Mens MC 100m Butterfly - Heats (Declared Winners)

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Oliver COE20Petts Wood 57.24  607 26.80
2.Luke GUNNING17Beckenham 57.29  605 27.63
3.Jamie O'CONNOR15Thanet Swim 58.52  568 27.88
4.Harold PEARSON17Beckenham 58.91  557 27.41
5.Simon NEWTON15RTW Monson 59.02  554 27.94
6.Ben EVANS17Thanet Swim 59.05  553 28.17
7.Jacob WEST17Gravesend 59.52  540 27.40
8.Theo HASLAM16Bromley 59.83  532 27.17
9.Connor LOWRY17Sevenoaks 1:00.02  526 27.77
10.Callum RYAN18RTW Monson 1:00.06  525 27.89
11.Thomas SLATER17Co Cant'bury 1:00.30  519 28.16
12.Joseph GASTER17Sevenoaks 1:00.38  517 28.12
13.Kyriacos PAPA-ADAMS18Thanet Swim 1:00.95  503 29.08
14.Lukas ANTANAVICIUS16Beckenham 1:01.19  497 28.54
15.Max JAMESON14Thanet Swim 1:01.29  494 28.71
16.Max KELLY-GEE16Black Lion 1:01.60  487 28.33
17.Hamish WYATT18Sevenoaks 1:01.81  482 28.52
18.Harry INGAMELLS18Beckenham 1:01.92  479 29.47
19.Harry MEWS17Sevenoaks 1:02.30  471 28.94
20.Edward MORIARTY18Beckenham 1:02.56  465 29.00
21.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 1:02.80  460 29.48
22.Henry RENNOLLS14White Oak 1:03.04  454 27.33
23.Samuel CRABTREE15Thanet Swim 1:03.50  445 29.69
24.Michael FOSTER15Saxon Crown 1:03.57  443 30.05
25.Jordan BUTLER17Herne Bay 1:03.68  441 30.02
26.Alec LEWIS16Black Lion 1:03.73  440 29.73
27.Cameron BUTLER17Bromley 1:03.84  437 28.95
28.Joshua CRUZ14RTW Monson 1:03.88  437 29.61
29.George HINTON16RTW Monson 1:03.98  435 28.58
30.Thomas WILLETTS15Maidstone 1:04.31  428 30.10
31.Ryan THROWER15Gravesend 1:04.33  428 30.49
32.Matthew ROGERS14Bromley 1:04.39  426 29.70
33.Kwende BLAIR-FORD18Bromley 1:04.69  420 29.10
34.Alexander IRELAND14Bromley 1:04.72  420 30.24
35.George GOMERSALL16Maidstone 1:04.79  418 31.12
36.Louis THOMAS15Thanet Swim 1:04.92  416 29.75
37.Joshua BEDFORD-EATWELL15Sevenoaks 1:04.96  415 30.30
38.Tommy LEWIS15Saxon Crown 1:05.14  412 30.09
39.Edward SMITH16Dover Life 1:05.26  409 30.23
40.Callum BROPHY16Sevenoaks 1:05.32  408 30.44
41.Joseph SHAILER17KingsSchCant 1:05.36  408 29.63
42.Levi ATWELL14Shepway SC 1:05.54  404 30.29
43.Felix HASLAM14Bromley 1:05.75  400 30.08
44.Myles ELLIS15Erith & Dist 1:05.77  400 29.73
45.Connor REYNOLDS16Herne Bay 1:05.98  396 30.79
46.Mateusz SZOPINSKI13Saxon Crown 1:06.04  395 30.58
47.Luca LOMBARDI15Dartford 1:06.13  393 30.32
48.Alexander HICKMAN16Larkfield 1:06.33  390 29.81
49.Angus NISBET17Co Cant'bury 1:06.39  389 30.79
50.Oliver RANDALL15Orpington OJ 1:06.41  389 30.17
51.James BEELE16Petts Wood 1:06.63  385 30.78
52.Daniel WESLEY17Erith & Dist 1:06.65  384 30.24
53.Joshua LEWIS14Thanet Swim 1:06.71  383 31.07
53.Kallum MORRIS16Black Lion 1:06.71  383 31.10
