Boys Open 400m IM - Heats (Declared Winners)

10 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Edward PAULING10Beckenham 6:01.14  277 
 50m 40.37100m 1:25.90150m 2:10.05200m 2:53.61250m 3:47.55300m 4:42.38350m 5:22.94400m 6:01.14
2.Conor WRIGHT10Thanet Swim 6:02.41  274 
 50m 39.72100m 1:31.21150m 2:18.56200m 3:05.99250m 3:53.28300m 4:42.93350m 5:24.67400m 6:02.41
3.Harvey MAUNDERS10Erith & Dist 6:06.39  265 
 50m 39.54100m 1:26.34150m 2:12.06200m 2:58.40250m 3:50.49300m 4:45.15350m 5:26.84400m 6:06.39
4.Toby COOK10Thanet Swim 6:22.71  233 
 50m 39.93100m 1:30.98150m 2:18.90200m 3:05.27250m 4:02.51300m 4:59.67350m 5:42.04400m 6:22.71
5.Ben MILLINGTON10Thanet Swim 6:32.73  215 
 50m 43.10100m 1:35.57150m 2:24.27200m 3:13.39250m 4:09.58300m 5:07.36350m 5:52.04400m 6:32.73
 Maximus PARPWORTH10Thanet Swim DNF    

11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Oscar MILES11Thanet Swim 5:35.16  346 
 50m 35.27100m 1:17.10150m 1:59.68200m 2:41.49250m 3:28.88300m 4:16.84350m 4:56.81400m 5:35.16
2.Jack BILLINGS11Bromley 5:47.46  311 
 50m 37.44100m 1:22.30150m 2:06.89200m 2:52.14250m 3:42.00300m 4:34.09350m 5:11.77400m 5:47.46
3.William BOOTH11Sevenoaks 5:50.70  302 
 50m 37.39100m 1:19.53150m 2:06.81200m 2:52.47250m 3:40.64300m 4:31.97350m 5:12.36400m 5:50.70
4.Kody BRADBURY11RTW Monson 5:57.53  285 
 50m 34.45100m 1:17.07150m 2:01.97200m 2:46.82250m 3:42.32300m 4:38.10350m 5:18.41400m 5:57.53
5.Liam PEARSHOUSE11Thanet Swim 5:59.79  280 
 50m 39.35100m 1:23.76150m 2:09.45200m 2:54.92250m 3:47.28300m 4:42.34350m 5:22.03400m 5:59.79
6.Joshua CRABTREE11Thanet Swim 6:01.56  276 
 50m 39.65100m 1:24.94150m 2:08.19200m 2:52.66250m 3:47.33300m 4:41.25350m 5:22.57400m 6:01.56
7.Marcus MCSPADDEN11Beckenham 6:06.29  265 
 50m 39.37100m 1:28.91150m 2:16.24200m 3:04.79250m 3:55.26300m 4:48.48350m 5:28.15400m 6:06.29
8.Joshua SOLLY11Dartford 6:14.46  248 
 50m 40.87100m 1:32.40150m 2:15.77200m 3:01.09250m 3:58.16300m 4:54.52350m 5:34.84400m 6:14.46
9.Liam FOREMAN11Maidstone 6:19.17  239 
 50m 38.36100m 1:30.75150m 2:18.47200m 3:05.82250m 3:59.31300m 4:55.31350m 5:37.13400m 6:19.17
10.Casey O'CONNOR11Shepway SC 6:20.70  236 
 50m 41.05100m 1:36.65150m 2:22.13200m 3:09.42250m 4:01.97300m 4:56.72350m 5:40.95400m 6:20.70
 Jerry SYKES11Thanet Swim DQ T 9L    

Disqualification Codes

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Kieran DALE12Thanet Swim 5:13.77  422 
 50m 33.12100m 1:11.74150m 1:51.48200m 2:30.97250m 3:16.80300m 4:03.90350m 4:39.02400m 5:13.77
2.Thomas LEMAN12RTW Monson 5:23.81  384 
 50m 35.28100m 1:16.10150m 1:58.72200m 2:41.24250m 3:23.51300m 4:08.09350m 4:47.32400m 5:23.81
3.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 5:24.62  381 
 50m 33.91100m 1:15.39150m 1:54.88200m 2:33.88250m 3:21.87300m 4:12.03350m 4:49.49400m 5:24.62
4.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 5:31.00  360 
 50m 32.79100m 1:14.43150m 1:54.62200m 2:34.73250m 3:25.15300m 4:16.09350m 4:53.95400m 5:31.00
5.Ellis STANHOPE12Maidstone 5:32.95  353 
 50m 34.85100m 1:17.79150m 2:00.65200m 2:43.48250m 3:31.35300m 4:21.98350m 4:59.11400m 5:32.95
6.Oscar PARRICK12Co Cant'bury 5:38.37  337 
 50m 37.96100m 1:24.48150m 2:06.88200m 2:48.34250m 3:38.27300m 4:26.97350m 5:03.28400m 5:38.37
7.Cian BETHEL12Black Lion 5:39.66  333 
 50m 37.30100m 1:20.77150m 2:02.31200m 2:45.42250m 3:34.21300m 4:25.53350m 5:03.91400m 5:39.66
8.Benjamin WARD12Maidstone 5:49.01  307 
 50m 37.26100m 1:22.42150m 2:04.86200m 2:47.02250m 3:36.09300m 4:26.70350m 5:09.38400m 5:49.01
9.Evgueni PEYTCHEV12Bromley 5:51.77  300 
 50m 36.36100m 1:20.65150m 2:06.42200m 2:52.02250m 3:43.43300m 4:35.05350m 5:13.75400m 5:51.77

