Boys Open 200m Backstroke - Heats (Declared Winners)

09 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.James SPROSTON9Erith & Dist 2:55.74  220 40.521:25.412:12.25
2.Noah ENTICKNAP9White Oak 2:57.39  214 40.661:26.912:13.89
3.David LANGLEY9Bexley 2:57.61  213 41.001:26.802:13.15
4.Scott STRANGE9Ashford Town 2:58.84  208 43.111:29.132:14.78
5.William REEVES9Thanet Swim 3:01.79  198 44.651:31.062:17.32
6.Sebastian PICKERING9Bromley 3:10.25  173 44.451:33.272:22.81
7.Hayden SANDS9RTW Monson 3:11.58  169 45.031:33.732:23.56

10 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Maximus PARPWORTH10Thanet Swim 2:38.48  300 ---
2.Edward PAULING10Beckenham 2:43.22  274 37.441:19.022:02.42
3.Joshua ELLIS10Beckenham 2:43.38  273 38.491:21.772:04.55
4.Conor WRIGHT10Thanet Swim 2:47.76  253 39.431:22.442:05.76
5.Daniel BRICE10Tonbridge 2:49.73  244 39.401:23.652:08.21
6.Edward SELLAR10Orpington OJ 2:49.84  243 ---
7.Harvey MAUNDERS10Erith & Dist 2:50.26  242 40.491:24.282:08.40
8.Daniel WILDING10Erith & Dist 2:54.31  225 41.971:26.662:12.35
9.Toby COOK10Thanet Swim 2:54.78  223 41.821:27.392:12.43
10.Alex TURTON10RTW Monson 2:57.76  212 41.421:26.222:13.12
11.Callum WOOLFENDEN10Bexley 2:58.64  209 42.861:28.392:14.52
12.Ben MILLINGTON10Thanet Swim 3:00.53  203 42.271:28.692:16.59
13.Jack DAVIES10Bromley 3:05.76  186 42.071:29.492:18.91

11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Edward ESTCOURT11Ashford Town 2:36.68  310 36.421:16.301:56.50
2.Oscar MILES11Thanet Swim 2:36.88  309 37.051:16.961:57.58
3.Jack BILLINGS11Bromley 2:37.70  304 38.141:18.792:00.08
4.Charley LANGFORD11Herne Bay 2:38.58  299 36.791:17.381:58.81
5.Cole BRIDGES11RTW Monson 2:41.55  283 ---
6.Justin STROVER11Orpington OJ 2:45.57  263 39.751:22.382:05.94
7.Casey O'CONNOR11Shepway SC 2:47.50  254 ---
8.Liam FOREMAN11Maidstone 2:50.52  240 38.681:22.462:08.38
9.Jerry SYKES11Thanet Swim 2:53.06  230 ---
10.Joshua SOLLY11Dartford 2:54.17  226 ---
11.Finlay KEYWORTH11Thanet Swim 2:54.31  225 41.691:25.422:10.59

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Kieran DALE12Thanet Swim 2:26.25  381 34.861:11.801:49.07
2.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 2:30.28  352 35.551:13.491:52.24
3.Finlay MAXWELL12Beckenham 2:31.16  345 34.871:13.201:52.52
4.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 2:33.36  331 36.101:15.891:55.60
5.Ellis STANHOPE12Maidstone 2:34.54  323 36.191:15.911:56.06
6.Oscar PARRICK12Co Cant'bury 2:35.18  319 36.671:16.331:56.45
7.Scott COVENTRY12Sevenoaks 2:35.51  317 35.561:15.371:56.34
8.Thomas KING12Thanet Swim 2:36.68  310 36.561:16.881:58.25
9.Andrew ROWLAND12Beckenham 2:37.91  303 37.491:18.351:59.38
10.Adam MILES12Herne Bay 2:38.28  301 36.701:16.641:57.46
11.Ethan SPAIN12Black Lion 2:39.69  293 38.571:19.211:59.90
12.Evgueni PEYTCHEV12Bromley 2:43.16  275 36.861:18.722:02.06
13.James DICK12Maidstone 2:43.61  272 38.671:20.672:02.92
14.Brett BAKER12Bexley 2:44.79  266 38.101:20.052:03.05
 Cian BETHEL12Black Lion DQ T       