55.Jake FORREST16Gwich Royals 1:07.05  377 31.13
56.Joshua BUNGAY15Shepway SC 1:07.12  376 30.41
57.George CASEY15Co Cant'bury 1:07.21  375 31.29
58.Oliver KENT16Bromley 1:07.23  374 30.80
59.Nathaniel STRATTON15Saxon Crown 1:07.28  374 31.04
60.Benjamin WHITE14Black Lion 1:07.30  373 31.52
61.Alexander SONG14Erith & Dist 1:07.39  372 31.08
62.Thomas COVENEY15Sevenoaks 1:07.81  365 31.27
63.Samuel SPRIDDELL16RTW Monson 1:07.91  363 30.11
64.Joseph DOUBLET16Gwich Royals 1:07.94  363 31.14
65.Jack BAKER14Thanet Swim 1:08.50  354 31.46
66.Joseph DOBB14Bromley 1:08.55  353 32.26
67.George HILLS14Erith & Dist 1:08.62  352 31.61
68.Benjamin TRITTON14Maidstone 1:08.78  350 32.13
68.Luke DOUGLAS13Saxon Crown 1:08.78  350 31.24
70.Finn WOOD14Shepway SC 1:09.03  346 31.57
71.Joseph BAILEY15Dover Life 1:09.10  345 32.34
72.Benjamin COE16Petts Wood 1:09.11  345 30.52
73.Thomas WILTON13Co Cant'bury 1:09.37  341 32.39
74.Luke BROWN14Gwich Royals 1:09.41  340 32.05
75.Kieran DALE12Thanet Swim 1:09.52  339 32.70
76.Ethan BURROWS13Black Lion 1:09.74  335 32.72
76.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 1:09.74  335 32.02
78.George TYLER13Sevenoaks 1:10.13  330 31.77
79.Timothy LEBERL13Beckenham 1:10.29  328 32.39
80.Christopher LEE13Sevenoaks 1:10.51  325 32.74
81.Taine CARRICK13Thanet Swim 1:11.66  309 33.30
82.Ewan LIVINGSTON13Sevenoaks 1:12.37  300 33.60
83.Ellis STANHOPE12Maidstone 1:12.89  294 34.00
84.Andre STRYDOM13Sevenoaks 1:12.94  293 33.25
85.Maximus PARPWORTH10Thanet Swim 1:13.58  286 33.95
86.Oliver ATKINSON14Dartford 1:13.95  281 34.10
87.Evgueni PEYTCHEV12Bromley 1:14.55  275 33.97
88.Adam MILES12Herne Bay 1:15.45  265 35.47
89.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 1:15.70  262 33.69
90.Alfie HERRINGTON13Dover Life 1:16.14  258 34.82
91.Kody BRADBURY11RTW Monson 1:16.62  253 34.77
92.James DICK12Maidstone 1:16.80  251 37.39
93.Scott COVENTRY12Sevenoaks 1:16.87  250 34.28
94.Thomas LEMAN12RTW Monson 1:16.96  249 35.22
95.Jerry SYKES11Thanet Swim 1:18.24  237 36.72
96.James BARLOW13Sevenoaks 1:18.32  237 35.98
97.Ali SETTERFIELD11Thanet Swim 1:18.97  231 36.70
98.Joshua ELLIS10Beckenham 1:19.25  228 37.48
99.William BOOTH11Sevenoaks 1:19.41  227 36.12
100.Billy BIRCHMORE19Orpington OJ141:19.50  226 35.69
101.Cian BETHEL12Black Lion 1:19.81  224 37.31
102.Callum BARONTI11Orpington OJ 1:20.99  214 36.46
103.Joshua MONAGHAN-COOMBS17Gwich Royals91:22.88  200 37.01
104.Edward PAULING10Beckenham 1:23.54  195 38.52
105.Luca MCAVOY11Thanet Swim 1:24.19  190 39.17
106.Oliver FELLOWS17Bromley81:28.22  165 39.47
 Jack BILLINGS11Bromley DQ S 2L     
 Jamie BIBBON12Saxon Crown DQ SL 4L     