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Alexander BOYD13Thanet Swim 4:52.44  522 
 50m 31.04100m 1:06.75150m 1:46.14200m 2:24.26250m 3:04.10300m 3:44.89350m 4:19.30400m 4:52.44
2.George TYLER13Sevenoaks 5:08.33  445 
 50m 32.27100m 1:11.02150m 1:51.34200m 2:31.14250m 3:13.31300m 3:56.90350m 4:32.74400m 5:08.33
3.Thomas WILTON13Co Cant'bury 5:11.61  431 
 50m 33.15100m 1:12.48150m 1:51.87200m 2:31.53250m 3:15.54300m 4:00.47350m 4:37.06400m 5:11.61
4.Timothy LEBERL13Beckenham 5:12.25  429 
 50m 33.96100m 1:13.28150m 1:53.65200m 2:33.65250m 3:18.37300m 4:03.96350m 4:39.02400m 5:12.25
5.Taine CARRICK13Thanet Swim 5:22.78  388 
 50m 33.55100m 1:12.60150m 1:52.54200m 2:31.95250m 3:20.93300m 4:10.90350m 4:47.29400m 5:22.78
6.Christopher LEE13Sevenoaks 5:24.72  381 
 50m 35.28100m 1:16.45150m 1:57.32200m 2:36.53250m 3:24.53300m 4:13.66350m 4:50.31400m 5:24.72
7.Jamie CAREY13Maidstone 5:24.81  381 
 50m 37.37100m 1:19.97150m 1:59.62200m 2:38.33250m 3:26.73300m 4:14.64350m 4:51.04400m 5:24.81

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Max JAMESON14Thanet Swim 4:39.45  598 
 50m 29.24100m 1:01.88150m 1:36.32200m 2:10.95250m 2:52.35300m 3:34.14350m 4:07.31400m 4:39.45
2.Joshua LEWIS14Thanet Swim 4:54.18  513 
 50m 30.95100m 1:07.89150m 1:44.35200m 2:21.64250m 3:04.92300m 3:48.77350m 4:22.42400m 4:54.18
3.Matthew ROGERS14Bromley 4:58.19  492 
 50m 30.82100m 1:06.72150m 1:46.32200m 2:25.32250m 3:05.00300m 3:45.84350m 4:22.68400m 4:58.19
4.Sebastian STEWART14Sevenoaks 4:59.63  485 
 50m 34.02100m 1:13.43150m 1:51.85200m 2:29.67250m 3:09.72300m 3:51.03350m 4:26.30400m 4:59.63
5.Levi ATWELL14Shepway SC 5:04.09  464 
 50m 30.88100m 1:07.34150m 1:45.97200m 2:24.22250m 3:07.87300m 3:52.56350m 4:29.43400m 5:04.09
6.Alexander IRELAND14Bromley 5:04.78  461 
 50m 31.48100m 1:07.97150m 1:48.05200m 2:26.90250m 3:08.65300m 3:51.37350m 4:28.95400m 5:04.78
7.George HILLS14Erith & Dist 5:09.07  442 
 50m 32.14100m 1:09.45150m 1:49.43200m 2:28.58250m 3:12.17300m 3:56.54350m 4:33.64400m 5:09.07
8.Benjamin WHITE14Black Lion 5:13.84  422 
 50m 32.56100m 1:11.12150m 1:50.33200m 2:29.56250m 3:15.92300m 4:04.16350m 4:39.86400m 5:13.84
9.Joseph DOBB14Bromley 5:14.13  421 
 50m 32.55100m 1:11.19150m 1:51.26200m 2:30.77250m 3:17.73300m 4:04.79350m 4:40.01400m 5:14.13
10.Benjamin STROVER14Orpington OJ 5:14.38  420 
 50m 32.73100m 1:10.52150m 1:48.79200m 2:27.51250m 3:14.87300m 4:04.17350m 4:39.79400m 5:14.38
11.Jack BAKER14Thanet Swim 5:17.49  408 
 50m 32.41100m 1:11.42150m 1:51.25200m 2:30.84250m 3:17.35300m 4:05.29350m 4:41.70400m 5:17.49
12.Joshua CRUZ14RTW Monson 5:20.57  396 
 50m 30.20100m 1:06.49150m 1:46.62200m 2:26.86250m 3:16.71300m 4:07.29350m 4:45.72400m 5:20.57
13.Benjamin TRITTON14Maidstone 5:21.44  393 
 50m 32.71100m 1:11.74150m 1:53.35200m 2:34.05250m 3:21.63300m 4:09.60350m 4:45.56400m 5:21.44
14.Tomas TRAUPYS14Erith & Dist 5:24.75  381 
 50m 33.32100m 1:13.02150m 1:54.88200m 2:36.05250m 3:24.72300m 4:12.26350m 4:49.47400m 5:24.75
 Luke BROWN14Gwich Royals DQ T 5L    

Disqualification Codes

15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Jamie O'CONNOR15Thanet Swim 4:25.54  697 
 50m 28.51100m 59.99150m 1:34.11200m 2:07.74250m 2:46.94300m 3:26.05350m 3:56.22400m 4:25.54
2.Michael JACOBS15Sevenoaks 4:35.32  625 
 50m 27.32100m 1:00.39150m 1:34.74200m 2:08.91250m 2:49.83300m 3:32.34350m 4:04.51400m 4:35.32
3.Michael FOSTER15Saxon Crown 4:45.55  560 
 50m 30.00100m 1:04.39150m 1:41.36200m 2:17.73250m 2:58.65300m 3:41.00350m 4:14.31400m 4:45.55
4.Simon NEWTON15RTW Monson 4:46.86  553 
 50m 29.10100m 1:02.52150m 1:39.87200m 2:17.20250m 2:58.83300m 3:41.37350m 4:15.24400m 4:46.86
5.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 4:50.97  530 
 50m 30.47100m 1:06.30150m 1:43.65200m 2:20.35250m 3:01.85300m 3:43.67350m 4:18.11400m 4:50.97
6.Oscar MACARTNEY15Thanet Swim 4:55.28  507 
 50m 31.75100m 1:08.38150m 1:46.74200m 2:24.26250m 3:06.59300m 3:49.36350m 4:22.84400m 4:55.28
7.Thomas WILLETTS15Maidstone 5:01.90  474 
 50m 30.98100m 1:08.13150m 1:45.70200m 2:22.67250m 3:07.18300m 3:53.46350m 4:29.39400m 5:01.90
8.James CASTLE15Black Lion 5:02.82  470 
 50m 33.53100m 1:12.63150m 1:50.79200m 2:28.37250m 3:10.55300m 3:53.51350m 4:29.46400m 5:02.82
9.Joshua BEDFORD-EATWELL15Sevenoaks 5:04.82  461 
 50m 31.63100m 1:07.86150m 1:47.76200m 2:27.74250m 3:12.39300m 3:58.22350m 4:31.55400m 5:04.82
10.Tommy LEWIS15Saxon Crown 5:07.42  449 
 50m 30.65100m 1:06.76150m 1:47.12200m 2:28.09250m 3:09.90300m 3:54.88350m 4:32.67400m 5:07.42
11.James WILTON15Co Cant'bury 5:11.01  434 
 50m 32.16100m 1:09.30150m 1:48.50200m 2:27.83250m 3:12.56300m 3:58.73350m 4:36.15400m 5:11.01
12.David WILSON15Sevenoaks 5:12.71  427 
 50m 33.20100m 1:14.92150m 1:56.45200m 2:38.32250m 3:20.36300m 4:02.79350m 4:39.53400m 5:12.71
13.James VICK15Erith & Dist 5:14.14  421 
 50m 31.65100m 1:09.57150m 1:49.50200m 2:29.03250m 3:14.27300m 4:01.87350m 4:39.28400m 5:14.14
14.Sam WOOLFENDEN15Bexley 5:15.36  416 
 50m 33.80100m 1:12.67150m 1:53.48200m 2:34.75250m 3:19.01300m 4:04.57350m 4:40.67400m 5:15.36
15.Thomas COVENEY15Sevenoaks 5:19.89  398 
 50m 32.43100m 1:11.20150m 1:53.57200m 2:35.08250m 3:22.02300m 4:09.02350m 4:45.60400m 5:19.89
16.Luca LOMBARDI15Dartford 5:24.17  383 
 50m 31.84100m 1:10.01150m 1:52.94200m 2:33.95250m 3:20.18300m 4:09.67350m 4:47.82400m 5:24.17

