenham 3:24.29  206 45.751:40.182:33.08
7.Callum WOOLFENDEN10Bexley 3:30.18  189 48.481:42.662:36.43
8.Max ROGERS10Thanet Swim 3:30.31  188 47.011:44.002:38.87
9.Toby COOK10Thanet Swim 3:31.47  185 51.091:44.032:39.00
10.Edward SELLAR10Orpington OJ 3:32.32  183 49.901:44.052:40.43
11.Oliver EWARDS10Herne Bay 3:34.12  178 48.621:43.932:40.68
12.Daniel WILDING10Erith & Dist 3:34.22  178 50.521:45.292:40.71
 Joshua ELLIS10Beckenham DQ SH 1L       

Disqualification Codes

11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Oscar MILES11Thanet Swim 2:56.66  318 40.251:25.702:12.84
2.Brandon HARRIS11Beachfield 3:06.87  269 42.341:31.682:19.65
3.Oscar WILSON11Dartford 3:08.26  263 42.401:30.782:19.94
4.Jerry SYKES11Thanet Swim 3:08.74  261 43.731:32.512:21.62
5.William BOOTH11Sevenoaks 3:09.14  259 43.541:31.442:21.01
6.Marcus MCSPADDEN11Beckenham 3:10.16  255 42.851:31.442:22.11
7.Oliver GLEN11Sevenoaks 3:15.11  236 45.431:35.952:26.34
8.Jack BILLINGS11Bromley 3:16.17  232 46.701:38.112:28.60
9.Pravin MAHENDRAKUMAR11Bromley 3:16.72  230 45.141:37.732:28.77
10.Oliver COOTE11Sevenoaks 3:16.85  230 44.221:35.642:28.26
11.Callum BARONTI11Orpington OJ 3:17.20  229 43.401:34.672:25.71
12.Finlay KEYWORTH11Thanet Swim 3:18.09  226 46.361:37.272:28.45
13.Aiden MCMILLAN11Sevenoaks 3:22.11  212 47.941:38.062:31.55
14.Liam FOREMAN11Maidstone 3:24.57  205 46.381:40.012:33.58
15.Michael KUMI11Beckenham 3:25.79  201 46.881:39.142:34.10
16.Joshua CRABTREE11Thanet Swim 3:27.57  196 47.541:41.892:36.01

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Thomas LEMAN12RTW Monson 2:41.10  420 35.791:16.501:58.41
2.Kieran DALE12Thanet Swim 2:54.04  333 38.551:22.722:08.81
3.Scott COVENTRY12Sevenoaks 2:54.67  329 38.091:22.812:09.49
4.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 2:57.61  313 39.871:25.072:12.86
5.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 3:00.07  300 38.731:24.442:12.97
6.Benjamin BELLO-MENDOZA12Bromley 3:00.30  299 40.651:27.422:15.34
7.Benjamin WARD12Maidstone 3:01.28  294 41.701:27.082:14.46
8.Joseph HODGE12Ashford Town 3:02.52  288 41.041:28.012:16.15
9.Finn BATES12Thanet Swim 3:03.86  282 41.241:28.582:16.82
10.Owen FERRIGAN12Saxon Crown 3:05.13  276 43.841:31.962:19.56
11.Ellis STANHOPE12Maidstone 3:05.29  276 42.531:30.232:18.62
12.Oscar PARRICK12Co Cant'bury 3:06.55  270 43.551:31.142:19.29
13.James DICK12Maidstone 3:08.84  260 43.801:32.472:22.09
14.Owen HEAD12Herne Bay 3:10.55  253 44.401:33.222:24.04
15.Evgueni PEYTCHEV12Bromley 3:11.76  249 43.201:33.002:23.10
16.Cian BETHEL12Black Lion 3:12.53  246 44.351:33.562:23.13
17.Dominic LAFFERTY12Black Lion 3:12.55  246 43.891:33.032:23.38
18.Ryan WATERS12Co Cant'bury 3:12.69  245 42.291:33.592:23.15
19.Bradley KHIZZAH12Gwich Royals 3:12.98  244 42.141:30.462:21.60
20.Dominic PERCY12Sevenoaks 3:13.53  242 41.791:30.952:22.63
21.Max MOULTON12Dartford 3:19.01  222 45.121:35.892:27.84