Disqualification Codes

10/11 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Maximus PARPWORTH10Thanet Swim 1:13.58  286 33.95
2.Kody BRADBURY11RTW Monson 1:16.62  253 34.77
3.Jerry SYKES11Thanet Swim 1:18.24  237 36.72
4.Ali SETTERFIELD11Thanet Swim 1:18.97  231 36.70
5.Joshua ELLIS10Beckenham 1:19.25  228 37.48
6.William BOOTH11Sevenoaks 1:19.41  227 36.12
7.Callum BARONTI11Orpington OJ 1:20.99  214 36.46
8.Edward PAULING10Beckenham 1:23.54  195 38.52
9.Luca MCAVOY11Thanet Swim 1:24.19  190 39.17
 Jack BILLINGS11Bromley DQ S 2L     

Disqualification Codes

12 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Kieran DALE12Thanet Swim 1:09.52  339 32.70
2.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 1:09.74  335 32.02
3.Ellis STANHOPE12Maidstone 1:12.89  294 34.00
4.Evgueni PEYTCHEV12Bromley 1:14.55  275 33.97
5.Adam MILES12Herne Bay 1:15.45  265 35.47
6.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 1:15.70  262 33.69
7.James DICK12Maidstone 1:16.80  251 37.39
8.Scott COVENTRY12Sevenoaks 1:16.87  250 34.28
9.Thomas LEMAN12RTW Monson 1:16.96  249 35.22
10.Cian BETHEL12Black Lion 1:19.81  224 37.31
 Jamie BIBBON12Saxon Crown DQ SL 4L     

Disqualification Codes

13 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Mateusz SZOPINSKI13Saxon Crown 1:06.04  395 30.58
2.Luke DOUGLAS13Saxon Crown 1:08.78  350 31.24
3.Thomas WILTON13Co Cant'bury 1:09.37  341 32.39
4.Ethan BURROWS13Black Lion 1:09.74  335 32.72
5.George TYLER13Sevenoaks 1:10.13  330 31.77
6.Timothy LEBERL13Beckenham 1:10.29  328 32.39
7.Christopher LEE13Sevenoaks 1:10.51  325 32.74
8.Taine CARRICK13Thanet Swim 1:11.66  309 33.30
9.Ewan LIVINGSTON13Sevenoaks 1:12.37  300 33.60
10.Andre STRYDOM13Sevenoaks 1:12.94  293 33.25
11.Alfie HERRINGTON13Dover Life 1:16.14  258 34.82
12.James BARLOW13Sevenoaks 1:18.32  237 35.98

14 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Max JAMESON14Thanet Swim 1:01.29  494 28.71
2.Henry RENNOLLS14White Oak 1:03.04  454 27.33
3.Joshua CRUZ14RTW Monson 1:03.88  437 29.61
4.Matthew ROGERS14Bromley 1:04.39  426 29.70
5.Alexander IRELAND14Bromley 1:04.72  420 30.24
6.Levi ATWELL14Shepway SC 1:05.54  404 30.29
7.Felix HASLAM14Bromley 1:05.75  400 30.08
8.Joshua LEWIS14Thanet Swim 1:06.71  383 31.07
9.Benjamin WHITE14Black Lion 1:07.30  373 31.52
10.Alexander SONG14Erith & Dist 1:07.39  372 31.08
11.Jack BAKER14Thanet Swim 1:08.50  354 31.46
12.Joseph DOBB14Bromley 1:08.55  353 32.26
13.George HILLS14Erith & Dist 1:08.62  352 31.61
14.Benjamin TRITTON14Maidstone 1:08.78  350 32.13
15.Finn WOOD14Shepway SC 1:09.03  346 31.57
16.Luke BROWN14Gwich Royals 1:09.41  340 32.05
17.Oliver ATKINSON14Dartford 1:13.95  281 34.10

