Mens MC 100m Breaststroke - Heats (Declared Winners)

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50
1.Callum RYAN18RTW Monson 1:06.51  584 30.92
2.Kyriacos PAPA-ADAMS18Thanet Swim 1:07.80  551 32.66
3.Aaron CLEMENTS21Thanet Swim 1:07.90  549 31.75
4.Hamish WYATT18Sevenoaks 1:08.48  535 32.69
5.Michael JACOBS15Sevenoaks 1:09.00  523 32.24
6.Joshua MORGAN17Thanet Swim 1:09.13  520 32.13
7.Matthew ROGERS14Bromley 1:09.36  515 33.21
8.Ben EVANS17Thanet Swim 1:09.70  507 33.44
9.Alexander IRELAND14Bromley 1:09.71  507 33.60
10.Edward MORIARTY18Beckenham 1:09.77  506 32.62
11.Thomas SLATER17Co Cant'bury 1:10.38  493 33.28
12.Jordan HONOUR16Thanet Swim 1:10.41  492 33.69
13.Sebastian STEWART14Sevenoaks 1:10.71  486 33.78
14.George LEIGH17Erith & Dist 1:10.91  482 33.39
15.Michael FOSTER15Saxon Crown 1:12.14  458 34.51
16.Stewart GRANT30Tonbridge 1:12.22  456 33.84
17.Richard CARR14Black Lion 1:12.31  454 33.18
18.Simon NEWTON15RTW Monson 1:12.39  453 34.62
19.Connor LOWRY17Sevenoaks 1:12.67  448 34.26
20.George TYLER13Sevenoaks 1:13.06  440 34.70
21.Thomas LEMAN12RTW Monson 1:13.15  439 35.17
22.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 1:13.17  438 34.94
23.Theo HASLAM16Bromley 1:13.35  435 34.27
24.Alexander BOYD13Thanet Swim 1:13.47  433 34.93
25.Andrey BRIGHTWELL15Gravesend 1:13.50  433 34.07
26.Joseph LOZADA15Saxon Crown 1:13.53  432 34.56
26.Max JAMESON14Thanet Swim 1:13.53  432 35.21
28.James VICK15Erith & Dist 1:13.59  431 34.57
29.Harry MEWS17Sevenoaks 1:13.70  429 34.72
29.Nathaniel STRATTON15Saxon Crown 1:13.70  429 34.95
31.James CASTLE15Black Lion 1:13.96  425 35.27
32.Kallum MORRIS16Black Lion 1:14.04  423 35.16
33.David WILSON15Sevenoaks 1:14.12  422 35.20
34.Luke DOUGLAS13Saxon Crown 1:14.53  415 35.48
35.Joshua COWHAM13Thanet Swim 1:14.59  414 35.48
36.George HILLS14Erith & Dist 1:14.90  409 35.00
37.Ivan PRISYAZHNYUK18KingsSchCant 1:14.98  407 36.08
38.Tommy LEWIS15Saxon Crown 1:15.11  405 35.59
39.Oscar MACARTNEY15Thanet Swim 1:15.20  404 35.75
40.Joshua BEDFORD-EATWELL15Sevenoaks 1:15.50  399 35.31
40.Jordan BUTLER17Herne Bay 1:15.50  399 35.05
42.Luke BROWN14Gwich Royals 1:15.61  397 35.94
43.Ben WALKER19Shepway SC 1:15.70  396 35.45
44.Lukas ANTANAVICIUS16Beckenham 1:15.71  396 35.74
45.Edward SMITH16Dover Life 1:15.74  395 35.36
46.Levi ATWELL14Shepway SC 1:15.92  392 35.57
47.Ryan THROWER15Gravesend 1:16.05  390 36.17
48.Kie-Ren LAU16Beckenham 1:16.76  380 36.27
49.Jake POTTER15Petts Wood 1:17.37  371 35.43
50.Lewis HAYES13Erith & Dist 1:17.49  369 37.04
51.James WILTON15Co Cant'bury 1:17.94  363 36.58
52.Matthew EMMERSON15Sevenoaks 1:18.02  362 36.43