Disqualification Codes

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Joshua COWHAM13Thanet Swim 2:19.98  435 33.081:09.171:46.05
2.Christopher LEE13Sevenoaks 2:25.69  386 33.871:10.371:48.39
3.Luke DOUGLAS13Saxon Crown 2:25.87  384 33.921:10.771:48.77
4.Andre STRYDOM13Sevenoaks 2:26.36  381 34.661:12.001:50.07
5.Thomas WILTON13Co Cant'bury 2:27.11  375 34.761:12.431:50.67
6.Timothy LEBERL13Beckenham 2:30.40  351 35.481:13.381:52.60
7.James GLASSON13Maidstone 2:30.48  350 35.421:13.271:52.47
8.Joseph KIBBLEWHITE13Beckenham 2:31.98  340 34.211:13.111:52.99
9.Oscar KEYWORTH13Thanet Swim 2:32.65  335 35.581:14.291:54.33
10.Ewan LIVINGSTON13Sevenoaks 2:32.90  334 35.071:13.731:53.68
11.James BARLOW13Sevenoaks 2:34.33  325 36.211:15.751:55.67
11.Jamie CAREY13Maidstone 2:34.33  325 36.271:15.501:55.82
13.George TYLER13Sevenoaks 2:34.96  321 35.011:14.731:55.69
14.Tom FISHER13Dover Life 2:35.89  315 36.411:16.041:56.58
15.Ryan NAPPER13Saxon Crown 2:37.01  308 36.721:17.221:57.82
16.Maximilian GREATWOOD13Bromley 2:37.93  303 36.571:17.571:58.73
17.Cullum KRUGER13RTW Monson 2:45.08  265 38.161:18.982:01.35
 Daniel SOLOMON13RTW Monson DQ T 2L       

Disqualification Codes

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Max JAMESON14Thanet Swim 2:07.20  580 30.081:01.931:34.77
2.Joshua LEWIS14Thanet Swim 2:17.82  456 32.911:07.911:43.72
3.Alexander IRELAND14Bromley 2:19.41  440 32.961:08.051:44.05
4.Levi ATWELL14Shepway SC 2:20.36  432 32.071:07.541:44.12
5.Richard CARR14Black Lion 2:20.53  430 32.581:09.801:46.02
6.Sebastian STEWART14Sevenoaks 2:21.13  425 33.371:09.431:45.56
7.Thomas HELLEWELL14Gwich Royals 2:22.12  416 33.311:09.491:45.99
8.Joshua MARTIN14Orpington OJ 2:22.19  415 33.231:09.331:45.92
9.Matthew ROGERS14Bromley 2:22.41  413 32.781:09.041:45.35
10.Benjamin STROVER14Orpington OJ 2:23.52  404 33.751:10.191:47.02
11.Benjamin WHITE14Black Lion 2:24.11  399 32.691:09.501:48.04
12.Felix HASLAM14Bromley 2:25.48  388 32.741:09.831:47.45
13.Joseph DOBB14Bromley 2:26.05  383 35.011:11.341:49.30
14.Michael EAGLING14Bromley 2:28.54  364 35.221:12.661:50.44
15.Advait UPADHYAYA14Bexley 2:29.94  354 33.971:11.081:50.79
16.Benjamin TRITTON14Maidstone 2:30.03  353 34.361:14.151:53.77
17.Jamie REGAN14Beckenham 2:30.72  348 34.571:13.041:52.64
 Sammy WOODHEAD14Beckenham DQ T 2L       

Disqualification Codes

15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Michael JACOBS15Sevenoaks 2:03.69  631 27.8058.931:31.56
2.Samuel CRABTREE15Thanet Swim 2:11.72  522 32.061:04.531:38.50
3.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 2:14.87  486 32.171:07.151:42.21
4.George CASEY15Co Cant'bury 2:16.22  472 31.141:04.911:40.19
5.Simon NEWTON15RTW Monson 2:16.37  471 31.911:06.031:41.50
6.James CASTLE15Black Lion 2:18.93  445 32.051:06.871:43.69
7.Oscar MACARTNEY15Thanet Swim 2:20.47  431 33.571:09.351:45.46
8.Thomas WILLETTS15Maidstone 2:23.45  404 33.391:09.201:46.43
9.Henry MAXWELL15Beckenham 2:27.23  374 34.071:10.951:49.04