16 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Jordan HONOUR16Thanet Swim 4:37.96  608 
 50m 28.76100m 1:02.10150m 1:35.98200m 2:09.61250m 2:50.03300m 3:32.08350m 4:05.74400m 4:37.96
2.Kallum MORRIS16Black Lion 4:55.71  505 
 50m 31.29100m 1:07.77150m 1:44.76200m 2:21.12250m 3:03.29300m 3:46.54350m 4:22.36400m 4:55.71
3.Lukas ANTANAVICIUS16Beckenham 4:57.87  494 
 50m 29.65100m 1:03.02150m 1:40.51200m 2:18.15250m 3:01.84300m 3:48.92350m 4:23.95400m 4:57.87
4.Edward SMITH16Dover Life 5:02.96  469 
 50m 30.45100m 1:07.59150m 1:47.24200m 2:25.84250m 3:10.01300m 3:55.94350m 4:30.14400m 5:02.96
5.George GOMERSALL16Maidstone 5:04.01  464 
 50m 31.83100m 1:09.33150m 1:46.50200m 2:23.31250m 3:08.53300m 3:53.52350m 4:30.17400m 5:04.01
6.Callum BROPHY16Sevenoaks 5:07.56  448 
 50m 31.16100m 1:07.75150m 1:45.16200m 2:23.84250m 3:10.75300m 3:59.28350m 4:34.09400m 5:07.56
7.Kie-Ren LAU16Beckenham 5:10.61  435 
 50m 33.74100m 1:12.39150m 1:49.69200m 2:27.94250m 3:12.22300m 3:59.45350m 4:36.01400m 5:10.61