53.George GOMERSALL16Maidstone 1:18.18  359 37.91
54.Alexander SONG14Erith & Dist 1:18.54  354 36.70
55.Michael JIAN14Saxon Crown 1:19.15  346 37.60
56.Thomas WILTON13Co Cant'bury 1:19.28  345 37.91
57.Joshua LEWIS14Thanet Swim 1:19.37  343 37.43
58.Benjamin STROVER14Orpington OJ 1:19.42  343 37.08
59.Zack ROTHMAN13Herne Bay 1:19.95  336 37.19
60.Ethan BURROWS13Black Lion 1:19.99  336 38.82
61.Saul OWEN14Shepway SC 1:20.05  335 37.76
62.Kieran DALE12Thanet Swim 1:20.11  334 37.84
63.Timothy LEBERL13Beckenham 1:20.14  334 38.46
64.Tomas TRAUPYS14Erith & Dist 1:20.17  333 38.01
65.Oscar KEYWORTH13Thanet Swim 1:20.31  332 38.23
66.Ben FITZSIMONS14Tonbridge 1:20.38  331 37.28
67.Joseph DOBB14Bromley 1:20.51  329 37.88
68.Yalun ZHANG14Dartford 1:20.63  328 38.92
69.Tommy BRIDGE14White Oak 1:20.74  326 37.04
70.Scott COVENTRY12Sevenoaks 1:20.82  325 38.38
71.Andrew ROWLAND12Beckenham 1:20.92  324 38.73
72.Finn WOOD14Shepway SC 1:21.17  321 38.07
73.Advait UPADHYAYA14Bexley 1:21.31  319 37.60
74.Mateusz SZOPINSKI13Saxon Crown 1:22.41  307 38.84
74.Sanskar THAPA13Shepway SC 1:22.41  307 39.46
76.Joseph HODGE12Ashford Town 1:22.48  306 39.43
77.Rahul SHRESTHA13Gwich Royals 1:22.66  304 38.23
78.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 1:23.26  297 39.70
79.Ryan NAPPER13Saxon Crown 1:23.36  296 39.31
80.Zachary COTTON14Larkfield 1:23.61  294 39.56
81.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 1:23.77  292 38.63
82.Dylan MAYNE13Saxon Crown 1:24.07  289 40.16
83.Lewis OLDER13Thanet Swim 1:24.62  283 40.54
84.Oscar MILES11Thanet Swim 1:24.79  282 39.71
85.Benjamin BELLO-MENDOZA12Bromley 1:25.02  279 40.11
86.Ewan LIVINGSTON13Sevenoaks 1:25.19  278 40.23
87.Maximilian GREATWOOD13Bromley 1:25.36  276 39.47
88.Finn BATES12Thanet Swim 1:26.41  266 40.09
89.Oliver ATKINSON14Dartford 1:27.03  260 41.07
90.Benjamin WARD12Maidstone 1:27.07  260 41.49
91.Owen FERRIGAN12Saxon Crown 1:27.27  258 42.80
92.Dominic PERCY12Sevenoaks 1:27.38  257 40.82
93.Benjamin TRITTON14Maidstone 1:27.41  257 41.35
94.Alexander HALL12AquaSevenoak 1:27.75  254 40.38
95.Luke FOWLE12Black Lion 1:27.83  253 41.66
96.Ellis STANHOPE12Maidstone 1:28.88  244 42.31
97.Conor WRIGHT10Thanet Swim 1:28.97  244 42.35
98.Jerry SYKES11Thanet Swim 1:29.06  243 42.60
99.Owen HEAD12Herne Bay 1:29.53  239 43.01
100.Thomas KING12Thanet Swim 1:29.92  236 42.33
101.Brandon HARRIS11Beachfield 1:30.63  231 43.63
102.Finlay KEYWORTH11Thanet Swim 1:31.36  225 44.32
103.Callum BARONTI11Orpington OJ 1:31.79  222 41.87
104.William BOOTH11Sevenoaks 1:33.53  210 44.62
 Angus NISBET17Co Cant'bury DNC     
 Thomas WILLETTS15Maidstone DQ SH 3L     