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.George TYLER13Sevenoaks 2:37.15  452 35.061:15.461:56.57
2.Luke DOUGLAS13Saxon Crown 2:42.91  406 36.381:18.472:01.03
3.Thomas WILTON13Co Cant'bury 2:44.58  394 37.631:20.482:03.50
4.Timothy LEBERL13Beckenham 2:50.63  353 39.771:23.352:07.31
5.Zack ROTHMAN13Herne Bay 2:52.93  339 38.481:22.692:08.41
6.Oscar KEYWORTH13Thanet Swim 2:53.86  334 39.381:23.272:08.83
7.Andre STRYDOM13Sevenoaks 2:59.23  305 41.131:27.092:13.66
8.Rahul SHRESTHA13Gwich Royals 3:00.70  297 39.721:25.692:13.86
9.Dylan MAYNE13Saxon Crown 3:01.63  293 39.961:25.562:13.35
10.Maximilian GREATWOOD13Bromley 3:01.80  292 40.201:27.042:14.65
 Ryan NAPPER13Saxon Crown DNF       
 Alexander BOYD13Thanet Swim DQ SL 6L       

Disqualification Codes

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Matthew ROGERS14Bromley 2:28.14  540 32.901:10.261:48.55
2.Sebastian STEWART14Sevenoaks 2:28.33  538 33.711:11.181:49.36
3.Alexander IRELAND14Bromley 2:33.05  490 33.871:12.261:52.24
4.Luke BROWN14Gwich Royals 2:33.29  487 35.221:14.521:53.60
5.Max JAMESON14Thanet Swim 2:34.11  480 35.581:14.191:53.87
6.George HILLS14Erith & Dist 2:39.42  433 36.871:18.511:59.01
7.Benjamin TRITTON14Maidstone 2:46.06  383 37.921:20.792:03.91
8.Levi ATWELL14Shepway SC 2:47.12  376 36.321:18.922:03.08
9.Michael JIAN14Saxon Crown 2:48.07  370 37.721:20.462:04.29
10.Tomas TRAUPYS14Erith & Dist 2:51.39  349 39.941:24.092:08.00
11.Joseph DOBB14Bromley 2:52.28  343 37.991:22.092:08.05
12.Benjamin STROVER14Orpington OJ 2:53.51  336 38.421:24.102:09.51
13.Benjamin WHITE14Black Lion 2:54.20  332 38.871:23.092:09.31
14.Jack BAKER14Thanet Swim 2:58.84  307 39.661:24.752:11.09
 Advait UPADHYAYA14Bexley DQ S 4L       

Disqualification Codes

15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Simon NEWTON15RTW Monson 2:31.62  504 34.021:13.021:51.79
2.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 2:37.39  450 35.761:15.771:57.32
3.David WILSON15Sevenoaks 2:39.33  434 35.951:17.161:59.30
4.James CASTLE15Black Lion 2:39.54  432 35.501:16.721:59.07
5.James VICK15Erith & Dist 2:40.12  428 37.261:18.822:00.12
6.Nathaniel STRATTON15Saxon Crown 2:40.30  426 35.051:14.911:57.40
7.Joseph LOZADA15Saxon Crown 2:40.97  421 35.271:16.401:58.87
8.Tommy LEWIS15Saxon Crown 2:42.95  406 35.761:16.251:58.89
9.Joshua BEDFORD-EATWELL15Sevenoaks 2:43.36  403 36.251:17.542:01.05
10.Oscar MACARTNEY15Thanet Swim 2:44.72  393 37.141:19.282:02.04
11.Sam WOOLFENDEN15Bexley 2:48.42  367 38.761:21.632:05.30
12.Thomas WILLETTS15Maidstone 2:49.25  362 37.601:20.782:05.70
13.James WILTON15Co Cant'bury 2:49.77  359 38.001:20.73-
14.Jake POTTER15Petts Wood 2:52.96  339 38.091:22.832:08.42
15.Luca LOMBARDI15Dartford 2:54.44  331 39.091:23.782:09.54

16 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Jordan HONOUR16Thanet Swim 2:30.12  519 34.651:11.721:51.19
2.Alexander WILMSHURST16Thanet Swim 2:31.26  507 33.601:11.311:50.90
3.George GOMERSALL16Maidstone 2:35.45  467 35.411:15.121:55.88
4.Kallum MORRIS16Black Lion 2:38.88  438 35.341:15.291:56.72
5.James BEELE16Petts Wood 2:42.48  409 36.381:17.371:59.95
6.Theo HASLAM16Bromley 2:43.82  399 36.541:18.172:00.27
7.Edward SMITH16Dover Life 2:44.40  395 35.711:16.822:00.26
8.Kie-Ren LAU16Beckenham 2:48.71  365 37.451:20.282:03.92