16 Yrs/Under Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Jamie O'CONNOR15Thanet Swim 4:25.54  697 
 50m 28.51100m 59.99150m 1:34.11200m 2:07.74250m 2:46.94300m 3:26.05350m 3:56.22400m 4:25.54
2.Michael JACOBS15Sevenoaks 4:35.32  625 
 50m 27.32100m 1:00.39150m 1:34.74200m 2:08.91250m 2:49.83300m 3:32.34350m 4:04.51400m 4:35.32
3.Jordan HONOUR16Thanet Swim 4:37.96  608 
 50m 28.76100m 1:02.10150m 1:35.98200m 2:09.61250m 2:50.03300m 3:32.08350m 4:05.74400m 4:37.96
4.Max JAMESON14Thanet Swim 4:39.45  598 
 50m 29.24100m 1:01.88150m 1:36.32200m 2:10.95250m 2:52.35300m 3:34.14350m 4:07.31400m 4:39.45
5.Michael FOSTER15Saxon Crown 4:45.55  560 
 50m 30.00100m 1:04.39150m 1:41.36200m 2:17.73250m 2:58.65300m 3:41.00350m 4:14.31400m 4:45.55
6.Simon NEWTON15RTW Monson 4:46.86  553 
 50m 29.10100m 1:02.52150m 1:39.87200m 2:17.20250m 2:58.83300m 3:41.37350m 4:15.24400m 4:46.86
7.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 4:50.97  530 
 50m 30.47100m 1:06.30150m 1:43.65200m 2:20.35250m 3:01.85300m 3:43.67350m 4:18.11400m 4:50.97
8.Alexander BOYD13Thanet Swim 4:52.44  522 
 50m 31.04100m 1:06.75150m 1:46.14200m 2:24.26250m 3:04.10300m 3:44.89350m 4:19.30400m 4:52.44
9.Joshua LEWIS14Thanet Swim 4:54.18  513 
 50m 30.95100m 1:07.89150m 1:44.35200m 2:21.64250m 3:04.92300m 3:48.77350m 4:22.42400m 4:54.18
10.Oscar MACARTNEY15Thanet Swim 4:55.28  507 
 50m 31.75100m 1:08.38150m 1:46.74200m 2:24.26250m 3:06.59300m 3:49.36350m 4:22.84400m 4:55.28
11.Kallum MORRIS16Black Lion 4:55.71  505 
 50m 31.29100m 1:07.77150m 1:44.76200m 2:21.12250m 3:03.29300m 3:46.54350m 4:22.36400m 4:55.71
12.Lukas ANTANAVICIUS16Beckenham 4:57.87  494 
 50m 29.65100m 1:03.02150m 1:40.51200m 2:18.15250m 3:01.84300m 3:48.92350m 4:23.95400m 4:57.87
13.Matthew ROGERS14Bromley 4:58.19  492 
 50m 30.82100m 1:06.72150m 1:46.32200m 2:25.32250m 3:05.00300m 3:45.84350m 4:22.68400m 4:58.19
14.Sebastian STEWART14Sevenoaks 4:59.63  485 
 50m 34.02100m 1:13.43150m 1:51.85200m 2:29.67250m 3:09.72300m 3:51.03350m 4:26.30400m 4:59.63
15.Thomas WILLETTS15Maidstone 5:01.90  474 
 50m 30.98100m 1:08.13150m 1:45.70200m 2:22.67250m 3:07.18300m 3:53.46350m 4:29.39400m 5:01.90
16.James CASTLE15Black Lion 5:02.82  470 
 50m 33.53100m 1:12.63150m 1:50.79200m 2:28.37250m 3:10.55300m 3:53.51350m 4:29.46400m 5:02.82
17.Edward SMITH16Dover Life 5:02.96  469 
 50m 30.45100m 1:07.59150m 1:47.24200m 2:25.84250m 3:10.01300m 3:55.94350m 4:30.14400m 5:02.96
18.George GOMERSALL16Maidstone 5:04.01  464 
 50m 31.83100m 1:09.33150m 1:46.50200m 2:23.31250m 3:08.53300m 3:53.52350m 4:30.17400m 5:04.01
19.Levi ATWELL14Shepway SC 5:04.09  464 
 50m 30.88100m 1:07.34150m 1:45.97200m 2:24.22250m 3:07.87300m 3:52.56350m 4:29.43400m 5:04.09
20.Alexander IRELAND14Bromley 5:04.78  461 
 50m 31.48100m 1:07.97150m 1:48.05200m 2:26.90250m 3:08.65300m 3:51.37350m 4:28.95400m 5:04.78
21.Joshua BEDFORD-EATWELL15Sevenoaks 5:04.82  461 
 50m 31.63100m 1:07.86150m 1:47.76200m 2:27.74250m 3:12.39300m 3:58.22350m 4:31.55400m 5:04.82
22.Tommy LEWIS15Saxon Crown 5:07.42  449 
 50m 30.65100m 1:06.76150m 1:47.12200m 2:28.09250m 3:09.90300m 3:54.88350m 4:32.67400m 5:07.42
23.Callum BROPHY16Sevenoaks 5:07.56  448 
 50m 31.16100m 1:07.75150m 1:45.16200m 2:23.84250m 3:10.75300m 3:59.28350m 4:34.09400m 5:07.56
24.George TYLER13Sevenoaks 5:08.33  445 
 50m 32.27100m 1:11.02150m 1:51.34200m 2:31.14250m 3:13.31300m 3:56.90350m 4:32.74400m 5:08.33
25.George HILLS14Erith & Dist 5:09.07  442 
 50m 32.14100m 1:09.45150m 1:49.43200m 2:28.58250m 3:12.17300m 3:56.54350m 4:33.64400m 5:09.07
26.Kie-Ren LAU16Beckenham 5:10.61  435 
 50m 33.74100m 1:12.39150m 1:49.69200m 2:27.94250m 3:12.22300m 3:59.45350m 4:36.01400m 5:10.61
27.James WILTON15Co Cant'bury 5:11.01  434 
 50m 32.16100m 1:09.30150m 1:48.50200m 2:27.83250m 3:12.56300m 3:58.73350m 4:36.15400m 5:11.01
28.Thomas WILTON13Co Cant'bury 5:11.61  431 
 50m 33.15100m 1:12.48150m 1:51.87200m 2:31.53250m 3:15.54300m 4:00.47350m 4:37.06400m 5:11.61
29.Timothy LEBERL13Beckenham 5:12.25  429 
 50m 33.96100m 1:13.28150m 1:53.65200m 2:33.65250m 3:18.37300m 4:03.96350m 4:39.02400m 5:12.25
30.David WILSON15Sevenoaks 5:12.71  427 
 50m 33.20100m 1:14.92150m 1:56.45200m 2:38.32250m 3:20.36300m 4:02.79350m 4:39.53400m 5:12.71
31.Kieran DALE12Thanet Swim 5:13.77  422 
 50m 33.12100m 1:11.74150m 1:51.48200m 2:30.97250m 3:16.80300m 4:03.90350m 4:39.02400m 5:13.77
32.Benjamin WHITE14Black Lion 5:13.84  422 
 50m 32.56100m 1:11.12150m 1:50.33200m 2:29.56250m 3:15.92300m 4:04.16350m 4:39.86400m 5:13.84
33.Joseph DOBB14Bromley 5:14.13  421 
 50m 32.55100m 1:11.19150m 1:51.26200m 2:30.77250m 3:17.73300m 4:04.79350m 4:40.01400m 5:14.13
34.James VICK15Erith & Dist 5:14.14  421 
 50m 31.65100m 1:09.57150m 1:49.50200m 2:29.03250m 3:14.27300m 4:01.87350m 4:39.28400m 5:14.14
35.Benjamin STROVER14Orpington OJ 5:14.38  420 