Disqualification Codes

10/11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50
1.Oscar MILES11Thanet Swim 1:24.79  282 39.71
2.Conor WRIGHT10Thanet Swim 1:28.97  244 42.35
3.Jerry SYKES11Thanet Swim 1:29.06  243 42.60
4.Brandon HARRIS11Beachfield 1:30.63  231 43.63
5.Finlay KEYWORTH11Thanet Swim 1:31.36  225 44.32
6.Callum BARONTI11Orpington OJ 1:31.79  222 41.87
7.William BOOTH11Sevenoaks 1:33.53  210 44.62

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50
1.Thomas LEMAN12RTW Monson 1:13.15  439 35.17
2.Kieran DALE12Thanet Swim 1:20.11  334 37.84
3.Scott COVENTRY12Sevenoaks 1:20.82  325 38.38
4.Andrew ROWLAND12Beckenham 1:20.92  324 38.73
5.Joseph HODGE12Ashford Town 1:22.48  306 39.43
6.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 1:23.26  297 39.70
7.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 1:23.77  292 38.63
8.Benjamin BELLO-MENDOZA12Bromley 1:25.02  279 40.11
9.Finn BATES12Thanet Swim 1:26.41  266 40.09
10.Benjamin WARD12Maidstone 1:27.07  260 41.49
11.Owen FERRIGAN12Saxon Crown 1:27.27  258 42.80
12.Dominic PERCY12Sevenoaks 1:27.38  257 40.82
13.Alexander HALL12AquaSevenoak 1:27.75  254 40.38
14.Luke FOWLE12Black Lion 1:27.83  253 41.66
15.Ellis STANHOPE12Maidstone 1:28.88  244 42.31
16.Owen HEAD12Herne Bay 1:29.53  239 43.01
17.Thomas KING12Thanet Swim 1:29.92  236 42.33

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50
1.George TYLER13Sevenoaks 1:13.06  440 34.70
2.Alexander BOYD13Thanet Swim 1:13.47  433 34.93
3.Luke DOUGLAS13Saxon Crown 1:14.53  415 35.48
4.Joshua COWHAM13Thanet Swim 1:14.59  414 35.48
5.Lewis HAYES13Erith & Dist 1:17.49  369 37.04
6.Thomas WILTON13Co Cant'bury 1:19.28  345 37.91
7.Zack ROTHMAN13Herne Bay 1:19.95  336 37.19
8.Ethan BURROWS13Black Lion 1:19.99  336 38.82
9.Timothy LEBERL13Beckenham 1:20.14  334 38.46
10.Oscar KEYWORTH13Thanet Swim 1:20.31  332 38.23
11.Mateusz SZOPINSKI13Saxon Crown 1:22.41  307 38.84
11.Sanskar THAPA13Shepway SC 1:22.41  307 39.46
13.Rahul SHRESTHA13Gwich Royals 1:22.66  304 38.23
14.Ryan NAPPER13Saxon Crown 1:23.36  296 39.31
15.Dylan MAYNE13Saxon Crown 1:24.07  289 40.16
16.Lewis OLDER13Thanet Swim 1:24.62  283 40.54
17.Ewan LIVINGSTON13Sevenoaks 1:25.19  278 40.23
18.Maximilian GREATWOOD13Bromley 1:25.36  276 39.47