16 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Jordan HONOUR16Thanet Swim 2:08.01  569 29.721:02.251:35.66
2.Alexander WILMSHURST16Thanet Swim 2:10.27  540 30.571:02.931:36.75
3.George GOMERSALL16Maidstone 2:11.39  526 30.781:04.111:38.05
4.Kallum MORRIS16Black Lion 2:12.93  508 31.311:04.331:38.45
5.George HINTON16RTW Monson 2:16.01  474 30.581:04.821:40.07
6.Edward SMITH16Dover Life 2:16.28  472 31.031:05.551:41.18
7.Callum BROPHY16Sevenoaks 2:16.95  465 32.431:06.881:41.96
8.Kie-Ren LAU16Beckenham 2:19.63  438 31.751:06.671:42.88
9.Theo HASLAM16Bromley 2:21.48  421 32.501:07.641:44.46
10.Lukas ANTANAVICIUS16Beckenham 2:22.51  412 31.721:06.941:44.29
11.Benjamin COE16Petts Wood 2:23.44  404 31.821:08.471:46.08
12.Jake FORREST16Gwich Royals 2:27.02  375 33.321:10.301:48.46
13.Oliver KENT16Bromley 2:27.86  369 34.061:11.061:49.49

16 Yrs/Under Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Michael JACOBS15Sevenoaks 2:03.69  631 27.8058.931:31.56
2.Max JAMESON14Thanet Swim 2:07.20  580 30.081:01.931:34.77
3.Jordan HONOUR16Thanet Swim 2:08.01  569 29.721:02.251:35.66
4.Alexander WILMSHURST16Thanet Swim 2:10.27  540 30.571:02.931:36.75
5.George GOMERSALL16Maidstone 2:11.39  526 30.781:04.111:38.05
6.Samuel CRABTREE15Thanet Swim 2:11.72  522 32.061:04.531:38.50
7.Kallum MORRIS16Black Lion 2:12.93  508 31.311:04.331:38.45
8.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 2:14.87  486 32.171:07.151:42.21
9.George HINTON16RTW Monson 2:16.01  474 30.581:04.821:40.07
10.George CASEY15Co Cant'bury 2:16.22  472 31.141:04.911:40.19
11.Edward SMITH16Dover Life 2:16.28  472 31.031:05.551:41.18
12.Simon NEWTON15RTW Monson 2:16.37  471 31.911:06.031:41.50
13.Callum BROPHY16Sevenoaks 2:16.95  465 32.431:06.881:41.96
14.Joshua LEWIS14Thanet Swim 2:17.82  456 32.911:07.911:43.72
15.James CASTLE15Black Lion 2:18.93  445 32.051:06.871:43.69
16.Alexander IRELAND14Bromley 2:19.41  440 32.961:08.051:44.05
17.Kie-Ren LAU16Beckenham 2:19.63  438 31.751:06.671:42.88
18.Joshua COWHAM13Thanet Swim 2:19.98  435 33.081:09.171:46.05
19.Levi ATWELL14Shepway SC 2:20.36  432 32.071:07.541:44.12
20.Oscar MACARTNEY15Thanet Swim 2:20.47  431 33.571:09.351:45.46
21.Richard CARR14Black Lion 2:20.53  430 32.581:09.801:46.02
22.Sebastian STEWART14Sevenoaks 2:21.13  425 33.371:09.431:45.56
23.Theo HASLAM16Bromley 2:21.48  421 32.501:07.641:44.46
24.Thomas HELLEWELL14Gwich Royals 2:22.12  416 33.311:09.491:45.99
25.Joshua MARTIN14Orpington OJ 2:22.19  415 33.231:09.331:45.92
26.Matthew ROGERS14Bromley 2:22.41  413 32.781:09.041:45.35
27.Lukas ANTANAVICIUS16Beckenham 2:22.51  412 31.721:06.941:44.29
28.Benjamin COE16Petts Wood 2:23.44  404 31.821:08.471:46.08
29.Thomas WILLETTS15Maidstone 2:23.45  404 33.391:09.201:46.43
30.Benjamin STROVER14Orpington OJ 2:23.52  404 33.751:10.191:47.02
31.Benjamin WHITE14Black Lion 2:24.11  399 32.691:09.501:48.04
32.Felix HASLAM14Bromley 2:25.48  388 32.741:09.831:47.45
33.Christopher LEE13Sevenoaks 2:25.69  386 33.871:10.371:48.39
34.Luke DOUGLAS13Saxon Crown 2:25.87  384 33.921:10.771:48.77
35.Joseph DOBB14Bromley 2:26.05  383 35.011:11.341:49.30
36.Kieran DALE12Thanet Swim 2:26.25  381 34.861:11.801:49.07
37.Andre STRYDOM13Sevenoaks 2:26.36  381 34.661:12.001:50.07
38.Jake FORREST16Gwich Royals 2:27.02  375 33.321:10.301:48.46
39.Thomas WILTON13Co Cant'bury 2:27.11  375 34.761:12.431:50.67
40.Henry MAXWELL15Beckenham 2:27.23  374 34.071:10.951:49.04
41.Oliver KENT16Bromley 2:27.86  369 34.061:11.061:49.49
42.Michael EAGLING14Bromley 2:28.54  364 35.221:12.661:50.44
43.Advait UPADHYAYA14Bexley 2:29.94  354 33.971:11.081:50.79