 50m 32.73100m 1:10.52150m 1:48.79200m 2:27.51250m 3:14.87300m 4:04.17350m 4:39.79400m 5:14.38
36.Sam WOOLFENDEN15Bexley 5:15.36  416 
 50m 33.80100m 1:12.67150m 1:53.48200m 2:34.75250m 3:19.01300m 4:04.57350m 4:40.67400m 5:15.36
37.Jack BAKER14Thanet Swim 5:17.49  408 
 50m 32.41100m 1:11.42150m 1:51.25200m 2:30.84250m 3:17.35300m 4:05.29350m 4:41.70400m 5:17.49
38.Thomas COVENEY15Sevenoaks 5:19.89  398 
 50m 32.43100m 1:11.20150m 1:53.57200m 2:35.08250m 3:22.02300m 4:09.02350m 4:45.60400m 5:19.89
39.Joshua CRUZ14RTW Monson 5:20.57  396 
 50m 30.20100m 1:06.49150m 1:46.62200m 2:26.86250m 3:16.71300m 4:07.29350m 4:45.72400m 5:20.57
40.Benjamin TRITTON14Maidstone 5:21.44  393 
 50m 32.71100m 1:11.74150m 1:53.35200m 2:34.05250m 3:21.63300m 4:09.60350m 4:45.56400m 5:21.44
41.Taine CARRICK13Thanet Swim 5:22.78  388 
 50m 33.55100m 1:12.60150m 1:52.54200m 2:31.95250m 3:20.93300m 4:10.90350m 4:47.29400m 5:22.78
42.Thomas LEMAN12RTW Monson 5:23.81  384 
 50m 35.28100m 1:16.10150m 1:58.72200m 2:41.24250m 3:23.51300m 4:08.09350m 4:47.32400m 5:23.81
43.Luca LOMBARDI15Dartford 5:24.17  383 
 50m 31.84100m 1:10.01150m 1:52.94200m 2:33.95250m 3:20.18300m 4:09.67350m 4:47.82400m 5:24.17
44.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 5:24.62  381 
 50m 33.91100m 1:15.39150m 1:54.88200m 2:33.88250m 3:21.87300m 4:12.03350m 4:49.49400m 5:24.62
45.Christopher LEE13Sevenoaks 5:24.72  381 
 50m 35.28100m 1:16.45150m 1:57.32200m 2:36.53250m 3:24.53300m 4:13.66350m 4:50.31400m 5:24.72
46.Tomas TRAUPYS14Erith & Dist 5:24.75  381 
 50m 33.32100m 1:13.02150m 1:54.88200m 2:36.05250m 3:24.72300m 4:12.26350m 4:49.47400m 5:24.75
47.Jamie CAREY13Maidstone 5:24.81  381 
 50m 37.37100m 1:19.97150m 1:59.62200m 2:38.33250m 3:26.73300m 4:14.64350m 4:51.04400m 5:24.81
48.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 5:31.00  360 
 50m 32.79100m 1:14.43150m 1:54.62200m 2:34.73250m 3:25.15300m 4:16.09350m 4:53.95400m 5:31.00
49.Ellis STANHOPE12Maidstone 5:32.95  353 
 50m 34.85100m 1:17.79150m 2:00.65200m 2:43.48250m 3:31.35300m 4:21.98350m 4:59.11400m 5:32.95
50.Oscar MILES11Thanet Swim 5:35.16  346 
 50m 35.27100m 1:17.10150m 1:59.68200m 2:41.49250m 3:28.88300m 4:16.84350m 4:56.81400m 5:35.16
51.Oscar PARRICK12Co Cant'bury 5:38.37  337 
 50m 37.96100m 1:24.48150m 2:06.88200m 2:48.34250m 3:38.27300m 4:26.97350m 5:03.28400m 5:38.37
52.Cian BETHEL12Black Lion 5:39.66  333 
 50m 37.30100m 1:20.77150m 2:02.31200m 2:45.42250m 3:34.21300m 4:25.53350m 5:03.91400m 5:39.66
53.Jack BILLINGS11Bromley 5:47.46  311 
 50m 37.44100m 1:22.30150m 2:06.89200m 2:52.14250m 3:42.00300m 4:34.09350m 5:11.77400m 5:47.46
54.Benjamin WARD12Maidstone 5:49.01  307 
 50m 37.26100m 1:22.42150m 2:04.86200m 2:47.02250m 3:36.09300m 4:26.70350m 5:09.38400m 5:49.01
55.William BOOTH11Sevenoaks 5:50.70  302 
 50m 37.39100m 1:19.53150m 2:06.81200m 2:52.47250m 3:40.64300m 4:31.97350m 5:12.36400m 5:50.70
56.Evgueni PEYTCHEV12Bromley 5:51.77  300 
 50m 36.36100m 1:20.65150m 2:06.42200m 2:52.02250m 3:43.43300m 4:35.05350m 5:13.75400m 5:51.77
57.Kody BRADBURY11RTW Monson 5:57.53  285 
 50m 34.45100m 1:17.07150m 2:01.97200m 2:46.82250m 3:42.32300m 4:38.10350m 5:18.41400m 5:57.53
58.Liam PEARSHOUSE11Thanet Swim 5:59.79  280 
 50m 39.35100m 1:23.76150m 2:09.45200m 2:54.92250m 3:47.28300m 4:42.34350m 5:22.03400m 5:59.79
59.Edward PAULING10Beckenham 6:01.14  277 
 50m 40.37100m 1:25.90150m 2:10.05200m 2:53.61250m 3:47.55300m 4:42.38350m 5:22.94400m 6:01.14
60.Joshua CRABTREE11Thanet Swim 6:01.56  276 
 50m 39.65100m 1:24.94150m 2:08.19200m 2:52.66250m 3:47.33300m 4:41.25350m 5:22.57400m 6:01.56
61.Conor WRIGHT10Thanet Swim 6:02.41  274 
 50m 39.72100m 1:31.21150m 2:18.56200m 3:05.99250m 3:53.28300m 4:42.93350m 5:24.67400m 6:02.41
62.Marcus MCSPADDEN11Beckenham 6:06.29  265 
 50m 39.37100m 1:28.91150m 2:16.24200m 3:04.79250m 3:55.26300m 4:48.48350m 5:28.15400m 6:06.29
63.Harvey MAUNDERS10Erith & Dist 6:06.39  265 
 50m 39.54100m 1:26.34150m 2:12.06200m 2:58.40250m 3:50.49300m 4:45.15350m 5:26.84400m 6:06.39
64.Joshua SOLLY11Dartford 6:14.46  248 
 50m 40.87100m 1:32.40150m 2:15.77200m 3:01.09250m 3:58.16300m 4:54.52350m 5:34.84400m 6:14.46
65.Liam FOREMAN11Maidstone 6:19.17  239 
 50m 38.36100m 1:30.75150m 2:18.47200m 3:05.82250m 3:59.31300m 4:55.31350m 5:37.13400m 6:19.17
66.Casey O'CONNOR11Shepway SC 6:20.70  236 
 50m 41.05100m 1:36.65150m 2:22.13200m 3:09.42250m 4:01.97300m 4:56.72350m 5:40.95400m 6:20.70
67.Toby COOK10Thanet Swim 6:22.71  233 
 50m 39.93100m 1:30.98150m 2:18.90200m 3:05.27250m 4:02.51300m 4:59.67350m 5:42.04400m 6:22.71
68.Ben MILLINGTON10Thanet Swim 6:32.73  215 
 50m 43.10100m 1:35.57150m 2:24.27200m 3:13.39250m 4:09.58300m 5:07.36350m 5:52.04400m 6:32.73
 Maximus PARPWORTH10Thanet Swim DNF    
 Luke BROWN14Gwich Royals DQ T 5L    
 Jerry SYKES11Thanet Swim DQ T 9L    

