Boys Open 100m IM - Heats (Declared Winners)

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Kyriacos PAPA-ADAMS18Thanet Swim 1:00.43  590 
2.Ben EVANS17Thanet Swim 1:00.94  576 
3.Callum RYAN18RTW Monson 1:01.17  569 
4.Jacob WEST17Gravesend 1:01.52  560 
5.Connor LOWRY17Sevenoaks 1:02.00  547 
5.Theo HASLAM16Bromley 1:02.00  547 
7.Thomas SLATER17Co Cant'bury 1:02.34  538 
8.Joseph GASTER17Sevenoaks 1:02.42  536 
9.Hamish WYATT18Sevenoaks 1:02.58  532 
10.Jordan BUTLER17Herne Bay 1:02.85  525 
11.Henry RENNOLLS14White Oak 1:03.51  509 
12.Matthew ROGERS14Bromley 1:03.83  501 
13.Lukas ANTANAVICIUS16Beckenham 1:04.32  490 
14.George HINTON16RTW Monson 1:04.43  487 
15.Michael FOSTER15Saxon Crown 1:04.51  485 
16.Alexander IRELAND14Bromley 1:04.52  485 
17.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 1:05.07  473 
18.George GOMERSALL16Maidstone 1:05.18  470 
19.Harry MEWS17Sevenoaks 1:05.29  468 
20.Richard CARR14Black Lion 1:05.30  468 
21.George LEIGH17Erith & Dist 1:05.37  466 
22.James VICK15Erith & Dist 1:05.92  455 
23.Callum BROPHY16Sevenoaks 1:06.03  452 
24.Nicholas ROWE26Larkfield 1:06.53  442 
25.Joshua COWHAM13Thanet Swim 1:06.66  440 
26.Sebastian STEWART14Sevenoaks 1:06.70  439 
27.James BEELE16Petts Wood 1:06.77  438 
28.Ben WALKER19Shepway SC 1:07.00  433 
29.George HILLS14Erith & Dist 1:07.01  433 
30.Alexander DIN17Bromley 1:07.30  427 
31.Benjamin STROVER14Orpington OJ 1:07.47  424 
32.Luke DOUGLAS13Saxon Crown 1:07.54  423 
33.Levi ATWELL14Shepway SC 1:08.03  414 
34.George TYLER13Sevenoaks 1:08.68  402 
35.Benjamin WHITE14Black Lion 1:08.70  402 
36.Ethan BURROWS13Black Lion 1:09.03  396 
37.Joseph DOBB14Bromley 1:09.08  395 
38.Lewis HAYES13Erith & Dist 1:09.23  393 
39.Thomas WILLETTS15Maidstone 1:09.36  390 
40.Sammy WOODHEAD14Beckenham 1:09.40  390 
41.Joshua CRUZ14RTW Monson 1:09.53  387 
42.Finn WOOD14Shepway SC 1:09.55  387 
43.Felix HASLAM14Bromley 1:09.80  383 
44.Thomas LEMAN12RTW Monson 1:09.85  382 
45.Thomas HELLEWELL14Gwich Royals 1:09.95  380 
46.Saul OWEN14Shepway SC 1:10.07  379 
47.Mateusz SZOPINSKI13Saxon Crown 1:10.22  376 
48.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 1:10.37  374 
49.Jamie REGAN14Beckenham 1:10.41  373 
50.Zack ROTHMAN13Herne Bay 1:10.43  373 
51.Benjamin TRITTON14Maidstone 1:10.84  366 
52.Kieran DALE12Thanet Swim 1:11.07  363 
53.Timothy LEBERL13Beckenham 1:11.14  362 
54.Michael JIAN14Saxon Crown 1:11.73  353 
55.Joshua MARTIN14Orpington OJ 1:11.98  349 
56.Kevin HUANG14Beckenham 1:12.21  346 
57.Christopher LEE13Sevenoaks 1:12.41  343 
58.Oscar KEYWORTH13Thanet Swim 1:12.57  341 
59.Andrew ROWLAND12Beckenham 1:13.43  329 
60.Joseph KIBBLEWHITE13Beckenham 1:13.80  324 
61.Ewan LIVINGSTON13Sevenoaks 1:13.85  323 
62.Scott COVENTRY12Sevenoaks 1:13.95  322 
63.Ellis STANHOPE12Maidstone 1:14.29  318 
64.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 1:14.57  314 
65.Oscar MILES11Thanet Swim 1:14.63  313 
66.Lewis OLDER13Thanet Swim 1:14.79  311 
67.Finlay MAXWELL12Beckenham 1:14.82  311 
68.Evgueni PEYTCHEV12Bromley 1:15.00  309 