15 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Jamie O'CONNOR15Thanet Swim 58.52  568 27.88
2.Simon NEWTON15RTW Monson 59.02  554 27.94
3.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 1:02.80  460 29.48
4.Samuel CRABTREE15Thanet Swim 1:03.50  445 29.69
5.Michael FOSTER15Saxon Crown 1:03.57  443 30.05
6.Thomas WILLETTS15Maidstone 1:04.31  428 30.10
7.Ryan THROWER15Gravesend 1:04.33  428 30.49
8.Louis THOMAS15Thanet Swim 1:04.92  416 29.75
9.Joshua BEDFORD-EATWELL15Sevenoaks 1:04.96  415 30.30
10.Tommy LEWIS15Saxon Crown 1:05.14  412 30.09
11.Myles ELLIS15Erith & Dist 1:05.77  400 29.73
12.Luca LOMBARDI15Dartford 1:06.13  393 30.32
13.Oliver RANDALL15Orpington OJ 1:06.41  389 30.17
14.Joshua BUNGAY15Shepway SC 1:07.12  376 30.41
15.George CASEY15Co Cant'bury 1:07.21  375 31.29
16.Nathaniel STRATTON15Saxon Crown 1:07.28  374 31.04
17.Thomas COVENEY15Sevenoaks 1:07.81  365 31.27
18.Joseph BAILEY15Dover Life 1:09.10  345 32.34

16 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Theo HASLAM16Bromley 59.83  532 27.17
2.Lukas ANTANAVICIUS16Beckenham 1:01.19  497 28.54
3.Max KELLY-GEE16Black Lion 1:01.60  487 28.33
4.Alec LEWIS16Black Lion 1:03.73  440 29.73
5.George HINTON16RTW Monson 1:03.98  435 28.58
6.George GOMERSALL16Maidstone 1:04.79  418 31.12
7.Edward SMITH16Dover Life 1:05.26  409 30.23
8.Callum BROPHY16Sevenoaks 1:05.32  408 30.44
9.Connor REYNOLDS16Herne Bay 1:05.98  396 30.79
10.Alexander HICKMAN16Larkfield 1:06.33  390 29.81
11.James BEELE16Petts Wood 1:06.63  385 30.78
12.Kallum MORRIS16Black Lion 1:06.71  383 31.10
13.Jake FORREST16Gwich Royals 1:07.05  377 31.13
14.Oliver KENT16Bromley 1:07.23  374 30.80
15.Samuel SPRIDDELL16RTW Monson 1:07.91  363 30.11
16.Joseph DOUBLET16Gwich Royals 1:07.94  363 31.14
17.Benjamin COE16Petts Wood 1:09.11  345 30.52