16 Yrs/Under Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Matthew ROGERS14Bromley 2:28.14  540 32.901:10.261:48.55
2.Sebastian STEWART14Sevenoaks 2:28.33  538 33.711:11.181:49.36
3.Jordan HONOUR16Thanet Swim 2:30.12  519 34.651:11.721:51.19
4.Alexander WILMSHURST16Thanet Swim 2:31.26  507 33.601:11.311:50.90
5.Simon NEWTON15RTW Monson 2:31.62  504 34.021:13.021:51.79
6.Alexander IRELAND14Bromley 2:33.05  490 33.871:12.261:52.24
7.Luke BROWN14Gwich Royals 2:33.29  487 35.221:14.521:53.60
8.Max JAMESON14Thanet Swim 2:34.11  480 35.581:14.191:53.87
9.George GOMERSALL16Maidstone 2:35.45  467 35.411:15.121:55.88
10.George TYLER13Sevenoaks 2:37.15  452 35.061:15.461:56.57
11.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 2:37.39  450 35.761:15.771:57.32
12.Kallum MORRIS16Black Lion 2:38.88  438 35.341:15.291:56.72
13.David WILSON15Sevenoaks 2:39.33  434 35.951:17.161:59.30
14.George HILLS14Erith & Dist 2:39.42  433 36.871:18.511:59.01
15.James CASTLE15Black Lion 2:39.54  432 35.501:16.721:59.07
16.James VICK15Erith & Dist 2:40.12  428 37.261:18.822:00.12
17.Nathaniel STRATTON15Saxon Crown 2:40.30  426 35.051:14.911:57.40
18.Joseph LOZADA15Saxon Crown 2:40.97  421 35.271:16.401:58.87
19.Thomas LEMAN12RTW Monson 2:41.10  420 35.791:16.501:58.41
20.James BEELE16Petts Wood 2:42.48  409 36.381:17.371:59.95
21.Luke DOUGLAS13Saxon Crown 2:42.91  406 36.381:18.472:01.03
22.Tommy LEWIS15Saxon Crown 2:42.95  406 35.761:16.251:58.89
23.Joshua BEDFORD-EATWELL15Sevenoaks 2:43.36  403 36.251:17.542:01.05
24.Theo HASLAM16Bromley 2:43.82  399 36.541:18.172:00.27
25.Edward SMITH16Dover Life 2:44.40  395 35.711:16.822:00.26
26.Thomas WILTON13Co Cant'bury 2:44.58  394 37.631:20.482:03.50
27.Oscar MACARTNEY15Thanet Swim 2:44.72  393 37.141:19.282:02.04
28.Benjamin TRITTON14Maidstone 2:46.06  383 37.921:20.792:03.91
29.Levi ATWELL14Shepway SC 2:47.12  376 36.321:18.922:03.08
30.Michael JIAN14Saxon Crown 2:48.07  370 37.721:20.462:04.29
31.Sam WOOLFENDEN15Bexley 2:48.42  367 38.761:21.632:05.30
32.Kie-Ren LAU16Beckenham 2:48.71  365 37.451:20.282:03.92
33.Thomas WILLETTS15Maidstone 2:49.25  362 37.601:20.782:05.70
34.James WILTON15Co Cant'bury 2:49.77  359 38.001:20.73-
35.Timothy LEBERL13Beckenham 2:50.63  353 39.771:23.352:07.31
36.Tomas TRAUPYS14Erith & Dist 2:51.39  349 39.941:24.092:08.00
37.Joseph DOBB14Bromley 2:52.28  343 37.991:22.092:08.05
38.Zack ROTHMAN13Herne Bay 2:52.93  339 38.481:22.692:08.41
39.Jake POTTER15Petts Wood 2:52.96  339 38.091:22.832:08.42
40.Benjamin STROVER14Orpington OJ 2:53.51  336 38.421:24.102:09.51
41.Oscar KEYWORTH13Thanet Swim 2:53.86  334 39.381:23.272:08.83
42.Kieran DALE12Thanet Swim 2:54.04  333 38.551:22.722:08.81
43.Benjamin WHITE14Black Lion 2:54.20  332 38.871:23.092:09.31
44.Luca LOMBARDI15Dartford 2:54.44  331 39.091:23.782:09.54
45.Scott COVENTRY12Sevenoaks 2:54.67  329 38.091:22.812:09.49
46.Oscar MILES11Thanet Swim 2:56.66  318 40.251:25.702:12.84
47.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 2:57.61  313 39.871:25.072:12.86
48.Jack BAKER14Thanet Swim 2:58.84  307 39.661:24.752:11.09
49.Andre STRYDOM13Sevenoaks 2:59.23  305 41.131:27.092:13.66
50.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 3:00.07  300 38.731:24.442:12.97
51.Benjamin BELLO-MENDOZA12Bromley 3:00.30  299 40.651:27.422:15.34