44.Benjamin TRITTON14Maidstone 2:30.03  353 34.361:14.151:53.77
45.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 2:30.28  352 35.551:13.491:52.24
46.Timothy LEBERL13Beckenham 2:30.40  351 35.481:13.381:52.60
47.James GLASSON13Maidstone 2:30.48  350 35.421:13.271:52.47
48.Jamie REGAN14Beckenham 2:30.72  348 34.571:13.041:52.64
49.Finlay MAXWELL12Beckenham 2:31.16  345 34.871:13.201:52.52
50.Joseph KIBBLEWHITE13Beckenham 2:31.98  340 34.211:13.111:52.99
51.Oscar KEYWORTH13Thanet Swim 2:32.65  335 35.581:14.291:54.33
52.Ewan LIVINGSTON13Sevenoaks 2:32.90  334 35.071:13.731:53.68
53.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 2:33.36  331 36.101:15.891:55.60
54.James BARLOW13Sevenoaks 2:34.33  325 36.211:15.751:55.67
54.Jamie CAREY13Maidstone 2:34.33  325 36.271:15.501:55.82
56.Ellis STANHOPE12Maidstone 2:34.54  323 36.191:15.911:56.06
57.George TYLER13Sevenoaks 2:34.96  321 35.011:14.731:55.69
58.Oscar PARRICK12Co Cant'bury 2:35.18  319 36.671:16.331:56.45
59.Scott COVENTRY12Sevenoaks 2:35.51  317 35.561:15.371:56.34
60.Tom FISHER13Dover Life 2:35.89  315 36.411:16.041:56.58
61.Thomas KING12Thanet Swim 2:36.68  310 36.561:16.881:58.25
61.Edward ESTCOURT11Ashford Town 2:36.68  310 36.421:16.301:56.50
63.Oscar MILES11Thanet Swim 2:36.88  309 37.051:16.961:57.58
64.Ryan NAPPER13Saxon Crown 2:37.01  308 36.721:17.221:57.82
65.Jack BILLINGS11Bromley 2:37.70  304 38.141:18.792:00.08
66.Andrew ROWLAND12Beckenham 2:37.91  303 37.491:18.351:59.38
67.Maximilian GREATWOOD13Bromley 2:37.93  303 36.571:17.571:58.73
68.Adam MILES12Herne Bay 2:38.28  301 36.701:16.641:57.46
69.Maximus PARPWORTH10Thanet Swim 2:38.48  300 ---
70.Charley LANGFORD11Herne Bay 2:38.58  299 36.791:17.381:58.81
71.Ethan SPAIN12Black Lion 2:39.69  293 38.571:19.211:59.90
72.Cole BRIDGES11RTW Monson 2:41.55  283 ---
73.Evgueni PEYTCHEV12Bromley 2:43.16  275 36.861:18.722:02.06
74.Edward PAULING10Beckenham 2:43.22  274 37.441:19.022:02.42
75.Joshua ELLIS10Beckenham 2:43.38  273 38.491:21.772:04.55
76.James DICK12Maidstone 2:43.61  272 38.671:20.672:02.92
77.Brett BAKER12Bexley 2:44.79  266 38.101:20.052:03.05
78.Cullum KRUGER13RTW Monson 2:45.08  265 38.161:18.982:01.35
79.Justin STROVER11Orpington OJ 2:45.57  263 39.751:22.382:05.94
80.Casey O'CONNOR11Shepway SC 2:47.50  254 ---
81.Conor WRIGHT10Thanet Swim 2:47.76  253 39.431:22.442:05.76
82.Daniel BRICE10Tonbridge 2:49.73  244 39.401:23.652:08.21
83.Edward SELLAR10Orpington OJ 2:49.84  243 ---
84.Harvey MAUNDERS10Erith & Dist 2:50.26  242 40.491:24.282:08.40
85.Liam FOREMAN11Maidstone 2:50.52  240 38.681:22.462:08.38
86.Jerry SYKES11Thanet Swim 2:53.06  230 ---
87.Joshua SOLLY11Dartford 2:54.17  226 ---
88.Daniel WILDING10Erith & Dist 2:54.31  225 41.971:26.662:12.35
88.Finlay KEYWORTH11Thanet Swim 2:54.31  225 41.691:25.422:10.59
90.Toby COOK10Thanet Swim 2:54.78  223 41.821:27.392:12.43
91.James SPROSTON9Erith & Dist 2:55.74  220 40.521:25.412:12.25
92.Noah ENTICKNAP9White Oak 2:57.39  214 40.661:26.912:13.89
93.David LANGLEY9Bexley 2:57.61  213 41.001:26.802:13.15
94.Alex TURTON10RTW Monson 2:57.76  212 41.421:26.222:13.12
95.Callum WOOLFENDEN10Bexley 2:58.64  209 42.861:28.392:14.52
96.Scott STRANGE9Ashford Town 2:58.84  208 43.111:29.132:14.78
97.Ben MILLINGTON10Thanet Swim 3:00.53  203 42.271:28.692:16.59
98.William REEVES9Thanet Swim 3:01.79  198 44.651:31.062:17.32
99.Jack DAVIES10Bromley 3:05.76  186 42.071:29.492:18.91
100.Sebastian PICKERING9Bromley 3:10.25  173 44.451:33.272:22.81
101.Hayden SANDS9RTW Monson 3:11.58  169 45.031:33.732:23.56
 Cian BETHEL12Black Lion DQ T       
 Daniel SOLOMON13RTW Monson DQ T 2L       
 Sammy WOODHEAD14Beckenham DQ T 2L       