69.Tobi SIJUADE13Thanet Swim 1:15.32  305 
70.Adam HARRIS13Black Lion 1:15.57  302 
71.Edward ESTCOURT11Ashford Town 1:15.72  300 
72.Jamie CAREY13Maidstone 1:15.98  297 
73.Joseph PARKER12Edenbridge 1:16.47  291 
74.Maximus PARPWORTH10Thanet Swim 1:16.48  291 
75.Cullum KRUGER13RTW Monson 1:16.62  289 
76.Jack BILLINGS11Bromley 1:16.71  288 
77.Oscar PARRICK12Co Cant'bury 1:17.22  283 
78.Thomas KING12Thanet Swim 1:17.25  282 
79.Brandon HARRIS11Beachfield 1:17.39  281 
80.Joshua ELLIS10Beckenham 1:18.02  274 
81.Cian BETHEL12Black Lion 1:18.32  271 
82.Callum BARONTI11Orpington OJ 1:18.97  264 
83.Jamaal FRANCIS11Gwich Royals 1:19.55  259 
83.Kody BRADBURY11RTW Monson 1:19.55  259 
85.Conor WRIGHT10Thanet Swim 1:19.98  254 
86.Marcus MCSPADDEN11Beckenham 1:20.64  248 
87.Edward PAULING10Beckenham 1:21.52  240 
88.Samuel JACOBS11Sevenoaks 1:21.82  238 
89.William BOOTH11Sevenoaks 1:21.88  237 
90.Oscar WILSON11Dartford 1:22.03  236 
91.Joshua SOLLY11Dartford 1:22.05  236 
92.Edward GRAY11Maidstone 1:22.18  234 
93.Jerry SYKES11Thanet Swim 1:22.46  232 
94.Ali SETTERFIELD11Thanet Swim 1:22.66  230 
94.Finlay KEYWORTH11Thanet Swim 1:22.66  230 
96.Liam PEARSHOUSE11Thanet Swim 1:22.74  230 
97.Michael KUMI11Beckenham 1:23.08  227 
98.Harvey STEDMAN11Bromley 1:23.16  226 
99.Harvey MAUNDERS10Erith & Dist 1:23.20  226 
100.Noah ENTICKNAP9White Oak 1:23.40  224 
101.Casey O'CONNOR11Shepway SC 1:23.43  224 
102.Aiden MCMILLAN11Sevenoaks 1:23.51  223 
103.Oliver ISAACS10Black Lion 1:23.59  223 
104.Leon SANTER11Shepway SC 1:23.69  222 
105.Adam FROST10Dover Life 1:23.86  221 
106.Daniel BRICE10Tonbridge 1:24.14  218 
107.Liam FOREMAN11Maidstone 1:24.18  218 
108.Oliver BATE11Larkfield 1:24.46  216 
109.Harry COLLINS11Bexley 1:25.04  212 
110.Martin CELI11Beckenham 1:25.47  208 
111.Edward SELLAR10Orpington OJ 1:25.62  207 
112.Daniel WILDING10Erith & Dist 1:25.80  206 
113.Toby COOK10Thanet Swim 1:27.44  195 
114.Callum WOOLFENDEN10Bexley 1:27.64  193 
115.Jake LENG11Bromley 1:27.97  191 
116.Ben MILLINGTON10Thanet Swim 1:28.83  186 
117.David LANGLEY9Bexley 1:29.25  183 
118.Samuel JACK10Co Cant'bury 1:29.28  183 
119.Oliver DALTON10Beckenham 1:29.51  181 
120.Finn REARDON9Larkfield 1:30.46  176 
121.Finley COURTIER9Larkfield 1:30.66  174 
122.James SPROSTON9Erith & Dist 1:30.78  174 
123.Jaedon LYNCH9Dartford 1:31.03  172 
124.Scott STRANGE9Ashford Town 1:31.16  172 
125.Sebastian PICKERING9Bromley 1:31.49  170 
126.Jack DAVIES10Bromley 1:31.56  169 
127.Seb HILLSDON9RTW Monson 1:34.43  154 
128.James FRY9Sevenoaks 1:34.52  154 
129.Freddie DOLMAN9Beachfield 1:36.75  143 
130.Philip GRAMMATIKOPOULO9Beckenham 1:37.42  141 
 Luca LOMBARDI15Dartford DNC    
 Joe REARDON9Larkfield DQ SL 1L    
 Alex TURTON10RTW Monson DQ SL 1L    
 Simon NEWTON15RTW Monson DQ SL 1L    
 James DICK12Maidstone DQ SL 3L    
 Max FORDYCE9Faversham DQ ST    
 Louis HAYES11Sevenoaks DQ ST    
 Benjamin BELLO-MENDOZA12Bromley DQ ST    
 Oliver ATKINSON14Dartford DQ T 1L    
 Apostolos KAPATOS9Dartford DQ T 2L    
 Jamie BIBBON12Saxon Crown DQ T 2L    
 Max JAMESON14Thanet Swim DQ T 2L    