52.Rahul SHRESTHA13Gwich Royals 3:00.70  297 39.721:25.692:13.86
53.Benjamin WARD12Maidstone 3:01.28  294 41.701:27.082:14.46
54.Dylan MAYNE13Saxon Crown 3:01.63  293 39.961:25.562:13.35
55.Maximilian GREATWOOD13Bromley 3:01.80  292 40.201:27.042:14.65
56.Joseph HODGE12Ashford Town 3:02.52  288 41.041:28.012:16.15
57.Finn BATES12Thanet Swim 3:03.86  282 41.241:28.582:16.82
58.Conor WRIGHT10Thanet Swim 3:04.21  281 42.161:29.502:17.83
59.Owen FERRIGAN12Saxon Crown 3:05.13  276 43.841:31.962:19.56
60.Ellis STANHOPE12Maidstone 3:05.29  276 42.531:30.232:18.62
61.Oscar PARRICK12Co Cant'bury 3:06.55  270 43.551:31.142:19.29
62.Brandon HARRIS11Beachfield 3:06.87  269 42.341:31.682:19.65
63.Oscar WILSON11Dartford 3:08.26  263 42.401:30.782:19.94
64.Jerry SYKES11Thanet Swim 3:08.74  261 43.731:32.512:21.62
65.James DICK12Maidstone 3:08.84  260 43.801:32.472:22.09
66.William BOOTH11Sevenoaks 3:09.14  259 43.541:31.442:21.01
67.Marcus MCSPADDEN11Beckenham 3:10.16  255 42.851:31.442:22.11
68.Owen HEAD12Herne Bay 3:10.55  253 44.401:33.222:24.04
69.Evgueni PEYTCHEV12Bromley 3:11.76  249 43.201:33.002:23.10
70.Cian BETHEL12Black Lion 3:12.53  246 44.351:33.562:23.13
71.Dominic LAFFERTY12Black Lion 3:12.55  246 43.891:33.032:23.38
72.Ryan WATERS12Co Cant'bury 3:12.69  245 42.291:33.592:23.15
73.Bradley KHIZZAH12Gwich Royals 3:12.98  244 42.141:30.462:21.60
74.Dominic PERCY12Sevenoaks 3:13.53  242 41.791:30.952:22.63
75.Oliver ISAACS10Black Lion 3:14.48  238 45.161:34.872:25.32
76.Oliver GLEN11Sevenoaks 3:15.11  236 45.431:35.952:26.34
77.Jack BILLINGS11Bromley 3:16.17  232 46.701:38.112:28.60
78.Pravin MAHENDRAKUMAR11Bromley 3:16.72  230 45.141:37.732:28.77
79.Oliver COOTE11Sevenoaks 3:16.85  230 44.221:35.642:28.26
80.Callum BARONTI11Orpington OJ 3:17.20  229 43.401:34.672:25.71
81.Finlay KEYWORTH11Thanet Swim 3:18.09  226 46.361:37.272:28.45
82.Maximus PARPWORTH10Thanet Swim 3:18.68  224 44.921:34.852:27.08
83.Max MOULTON12Dartford 3:19.01  222 45.121:35.892:27.84
84.Harvey MAUNDERS10Erith & Dist 3:20.83  216 46.161:38.032:29.54
85.Aiden MCMILLAN11Sevenoaks 3:22.11  212 47.941:38.062:31.55
86.Adam FROST10Dover Life 3:23.03  209 46.361:39.142:32.21
87.Edward PAULING10Beckenham 3:24.29  206 45.751:40.182:33.08
88.Liam FOREMAN11Maidstone 3:24.57  205 46.381:40.012:33.58
89.Michael KUMI11Beckenham 3:25.79  201 46.881:39.142:34.10
90.Noah ENTICKNAP9White Oak 3:27.20  197 47.381:41.042:36.20
91.Joshua CRABTREE11Thanet Swim 3:27.57  196 47.541:41.892:36.01
92.Max FORDYCE9Faversham 3:27.61  196 49.011:42.472:36.70
93.Callum WOOLFENDEN10Bexley 3:30.18  189 48.481:42.662:36.43
94.Max ROGERS10Thanet Swim 3:30.31  188 47.011:44.002:38.87
95.Toby COOK10Thanet Swim 3:31.47  185 51.091:44.032:39.00
96.Edward SELLAR10Orpington OJ 3:32.32  183 49.901:44.052:40.43
97.William REEVES9Thanet Swim 3:32.94  181 49.401:43.822:40.25
98.Oliver EWARDS10Herne Bay 3:34.12  178 48.621:43.932:40.68
99.Daniel WILDING10Erith & Dist 3:34.22  178 50.521:45.292:40.71
100.David LANGLEY9Bexley 3:34.53  177 47.561:43.522:40.18
101.Sebastian PICKERING9Bromley 3:35.84  174 48.511:44.492:41.09
 Ryan NAPPER13Saxon Crown DNF       
 Advait UPADHYAYA14Bexley DQ S 4L       
 Joshua ELLIS10Beckenham DQ SH 1L       
 Alexander BOYD13Thanet Swim DQ SL 6L       