Disqualification Codes

17/18 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Ben EVANS17Thanet Swim 2:05.78  600 29.731:01.401:33.72
2.Kyriacos PAPA-ADAMS18Thanet Swim 2:09.58  549 30.121:03.401:37.26
3.Thomas SLATER17Co Cant'bury 2:11.03  531 29.841:02.781:36.58
4.Jordan BUTLER17Herne Bay 2:15.39  481 32.001:05.911:41.08
5.Harry MEWS17Sevenoaks 2:15.51  480 32.371:06.531:41.68
6.Joseph SHAILER17KingsSchCant 2:24.73  394 32.171:08.171:45.83
7.Alexander DIN17Bromley 2:26.73  378 32.221:08.521:47.14

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClub Time  FINA Pt 50100150
1.Michael JACOBS15Sevenoaks 2:03.69  631 27.8058.931:31.56
2.Ben EVANS17Thanet Swim 2:05.78  600 29.731:01.401:33.72
3.Max JAMESON14Thanet Swim 2:07.20  580 30.081:01.931:34.77
4.Jordan HONOUR16Thanet Swim 2:08.01  569 29.721:02.251:35.66
5.Kyriacos PAPA-ADAMS18Thanet Swim 2:09.58  549 30.121:03.401:37.26
6.Alexander WILMSHURST16Thanet Swim 2:10.27  540 30.571:02.931:36.75
7.Thomas SLATER17Co Cant'bury 2:11.03  531 29.841:02.781:36.58
8.George GOMERSALL16Maidstone 2:11.39  526 30.781:04.111:38.05
9.Samuel CRABTREE15Thanet Swim 2:11.72  522 32.061:04.531:38.50
10.Kallum MORRIS16Black Lion 2:12.93  508 31.311:04.331:38.45
11.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 2:14.87  486 32.171:07.151:42.21
12.Jordan BUTLER17Herne Bay 2:15.39  481 32.001:05.911:41.08
13.Harry MEWS17Sevenoaks 2:15.51  480 32.371:06.531:41.68
14.George HINTON16RTW Monson 2:16.01  474 30.581:04.821:40.07
15.George CASEY15Co Cant'bury 2:16.22  472 31.141:04.911:40.19
16.Edward SMITH16Dover Life 2:16.28  472 31.031:05.551:41.18
17.Simon NEWTON15RTW Monson 2:16.37  471 31.911:06.031:41.50
18.Callum BROPHY16Sevenoaks 2:16.95  465 32.431:06.881:41.96
19.Joshua LEWIS14Thanet Swim 2:17.82  456 32.911:07.911:43.72
20.James CASTLE15Black Lion 2:18.93  445 32.051:06.871:43.69
21.Alexander IRELAND14Bromley 2:19.41  440 32.961:08.051:44.05
22.Kie-Ren LAU16Beckenham 2:19.63  438 31.751:06.671:42.88
23.Joshua COWHAM13Thanet Swim 2:19.98  435 33.081:09.171:46.05
24.Levi ATWELL14Shepway SC 2:20.36  432 32.071:07.541:44.12
25.Oscar MACARTNEY15Thanet Swim 2:20.47  431 33.571:09.351:45.46
26.Richard CARR14Black Lion 2:20.53  430 32.581:09.801:46.02
27.Sebastian STEWART14Sevenoaks 2:21.13  425 33.371:09.431:45.56
28.Theo HASLAM16Bromley 2:21.48  421 32.501:07.641:44.46
29.Thomas HELLEWELL14Gwich Royals 2:22.12  416 33.311:09.491:45.99
30.Joshua MARTIN14Orpington OJ 2:22.19  415 33.231:09.331:45.92