Disqualification Codes

09 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Noah ENTICKNAP9White Oak 1:23.40  224 
2.David LANGLEY9Bexley 1:29.25  183 
3.Finn REARDON9Larkfield 1:30.46  176 
4.Finley COURTIER9Larkfield 1:30.66  174 
5.James SPROSTON9Erith & Dist 1:30.78  174 
6.Jaedon LYNCH9Dartford 1:31.03  172 
7.Scott STRANGE9Ashford Town 1:31.16  172 
8.Sebastian PICKERING9Bromley 1:31.49  170 
9.Seb HILLSDON9RTW Monson 1:34.43  154 
10.James FRY9Sevenoaks 1:34.52  154 
11.Freddie DOLMAN9Beachfield 1:36.75  143 
12.Philip GRAMMATIKOPOULO9Beckenham 1:37.42  141 
 Joe REARDON9Larkfield DQ SL 1L    
 Max FORDYCE9Faversham DQ ST    
 Apostolos KAPATOS9Dartford DQ T 2L    

Disqualification Codes

10 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Maximus PARPWORTH10Thanet Swim 1:16.48  291 
2.Joshua ELLIS10Beckenham 1:18.02  274 
3.Conor WRIGHT10Thanet Swim 1:19.98  254 
4.Edward PAULING10Beckenham 1:21.52  240 
5.Harvey MAUNDERS10Erith & Dist 1:23.20  226 
6.Oliver ISAACS10Black Lion 1:23.59  223 
7.Adam FROST10Dover Life 1:23.86  221 
8.Daniel BRICE10Tonbridge 1:24.14  218 
9.Edward SELLAR10Orpington OJ 1:25.62  207 
10.Daniel WILDING10Erith & Dist 1:25.80  206 
11.Toby COOK10Thanet Swim 1:27.44  195 
12.Callum WOOLFENDEN10Bexley 1:27.64  193 
13.Ben MILLINGTON10Thanet Swim 1:28.83  186 
14.Samuel JACK10Co Cant'bury 1:29.28  183 
15.Oliver DALTON10Beckenham 1:29.51  181 
16.Jack DAVIES10Bromley 1:31.56  169 
 Alex TURTON10RTW Monson DQ SL 1L    

Disqualification Codes

11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Oscar MILES11Thanet Swim 1:14.63  313 
2.Edward ESTCOURT11Ashford Town 1:15.72  300 
3.Jack BILLINGS11Bromley 1:16.71  288 
4.Brandon HARRIS11Beachfield 1:17.39  281 
5.Callum BARONTI11Orpington OJ 1:18.97  264 
6.Jamaal FRANCIS11Gwich Royals 1:19.55  259 
6.Kody BRADBURY11RTW Monson 1:19.55  259 
8.Marcus MCSPADDEN11Beckenham 1:20.64  248 
9.Samuel JACOBS11Sevenoaks 1:21.82  238 
10.William BOOTH11Sevenoaks 1:21.88  237 
11.Oscar WILSON11Dartford 1:22.03  236 
12.Joshua SOLLY11Dartford 1:22.05  236 
13.Edward GRAY11Maidstone 1:22.18  234 
14.Jerry SYKES11Thanet Swim 1:22.46  232 
15.Ali SETTERFIELD11Thanet Swim 1:22.66  230 
15.Finlay KEYWORTH11Thanet Swim 1:22.66  230 
17.Liam PEARSHOUSE11Thanet Swim 1:22.74  230 
18.Michael KUMI11Beckenham 1:23.08  227 
19.Harvey STEDMAN11Bromley 1:23.16  226 
20.Casey O'CONNOR11Shepway SC 1:23.43  224 
21.Aiden MCMILLAN11Sevenoaks 1:23.51  223 
22.Leon SANTER11Shepway SC 1:23.69  222 
23.Liam FOREMAN11Maidstone 1:24.18  218 
24.Oliver BATE11Larkfield 1:24.46  216 
25.Harry COLLINS11Bexley 1:25.04  212 
26.Martin CELI11Beckenham 1:25.47  208 
27.Jake LENG11Bromley 1:27.97  191 
 Louis HAYES11Sevenoaks DQ ST    