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50
1.Matthew ROGERS14Bromley 1:09.36  515 33.21
2.Alexander IRELAND14Bromley 1:09.71  507 33.60
3.Sebastian STEWART14Sevenoaks 1:10.71  486 33.78
4.Richard CARR14Black Lion 1:12.31  454 33.18
5.Max JAMESON14Thanet Swim 1:13.53  432 35.21
6.George HILLS14Erith & Dist 1:14.90  409 35.00
7.Luke BROWN14Gwich Royals 1:15.61  397 35.94
8.Levi ATWELL14Shepway SC 1:15.92  392 35.57
9.Alexander SONG14Erith & Dist 1:18.54  354 36.70
10.Michael JIAN14Saxon Crown 1:19.15  346 37.60
11.Joshua LEWIS14Thanet Swim 1:19.37  343 37.43
12.Benjamin STROVER14Orpington OJ 1:19.42  343 37.08
13.Saul OWEN14Shepway SC 1:20.05  335 37.76
14.Tomas TRAUPYS14Erith & Dist 1:20.17  333 38.01
15.Ben FITZSIMONS14Tonbridge 1:20.38  331 37.28
16.Joseph DOBB14Bromley 1:20.51  329 37.88
17.Yalun ZHANG14Dartford 1:20.63  328 38.92
18.Tommy BRIDGE14White Oak 1:20.74  326 37.04
19.Finn WOOD14Shepway SC 1:21.17  321 38.07
20.Advait UPADHYAYA14Bexley 1:21.31  319 37.60
21.Zachary COTTON14Larkfield 1:23.61  294 39.56
22.Oliver ATKINSON14Dartford 1:27.03  260 41.07
23.Benjamin TRITTON14Maidstone 1:27.41  257 41.35

15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50
1.Michael JACOBS15Sevenoaks 1:09.00  523 32.24
2.Michael FOSTER15Saxon Crown 1:12.14  458 34.51
3.Simon NEWTON15RTW Monson 1:12.39  453 34.62
4.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 1:13.17  438 34.94
5.Andrey BRIGHTWELL15Gravesend 1:13.50  433 34.07
6.Joseph LOZADA15Saxon Crown 1:13.53  432 34.56
7.James VICK15Erith & Dist 1:13.59  431 34.57
8.Nathaniel STRATTON15Saxon Crown 1:13.70  429 34.95
9.James CASTLE15Black Lion 1:13.96  425 35.27
10.David WILSON15Sevenoaks 1:14.12  422 35.20
11.Tommy LEWIS15Saxon Crown 1:15.11  405 35.59
12.Oscar MACARTNEY15Thanet Swim 1:15.20  404 35.75
13.Joshua BEDFORD-EATWELL15Sevenoaks 1:15.50  399 35.31
14.Ryan THROWER15Gravesend 1:16.05  390 36.17
15.Jake POTTER15Petts Wood 1:17.37  371 35.43
16.James WILTON15Co Cant'bury 1:17.94  363 36.58
17.Matthew EMMERSON15Sevenoaks 1:18.02  362 36.43
 Thomas WILLETTS15Maidstone DQ SH 3L     

Disqualification Codes

16 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50
1.Jordan HONOUR16Thanet Swim 1:10.41  492 33.69
2.Theo HASLAM16Bromley 1:13.35  435 34.27
3.Kallum MORRIS16Black Lion 1:14.04  423 35.16
4.Lukas ANTANAVICIUS16Beckenham 1:15.71  396 35.74
5.Edward SMITH16Dover Life 1:15.74  395 35.36
6.Kie-Ren LAU16Beckenham 1:16.76  380 36.27
7.George GOMERSALL16Maidstone 1:18.18  359 37.91