Disqualification Codes

17/18 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Callum RYAN18RTW Monson 2:21.04  626 31.421:06.861:43.48
2.Kyriacos PAPA-ADAMS18Thanet Swim 2:24.78  578 32.691:09.811:46.96
3.Hamish WYATT18Sevenoaks 2:27.55  546 33.301:10.451:48.72
4.Joshua MORGAN17Thanet Swim 2:29.63  524 32.531:10.471:49.48
5.Thomas SLATER17Co Cant'bury 2:30.76  512 34.081:12.211:51.29
6.Edward MORIARTY18Beckenham 2:31.38  506 34.141:12.701:52.38
7.Harry MEWS17Sevenoaks 2:35.08  471 34.491:13.041:53.68
8.George LEIGH17Erith & Dist 2:35.96  463 34.431:14.301:54.33

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Callum RYAN18RTW Monson 2:21.04  626 31.421:06.861:43.48
2.Kyriacos PAPA-ADAMS18Thanet Swim 2:24.78  578 32.691:09.811:46.96
3.Hamish WYATT18Sevenoaks 2:27.55  546 33.301:10.451:48.72
4.Matthew ROGERS14Bromley 2:28.14  540 32.901:10.261:48.55
5.Sebastian STEWART14Sevenoaks 2:28.33  538 33.711:11.181:49.36
6.Joshua MORGAN17Thanet Swim 2:29.63  524 32.531:10.471:49.48
7.Jordan HONOUR16Thanet Swim 2:30.12  519 34.651:11.721:51.19
8.Thomas SLATER17Co Cant'bury 2:30.76  512 34.081:12.211:51.29
9.Alexander WILMSHURST16Thanet Swim 2:31.26  507 33.601:11.311:50.90
10.Edward MORIARTY18Beckenham 2:31.38  506 34.141:12.701:52.38
11.Simon NEWTON15RTW Monson 2:31.62  504 34.021:13.021:51.79
12.Alexander IRELAND14Bromley 2:33.05  490 33.871:12.261:52.24
13.Luke BROWN14Gwich Royals 2:33.29  487 35.221:14.521:53.60
14.Max JAMESON14Thanet Swim 2:34.11  480 35.581:14.191:53.87
15.Harry MEWS17Sevenoaks 2:35.08  471 34.491:13.041:53.68
16.George GOMERSALL16Maidstone 2:35.45  467 35.411:15.121:55.88
17.George LEIGH17Erith & Dist 2:35.96  463 34.431:14.301:54.33
18.George TYLER13Sevenoaks 2:37.15  452 35.061:15.461:56.57
19.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 2:37.39  450 35.761:15.771:57.32
20.Kallum MORRIS16Black Lion 2:38.88  438 35.341:15.291:56.72
21.David WILSON15Sevenoaks 2:39.33  434 35.951:17.161:59.30
22.George HILLS14Erith & Dist 2:39.42  433 36.871:18.511:59.01
23.James CASTLE15Black Lion 2:39.54  432 35.501:16.721:59.07
24.James VICK15Erith & Dist 2:40.12  428 37.261:18.822:00.12
25.Nathaniel STRATTON15Saxon Crown 2:40.30  426 35.051:14.911:57.40
26.Joseph LOZADA15Saxon Crown 2:40.97  421 35.271:16.401:58.87
27.Thomas LEMAN12RTW Monson 2:41.10  420 35.791:16.501:58.41
28.Ben WALKER19Shepway SC 2:42.42  410 35.871:16.541:59.60
29.James BEELE16Petts Wood 2:42.48  409 36.381:17.371:59.95
30.Luke DOUGLAS13Saxon Crown 2:42.91  406 36.381:18.472:01.03
31.Tommy LEWIS15Saxon Crown 2:42.95  406 35.761:16.251:58.89