Disqualification Codes

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Thomas LEMAN12RTW Monson 1:09.85  382 
2.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 1:10.37  374 
3.Kieran DALE12Thanet Swim 1:11.07  363 
4.Andrew ROWLAND12Beckenham 1:13.43  329 
5.Scott COVENTRY12Sevenoaks 1:13.95  322 
6.Ellis STANHOPE12Maidstone 1:14.29  318 
7.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 1:14.57  314 
8.Finlay MAXWELL12Beckenham 1:14.82  311 
9.Evgueni PEYTCHEV12Bromley 1:15.00  309 
10.Joseph PARKER12Edenbridge 1:16.47  291 
11.Oscar PARRICK12Co Cant'bury 1:17.22  283 
12.Thomas KING12Thanet Swim 1:17.25  282 
13.Cian BETHEL12Black Lion 1:18.32  271 
 James DICK12Maidstone DQ SL 3L    
 Benjamin BELLO-MENDOZA12Bromley DQ ST    
 Jamie BIBBON12Saxon Crown DQ T 2L    

Disqualification Codes

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Joshua COWHAM13Thanet Swim 1:06.66  440 
2.Luke DOUGLAS13Saxon Crown 1:07.54  423 
3.George TYLER13Sevenoaks 1:08.68  402 
4.Ethan BURROWS13Black Lion 1:09.03  396 
5.Lewis HAYES13Erith & Dist 1:09.23  393 
6.Mateusz SZOPINSKI13Saxon Crown 1:10.22  376 
7.Zack ROTHMAN13Herne Bay 1:10.43  373 
8.Timothy LEBERL13Beckenham 1:11.14  362 
9.Christopher LEE13Sevenoaks 1:12.41  343 
10.Oscar KEYWORTH13Thanet Swim 1:12.57  341 
11.Joseph KIBBLEWHITE13Beckenham 1:13.80  324 
12.Ewan LIVINGSTON13Sevenoaks 1:13.85  323 
13.Lewis OLDER13Thanet Swim 1:14.79  311 
14.Tobi SIJUADE13Thanet Swim 1:15.32  305 
15.Adam HARRIS13Black Lion 1:15.57  302 
16.Jamie CAREY13Maidstone 1:15.98  297 
17.Cullum KRUGER13RTW Monson 1:16.62  289 

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Henry RENNOLLS14White Oak 1:03.51  509 
2.Matthew ROGERS14Bromley 1:03.83  501 
3.Alexander IRELAND14Bromley 1:04.52  485 
4.Richard CARR14Black Lion 1:05.30  468 
5.Sebastian STEWART14Sevenoaks 1:06.70  439 
6.George HILLS14Erith & Dist 1:07.01  433 
7.Benjamin STROVER14Orpington OJ 1:07.47  424 
8.Levi ATWELL14Shepway SC 1:08.03  414 
9.Benjamin WHITE14Black Lion 1:08.70  402 
10.Joseph DOBB14Bromley 1:09.08  395 
11.Sammy WOODHEAD14Beckenham 1:09.40  390 
12.Joshua CRUZ14RTW Monson 1:09.53  387 
13.Finn WOOD14Shepway SC 1:09.55  387 
14.Felix HASLAM14Bromley 1:09.80  383 
15.Thomas HELLEWELL14Gwich Royals 1:09.95  380 
16.Saul OWEN14Shepway SC 1:10.07  379 
17.Jamie REGAN14Beckenham 1:10.41  373 
18.Benjamin TRITTON14Maidstone 1:10.84  366 
19.Michael JIAN14Saxon Crown 1:11.73  353 
20.Joshua MARTIN14Orpington OJ 1:11.98  349 
21.Kevin HUANG14Beckenham 1:12.21  346 
 Oliver ATKINSON14Dartford DQ T 1L    
 Max JAMESON14Thanet Swim DQ T 2L    

Disqualification Codes

15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Michael FOSTER15Saxon Crown 1:04.51  485 
2.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 1:05.07  473 
3.James VICK15Erith & Dist 1:05.92  455 
4.Thomas WILLETTS15Maidstone 1:09.36  390 
 Luca LOMBARDI15Dartford DNC    
 Simon NEWTON15RTW Monson DQ SL 1L    