16 Yrs/Under Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50
1.Michael JACOBS15Sevenoaks 1:09.00  523 32.24
2.Matthew ROGERS14Bromley 1:09.36  515 33.21
3.Alexander IRELAND14Bromley 1:09.71  507 33.60
4.Jordan HONOUR16Thanet Swim 1:10.41  492 33.69
5.Sebastian STEWART14Sevenoaks 1:10.71  486 33.78
6.Michael FOSTER15Saxon Crown 1:12.14  458 34.51
7.Richard CARR14Black Lion 1:12.31  454 33.18
8.Simon NEWTON15RTW Monson 1:12.39  453 34.62
9.George TYLER13Sevenoaks 1:13.06  440 34.70
10.Thomas LEMAN12RTW Monson 1:13.15  439 35.17
11.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 1:13.17  438 34.94
12.Theo HASLAM16Bromley 1:13.35  435 34.27
13.Alexander BOYD13Thanet Swim 1:13.47  433 34.93
14.Andrey BRIGHTWELL15Gravesend 1:13.50  433 34.07
15.Joseph LOZADA15Saxon Crown 1:13.53  432 34.56
15.Max JAMESON14Thanet Swim 1:13.53  432 35.21
17.James VICK15Erith & Dist 1:13.59  431 34.57
18.Nathaniel STRATTON15Saxon Crown 1:13.70  429 34.95
19.James CASTLE15Black Lion 1:13.96  425 35.27
20.Kallum MORRIS16Black Lion 1:14.04  423 35.16
21.David WILSON15Sevenoaks 1:14.12  422 35.20
22.Luke DOUGLAS13Saxon Crown 1:14.53  415 35.48
23.Joshua COWHAM13Thanet Swim 1:14.59  414 35.48
24.George HILLS14Erith & Dist 1:14.90  409 35.00
25.Tommy LEWIS15Saxon Crown 1:15.11  405 35.59
26.Oscar MACARTNEY15Thanet Swim 1:15.20  404 35.75
27.Joshua BEDFORD-EATWELL15Sevenoaks 1:15.50  399 35.31
28.Luke BROWN14Gwich Royals 1:15.61  397 35.94
29.Lukas ANTANAVICIUS16Beckenham 1:15.71  396 35.74
30.Edward SMITH16Dover Life 1:15.74  395 35.36
31.Levi ATWELL14Shepway SC 1:15.92  392 35.57
32.Ryan THROWER15Gravesend 1:16.05  390 36.17
33.Kie-Ren LAU16Beckenham 1:16.76  380 36.27
34.Jake POTTER15Petts Wood 1:17.37  371 35.43
35.Lewis HAYES13Erith & Dist 1:17.49  369 37.04
36.James WILTON15Co Cant'bury 1:17.94  363 36.58
37.Matthew EMMERSON15Sevenoaks 1:18.02  362 36.43
38.George GOMERSALL16Maidstone 1:18.18  359 37.91
39.Alexander SONG14Erith & Dist 1:18.54  354 36.70
40.Michael JIAN14Saxon Crown 1:19.15  346 37.60
41.Thomas WILTON13Co Cant'bury 1:19.28  345 37.91
42.Joshua LEWIS14Thanet Swim 1:19.37  343 37.43
43.Benjamin STROVER14Orpington OJ 1:19.42  343 37.08
44.Zack ROTHMAN13Herne Bay 1:19.95  336 37.19