31.Matthew ROGERS14Bromley 2:22.41  413 32.781:09.041:45.35
32.Lukas ANTANAVICIUS16Beckenham 2:22.51  412 31.721:06.941:44.29
33.Benjamin COE16Petts Wood 2:23.44  404 31.821:08.471:46.08
34.Thomas WILLETTS15Maidstone 2:23.45  404 33.391:09.201:46.43
35.Benjamin STROVER14Orpington OJ 2:23.52  404 33.751:10.191:47.02
36.Benjamin WHITE14Black Lion 2:24.11  399 32.691:09.501:48.04
37.Joseph SHAILER17KingsSchCant 2:24.73  394 32.171:08.171:45.83
38.Felix HASLAM14Bromley 2:25.48  388 32.741:09.831:47.45
39.Christopher LEE13Sevenoaks 2:25.69  386 33.871:10.371:48.39
40.Luke DOUGLAS13Saxon Crown 2:25.87  384 33.921:10.771:48.77
41.Joseph DOBB14Bromley 2:26.05  383 35.011:11.341:49.30
42.Kieran DALE12Thanet Swim 2:26.25  381 34.861:11.801:49.07
43.Andre STRYDOM13Sevenoaks 2:26.36  381 34.661:12.001:50.07
44.Alexander DIN17Bromley 2:26.73  378 32.221:08.521:47.14
45.Jake FORREST16Gwich Royals 2:27.02  375 33.321:10.301:48.46
46.Thomas WILTON13Co Cant'bury 2:27.11  375 34.761:12.431:50.67
47.Henry MAXWELL15Beckenham 2:27.23  374 34.071:10.951:49.04
48.Oliver KENT16Bromley 2:27.86  369 34.061:11.061:49.49
49.Michael EAGLING14Bromley 2:28.54  364 35.221:12.661:50.44
50.Advait UPADHYAYA14Bexley 2:29.94  354 33.971:11.081:50.79
51.Benjamin TRITTON14Maidstone 2:30.03  353 34.361:14.151:53.77
52.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 2:30.28  352 35.551:13.491:52.24
53.Timothy LEBERL13Beckenham 2:30.40  351 35.481:13.381:52.60
54.James GLASSON13Maidstone 2:30.48  350 35.421:13.271:52.47
55.Jamie REGAN14Beckenham 2:30.72  348 34.571:13.041:52.64
56.Finlay MAXWELL12Beckenham 2:31.16  345 34.871:13.201:52.52
57.Joseph KIBBLEWHITE13Beckenham 2:31.98  340 34.211:13.111:52.99
58.Oscar KEYWORTH13Thanet Swim 2:32.65  335 35.581:14.291:54.33
59.Ewan LIVINGSTON13Sevenoaks 2:32.90  334 35.071:13.731:53.68
60.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 2:33.36  331 36.101:15.891:55.60
61.James BARLOW13Sevenoaks 2:34.33  325 36.211:15.751:55.67
61.Jamie CAREY13Maidstone 2:34.33  325 36.271:15.501:55.82
63.Ellis STANHOPE12Maidstone 2:34.54  323 36.191:15.911:56.06
64.George TYLER13Sevenoaks 2:34.96  321 35.011:14.731:55.69
65.Oscar PARRICK12Co Cant'bury 2:35.18  319 36.671:16.331:56.45
66.Scott COVENTRY12Sevenoaks 2:35.51  317 35.561:15.371:56.34
67.Tom FISHER13Dover Life 2:35.89  315 36.411:16.041:56.58
68.Thomas KING12Thanet Swim 2:36.68  310 36.561:16.881:58.25
68.Edward ESTCOURT11Ashford Town 2:36.68  310 36.421:16.301:56.50