Disqualification Codes

16 Yrs/Under Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Theo HASLAM16Bromley 1:02.00  547 
2.Henry RENNOLLS14White Oak 1:03.51  509 
3.Matthew ROGERS14Bromley 1:03.83  501 
4.Lukas ANTANAVICIUS16Beckenham 1:04.32  490 
5.George HINTON16RTW Monson 1:04.43  487 
6.Michael FOSTER15Saxon Crown 1:04.51  485 
7.Alexander IRELAND14Bromley 1:04.52  485 
8.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 1:05.07  473 
9.George GOMERSALL16Maidstone 1:05.18  470 
10.Richard CARR14Black Lion 1:05.30  468 
11.James VICK15Erith & Dist 1:05.92  455 
12.Callum BROPHY16Sevenoaks 1:06.03  452 
13.Joshua COWHAM13Thanet Swim 1:06.66  440 
14.Sebastian STEWART14Sevenoaks 1:06.70  439 
15.James BEELE16Petts Wood 1:06.77  438 
16.George HILLS14Erith & Dist 1:07.01  433 
17.Benjamin STROVER14Orpington OJ 1:07.47  424 
18.Luke DOUGLAS13Saxon Crown 1:07.54  423 
19.Levi ATWELL14Shepway SC 1:08.03  414 
20.George TYLER13Sevenoaks 1:08.68  402 
21.Benjamin WHITE14Black Lion 1:08.70  402 
22.Ethan BURROWS13Black Lion 1:09.03  396 
23.Joseph DOBB14Bromley 1:09.08  395 
24.Lewis HAYES13Erith & Dist 1:09.23  393 
25.Thomas WILLETTS15Maidstone 1:09.36  390 
26.Sammy WOODHEAD14Beckenham 1:09.40  390 
27.Joshua CRUZ14RTW Monson 1:09.53  387 
28.Finn WOOD14Shepway SC 1:09.55  387 
29.Felix HASLAM14Bromley 1:09.80  383 
30.Thomas LEMAN12RTW Monson 1:09.85  382 
31.Thomas HELLEWELL14Gwich Royals 1:09.95  380 
32.Saul OWEN14Shepway SC 1:10.07  379 
33.Mateusz SZOPINSKI13Saxon Crown 1:10.22  376 
34.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 1:10.37  374 
35.Jamie REGAN14Beckenham 1:10.41  373 
36.Zack ROTHMAN13Herne Bay 1:10.43  373 
37.Benjamin TRITTON14Maidstone 1:10.84  366 
38.Kieran DALE12Thanet Swim 1:11.07  363 
39.Timothy LEBERL13Beckenham 1:11.14  362 
40.Michael JIAN14Saxon Crown 1:11.73  353 
41.Joshua MARTIN14Orpington OJ 1:11.98  349 
42.Kevin HUANG14Beckenham 1:12.21  346 
43.Christopher LEE13Sevenoaks 1:12.41  343 
44.Oscar KEYWORTH13Thanet Swim 1:12.57  341 
45.Andrew ROWLAND12Beckenham 1:13.43  329 
46.Joseph KIBBLEWHITE13Beckenham 1:13.80  324 
47.Ewan LIVINGSTON13Sevenoaks 1:13.85  323 
48.Scott COVENTRY12Sevenoaks 1:13.95  322 
49.Ellis STANHOPE12Maidstone 1:14.29  318 
50.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 1:14.57  314 
51.Oscar MILES11Thanet Swim 1:14.63  313 
52.Lewis OLDER13Thanet Swim 1:14.79  311 
53.Finlay MAXWELL12Beckenham 1:14.82  311 
54.Evgueni PEYTCHEV12Bromley 1:15.00  309 
55.Tobi SIJUADE13Thanet Swim 1:15.32  305 
56.Adam HARRIS13Black Lion 1:15.57  302 
57.Edward ESTCOURT11Ashford Town 1:15.72  300 
58.Jamie CAREY13Maidstone 1:15.98  297 
59.Joseph PARKER12Edenbridge 1:16.47  291 
60.Maximus PARPWORTH10Thanet Swim 1:16.48  291 
61.Cullum KRUGER13RTW Monson 1:16.62  289 