Disqualification Codes

17/18 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Ben EVANS17Thanet Swim 4:29.84  664 
 50m 28.66100m 1:00.79150m 1:35.18200m 2:08.73250m 2:47.98300m 3:27.71350m 4:00.28400m 4:29.84
2.Kyriacos PAPA-ADAMS18Thanet Swim 4:30.00  663 
 50m 29.50100m 1:02.77150m 1:37.92200m 2:12.82250m 2:51.88300m 3:30.24350m 4:01.77400m 4:30.00
3.Thomas SLATER17Co Cant'bury 4:32.92  642 
 50m 29.34100m 1:02.60150m 1:37.13200m 2:11.17250m 2:49.78300m 3:29.86350m 4:01.90400m 4:32.92
4.Callum RYAN18RTW Monson 4:48.56  543 
 50m 28.21100m 1:01.79150m 1:39.74200m 2:16.68250m 2:55.26300m 3:35.75350m 4:13.76400m 4:48.56
5.Harry MEWS17Sevenoaks 4:50.26  534 
 50m 30.06100m 1:04.51150m 1:42.11200m 2:18.88250m 2:59.44300m 3:42.68350m 4:17.72400m 4:50.26
6.Hamish WYATT18Sevenoaks 4:50.75  531 
 50m 29.50100m 1:04.14150m 1:42.79200m 2:21.06250m 3:00.68300m 3:41.71350m 4:16.85400m 4:50.75
7.Jordan BUTLER17Herne Bay 4:57.98  493 
 50m 31.13100m 1:07.38150m 1:44.62200m 2:21.75250m 3:04.50300m 3:47.71350m 4:22.98400m 4:57.98