45.Ethan BURROWS13Black Lion 1:19.99  336 38.82
46.Saul OWEN14Shepway SC 1:20.05  335 37.76
47.Kieran DALE12Thanet Swim 1:20.11  334 37.84
48.Timothy LEBERL13Beckenham 1:20.14  334 38.46
49.Tomas TRAUPYS14Erith & Dist 1:20.17  333 38.01
50.Oscar KEYWORTH13Thanet Swim 1:20.31  332 38.23
51.Ben FITZSIMONS14Tonbridge 1:20.38  331 37.28
52.Joseph DOBB14Bromley 1:20.51  329 37.88
53.Yalun ZHANG14Dartford 1:20.63  328 38.92
54.Tommy BRIDGE14White Oak 1:20.74  326 37.04
55.Scott COVENTRY12Sevenoaks 1:20.82  325 38.38
56.Andrew ROWLAND12Beckenham 1:20.92  324 38.73
57.Finn WOOD14Shepway SC 1:21.17  321 38.07
58.Advait UPADHYAYA14Bexley 1:21.31  319 37.60
59.Mateusz SZOPINSKI13Saxon Crown 1:22.41  307 38.84
59.Sanskar THAPA13Shepway SC 1:22.41  307 39.46
61.Joseph HODGE12Ashford Town 1:22.48  306 39.43
62.Rahul SHRESTHA13Gwich Royals 1:22.66  304 38.23
63.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 1:23.26  297 39.70
64.Ryan NAPPER13Saxon Crown 1:23.36  296 39.31
65.Zachary COTTON14Larkfield 1:23.61  294 39.56
66.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 1:23.77  292 38.63
67.Dylan MAYNE13Saxon Crown 1:24.07  289 40.16
68.Lewis OLDER13Thanet Swim 1:24.62  283 40.54
69.Oscar MILES11Thanet Swim 1:24.79  282 39.71
70.Benjamin BELLO-MENDOZA12Bromley 1:25.02  279 40.11
71.Ewan LIVINGSTON13Sevenoaks 1:25.19  278 40.23
72.Maximilian GREATWOOD13Bromley 1:25.36  276 39.47
73.Finn BATES12Thanet Swim 1:26.41  266 40.09
74.Oliver ATKINSON14Dartford 1:27.03  260 41.07
75.Benjamin WARD12Maidstone 1:27.07  260 41.49
76.Owen FERRIGAN12Saxon Crown 1:27.27  258 42.80
77.Dominic PERCY12Sevenoaks 1:27.38  257 40.82
78.Benjamin TRITTON14Maidstone 1:27.41  257 41.35
79.Alexander HALL12AquaSevenoak 1:27.75  254 40.38
80.Luke FOWLE12Black Lion 1:27.83  253 41.66
81.Ellis STANHOPE12Maidstone 1:28.88  244 42.31
82.Conor WRIGHT10Thanet Swim 1:28.97  244 42.35
83.Jerry SYKES11Thanet Swim 1:29.06  243 42.60
84.Owen HEAD12Herne Bay 1:29.53  239 43.01
85.Thomas KING12Thanet Swim 1:29.92  236 42.33
86.Brandon HARRIS11Beachfield 1:30.63  231 43.63
87.Finlay KEYWORTH11Thanet Swim 1:31.36  225 44.32
88.Callum BARONTI11Orpington OJ 1:31.79  222 41.87
89.William BOOTH11Sevenoaks 1:33.53  210 44.62
 Thomas WILLETTS15Maidstone DQ SH 3L     