32.Joshua BEDFORD-EATWELL15Sevenoaks 2:43.36  403 36.251:17.542:01.05
33.Theo HASLAM16Bromley 2:43.82  399 36.541:18.172:00.27
34.Edward SMITH16Dover Life 2:44.40  395 35.711:16.822:00.26
35.Thomas WILTON13Co Cant'bury 2:44.58  394 37.631:20.482:03.50
36.Oscar MACARTNEY15Thanet Swim 2:44.72  393 37.141:19.282:02.04
37.James RUSSELL24Ashford Town 2:45.87  385 36.651:18.762:02.24
38.Benjamin TRITTON14Maidstone 2:46.06  383 37.921:20.792:03.91
39.Levi ATWELL14Shepway SC 2:47.12  376 36.321:18.922:03.08
40.Michael JIAN14Saxon Crown 2:48.07  370 37.721:20.462:04.29
41.Sam WOOLFENDEN15Bexley 2:48.42  367 38.761:21.632:05.30
42.Kie-Ren LAU16Beckenham 2:48.71  365 37.451:20.282:03.92
43.Thomas WILLETTS15Maidstone 2:49.25  362 37.601:20.782:05.70
44.James WILTON15Co Cant'bury 2:49.77  359 38.001:20.73-
45.Timothy LEBERL13Beckenham 2:50.63  353 39.771:23.352:07.31
46.Tomas TRAUPYS14Erith & Dist 2:51.39  349 39.941:24.092:08.00
47.Joseph DOBB14Bromley 2:52.28  343 37.991:22.092:08.05
48.Zack ROTHMAN13Herne Bay 2:52.93  339 38.481:22.692:08.41
49.Jake POTTER15Petts Wood 2:52.96  339 38.091:22.832:08.42
50.Benjamin STROVER14Orpington OJ 2:53.51  336 38.421:24.102:09.51
51.Oscar KEYWORTH13Thanet Swim 2:53.86  334 39.381:23.272:08.83
52.Kieran DALE12Thanet Swim 2:54.04  333 38.551:22.722:08.81
53.Benjamin WHITE14Black Lion 2:54.20  332 38.871:23.092:09.31
54.Luca LOMBARDI15Dartford 2:54.44  331 39.091:23.782:09.54
55.Scott COVENTRY12Sevenoaks 2:54.67  329 38.091:22.812:09.49
56.Oscar MILES11Thanet Swim 2:56.66  318 40.251:25.702:12.84
57.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 2:57.61  313 39.871:25.072:12.86
58.Jack BAKER14Thanet Swim 2:58.84  307 39.661:24.752:11.09
59.Andre STRYDOM13Sevenoaks 2:59.23  305 41.131:27.092:13.66
60.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 3:00.07  300 38.731:24.442:12.97
61.Benjamin BELLO-MENDOZA12Bromley 3:00.30  299 40.651:27.422:15.34
62.Rahul SHRESTHA13Gwich Royals 3:00.70  297 39.721:25.692:13.86
63.Benjamin WARD12Maidstone 3:01.28  294 41.701:27.082:14.46
64.Dylan MAYNE13Saxon Crown 3:01.63  293 39.961:25.562:13.35
65.Maximilian GREATWOOD13Bromley 3:01.80  292 40.201:27.042:14.65
66.Joseph HODGE12Ashford Town 3:02.52  288 41.041:28.012:16.15
67.Finn BATES12Thanet Swim 3:03.86  282 41.241:28.582:16.82
68.Conor WRIGHT10Thanet Swim 3:04.21  281 42.161:29.502:17.83
69.Owen FERRIGAN12Saxon Crown 3:05.13  276 43.841:31.962:19.56
70.Ellis STANHOPE12Maidstone 3:05.29  276 42.531:30.232:18.62
71.Oscar PARRICK12Co Cant'bury 3:06.55  270 43.551:31.142:19.29
72.Brandon HARRIS11Beachfield 3:06.87  269 42.341:31.682:19.65