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 
1.Jamie O'CONNOR15Thanet Swim 4:25.54  697 
 50m 28.51100m 59.99150m 1:34.11200m 2:07.74250m 2:46.94300m 3:26.05350m 3:56.22400m 4:25.54
2.Ben EVANS17Thanet Swim 4:29.84  664 
 50m 28.66100m 1:00.79150m 1:35.18200m 2:08.73250m 2:47.98300m 3:27.71350m 4:00.28400m 4:29.84
3.Kyriacos PAPA-ADAMS18Thanet Swim 4:30.00  663 
 50m 29.50100m 1:02.77150m 1:37.92200m 2:12.82250m 2:51.88300m 3:30.24350m 4:01.77400m 4:30.00
4.Thomas SLATER17Co Cant'bury 4:32.92  642 
 50m 29.34100m 1:02.60150m 1:37.13200m 2:11.17250m 2:49.78300m 3:29.86350m 4:01.90400m 4:32.92
5.Michael JACOBS15Sevenoaks 4:35.32  625 
 50m 27.32100m 1:00.39150m 1:34.74200m 2:08.91250m 2:49.83300m 3:32.34350m 4:04.51400m 4:35.32
6.Jordan HONOUR16Thanet Swim 4:37.96  608 
 50m 28.76100m 1:02.10150m 1:35.98200m 2:09.61250m 2:50.03300m 3:32.08350m 4:05.74400m 4:37.96
7.Max JAMESON14Thanet Swim 4:39.45  598 
 50m 29.24100m 1:01.88150m 1:36.32200m 2:10.95250m 2:52.35300m 3:34.14350m 4:07.31400m 4:39.45
8.Michael FOSTER15Saxon Crown 4:45.55  560 
 50m 30.00100m 1:04.39150m 1:41.36200m 2:17.73250m 2:58.65300m 3:41.00350m 4:14.31400m 4:45.55
9.Simon NEWTON15RTW Monson 4:46.86  553 
 50m 29.10100m 1:02.52150m 1:39.87200m 2:17.20250m 2:58.83300m 3:41.37350m 4:15.24400m 4:46.86
10.Callum RYAN18RTW Monson 4:48.56  543 
 50m 28.21100m 1:01.79150m 1:39.74200m 2:16.68250m 2:55.26300m 3:35.75350m 4:13.76400m 4:48.56
11.Harry MEWS17Sevenoaks 4:50.26  534 
 50m 30.06100m 1:04.51150m 1:42.11200m 2:18.88250m 2:59.44300m 3:42.68350m 4:17.72400m 4:50.26
12.Hamish WYATT18Sevenoaks 4:50.75  531 
 50m 29.50100m 1:04.14150m 1:42.79200m 2:21.06250m 3:00.68300m 3:41.71350m 4:16.85400m 4:50.75
13.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 4:50.97  530 
 50m 30.47100m 1:06.30150m 1:43.65200m 2:20.35250m 3:01.85300m 3:43.67350m 4:18.11400m 4:50.97
14.Alexander BOYD13Thanet Swim 4:52.44  522 
 50m 31.04100m 1:06.75150m 1:46.14200m 2:24.26250m 3:04.10300m 3:44.89350m 4:19.30400m 4:52.44
15.Joshua LEWIS14Thanet Swim 4:54.18  513 
 50m 30.95100m 1:07.89150m 1:44.35200m 2:21.64250m 3:04.92300m 3:48.77350m 4:22.42400m 4:54.18
16.Oscar MACARTNEY15Thanet Swim 4:55.28  507 
 50m 31.75100m 1:08.38150m 1:46.74200m 2:24.26250m 3:06.59300m 3:49.36350m 4:22.84400m 4:55.28
17.Kallum MORRIS16Black Lion 4:55.71  505 
 50m 31.29100m 1:07.77150m 1:44.76200m 2:21.12250m 3:03.29300m 3:46.54350m 4:22.36400m 4:55.71
18.Lukas ANTANAVICIUS16Beckenham 4:57.87  494 
 50m 29.65100m 1:03.02150m 1:40.51200m 2:18.15250m 3:01.84300m 3:48.92350m 4:23.95400m 4:57.87
19.Jordan BUTLER17Herne Bay 4:57.98  493 
 50m 31.13100m 1:07.38150m 1:44.62200m 2:21.75250m 3:04.50300m 3:47.71350m 4:22.98400m 4:57.98
20.Matthew ROGERS14Bromley 4:58.19  492 
 50m 30.82100m 1:06.72150m 1:46.32200m 2:25.32250m 3:05.00300m 3:45.84350m 4:22.68400m 4:58.19
21.Sebastian STEWART14Sevenoaks 4:59.63  485 
 50m 34.02100m 1:13.43150m 1:51.85200m 2:29.67250m 3:09.72300m 3:51.03350m 4:26.30400m 4:59.63
22.Thomas WILLETTS15Maidstone 5:01.90  474 
 50m 30.98100m 1:08.13150m 1:45.70200m 2:22.67250m 3:07.18300m 3:53.46350m 4:29.39400m 5:01.90
23.James CASTLE15Black Lion 5:02.82  470 
 50m 33.53100m 1:12.63150m 1:50.79200m 2:28.37250m 3:10.55300m 3:53.51350m 4:29.46400m 5:02.82
24.Edward SMITH16Dover Life 5:02.96  469 
 50m 30.45100m 1:07.59150m 1:47.24200m 2:25.84250m 3:10.01300m 3:55.94350m 4:30.14400m 5:02.96
25.George GOMERSALL16Maidstone 5:04.01  464 
 50m 31.83100m 1:09.33150m 1:46.50200m 2:23.31250m 3:08.53300m 3:53.52350m 4:30.17400m 5:04.01
26.Levi ATWELL14Shepway SC 5:04.09  464 
 50m 30.88100m 1:07.34150m 1:45.97200m 2:24.22250m 3:07.87300m 3:52.56350m 4:29.43400m 5:04.09
27.Alexander IRELAND14Bromley 5:04.78  461 
 50m 31.48100m 1:07.97150m 1:48.05200m 2:26.90250m 3:08.65300m 3:51.37350m 4:28.95400m 5:04.78
28.Joshua BEDFORD-EATWELL15Sevenoaks 5:04.82  461 
 50m 31.63100m 1:07.86150m 1:47.76200m 2:27.74250m 3:12.39300m 3:58.22350m 4:31.55400m 5:04.82
29.Tommy LEWIS15Saxon Crown 5:07.42  449 
 50m 30.65100m 1:06.76150m 1:47.12200m 2:28.09250m 3:09.90300m 3:54.88350m 4:32.67400m 5:07.42
30.Callum BROPHY16Sevenoaks 5:07.56  448 
 50m 31.16100m 1:07.75150m 1:45.16200m 2:23.84250m 3:10.75300m 3:59.28350m 4:34.09400m 5:07.56
31.George TYLER13Sevenoaks 5:08.33  445 
 50m 32.27100m 1:11.02150m 1:51.34200m 2:31.14250m 3:13.31300m 3:56.90350m 4:32.74400m 5:08.33
32.George HILLS14Erith & Dist 5:09.07  442 
 50m 32.14100m 1:09.45150m 1:49.43200m 2:28.58250m 3:12.17300m 3:56.54350m 4:33.64400m 5:09.07
33.Kie-Ren LAU16Beckenham 5:10.61  435 
 50m 33.74100m 1:12.39150m 1:49.69200m 2:27.94250m 3:12.22300m 3:59.45350m 4:36.01400m 5:10.61
34.James WILTON15Co Cant'bury 5:11.01  434 
 50m 32.16100m 1:09.30150m 1:48.50200m 2:27.83250m 3:12.56300m 3:58.73350m 4:36.15400m 5:11.01
35.Thomas WILTON13Co Cant'bury 5:11.61  431 
 50m 33.15100m 1:12.48150m 1:51.87200m 2:31.53250m 3:15.54300m 4:00.47350m 4:37.06400m 5:11.61
36.Timothy LEBERL13Beckenham 5:12.25  429 
 50m 33.96100m 1:13.28150m 1:53.65200m 2:33.65250m 3:18.37300m 4:03.96350m 4:39.02400m 5:12.25
37.David WILSON15Sevenoaks 5:12.71  427 
 50m 33.20100m 1:14.92150m 1:56.45200m 2:38.32250m 3:20.36300m 4:02.79350m 4:39.53400m 5:12.71
38.Kieran DALE12Thanet Swim 5:13.77  422 
 50m 33.12100m 1:11.74150m 1:51.48200m 2:30.97250m 3:16.80300m 4:03.90350m 4:39.02400m 5:13.77