Disqualification Codes

17/18 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50
1.Callum RYAN18RTW Monson 1:06.51  584 30.92
2.Kyriacos PAPA-ADAMS18Thanet Swim 1:07.80  551 32.66
3.Hamish WYATT18Sevenoaks 1:08.48  535 32.69
4.Joshua MORGAN17Thanet Swim 1:09.13  520 32.13
5.Ben EVANS17Thanet Swim 1:09.70  507 33.44
6.Edward MORIARTY18Beckenham 1:09.77  506 32.62
7.Thomas SLATER17Co Cant'bury 1:10.38  493 33.28
8.George LEIGH17Erith & Dist 1:10.91  482 33.39
9.Connor LOWRY17Sevenoaks 1:12.67  448 34.26
10.Harry MEWS17Sevenoaks 1:13.70  429 34.72
11.Ivan PRISYAZHNYUK18KingsSchCant 1:14.98  407 36.08
12.Jordan BUTLER17Herne Bay 1:15.50  399 35.05
 Angus NISBET17Co Cant'bury DNC     

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50
1.Callum RYAN18RTW Monson 1:06.51  584 30.92
2.Kyriacos PAPA-ADAMS18Thanet Swim 1:07.80  551 32.66
3.Aaron CLEMENTS21Thanet Swim 1:07.90  549 31.75
4.Hamish WYATT18Sevenoaks 1:08.48  535 32.69
5.Michael JACOBS15Sevenoaks 1:09.00  523 32.24
6.Joshua MORGAN17Thanet Swim 1:09.13  520 32.13
7.Matthew ROGERS14Bromley 1:09.36  515 33.21
8.Ben EVANS17Thanet Swim 1:09.70  507 33.44
9.Alexander IRELAND14Bromley 1:09.71  507 33.60
10.Edward MORIARTY18Beckenham 1:09.77  506 32.62
11.Thomas SLATER17Co Cant'bury 1:10.38  493 33.28
12.Jordan HONOUR16Thanet Swim 1:10.41  492 33.69
13.Sebastian STEWART14Sevenoaks 1:10.71  486 33.78
14.George LEIGH17Erith & Dist 1:10.91  482 33.39
15.Michael FOSTER15Saxon Crown 1:12.14  458 34.51
16.Stewart GRANT30Tonbridge 1:12.22  456 33.84
17.Richard CARR14Black Lion 1:12.31  454 33.18
18.Simon NEWTON15RTW Monson 1:12.39  453 34.62
19.Connor LOWRY17Sevenoaks 1:12.67  448 34.26
20.George TYLER13Sevenoaks 1:13.06  440 34.70
21.Thomas LEMAN12RTW Monson 1:13.15  439 35.17
22.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 1:13.17  438 34.94
23.Theo HASLAM16Bromley 1:13.35  435 34.27
24.Alexander BOYD13Thanet Swim 1:13.47  433 34.93
25.Andrey BRIGHTWELL15Gravesend 1:13.50  433 34.07
26.Joseph LOZADA15Saxon Crown 1:13.53  432 34.56
26.Max JAMESON14Thanet Swim 1:13.53  432 35.21
28.James VICK15Erith & Dist 1:13.59  431 34.57
29.Harry MEWS17Sevenoaks 1:13.70  429 34.72
29.Nathaniel STRATTON15Saxon Crown 1:13.70  429 34.95
31.James CASTLE15Black Lion 1:13.96  425 35.27
32.Kallum MORRIS16Black Lion 1:14.04  423 35.16
33.David WILSON15Sevenoaks 1:14.12  422 35.20
34.Luke DOUGLAS13Saxon Crown 1:14.53  415 35.48
35.Joshua COWHAM13Thanet Swim 1:14.59  414 35.48
36.George HILLS14Erith & Dist 1:14.90  409 35.00
37.Ivan PRISYAZHNYUK18KingsSchCant 1:14.98  407 36.08
38.Tommy LEWIS15Saxon Crown 1:15.11  405 35.59
39.Oscar MACARTNEY15Thanet Swim 1:15.20  404 35.75
40.Joshua BEDFORD-EATWELL15Sevenoaks 1:15.50  399 35.31
40.Jordan BUTLER17Herne Bay 1:15.50  399 35.05
42.Luke BROWN14Gwich Royals 1:15.61  397 35.94
43.Ben WALKER19Shepway SC 1:15.70  396 35.45
44.Lukas ANTANAVICIUS16Beckenham 1:15.71  396 35.74
45.Edward SMITH16Dover Life 1:15.74  395 35.36
46.Levi ATWELL14Shepway SC 1:15.92  392 35.57