70.Oscar MILES11Thanet Swim 2:36.88  309 37.051:16.961:57.58
71.Ryan NAPPER13Saxon Crown 2:37.01  308 36.721:17.221:57.82
72.Jack BILLINGS11Bromley 2:37.70  304 38.141:18.792:00.08
73.Andrew ROWLAND12Beckenham 2:37.91  303 37.491:18.351:59.38
74.Maximilian GREATWOOD13Bromley 2:37.93  303 36.571:17.571:58.73
75.Adam MILES12Herne Bay 2:38.28  301 36.701:16.641:57.46
76.Maximus PARPWORTH10Thanet Swim 2:38.48  300 ---
77.Charley LANGFORD11Herne Bay 2:38.58  299 36.791:17.381:58.81
78.Ethan SPAIN12Black Lion 2:39.69  293 38.571:19.211:59.90
79.Cole BRIDGES11RTW Monson 2:41.55  283 ---
80.Evgueni PEYTCHEV12Bromley 2:43.16  275 36.861:18.722:02.06
81.Edward PAULING10Beckenham 2:43.22  274 37.441:19.022:02.42
82.Joshua ELLIS10Beckenham 2:43.38  273 38.491:21.772:04.55
83.James DICK12Maidstone 2:43.61  272 38.671:20.672:02.92
84.Brett BAKER12Bexley 2:44.79  266 38.101:20.052:03.05
85.Cullum KRUGER13RTW Monson 2:45.08  265 38.161:18.982:01.35
86.Justin STROVER11Orpington OJ 2:45.57  263 39.751:22.382:05.94
87.Casey O'CONNOR11Shepway SC 2:47.50  254 ---
88.Conor WRIGHT10Thanet Swim 2:47.76  253 39.431:22.442:05.76
89.Daniel BRICE10Tonbridge 2:49.73  244 39.401:23.652:08.21
90.Edward SELLAR10Orpington OJ 2:49.84  243 ---
91.Harvey MAUNDERS10Erith & Dist 2:50.26  242 40.491:24.282:08.40
92.Liam FOREMAN11Maidstone 2:50.52  240 38.681:22.462:08.38
93.Jerry SYKES11Thanet Swim 2:53.06  230 ---
94.Joshua SOLLY11Dartford 2:54.17  226 ---
95.Daniel WILDING10Erith & Dist 2:54.31  225 41.971:26.662:12.35
95.Finlay KEYWORTH11Thanet Swim 2:54.31  225 41.691:25.422:10.59
97.Toby COOK10Thanet Swim 2:54.78  223 41.821:27.392:12.43
98.James SPROSTON9Erith & Dist 2:55.74  220 40.521:25.412:12.25
99.Noah ENTICKNAP9White Oak 2:57.39  214 40.661:26.912:13.89
100.David LANGLEY9Bexley 2:57.61  213 41.001:26.802:13.15
101.Alex TURTON10RTW Monson 2:57.76  212 41.421:26.222:13.12
102.Callum WOOLFENDEN10Bexley 2:58.64  209 42.861:28.392:14.52
103.Scott STRANGE9Ashford Town 2:58.84  208 43.111:29.132:14.78
104.Ben MILLINGTON10Thanet Swim 3:00.53  203 42.271:28.692:16.59
105.William REEVES9Thanet Swim 3:01.79  198 44.651:31.062:17.32
106.Jack DAVIES10Bromley 3:05.76  186 42.071:29.492:18.91
107.Sebastian PICKERING9Bromley 3:10.25  173 44.451:33.272:22.81
108.Hayden SANDS9RTW Monson 3:11.58  169 45.031:33.732:23.56
 Cian BETHEL12Black Lion DQ T       
 Daniel SOLOMON13RTW Monson DQ T 2L       
 Sammy WOODHEAD14Beckenham DQ T 2L       

Disqualification Codes

UP