16 Yrs/Under Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Jamie O'CONNOR15Thanet Swim 58.52  568 27.88
2.Simon NEWTON15RTW Monson 59.02  554 27.94
3.Theo HASLAM16Bromley 59.83  532 27.17
4.Lukas ANTANAVICIUS16Beckenham 1:01.19  497 28.54
5.Max JAMESON14Thanet Swim 1:01.29  494 28.71
6.Max KELLY-GEE16Black Lion 1:01.60  487 28.33
7.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 1:02.80  460 29.48
8.Henry RENNOLLS14White Oak 1:03.04  454 27.33
9.Samuel CRABTREE15Thanet Swim 1:03.50  445 29.69
10.Michael FOSTER15Saxon Crown 1:03.57  443 30.05
11.Alec LEWIS16Black Lion 1:03.73  440 29.73
12.Joshua CRUZ14RTW Monson 1:03.88  437 29.61
13.George HINTON16RTW Monson 1:03.98  435 28.58
14.Thomas WILLETTS15Maidstone 1:04.31  428 30.10
15.Ryan THROWER15Gravesend 1:04.33  428 30.49
16.Matthew ROGERS14Bromley 1:04.39  426 29.70
17.Alexander IRELAND14Bromley 1:04.72  420 30.24
18.George GOMERSALL16Maidstone 1:04.79  418 31.12
19.Louis THOMAS15Thanet Swim 1:04.92  416 29.75
20.Joshua BEDFORD-EATWELL15Sevenoaks 1:04.96  415 30.30
21.Tommy LEWIS15Saxon Crown 1:05.14  412 30.09
22.Edward SMITH16Dover Life 1:05.26  409 30.23
23.Callum BROPHY16Sevenoaks 1:05.32  408 30.44
24.Levi ATWELL14Shepway SC 1:05.54  404 30.29
25.Felix HASLAM14Bromley 1:05.75  400 30.08
26.Myles ELLIS15Erith & Dist 1:05.77  400 29.73
27.Connor REYNOLDS16Herne Bay 1:05.98  396 30.79
28.Mateusz SZOPINSKI13Saxon Crown 1:06.04  395 30.58
29.Luca LOMBARDI15Dartford 1:06.13  393 30.32
30.Alexander HICKMAN16Larkfield 1:06.33  390 29.81
31.Oliver RANDALL15Orpington OJ 1:06.41  389 30.17
32.James BEELE16Petts Wood 1:06.63  385 30.78
33.Joshua LEWIS14Thanet Swim 1:06.71  383 31.07
33.Kallum MORRIS16Black Lion 1:06.71  383 31.10
35.Jake FORREST16Gwich Royals 1:07.05  377 31.13
36.Joshua BUNGAY15Shepway SC 1:07.12  376 30.41
37.George CASEY15Co Cant'bury 1:07.21  375 31.29
38.Oliver KENT16Bromley 1:07.23  374 30.80
39.Nathaniel STRATTON15Saxon Crown 1:07.28  374 31.04
40.Benjamin WHITE14Black Lion 1:07.30  373 31.52
41.Alexander SONG14Erith & Dist 1:07.39  372 31.08
42.Thomas COVENEY15Sevenoaks 1:07.81  365 31.27
43.Samuel SPRIDDELL16RTW Monson 1:07.91  363 30.11
44.Joseph DOUBLET16Gwich Royals 1:07.94  363 31.14
45.Jack BAKER14Thanet Swim 1:08.50  354 31.46
46.Joseph DOBB14Bromley 1:08.55  353 32.26
47.George HILLS14Erith & Dist 1:08.62  352 31.61
48.Benjamin TRITTON14Maidstone 1:08.78  350 32.13
48.Luke DOUGLAS13Saxon Crown 1:08.78  350 31.24
50.Finn WOOD14Shepway SC 1:09.03  346 31.57
51.Joseph BAILEY15Dover Life 1:09.10  345 32.34
52.Benjamin COE16Petts Wood 1:09.11  345 30.52
53.Thomas WILTON13Co Cant'bury 1:09.37  341 32.39
54.Luke BROWN14Gwich Royals 1:09.41  340 32.05
55.Kieran DALE12Thanet Swim 1:09.52  339 32.70
56.Ethan BURROWS13Black Lion 1:09.74  335 32.72
56.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 1:09.74  335 32.02
58.George TYLER13Sevenoaks 1:10.13  330 31.77
59.Timothy LEBERL13Beckenham 1:10.29  328 32.39
60.Christopher LEE13Sevenoaks 1:10.51  325 32.74
61.Taine CARRICK13Thanet Swim 1:11.66  309 33.30
62.Ewan LIVINGSTON13Sevenoaks 1:12.37  300 33.60
63.Ellis STANHOPE12Maidstone 1:12.89  294 34.00
64.Andre STRYDOM13Sevenoaks 1:12.94  293 33.25
65.Maximus PARPWORTH10Thanet Swim 1:13.58  286 33.95
66.Oliver ATKINSON14Dartford 1:13.95  281 34.10
67.Evgueni PEYTCHEV12Bromley 1:14.55  275 33.97
68.Adam MILES12Herne Bay 1:15.45  265 35.47
69.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 1:15.70  262 33.69
70.Alfie HERRINGTON13Dover Life 1:16.14  258 34.82
71.Kody BRADBURY11RTW Monson 1:16.62  253 34.77
72.James DICK12Maidstone 1:16.80  251 37.39
73.Scott COVENTRY12Sevenoaks 1:16.87  250 34.28
74.Thomas LEMAN12RTW Monson 1:16.96  249 35.22
75.Jerry SYKES11Thanet Swim 1:18.24  237 36.72
76.James BARLOW13Sevenoaks 1:18.32  237 35.98
77.Ali SETTERFIELD11Thanet Swim 1:18.97  231 36.70
78.Joshua ELLIS10Beckenham 1:19.25  228 37.48
79.William BOOTH11Sevenoaks 1:19.41  227 36.12
80.Cian BETHEL12Black Lion 1:19.81  224 37.31
81.Callum BARONTI11Orpington OJ 1:20.99  214 36.46
82.Edward PAULING10Beckenham 1:23.54  195 38.52
83.Luca MCAVOY11Thanet Swim 1:24.19  190 39.17
 Jack BILLINGS11Bromley DQ S 2L     
 Jamie BIBBON12Saxon Crown DQ SL 4L     