62.Jack BILLINGS11Bromley 1:16.71  288 
63.Oscar PARRICK12Co Cant'bury 1:17.22  283 
64.Thomas KING12Thanet Swim 1:17.25  282 
65.Brandon HARRIS11Beachfield 1:17.39  281 
66.Joshua ELLIS10Beckenham 1:18.02  274 
67.Cian BETHEL12Black Lion 1:18.32  271 
68.Callum BARONTI11Orpington OJ 1:18.97  264 
69.Jamaal FRANCIS11Gwich Royals 1:19.55  259 
69.Kody BRADBURY11RTW Monson 1:19.55  259 
71.Conor WRIGHT10Thanet Swim 1:19.98  254 
72.Marcus MCSPADDEN11Beckenham 1:20.64  248 
73.Edward PAULING10Beckenham 1:21.52  240 
74.Samuel JACOBS11Sevenoaks 1:21.82  238 
75.William BOOTH11Sevenoaks 1:21.88  237 
76.Oscar WILSON11Dartford 1:22.03  236 
77.Joshua SOLLY11Dartford 1:22.05  236 
78.Edward GRAY11Maidstone 1:22.18  234 
79.Jerry SYKES11Thanet Swim 1:22.46  232 
80.Ali SETTERFIELD11Thanet Swim 1:22.66  230 
80.Finlay KEYWORTH11Thanet Swim 1:22.66  230 
82.Liam PEARSHOUSE11Thanet Swim 1:22.74  230 
83.Michael KUMI11Beckenham 1:23.08  227 
84.Harvey STEDMAN11Bromley 1:23.16  226 
85.Harvey MAUNDERS10Erith & Dist 1:23.20  226 
86.Noah ENTICKNAP9White Oak 1:23.40  224 
87.Casey O'CONNOR11Shepway SC 1:23.43  224 
88.Aiden MCMILLAN11Sevenoaks 1:23.51  223 
89.Oliver ISAACS10Black Lion 1:23.59  223 
90.Leon SANTER11Shepway SC 1:23.69  222 
91.Adam FROST10Dover Life 1:23.86  221 
92.Daniel BRICE10Tonbridge 1:24.14  218 
93.Liam FOREMAN11Maidstone 1:24.18  218 
94.Oliver BATE11Larkfield 1:24.46  216 
95.Harry COLLINS11Bexley 1:25.04  212 
96.Martin CELI11Beckenham 1:25.47  208 
97.Edward SELLAR10Orpington OJ 1:25.62  207 
98.Daniel WILDING10Erith & Dist 1:25.80  206 
99.Toby COOK10Thanet Swim 1:27.44  195 
100.Callum WOOLFENDEN10Bexley 1:27.64  193 
101.Jake LENG11Bromley 1:27.97  191 
102.Ben MILLINGTON10Thanet Swim 1:28.83  186 
103.David LANGLEY9Bexley 1:29.25  183 
104.Samuel JACK10Co Cant'bury 1:29.28  183 
105.Oliver DALTON10Beckenham 1:29.51  181 
106.Finn REARDON9Larkfield 1:30.46  176 
107.Finley COURTIER9Larkfield 1:30.66  174 
108.James SPROSTON9Erith & Dist 1:30.78  174 
109.Jaedon LYNCH9Dartford 1:31.03  172 
110.Scott STRANGE9Ashford Town 1:31.16  172 
111.Sebastian PICKERING9Bromley 1:31.49  170 
112.Jack DAVIES10Bromley 1:31.56  169 
113.Seb HILLSDON9RTW Monson 1:34.43  154 
114.James FRY9Sevenoaks 1:34.52  154 
115.Freddie DOLMAN9Beachfield 1:36.75  143 
116.Philip GRAMMATIKOPOULO9Beckenham 1:37.42  141 
 Luca LOMBARDI15Dartford DNC    
 Joe REARDON9Larkfield DQ SL 1L    
 Alex TURTON10RTW Monson DQ SL 1L    
 Simon NEWTON15RTW Monson DQ SL 1L    
 James DICK12Maidstone DQ SL 3L    
 Max FORDYCE9Faversham DQ ST    
 Louis HAYES11Sevenoaks DQ ST    
 Benjamin BELLO-MENDOZA12Bromley DQ ST    
 Oliver ATKINSON14Dartford DQ T 1L    
 Apostolos KAPATOS9Dartford DQ T 2L    
 Jamie BIBBON12Saxon Crown DQ T 2L    
 Max JAMESON14Thanet Swim DQ T 2L    