73.Oscar WILSON11Dartford 3:08.26  263 42.401:30.782:19.94
74.Jerry SYKES11Thanet Swim 3:08.74  261 43.731:32.512:21.62
75.James DICK12Maidstone 3:08.84  260 43.801:32.472:22.09
76.William BOOTH11Sevenoaks 3:09.14  259 43.541:31.442:21.01
77.Marcus MCSPADDEN11Beckenham 3:10.16  255 42.851:31.442:22.11
78.Owen HEAD12Herne Bay 3:10.55  253 44.401:33.222:24.04
79.Evgueni PEYTCHEV12Bromley 3:11.76  249 43.201:33.002:23.10
80.Cian BETHEL12Black Lion 3:12.53  246 44.351:33.562:23.13
81.Dominic LAFFERTY12Black Lion 3:12.55  246 43.891:33.032:23.38
82.Ryan WATERS12Co Cant'bury 3:12.69  245 42.291:33.592:23.15
83.Bradley KHIZZAH12Gwich Royals 3:12.98  244 42.141:30.462:21.60
84.Dominic PERCY12Sevenoaks 3:13.53  242 41.791:30.952:22.63
85.Oliver ISAACS10Black Lion 3:14.48  238 45.161:34.872:25.32
86.Oliver GLEN11Sevenoaks 3:15.11  236 45.431:35.952:26.34
87.Jack BILLINGS11Bromley 3:16.17  232 46.701:38.112:28.60
88.Pravin MAHENDRAKUMAR11Bromley 3:16.72  230 45.141:37.732:28.77
89.Oliver COOTE11Sevenoaks 3:16.85  230 44.221:35.642:28.26
90.Callum BARONTI11Orpington OJ 3:17.20  229 43.401:34.672:25.71
91.Finlay KEYWORTH11Thanet Swim 3:18.09  226 46.361:37.272:28.45
92.Maximus PARPWORTH10Thanet Swim 3:18.68  224 44.921:34.852:27.08
93.Max MOULTON12Dartford 3:19.01  222 45.121:35.892:27.84
94.Harvey MAUNDERS10Erith & Dist 3:20.83  216 46.161:38.032:29.54
95.Aiden MCMILLAN11Sevenoaks 3:22.11  212 47.941:38.062:31.55
96.Adam FROST10Dover Life 3:23.03  209 46.361:39.142:32.21
97.Edward PAULING10Beckenham 3:24.29  206 45.751:40.182:33.08
98.Liam FOREMAN11Maidstone 3:24.57  205 46.381:40.012:33.58
99.Michael KUMI11Beckenham 3:25.79  201 46.881:39.142:34.10
100.Noah ENTICKNAP9White Oak 3:27.20  197 47.381:41.042:36.20
101.Joshua CRABTREE11Thanet Swim 3:27.57  196 47.541:41.892:36.01
102.Max FORDYCE9Faversham 3:27.61  196 49.011:42.472:36.70
103.Callum WOOLFENDEN10Bexley 3:30.18  189 48.481:42.662:36.43
104.Max ROGERS10Thanet Swim 3:30.31  188 47.011:44.002:38.87
105.Toby COOK10Thanet Swim 3:31.47  185 51.091:44.032:39.00
106.Edward SELLAR10Orpington OJ 3:32.32  183 49.901:44.052:40.43
107.William REEVES9Thanet Swim 3:32.94  181 49.401:43.822:40.25
108.Oliver EWARDS10Herne Bay 3:34.12  178 48.621:43.932:40.68
109.Daniel WILDING10Erith & Dist 3:34.22  178 50.521:45.292:40.71
110.David LANGLEY9Bexley 3:34.53  177 47.561:43.522:40.18
111.Sebastian PICKERING9Bromley 3:35.84  174 48.511:44.492:41.09
 Ryan NAPPER13Saxon Crown DNF       
 Advait UPADHYAYA14Bexley DQ S 4L       
 Joshua ELLIS10Beckenham DQ SH 1L       
 Alexander BOYD13Thanet Swim DQ SL 6L       

Disqualification Codes

UP