Disqualification Codes

17/18 Yrs Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Luke GUNNING17Beckenham 57.29  605 27.63
2.Harold PEARSON17Beckenham 58.91  557 27.41
3.Ben EVANS17Thanet Swim 59.05  553 28.17
4.Jacob WEST17Gravesend 59.52  540 27.40
5.Connor LOWRY17Sevenoaks 1:00.02  526 27.77
6.Callum RYAN18RTW Monson 1:00.06  525 27.89
7.Thomas SLATER17Co Cant'bury 1:00.30  519 28.16
8.Joseph GASTER17Sevenoaks 1:00.38  517 28.12
9.Kyriacos PAPA-ADAMS18Thanet Swim 1:00.95  503 29.08
10.Hamish WYATT18Sevenoaks 1:01.81  482 28.52
11.Harry INGAMELLS18Beckenham 1:01.92  479 29.47
12.Harry MEWS17Sevenoaks 1:02.30  471 28.94
13.Edward MORIARTY18Beckenham 1:02.56  465 29.00
14.Jordan BUTLER17Herne Bay 1:03.68  441 30.02
15.Cameron BUTLER17Bromley 1:03.84  437 28.95
16.Kwende BLAIR-FORD18Bromley 1:04.69  420 29.10
17.Joseph SHAILER17KingsSchCant 1:05.36  408 29.63
18.Angus NISBET17Co Cant'bury 1:06.39  389 30.79
19.Daniel WESLEY17Erith & Dist 1:06.65  384 30.24
20.Joshua MONAGHAN-COOMBS17Gwich Royals91:22.88  200 37.01
21.Oliver FELLOWS17Bromley81:28.22  165 39.47