Disqualification Codes

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Kyriacos PAPA-ADAMS18Thanet Swim 1:00.43  590 
2.Ben EVANS17Thanet Swim 1:00.94  576 
3.Callum RYAN18RTW Monson 1:01.17  569 
4.Jacob WEST17Gravesend 1:01.52  560 
5.Connor LOWRY17Sevenoaks 1:02.00  547 
5.Theo HASLAM16Bromley 1:02.00  547 
7.Thomas SLATER17Co Cant'bury 1:02.34  538 
8.Joseph GASTER17Sevenoaks 1:02.42  536 
9.Hamish WYATT18Sevenoaks 1:02.58  532 
10.Jordan BUTLER17Herne Bay 1:02.85  525 
11.Henry RENNOLLS14White Oak 1:03.51  509 
12.Matthew ROGERS14Bromley 1:03.83  501 
13.Lukas ANTANAVICIUS16Beckenham 1:04.32  490 
14.George HINTON16RTW Monson 1:04.43  487 
15.Michael FOSTER15Saxon Crown 1:04.51  485 
16.Alexander IRELAND14Bromley 1:04.52  485 
17.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 1:05.07  473 
18.George GOMERSALL16Maidstone 1:05.18  470 
19.Harry MEWS17Sevenoaks 1:05.29  468 
20.Richard CARR14Black Lion 1:05.30  468 
21.George LEIGH17Erith & Dist 1:05.37  466 
22.James VICK15Erith & Dist 1:05.92  455 
23.Callum BROPHY16Sevenoaks 1:06.03  452 
24.Nicholas ROWE26Larkfield 1:06.53  442 
25.Joshua COWHAM13Thanet Swim 1:06.66  440 
26.Sebastian STEWART14Sevenoaks 1:06.70  439 
27.James BEELE16Petts Wood 1:06.77  438 
28.Ben WALKER19Shepway SC 1:07.00  433 
29.George HILLS14Erith & Dist 1:07.01  433 
30.Alexander DIN17Bromley 1:07.30  427 
31.Benjamin STROVER14Orpington OJ 1:07.47  424 
32.Luke DOUGLAS13Saxon Crown 1:07.54  423 
33.Levi ATWELL14Shepway SC 1:08.03  414 
34.George TYLER13Sevenoaks 1:08.68  402 
35.Benjamin WHITE14Black Lion 1:08.70  402 
36.Ethan BURROWS13Black Lion 1:09.03  396 
37.Joseph DOBB14Bromley 1:09.08  395 
38.Lewis HAYES13Erith & Dist 1:09.23  393 
39.Thomas WILLETTS15Maidstone 1:09.36  390 
40.Sammy WOODHEAD14Beckenham 1:09.40  390 
41.Joshua CRUZ14RTW Monson 1:09.53  387 
42.Finn WOOD14Shepway SC 1:09.55  387 
43.Felix HASLAM14Bromley 1:09.80  383 
44.Thomas LEMAN12RTW Monson 1:09.85  382 
45.Thomas HELLEWELL14Gwich Royals 1:09.95  380 
46.Saul OWEN14Shepway SC 1:10.07  379 
47.Mateusz SZOPINSKI13Saxon Crown 1:10.22  376 
48.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 1:10.37  374 
49.Jamie REGAN14Beckenham 1:10.41  373 
50.Zack ROTHMAN13Herne Bay 1:10.43  373 
51.Benjamin TRITTON14Maidstone 1:10.84  366 
52.Kieran DALE12Thanet Swim 1:11.07  363 
53.Timothy LEBERL13Beckenham 1:11.14  362 
54.Michael JIAN14Saxon Crown 1:11.73  353 
55.Joshua MARTIN14Orpington OJ 1:11.98  349 
56.Kevin HUANG14Beckenham 1:12.21  346 
57.Christopher LEE13Sevenoaks 1:12.41  343 
58.Oscar KEYWORTH13Thanet Swim 1:12.57  341 
59.Andrew ROWLAND12Beckenham 1:13.43  329 
60.Joseph KIBBLEWHITE13Beckenham 1:13.80  324 
61.Ewan LIVINGSTON13Sevenoaks 1:13.85  323 
62.Scott COVENTRY12Sevenoaks 1:13.95  322 
63.Ellis STANHOPE12Maidstone 1:14.29  318 
64.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 1:14.57  314 
65.Oscar MILES11Thanet Swim 1:14.63  313 
66.Lewis OLDER13Thanet Swim 1:14.79  311 
67.Finlay MAXWELL12Beckenham 1:14.82  311 
68.Evgueni PEYTCHEV12Bromley 1:15.00  309 
69.Tobi SIJUADE13Thanet Swim 1:15.32  305 