39.Benjamin WHITE14Black Lion 5:13.84  422 
 50m 32.56100m 1:11.12150m 1:50.33200m 2:29.56250m 3:15.92300m 4:04.16350m 4:39.86400m 5:13.84
40.Joseph DOBB14Bromley 5:14.13  421 
 50m 32.55100m 1:11.19150m 1:51.26200m 2:30.77250m 3:17.73300m 4:04.79350m 4:40.01400m 5:14.13
41.James VICK15Erith & Dist 5:14.14  421 
 50m 31.65100m 1:09.57150m 1:49.50200m 2:29.03250m 3:14.27300m 4:01.87350m 4:39.28400m 5:14.14
42.Benjamin STROVER14Orpington OJ 5:14.38  420 
 50m 32.73100m 1:10.52150m 1:48.79200m 2:27.51250m 3:14.87300m 4:04.17350m 4:39.79400m 5:14.38
43.Sam WOOLFENDEN15Bexley 5:15.36  416 
 50m 33.80100m 1:12.67150m 1:53.48200m 2:34.75250m 3:19.01300m 4:04.57350m 4:40.67400m 5:15.36
44.Jack BAKER14Thanet Swim 5:17.49  408 
 50m 32.41100m 1:11.42150m 1:51.25200m 2:30.84250m 3:17.35300m 4:05.29350m 4:41.70400m 5:17.49
45.Thomas COVENEY15Sevenoaks 5:19.89  398 
 50m 32.43100m 1:11.20150m 1:53.57200m 2:35.08250m 3:22.02300m 4:09.02350m 4:45.60400m 5:19.89
46.Joshua CRUZ14RTW Monson 5:20.57  396 
 50m 30.20100m 1:06.49150m 1:46.62200m 2:26.86250m 3:16.71300m 4:07.29350m 4:45.72400m 5:20.57
47.Benjamin TRITTON14Maidstone 5:21.44  393 
 50m 32.71100m 1:11.74150m 1:53.35200m 2:34.05250m 3:21.63300m 4:09.60350m 4:45.56400m 5:21.44
48.Taine CARRICK13Thanet Swim 5:22.78  388 
 50m 33.55100m 1:12.60150m 1:52.54200m 2:31.95250m 3:20.93300m 4:10.90350m 4:47.29400m 5:22.78
49.Thomas LEMAN12RTW Monson 5:23.81  384 
 50m 35.28100m 1:16.10150m 1:58.72200m 2:41.24250m 3:23.51300m 4:08.09350m 4:47.32400m 5:23.81
50.Luca LOMBARDI15Dartford 5:24.17  383 
 50m 31.84100m 1:10.01150m 1:52.94200m 2:33.95250m 3:20.18300m 4:09.67350m 4:47.82400m 5:24.17
51.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 5:24.62  381 
 50m 33.91100m 1:15.39150m 1:54.88200m 2:33.88250m 3:21.87300m 4:12.03350m 4:49.49400m 5:24.62
52.Christopher LEE13Sevenoaks 5:24.72  381 
 50m 35.28100m 1:16.45150m 1:57.32200m 2:36.53250m 3:24.53300m 4:13.66350m 4:50.31400m 5:24.72
53.Tomas TRAUPYS14Erith & Dist 5:24.75  381 
 50m 33.32100m 1:13.02150m 1:54.88200m 2:36.05250m 3:24.72300m 4:12.26350m 4:49.47400m 5:24.75
54.Jamie CAREY13Maidstone 5:24.81  381 
 50m 37.37100m 1:19.97150m 1:59.62200m 2:38.33250m 3:26.73300m 4:14.64350m 4:51.04400m 5:24.81
55.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 5:31.00  360 
 50m 32.79100m 1:14.43150m 1:54.62200m 2:34.73250m 3:25.15300m 4:16.09350m 4:53.95400m 5:31.00
56.Ellis STANHOPE12Maidstone 5:32.95  353 
 50m 34.85100m 1:17.79150m 2:00.65200m 2:43.48250m 3:31.35300m 4:21.98350m 4:59.11400m 5:32.95
57.Oscar MILES11Thanet Swim 5:35.16  346 
 50m 35.27100m 1:17.10150m 1:59.68200m 2:41.49250m 3:28.88300m 4:16.84350m 4:56.81400m 5:35.16
58.Oscar PARRICK12Co Cant'bury 5:38.37  337 
 50m 37.96100m 1:24.48150m 2:06.88200m 2:48.34250m 3:38.27300m 4:26.97350m 5:03.28400m 5:38.37
59.Cian BETHEL12Black Lion 5:39.66  333 
 50m 37.30100m 1:20.77150m 2:02.31200m 2:45.42250m 3:34.21300m 4:25.53350m 5:03.91400m 5:39.66
60.Jack BILLINGS11Bromley 5:47.46  311 
 50m 37.44100m 1:22.30150m 2:06.89200m 2:52.14250m 3:42.00300m 4:34.09350m 5:11.77400m 5:47.46
61.Benjamin WARD12Maidstone 5:49.01  307 
 50m 37.26100m 1:22.42150m 2:04.86200m 2:47.02250m 3:36.09300m 4:26.70350m 5:09.38400m 5:49.01
62.William BOOTH11Sevenoaks 5:50.70  302 
 50m 37.39100m 1:19.53150m 2:06.81200m 2:52.47250m 3:40.64300m 4:31.97350m 5:12.36400m 5:50.70
63.Evgueni PEYTCHEV12Bromley 5:51.77  300 
 50m 36.36100m 1:20.65150m 2:06.42200m 2:52.02250m 3:43.43300m 4:35.05350m 5:13.75400m 5:51.77
64.Kody BRADBURY11RTW Monson 5:57.53  285 
 50m 34.45100m 1:17.07150m 2:01.97200m 2:46.82250m 3:42.32300m 4:38.10350m 5:18.41400m 5:57.53
65.Liam PEARSHOUSE11Thanet Swim 5:59.79  280 
 50m 39.35100m 1:23.76150m 2:09.45200m 2:54.92250m 3:47.28300m 4:42.34350m 5:22.03400m 5:59.79
66.Edward PAULING10Beckenham 6:01.14  277 
 50m 40.37100m 1:25.90150m 2:10.05200m 2:53.61250m 3:47.55300m 4:42.38350m 5:22.94400m 6:01.14
67.Joshua CRABTREE11Thanet Swim 6:01.56  276 
 50m 39.65100m 1:24.94150m 2:08.19200m 2:52.66250m 3:47.33300m 4:41.25350m 5:22.57400m 6:01.56
68.Conor WRIGHT10Thanet Swim 6:02.41  274 
 50m 39.72100m 1:31.21150m 2:18.56200m 3:05.99250m 3:53.28300m 4:42.93350m 5:24.67400m 6:02.41
69.Marcus MCSPADDEN11Beckenham 6:06.29  265 
 50m 39.37100m 1:28.91150m 2:16.24200m 3:04.79250m 3:55.26300m 4:48.48350m 5:28.15400m 6:06.29
70.Harvey MAUNDERS10Erith & Dist 6:06.39  265 
 50m 39.54100m 1:26.34150m 2:12.06200m 2:58.40250m 3:50.49300m 4:45.15350m 5:26.84400m 6:06.39
71.Joshua SOLLY11Dartford 6:14.46  248 
 50m 40.87100m 1:32.40150m 2:15.77200m 3:01.09250m 3:58.16300m 4:54.52350m 5:34.84400m 6:14.46
72.Liam FOREMAN11Maidstone 6:19.17  239 
 50m 38.36100m 1:30.75150m 2:18.47200m 3:05.82250m 3:59.31300m 4:55.31350m 5:37.13400m 6:19.17
73.Casey O'CONNOR11Shepway SC 6:20.70  236 
 50m 41.05100m 1:36.65150m 2:22.13200m 3:09.42250m 4:01.97300m 4:56.72350m 5:40.95400m 6:20.70
74.Toby COOK10Thanet Swim 6:22.71  233 
 50m 39.93100m 1:30.98150m 2:18.90200m 3:05.27250m 4:02.51300m 4:59.67350m 5:42.04400m 6:22.71
75.Ben MILLINGTON10Thanet Swim 6:32.73  215 
 50m 43.10100m 1:35.57150m 2:24.27200m 3:13.39250m 4:09.58300m 5:07.36350m 5:52.04400m 6:32.73
 Maximus PARPWORTH10Thanet Swim DNF    
 Luke BROWN14Gwich Royals DQ T 5L    
 Jerry SYKES11Thanet Swim DQ T 9L    

Disqualification Codes

UP