Open Age Group - Full Results

PlaceNameAaDClubCatTime  FINA Pt 50
1.Oliver COE20Petts Wood 57.24  607 26.80
2.Luke GUNNING17Beckenham 57.29  605 27.63
3.Jamie O'CONNOR15Thanet Swim 58.52  568 27.88
4.Harold PEARSON17Beckenham 58.91  557 27.41
5.Simon NEWTON15RTW Monson 59.02  554 27.94
6.Ben EVANS17Thanet Swim 59.05  553 28.17
7.Jacob WEST17Gravesend 59.52  540 27.40
8.Theo HASLAM16Bromley 59.83  532 27.17
9.Connor LOWRY17Sevenoaks 1:00.02  526 27.77
10.Callum RYAN18RTW Monson 1:00.06  525 27.89
11.Thomas SLATER17Co Cant'bury 1:00.30  519 28.16
12.Joseph GASTER17Sevenoaks 1:00.38  517 28.12
13.Kyriacos PAPA-ADAMS18Thanet Swim 1:00.95  503 29.08
14.Lukas ANTANAVICIUS16Beckenham 1:01.19  497 28.54
15.Max JAMESON14Thanet Swim 1:01.29  494 28.71
16.Max KELLY-GEE16Black Lion 1:01.60  487 28.33
17.Hamish WYATT18Sevenoaks 1:01.81  482 28.52
18.Harry INGAMELLS18Beckenham 1:01.92  479 29.47
19.Harry MEWS17Sevenoaks 1:02.30  471 28.94
20.Edward MORIARTY18Beckenham 1:02.56  465 29.00
21.Michael DAVIDSON15Sevenoaks 1:02.80  460 29.48
22.Henry RENNOLLS14White Oak 1:03.04  454 27.33
23.Samuel CRABTREE15Thanet Swim 1:03.50  445 29.69
24.Michael FOSTER15Saxon Crown 1:03.57  443 30.05
25.Jordan BUTLER17Herne Bay 1:03.68  441 30.02
26.Alec LEWIS16Black Lion 1:03.73  440 29.73
27.Cameron BUTLER17Bromley 1:03.84  437 28.95
28.Joshua CRUZ14RTW Monson 1:03.88  437 29.61
29.George HINTON16RTW Monson 1:03.98  435 28.58
30.Thomas WILLETTS15Maidstone 1:04.31  428 30.10
31.Ryan THROWER15Gravesend 1:04.33  428 30.49
32.Matthew ROGERS14Bromley 1:04.39  426 29.70
33.Kwende BLAIR-FORD18Bromley 1:04.69  420 29.10
34.Alexander IRELAND14Bromley 1:04.72  420 30.24
35.George GOMERSALL16Maidstone 1:04.79  418 31.12
36.Louis THOMAS15Thanet Swim 1:04.92  416 29.75
37.Joshua BEDFORD-EATWELL15Sevenoaks 1:04.96  415 30.30
38.Tommy LEWIS15Saxon Crown 1:05.14  412 30.09
39.Edward SMITH16Dover Life 1:05.26  409 30.23
40.Callum BROPHY16Sevenoaks 1:05.32  408 30.44
41.Joseph SHAILER17KingsSchCant 1:05.36  408 29.63
42.Levi ATWELL14Shepway SC 1:05.54  404 30.29
43.Felix HASLAM14Bromley 1:05.75  400 30.08
44.Myles ELLIS15Erith & Dist 1:05.77  400 29.73
45.Connor REYNOLDS16Herne Bay 1:05.98  396 30.79
46.Mateusz SZOPINSKI13Saxon Crown 1:06.04  395 30.58
47.Luca LOMBARDI15Dartford 1:06.13  393 30.32
48.Alexander HICKMAN16Larkfield 1:06.33  390 29.81
49.Angus NISBET17Co Cant'bury 1:06.39  389 30.79
50.Oliver RANDALL15Orpington OJ 1:06.41  389 30.17
51.James BEELE16Petts Wood 1:06.63  385 30.78
52.Daniel WESLEY17Erith & Dist 1:06.65  384 30.24
53.Joshua LEWIS14Thanet Swim 1:06.71  383 31.07
53.Kallum MORRIS16Black Lion 1:06.71  383 31.10
55.Jake FORREST16Gwich Royals 1:07.05  377 31.13
56.Joshua BUNGAY15Shepway SC 1:07.12  376 30.41
57.George CASEY15Co Cant'bury 1:07.21  375 31.29