47.Ryan THROWER15Gravesend 1:16.05  390 36.17
48.Kie-Ren LAU16Beckenham 1:16.76  380 36.27
49.Jake POTTER15Petts Wood 1:17.37  371 35.43
50.Lewis HAYES13Erith & Dist 1:17.49  369 37.04
51.James WILTON15Co Cant'bury 1:17.94  363 36.58
52.Matthew EMMERSON15Sevenoaks 1:18.02  362 36.43
53.George GOMERSALL16Maidstone 1:18.18  359 37.91
54.Alexander SONG14Erith & Dist 1:18.54  354 36.70
55.Michael JIAN14Saxon Crown 1:19.15  346 37.60
56.Thomas WILTON13Co Cant'bury 1:19.28  345 37.91
57.Joshua LEWIS14Thanet Swim 1:19.37  343 37.43
58.Benjamin STROVER14Orpington OJ 1:19.42  343 37.08
59.Zack ROTHMAN13Herne Bay 1:19.95  336 37.19
60.Ethan BURROWS13Black Lion 1:19.99  336 38.82
61.Saul OWEN14Shepway SC 1:20.05  335 37.76
62.Kieran DALE12Thanet Swim 1:20.11  334 37.84
63.Timothy LEBERL13Beckenham 1:20.14  334 38.46
64.Tomas TRAUPYS14Erith & Dist 1:20.17  333 38.01
65.Oscar KEYWORTH13Thanet Swim 1:20.31  332 38.23
66.Ben FITZSIMONS14Tonbridge 1:20.38  331 37.28
67.Joseph DOBB14Bromley 1:20.51  329 37.88
68.Yalun ZHANG14Dartford 1:20.63  328 38.92
69.Tommy BRIDGE14White Oak 1:20.74  326 37.04
70.Scott COVENTRY12Sevenoaks 1:20.82  325 38.38
71.Andrew ROWLAND12Beckenham 1:20.92  324 38.73
72.Finn WOOD14Shepway SC 1:21.17  321 38.07
73.Advait UPADHYAYA14Bexley 1:21.31  319 37.60
74.Mateusz SZOPINSKI13Saxon Crown 1:22.41  307 38.84
74.Sanskar THAPA13Shepway SC 1:22.41  307 39.46
76.Joseph HODGE12Ashford Town 1:22.48  306 39.43
77.Rahul SHRESTHA13Gwich Royals 1:22.66  304 38.23
78.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 1:23.26  297 39.70
79.Ryan NAPPER13Saxon Crown 1:23.36  296 39.31
80.Zachary COTTON14Larkfield 1:23.61  294 39.56
81.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 1:23.77  292 38.63
82.Dylan MAYNE13Saxon Crown 1:24.07  289 40.16
83.Lewis OLDER13Thanet Swim 1:24.62  283 40.54
84.Oscar MILES11Thanet Swim 1:24.79  282 39.71
85.Benjamin BELLO-MENDOZA12Bromley 1:25.02  279 40.11
86.Ewan LIVINGSTON13Sevenoaks 1:25.19  278 40.23
87.Maximilian GREATWOOD13Bromley 1:25.36  276 39.47
88.Finn BATES12Thanet Swim 1:26.41  266 40.09
89.Oliver ATKINSON14Dartford 1:27.03  260 41.07
90.Benjamin WARD12Maidstone 1:27.07  260 41.49
91.Owen FERRIGAN12Saxon Crown 1:27.27  258 42.80
92.Dominic PERCY12Sevenoaks 1:27.38  257 40.82
93.Benjamin TRITTON14Maidstone 1:27.41  257 41.35
94.Alexander HALL12AquaSevenoak 1:27.75  254 40.38
95.Luke FOWLE12Black Lion 1:27.83  253 41.66
96.Ellis STANHOPE12Maidstone 1:28.88  244 42.31
97.Conor WRIGHT10Thanet Swim 1:28.97  244 42.35
98.Jerry SYKES11Thanet Swim 1:29.06  243 42.60
99.Owen HEAD12Herne Bay 1:29.53  239 43.01
100.Thomas KING12Thanet Swim 1:29.92  236 42.33
101.Brandon HARRIS11Beachfield 1:30.63  231 43.63
102.Finlay KEYWORTH11Thanet Swim 1:31.36  225 44.32
103.Callum BARONTI11Orpington OJ 1:31.79  222 41.87
104.William BOOTH11Sevenoaks 1:33.53  210 44.62
 Angus NISBET17Co Cant'bury DNC     
 Thomas WILLETTS15Maidstone DQ SH 3L     

Disqualification Codes

UP