70.Adam HARRIS13Black Lion 1:15.57  302 
71.Edward ESTCOURT11Ashford Town 1:15.72  300 
72.Jamie CAREY13Maidstone 1:15.98  297 
73.Joseph PARKER12Edenbridge 1:16.47  291 
74.Maximus PARPWORTH10Thanet Swim 1:16.48  291 
75.Cullum KRUGER13RTW Monson 1:16.62  289 
76.Jack BILLINGS11Bromley 1:16.71  288 
77.Oscar PARRICK12Co Cant'bury 1:17.22  283 
78.Thomas KING12Thanet Swim 1:17.25  282 
79.Brandon HARRIS11Beachfield 1:17.39  281 
80.Joshua ELLIS10Beckenham 1:18.02  274 
81.Cian BETHEL12Black Lion 1:18.32  271 
82.Callum BARONTI11Orpington OJ 1:18.97  264 
83.Jamaal FRANCIS11Gwich Royals 1:19.55  259 
83.Kody BRADBURY11RTW Monson 1:19.55  259 
85.Conor WRIGHT10Thanet Swim 1:19.98  254 
86.Marcus MCSPADDEN11Beckenham 1:20.64  248 
87.Edward PAULING10Beckenham 1:21.52  240 
88.Samuel JACOBS11Sevenoaks 1:21.82  238 
89.William BOOTH11Sevenoaks 1:21.88  237 
90.Oscar WILSON11Dartford 1:22.03  236 
91.Joshua SOLLY11Dartford 1:22.05  236 
92.Edward GRAY11Maidstone 1:22.18  234 
93.Jerry SYKES11Thanet Swim 1:22.46  232 
94.Ali SETTERFIELD11Thanet Swim 1:22.66  230 
94.Finlay KEYWORTH11Thanet Swim 1:22.66  230 
96.Liam PEARSHOUSE11Thanet Swim 1:22.74  230 
97.Michael KUMI11Beckenham 1:23.08  227 
98.Harvey STEDMAN11Bromley 1:23.16  226 
99.Harvey MAUNDERS10Erith & Dist 1:23.20  226 
100.Noah ENTICKNAP9White Oak 1:23.40  224 
101.Casey O'CONNOR11Shepway SC 1:23.43  224 
102.Aiden MCMILLAN11Sevenoaks 1:23.51  223 
103.Oliver ISAACS10Black Lion 1:23.59  223 
104.Leon SANTER11Shepway SC 1:23.69  222 
105.Adam FROST10Dover Life 1:23.86  221 
106.Daniel BRICE10Tonbridge 1:24.14  218 
107.Liam FOREMAN11Maidstone 1:24.18  218 
108.Oliver BATE11Larkfield 1:24.46  216 
109.Harry COLLINS11Bexley 1:25.04  212 
110.Martin CELI11Beckenham 1:25.47  208 
111.Edward SELLAR10Orpington OJ 1:25.62  207 
112.Daniel WILDING10Erith & Dist 1:25.80  206 
113.Toby COOK10Thanet Swim 1:27.44  195 
114.Callum WOOLFENDEN10Bexley 1:27.64  193 
115.Jake LENG11Bromley 1:27.97  191 
116.Ben MILLINGTON10Thanet Swim 1:28.83  186 
117.David LANGLEY9Bexley 1:29.25  183 
118.Samuel JACK10Co Cant'bury 1:29.28  183 
119.Oliver DALTON10Beckenham 1:29.51  181 
120.Finn REARDON9Larkfield 1:30.46  176 
121.Finley COURTIER9Larkfield 1:30.66  174 
122.James SPROSTON9Erith & Dist 1:30.78  174 
123.Jaedon LYNCH9Dartford 1:31.03  172 
124.Scott STRANGE9Ashford Town 1:31.16  172 
125.Sebastian PICKERING9Bromley 1:31.49  170 
126.Jack DAVIES10Bromley 1:31.56  169 
127.Seb HILLSDON9RTW Monson 1:34.43  154 
128.James FRY9Sevenoaks 1:34.52  154 
129.Freddie DOLMAN9Beachfield 1:36.75  143 
130.Philip GRAMMATIKOPOULO9Beckenham 1:37.42  141 
 Luca LOMBARDI15Dartford DNC    
 Joe REARDON9Larkfield DQ SL 1L    
 Alex TURTON10RTW Monson DQ SL 1L    
 Simon NEWTON15RTW Monson DQ SL 1L    
 James DICK12Maidstone DQ SL 3L    
 Max FORDYCE9Faversham DQ ST    
 Louis HAYES11Sevenoaks DQ ST    
 Benjamin BELLO-MENDOZA12Bromley DQ ST    
 Oliver ATKINSON14Dartford DQ T 1L    
 Apostolos KAPATOS9Dartford DQ T 2L    
 Jamie BIBBON12Saxon Crown DQ T 2L    
 Max JAMESON14Thanet Swim DQ T 2L    

Disqualification Codes

UP