58.Oliver KENT16Bromley 1:07.23  374 30.80
59.Nathaniel STRATTON15Saxon Crown 1:07.28  374 31.04
60.Benjamin WHITE14Black Lion 1:07.30  373 31.52
61.Alexander SONG14Erith & Dist 1:07.39  372 31.08
62.Thomas COVENEY15Sevenoaks 1:07.81  365 31.27
63.Samuel SPRIDDELL16RTW Monson 1:07.91  363 30.11
64.Joseph DOUBLET16Gwich Royals 1:07.94  363 31.14
65.Jack BAKER14Thanet Swim 1:08.50  354 31.46
66.Joseph DOBB14Bromley 1:08.55  353 32.26
67.George HILLS14Erith & Dist 1:08.62  352 31.61
68.Benjamin TRITTON14Maidstone 1:08.78  350 32.13
68.Luke DOUGLAS13Saxon Crown 1:08.78  350 31.24
70.Finn WOOD14Shepway SC 1:09.03  346 31.57
71.Joseph BAILEY15Dover Life 1:09.10  345 32.34
72.Benjamin COE16Petts Wood 1:09.11  345 30.52
73.Thomas WILTON13Co Cant'bury 1:09.37  341 32.39
74.Luke BROWN14Gwich Royals 1:09.41  340 32.05
75.Kieran DALE12Thanet Swim 1:09.52  339 32.70
76.Ethan BURROWS13Black Lion 1:09.74  335 32.72
76.Nathaniel RODRIGUES12Sevenoaks 1:09.74  335 32.02
78.George TYLER13Sevenoaks 1:10.13  330 31.77
79.Timothy LEBERL13Beckenham 1:10.29  328 32.39
80.Christopher LEE13Sevenoaks 1:10.51  325 32.74
81.Taine CARRICK13Thanet Swim 1:11.66  309 33.30
82.Ewan LIVINGSTON13Sevenoaks 1:12.37  300 33.60
83.Ellis STANHOPE12Maidstone 1:12.89  294 34.00
84.Andre STRYDOM13Sevenoaks 1:12.94  293 33.25
85.Maximus PARPWORTH10Thanet Swim 1:13.58  286 33.95
86.Oliver ATKINSON14Dartford 1:13.95  281 34.10
87.Evgueni PEYTCHEV12Bromley 1:14.55  275 33.97
88.Adam MILES12Herne Bay 1:15.45  265 35.47
89.Joseph RUSSELL12Co Cant'bury 1:15.70  262 33.69
90.Alfie HERRINGTON13Dover Life 1:16.14  258 34.82
91.Kody BRADBURY11RTW Monson 1:16.62  253 34.77
92.James DICK12Maidstone 1:16.80  251 37.39
93.Scott COVENTRY12Sevenoaks 1:16.87  250 34.28
94.Thomas LEMAN12RTW Monson 1:16.96  249 35.22
95.Jerry SYKES11Thanet Swim 1:18.24  237 36.72
96.James BARLOW13Sevenoaks 1:18.32  237 35.98
97.Ali SETTERFIELD11Thanet Swim 1:18.97  231 36.70
98.Joshua ELLIS10Beckenham 1:19.25  228 37.48
99.William BOOTH11Sevenoaks 1:19.41  227 36.12
100.Billy BIRCHMORE19Orpington OJ141:19.50  226 35.69
101.Cian BETHEL12Black Lion 1:19.81  224 37.31
102.Callum BARONTI11Orpington OJ 1:20.99  214 36.46
103.Joshua MONAGHAN-COOMBS17Gwich Royals91:22.88  200 37.01
104.Edward PAULING10Beckenham 1:23.54  195 38.52
105.Luca MCAVOY11Thanet Swim 1:24.19  190 39.17
106.Oliver FELLOWS17Bromley81:28.22  165 39.47
 Jack BILLINGS11Bromley DQ S 2L     
 Jamie BIBBON12Saxon Crown DQ SL 4L     

Disqualification Codes

Combined Result - Multi-Disability by British Disability Points

PlaceNameAaDClubCatTime  BDPoints 50
1.Billy BIRCHMORE19Orpington OJ141:19.50  376 35.69
2.Joshua MONAGHAN-COOMBS17Gwich Royals91:22.88  348 37.01
3.Oliver FELLOWS17Bromley81:28.22  313 39.47

Disqualification Codes

UP